Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Seksuaalse kontakti vähesus paarisuhtes
 
Sid 10. august 2015, kl 13.43
Ehh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naiste veritsemine ja meeste seksipuudus ei ole võ
> rreldavad omavahel. Kui see seksipuudus juba mõist
> usele hakkab siis on võimalik seda ka ise rahuldad
> a. Selleks pole alati naist vaja ju. Aga seda verd
> ei saa kohe kuidagi kinni hoida.

Milleks sulle mees? Kas sa arvad, et mehel on kerge lisaks mingile näägutavale emasele ka armukest pidada? Või on sinu meelest normaalne, et mees peab end suhtes olles ise rahuldama? Kui mehel on näkku lõpetamise fetiš, siis ehk saan veel asjast aru, aga abielus olles mehe lihtsaid füsioloogilisi vajadusi eirata on pehmelt öeldes hoolimatu.
Üldse ei imesta, et selliste naiste juurest mehed põgenevad või jooma hakkavad.
 
Ehh 10. august 2015, kl 13.50
Ok, võin ohmakas olla aga sageli on selline mõtteviis kasulik lihtsalt.
 
Sid 10. august 2015, kl 14.34
Ehh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ok, võin ohmakas olla aga sageli on selline mõttev
> iis kasulik lihtsalt.

Ahah! Kasutad seksi vahetuskaubana majapidamistöödel? Mees orjaku end peale tööd sandiks, et proua saaks end seksiks välja puhata.

Täitsa paneb imestama, kui hoolimatud naised tänapäeval on ja siis imestatakse ja kirutakse, kui mees omale armukese leiab või lihtsalt mõne parema naise juurde minema jalutab.
Igas paarisuhtes peab seksi olema just nii palju, kui partnerid seda parasjagu vajavad. Mul ei ole ka mingi probleem kuu aega ilma seksita olla, aga siis on sel ka põhjus olemas. Lihtsalt niisama mängida kättesaamatut ja "korralikku" naist on paarisuhtes vastutustundetu. Ilmselt aga teeb elu alati oma korrektiivid ja sellised "korralikud" jäävadki üksikuks. Ainuke viis sul sel juhul meest saada, on mingite materiaalsete hüvede eest, seega - asu aga mammonat koguma. :)
 
naine 2 10. august 2015, kl 16.07
seks on nii intiimne asi ja isiklikku ruumi tungimine, et lihtsalt sellepärast, et kedagi rõõmustada või tema tervise eest hoolitseda püüdes seksida on ikka natukene keeruline. ise viimased 3 a kas rase või imetav ema olles olen seksinud ca 6 korda, ma lihtsalt ei suuda, kardan, et vahekord teeb haiget, märjaks ma enam ei lähe, kardan, et lapsed ärkavad häälte peale üles. keisrilõike haav annab tunda. mu tissid on imetamiseks, mitte mehele katsumiseks.
enne lapsi seksisin rõõmuga, omaalgatuslikult, oli mõnus, fun ja kerge olla. nüüd ma ei tea, kas olen tõesti mina see probleemne? ma ei taha seksida. ma tõmbun krampi ja eemale, kui mees mind katsub. ja mul on piinlik sellepärast. ja siis ma lasen end näppida, aga ma kardan, et kui vastu katsun, siis on see juba minupoolne lubadus, et tulgu ja rebigu mind tükkideks, ujutagu oma spermaga üle ja pangu järjekordne ablas poksija mu sisse elama, kes röövib mu une, ilu ja närvirakud. (rasedaksjäämine on üks hirm, aga suurem hirm on seksimise valu ja ebamugavuse ees)
mul on seksita hea olla. või noh mul ei ole halb mitteseksimise tõttu.
aga mehest on kahju.
 
