Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Jääme spradeks?!
 
Nonooo 28. oktoober 2012, kl 11.25
Miks mehed ei taha jääda minuga sõpradeks? Miks arvatakse peale paari- kolme väljas käimist, et olen nende pruut, öeldakse mulle "kallis", oodetakse/loodetakse midagi tõsist? Olen öelnud, et mul pole aega ühegi mehe jaoks... Neid tekib muudkui juurde ja ka vanad peikad- isegi 10a tagasi olnud- otsivad üles, loodavad tõsist-, või armusuhet. Ma tahaks lihtsalt vahest väljas käia sõpradena... Mitte kuskil ei saa neist enam rahu- ei toidupoes, ega autoroolis...
 
nii et... 28. oktoober 2012, kl 11.34
sa oled ka veel süütu!!
kirjuta mulle.
ei tüüta sind tööajal ja vabal ajal
võiks elust mõnu tunda:))
 
Nonooo 28. oktoober 2012, kl 11.48
Tänan pakkumast, aga ütlen sellele pakkumisele ära :D
Süütu ma ei ole ja mul on laps ka :D
 
Agnes 28. oktoober 2012, kl 11.48
Õhh..hullud tundlejad on jah. Midagi pole nagu olnudki, aga juba oma pesapunumisega platsis.
Auto on ainuke koht, kus saab kindlalt omette olla. Ei tohi neid lihtsalt sisse lasta, sõitma peab kiiresti ja tümakas peab nii kõva olema, et mobiili kuulda ei ole. Milline nauding! ;)
 
Nonooo 28. oktoober 2012, kl 11.55
On küll jahh :D
Mobiil ongi enamuse ajast hääletu peal... Msn-i automaatse sisselogimise võtsin maha... Varsti asendan toidupoes käimise McDonaldsi, või Hessburgeri Drive In-iga :D
 
Ńonooo-le 28. oktoober 2012, kl 11.57
mastrubeeri siis edasi koos porgandiga.
 
Nonooo 28. oktoober 2012, kl 12.01
 
Agnes 28. oktoober 2012, kl 12.02
Abiks võib olla see, kui ütled, et oled geelküünehooldusesse hilinemas, sest solaariumis läks kauem ja pärastlõunane shoping venis 3 tunni pikkuseks ja siis küsid, et mitut last sa tahtsidki? Nii peaks maharaputama küll :)
 
Nonooo 28. oktoober 2012, kl 12.04
No, mul pole kunstküüsi :) Nad pakuvad mulle ennast kaasa, või ise kohale viimist :) Aga, kui oled ise selle laste teemat proovinud ja see on aidanud, siis proovingi selle ka ära :D
 
virginia 28. oktoober 2012, kl 12.04
mu on peale porgandinussi tussu kuidagi lööbes pisut
 
Agnes 28. oktoober 2012, kl 12.10
Küüsi pole mul ka, aga nad niikuinii aru ei saa - tibiwärk ehmatab :)
Titeteema töötab, mõnus on kiusata :)
Aaga ma usun, et mõne poolt pakutav porgandijutt on ka üsna tõhus meestepeletus :)
 
Nonooo 28. oktoober 2012, kl 12.15
Nad päris targaks saanud juba selles küüne teemas :)
Ma ei tahaks neid päris ära peletada- tahaks, et nad mind ei näeks, kui elukaaslast, või pruuti, vaid, kui sõpra... Äkki peaksin käituma, nagu mehed? :P
Seksutamiseni ei ole asi läinud- ma olen suutnud seda teemat vältida ja sellest "ära viilida" ;)
 
Agnes Nonooole 28. oktoober 2012, kl 12.22
saaks sõbrannadeks
kes teb ,millest meie vahel
veel päeval ja öösel lahti pureda annab.
Olen vägagai kirglik ja märg.
Mullikasse võiks koos minna
ja sealt juba 4x4 meetrisesse voodi
penthaussi.
Väga meeldib lesbilisus ja noolimine
kodus on kummipeeniseid igas möödus
samuti ilusa ja puhta pepu jaoks
õrnad kuulid ja jaapani vibra kahe cociga
tule külla
 
Nonooo 28. oktoober 2012, kl 12.30
Ma olen muidugi päris meelitatud, aga ma ei otsi sekspartnerit, meest, ega naist... Vähemalt hetkel :D AGA, kes teab- never say never :D
Teema point oli- et miks mehed jooksevad järgi, loodavad liiga palju ja võiksid võtta mind hoopis kui ainult sõpra :)
 
Agnes 28. oktoober 2012, kl 12.33
diskreetsus garanteeritud
ootan:)
 
artur 28. oktoober 2012, kl 12.37
ma keeraks sulle diskreetselt peerukasse ja ei tahaks pärast isegi sõbraks jääda. kuida see teema sobiks?
 
sant 28. oktoober 2012, kl 12.44
puujala tõukaks sulle tagant pasakasse sisse ja koos hammastesahtliga eest välja
 
larissa 28. oktoober 2012, kl 12.48
eest luuki ja tagant paaki nagu mossele kütust, vaat seda on sulle vaja, ninakas prostihakatis!
 
Nonooo 28. oktoober 2012, kl 13.09
Küll siin on abivalmid inimesed :D
 
ninnuke 28. oktoober 2012, kl 13.13
mis siis nüüd viga, hoorajääger? ise ju tellisid!
 
Nonooo 28. oktoober 2012, kl 13.18
Ja kust Sina seda välja lugesid? :D
 
ninnuke 28. oktoober 2012, kl 13.21
ma oskan lugeda! sa oled ülburist manipuleerija, siin on seda märgatud!
 
Nonooo 28. oktoober 2012, kl 13.24
Millest seda järeldad? Ma ei ole kohe kindlasti ülbe... Olen just liiga leebe ja tagasihoidlik! ;)
 
Nonooo 28. oktoober 2012, kl 13.29
Ma ei ole selle peal väljas! ;)
 
lant 28. oktoober 2012, kl 13.30
no mina olen nõus igatahes!
 
Nonooo 28. oktoober 2012, kl 13.31
 
vänt 28. oktoober 2012, kl 13.32
Nonooole tuleb aastaringselt p.auku panna
siis ununeb ära ,meeste lollitamine
 
Nonooo 28. oktoober 2012, kl 13.41
Kuidas ma lollitan??? :D Mina olen oma seisukohta neile selgitanud... See on väsitav, kui pidevalt avaldatakse survet lootustega, et äkki ikka ma muudan meelt...
Miks siis mehed sellega ei arvesta?
 
anton 28. oktoober 2012, kl 13.49
kõik eided tahavad ühte asja! teame selliseid!
 
Nonooo 28. oktoober 2012, kl 13.50
Erand kinnitab reeglit! ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!