Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kus kohata toredaid mehi?
 
n33 24. november 2015, kl 21.31
Olen täitsa kurb juba, 33 ja ikka üksik. Suur hirm on juba. Väga sooviks pere luua, aga keda pole, on teine pool. Lootus on vist kadunud...
 
siin näiteks 24. november 2015, kl 22.26
aga kui sa tegelikult oled 53, siis mitte:-)
 
varsti juba vananen 24. november 2015, kl 23.01
n33 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen täitsa kurb juba, 33 ja ikka üksik. Suur hirm
> on juba. Väga sooviks pere luua, aga keda pole, o
> n teine pool. Lootus on vist kadunud...

Olin kunagi ilus eestimaa noor-mees -- ikka elumees - kõike üle elanud mees .
nüüd olen kahjuks ainult naabri-naisele mingi mees -sest aeg kaob ja vanad laulud on jäänud.
 
hetäär 25. november 2015, kl 00.41
meeleheitlikkuse ja hirmu lõhn mõjub meestele nagu küüslauk vampiirile- pagevad ummisjalu.
kuni sa ei õpi üksi õnnelik olema, ei muutu ilmselt midagi.
esimene samm: vaata peeglisse ja veendu, et sa endale meeldid. kui mitte, võta end käsile, kuni armud oma peegelpilti. plastikust küüned ja kunstripsmed võiks mängust välja jätta. regulaarne trenn, ilusalongid, kerge parfüüm ja sekspesu on elementaarne.
teiseks: õpi end korralikult rahuldama. katseta erinevaid vibraatoreid ja muid mänguasju, valik on lai. alles siis taipad üksiolemise tegelikku võlu ja väljudes kodust säravana ja sensuaalse silmavaatega, kõnnakus rahuldatud naise kassilikkus, võid käigu pealt mõnegi mehe rajalt maha võtta.
kolmandaks: lase endast ilus julge fotoseeria teha ja mine löö sellega tutvumissaitidel laineid. ei pea umbsetes kõrtsides lantimisele aega raiskama. netis on kõik kerge ja lihtne. pealegi on kirjastiili järgi hea välja praakida tegelased, kellel IQ madalam kui kilpkonnal. isegi kui esimese paari nädalaga abieluettepanekut ei tule, veedad lõbusalt aega, harjutad koketeerimist, jõuad iseendas selgusele. oleks mõttekas liikuda edasi samm-haaval. kõigepealt lood toimiva kepisuhte, et keha vajadused saaks rahuldatud. varem või hiljem jääb sõelale keegi, kellega ka väljaspool voodit hea rääkida. ehk isegi teatris või reisil käia, romantikat harrastada. tunded ja kooselu tulevad kui need tulema peavad, üle forsseerida pole vaja.

last, but not least...naerata alati, ka siis kui hing haige. võitle, kui on vaja. ja ära võta iseennast ega elu üleliia tõsiselt.
 
kadakatupp edele 25. november 2015, kl 04.15
see vana naine kadakatupp hetäär ja sada nime veel võiks lasta ennast ära rahuldada neil lastekarjadega vallsmeestel. Päriseks neid lastega mehi ei taha ju üskski normaalne vaba ja vallaline naine.

saaks kohe mitu asja õnnelikumaks.
 
Õige vastus 25. november 2015, kl 12.05
Toredaid ja häid mehi võib leida järjekorrast hetääride, kadakatuppede jmt järelt.
 
Jäta oma pilt 25. november 2015, kl 12.11
või/ja feissari konto, garanteerin, et sul saab palju valikut olema-vähemalt vastukaja kindlasti. 33 ja mehi pole olnud on kahtlane kuidagi, mingi konks peab asjal sees olema.
 
pull mees 25. november 2015, kl 12.18
kui ta 33selt ikka lehm on, siis ei leia küll kuskilt.
 
irw 25. november 2015, kl 12.52
Õige vastus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Toredaid ja häid mehi võib leida järjekorrast hetä
> äride, kadakatuppede jmt järelt.

Hääl järjekorra lõpust? :D
 
mees 25. november 2015, kl 16.41
Kui 33selt mehi ei leia, siis on põhjus su viletsas välimuses.
 