Ehh 10. august 2015, kl 17.43
Eelnev postitus ilmestab väga hästi seda mida võib seks tähendada naise jaoks. Meestele on seks ainult lõbu, naistele on seks kohustused. Ja seetõttu tekitab mehe seksinõudmine naises raseduse ajal ja peale seda ebameeldivaid tundeid. Ausalt, ei taha olla mehele ainult inkubaator, kellele on vahva aeg ajalt taha keerata.
 
ndsoiugvsdc 10. august 2015, kl 19.58
Palun mitte rääkida kõikide naiste eest. Ei pea naisele seks ainult kohustus olema. Ka rasedana ja noore emana on võimalik seksi nautida, just sellepärast, et teed seda kalli inimesega, kellega justnimelt tahad intiimsust jagada ja teda oma isiklikku ruumi lubada.
 
Ehh 10. august 2015, kl 21.13
Nõus, kindlasti pole see kõigile naistele kohustus.
 
lihtne 10. august 2015, kl 22.35
Asi on väga lihtne ja sellel on ainult üks ja ainuke põhjus. Kui mees ei saa seksi, siis ta lihtsalt ei meeldi naisele. Ära sega seda armastusega, mis on sootuks erinev teema, sest ka meest armastades, mees ei pruugi meeldida naisele. Ma arvan, et naised saavad ideaalselt mu väitest aru, loodan, et ka mehed kunagi.
 
Sid 11. august 2015, kl 13.03
Miks peaks mittemeeldiva mehega koos elama? Kohustus? Hädavajadus? Aus oleks mehega asjad läbi rääkida ja lasta tal minna, kui ta soovib. Võib-olla esialgu ehk ei soovigi, aga aja jooksul muutub selline elu koormavaks ja igati mõistlikum oleks lahutus. Selline normaalne ja ilma stseenideta, sest kui mees on sunnitud juba kõrvalt võtma, siis on need kerged tulema.
 
Sidile 11. august 2015, kl 13.42
Sa räägi ainult enda eest, mitte teiste eest. Kui mees on ennast ära joonud, voodis ta pole mitte keegi? Kas siis peab korralik naine jooma hakkama või põgenema? Endal on kogemus olemas ja lõpetasin suhte just sellest tingituna. Kahetsen antud võimalust ning kahju raisatud ajast. Kergekäeliselt enam võimalust ei anna, muidugi oleneb asjaoludest!
Kuid nii tuleb sinu jutust välja. Õpi enne inimest tundma siis pole voodis probleeme. Suhte alguses peaks maha istuma ning asjad selgeks rääkima? Samuti kas see suhe üldse võimalik on? Mitte tulla siia üldistama, milline naine annab piisavalt seksi - ja milline mitte? Ega elu ainult voodist ei koosne, kuid mõnel mehel koosneb!
 
to Sidile 11. august 2015, kl 14.19
Kui mees on ennast ära joonud, siis normaalne naine tõepolest põgeneb.
 
Nii ta on! 11. august 2015, kl 16.29
Põgenesin kohta, kus on hea olla ning leidsin selle - mida ei otsinud. Usu mind aga kalju seest tuleb ikka erilisi asju välja!
 
chihh 15. august 2015, kl 20.28
Kuule saastmees, mida oled sa (jah, just SINA, mitte su naine või naabrimees) teinud, et oma naisele MEES olla? Ja just nimelt mees kui seksuaalne, erutav olend? Tead sa, mis su naisele meeldib? Mida ta naudib? Milline ta olla tahaks ja mida kuulda tahaks? Vasta!
Ja kui nendele küsimustele vastuseid ei tea, lase oma naisel minna. Las ta leiab selle, kelles tema näeb meest ja kes näeb temas naist (mitte ema, sõbrannat, koduhoidjat, söögitegijat, lapsehoidjat jne jne jne nagu sina).
 
jahh 15. august 2015, kl 21.08
kas hoolitsed, poputad oma naist, oled oma pere üle tänulik ja õnnelik? kas tegeled oma lapsega ja tunned sellest rõõmu? või arvad, et oled köögikata ja tasuta augu omale tarvitamiseks saanud? vist oled nõme ja juhm mees.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!