Ka huvituja 25. november 2015, kl 17.16
Mõni tore mees võiks siis avalikustada, kus ta rohkem vabal ajal ringi liigub?
Ka selline 40-50 aastane.
 
huvipakkuja 25. november 2015, kl 17.37
Siin on mu lemmik place ja kui pole siin, siis närin herneid toanurgas üksinda ja mõtlen sellest kuidas saaks naistemõtted ükskord peast...:)
 
lihtne ju 25. november 2015, kl 22.16
Mine suvalisele üritusele, kinno, teatrisse ja 90% tõenäosusega on iga üksik mees seal vallaline.
 
Naine neljakümnendates 26. november 2015, kl 13.24
Võib-olla lähed Tondiraba üritusele, seal palju mehi võistlemas koos ja ilusalt treenitud ka.
 
Mehaanik 29. november 2015, kl 09.35
Tere
Meestest arusaamiseks on Alison Armstrong päris hea lugemine. Ta seletab, kudas mehed ja naised saaksid teineteist paremini mõista.

http://www.understandmen.com/files/KtKFINALebook81203.pdf


http://www.healingwiththemasters.com/AlisonSpecial2/pdfs/MakingSenseOfMen.pdf
 
Konkreetne Kenny 29. november 2015, kl 10.07
autor vajab kõvat riista mitte eneseabi õpikuid. On nii raske aru saada või.
 
Abivalmis Annie 29. november 2015, kl 10.33
Konkreetne Kenny Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> autor vajab kõvat riista mitte eneseabi õpikuid. O
> n nii raske aru saada või.

pehme nokuga delfimeestele võid selle eneseabiõpikuga pähe lajatada ja ikka lihtsatest asjadest arusaamisega raskusi.
 
sadomaso siim 29. november 2015, kl 10.40
mmmmm raamatuga....
 
seda et 29. november 2015, kl 15.54
Fakt on see, et 33 pole veel vana, aga esimene noorus on moodas. Kahjuks. Nyyd argata ja avastada, et oled yksi, on natuke kurb. Bioloogiline kell hakkab tiksuma juba valjemini ja seda kuulevad ka teised. Soovitan vaadata ringi meeste hulgas, kes esimesel silmapilgul voibolla ei ole eriti atraktiivsed, aga kelles voib olla peidus soe syda ja valmisolek pere loomiseks. Otsi haid poisse, mitte naiste tahelepanust rikutud elumehi.
 
N25 13. detsember 2015, kl 20.05
Olen 25 ja üksik ning samuti on hirm, et ei leiagi meest, kuigi väga sooviks ma ka pere luua. Mul on lootus täiesti kadunud ja ei teagi, kus mehi kohata võiks.
 
Merka N25 14. detsember 2015, kl 00.55
Pane juba pilt kah, säästab sinu närve ja meie aega ma arvan. Kui juba vanasõna ütleb, et lootus sureb viimasena, siis ei ole seegi ju kadunud, kui mitmesse teemasse kontakte jätad ))
 
ludri üksik mees 43 ei viitsi rapsida kah enam 19. detsember 2015, kl 04.13
Vaadates neid nägusid flirticus, mambas vanuseklassis 30 -45 siis pean ütlema et sajast ehk paar on minu maitse( kuigi maitseid on erinevaid) - nii et üldse ei imesta et keegi neid ei taha!
Vaatan nägu ja kujutan endale ette teda enda kõrval - ja kui lihtsalt nägu närvi ajab , rahutuks muudab siis langeb ära variant! Paljuski loeb silmist ja olekust välja seda kas ja kui egoistlik on naine, palju empaatiavõimet on antud jne!
Mäletate ju keskkooli ajast oma klassist neid tüdrukuid kes ei säranud, tõrjusid poisse, sellised müürililled ja ilmetud - iga mees teab et selliseid oli - arvate et 17 aastasest tagasihoidlikust kompleksides koledikust saab kunagi 30 aastane iludus v? Inetud naised on loodusõnnetus - neid ei tohiks looduse poolt olla - ei ole nad ise õnnelikud ega saa rõõmustada mehi - kel vähegi enesehinnangut on!
 
Fjodor 19. detsember 2015, kl 07.40
Nüüd olete miskit segi siin ajanud, mitte koledad naised pole katastroof, neid ikka annab kuidagi tuunida ja kui see ka ei aita, siis on olemas konjak. Tõeline ja rahvuslik katastroof on lollid mehed. Vot neid tõesti tuunida ei anna ja konjakist ka siinjuures abi ei ole.
 
ludrile 03. jaanuar 2016, kl 22.54
Miks on ilmetutel müürililledel vaja poisse tõrjuda? Loogikaviga?
 
pole ammu siin käind 03. jaanuar 2016, kl 23.05
usumatud värdjad on selle foorumi vallutanud. kahju.

raamatukogust muidugi ei leia neid, ilmselgelt ka siit foorumist mitte. see on justkui naistekas, kuigi kihiseb täitand mikropeenisega värdjaist.
masendav.
mingid kursused äkki abiks. kindlasti mitte need ülipopid tantrakursused ;)
kui välimus on ok, siis muidugi mine kluppi ja vaata sealt. midagi ikka näkkab ja sealt edasi vaata ja uju ise kaasa ja edasi neil elulainetel, äkki mõne valenäki sõpruskonnast on ok. ka nii saab.
 
alu 04. jaanuar 2016, kl 11.44
Kas teema algatajal on ka kindel soov mehe vanusele, välimusele jne?
 
t:alu 04. jaanuar 2016, kl 15.16
Eestis kehtiv valem on sulle siis teadamata v? naise vanus +24 ja mehe vanus -24 oleks sobilik mõõdupuu otsitava mehe või naise vanuseks. uu eaasta tava ei kohusta seega enam otsitava vanust eraldi välja tooma.
 
alu 04. jaanuar 2016, kl 15.30
Jama lugu siis. 57ni on veel hulka aastaid.
 
aga mis alus nagu head on? 04. jaanuar 2016, kl 19.28
kas alu oskab nüüd öelda, miks naised teda tahtma peaksid?
pele 10 aastat delfikas roobitsemist, pole siiski teda ju tahetud.
miks peaks vana 60-ndates lapsega meest tahtma, sitt iseloom veel lisaks.
kasvult jupp, niru kehaehitus, vilets iseloom ja elustandard..
mis imet ta sii pakub nagu?
 
hmm 04. jaanuar 2016, kl 21.32
"Mäletate ju keskkooli ajast oma klassist neid tüdrukuid kes ei säranud, tõrjusid poisse, sellised müürililled ja ilmetud - iga mees teab et selliseid oli - arvate et 17 aastasest tagasihoidlikust kompleksides koledikust saab kunagi 30 aastane iludus v? Inetud naised on loodusõnnetus - neid ei tohiks looduse poolt olla - ei ole nad ise õnnelikud ega saa rõõmustada mehi - kel vähegi enesehinnangut on!"

Loodusõnnetus on naised, kelle enesehinnang sõltub ainult või peamiselt välimusest ja mehed, kes sellist loba ajavad. Telli endale realdoll, selline plastiknukk on naistest ilusamgi, tselluliiti ja ülekaalu ei teki, kuulab alati sõna.
Mis 17aastastest müürililledest rääkida, siis puberteet ongi enamasti kohmakas. Me kõik olime ise kohmakad ja mäletame enda noorust idealiseeritult ning enamasti paari varaküpse popi iluduse järgi, aga kui nüüd keskkooli tagasi minna, siis peaaegu kõik pubekad on ühel või teisel põhjusel kohmakad. 17aastasest müürilillest võib sageli väga ilus naine kasvada. Ma ise olin sel ajal nagu pontsakas, kuigi mitte paks laps, isegi mitte teismeline ja 30selt ikka tunduvalt kenam. Pubekate stiil on ka ebahuvitav, enamasti kantakse samasuguseid riideid, raha eriti pole ja üritatakse ikkagi ebaõnnestunult trende järgida. Stiilitaju on null, isiklik stiil puudub.
Pubekatest poisid on ka kohmakad ja üldse see klassivendadele meeldimine on rohkem algkooli teema. Üldiselt ei tahagi keskkoolis keegi klassikaaslasest poissi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!