Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mees tahtis olla minuga ainult raha pärast
 
vaevatu 06. mai 2016, kl 10.03
Alles see talv kohtusin tinderis mehega. Ta on minust ca 10 aastat noorem, 30-ndate alguses. Kõik oli tore, väga hea jutuga, kui rikas ja edukas ta on, palju reisinud jne. aga siis peale paari kuud hakkas raha mangumine pihta. Üsna kohutaval viisil, et tal on mingid enneolematud kulutused. nii masenduses olen, ei tahagi rääkida. Põhimõtteliselt kõik need liblikad, mis tekkisid on nüüd nii haiget saanud. Lisaks sellele sain teada, et käis veel teiste naistega petmas. Kuidas saan ma nii loll olla.Ikka ja jälle uuesti
 
kkk 06. mai 2016, kl 10.34
mitte, et selliseid naisi kes raha jahivad vähe oleks, kuid viimasel ajal on tekkinud väga palju ka raha jahtivaid mehi. Ja ongi nende eesmärk saada keegi kes poputaks neid. Tavaliselt tunneb need mehed ära küll kehva grammatika ja liigse jõusaali kasutamise järgi
 
Esopus Spitzenburg 06. mai 2016, kl 11.04
eks nii võib juhtuda jah, kui need liblikad rikkuse, edukuse ja reisimise jutu peale tekivad...
 
Agnes 06. mai 2016, kl 16.34
Mehed tulevad ja lähevad..igaüks võib endaga kaasa viia midagi. Viiakse usaldus, lugupidamine, mõnel viib isegi eluisu ja raha selle kõrval on suhteliselt tühine, sest õnneks seda trükitakse juurde.
Süda tuleb külmana hoida, siis jääb kõik alles :)
 
ingrid 06. mai 2016, kl 22.13
Nagu...millest need liblikad tekkida said üldse? Raha manguv pojake. Hea tükk tõesti, mille peale märjaks minna. ; P
Vaba mees, mismoodi ta sind "petta" sai? Ise mängid selle situatsiooni oma kannatuseks. Nii on.
Pühi pisarad ära ja proovi hakatuseks mitte nii usaldav olla. Vähemalt esialgu. Sinu aastad võiksid selles asjas abiks olla.

Agnesel ka kuldsed sõnad. Raha on teatud mõttes tõesti tühine, seda ära taga nuta, lõhud ilmaasjata oma hinge.
Karl Kindermacher 06. mai 2016, kl 23.08
Tjaah, feminismi viljad ... Mehed hakkavad naiselikku käitumist üle võtma :(
 
Alu 06. mai 2016, kl 23.17
Aga miks mitte-naistelt on nii mõndagi õppida. Agnesel tõesti õigus ja parima enesetunde saavutamiseks pole enamat vaja, kui piisavalt silmakirjalikkust rääkides armastusest sinnajuurde ignorantsus, meelemuutlikkus, reetlikkus, laiad tõotused ja enesekesksus. Raha ka veel on saad enda ymber karja rotte niutsuma ja elad nagu valitseja. Kui pole võid lohutada sellega, et trykitakse juurde ja millalgi ikka saab olema:)
 
Agnes 07. mai 2016, kl 00.39
Feminismi viljad..öeldakse, mida külvad, seda lõikad.
Ju see "feminism" omamoodi täna nutvate meeste kätetöö ole. Asjad kipuvad tekkima ikka põhjusega ja võib olla on minusugused teie looming :)

Autorile lugemiseks ja lohutuseks :)

http://naistekas.delfi.ee/suhted/suhted/10-vaartuslikku-oppetundi-mida-su-ellu-sattunud-tropid-ja-luuserid-sulle-annavad?id=74384153
 
Alu 07. mai 2016, kl 00.50
Vb tõesti on ka neid mehi, kes mõnda feministi taga nutavad. Plantaatorina saab neid juurde teha. Naer.
 
Agnes 07. mai 2016, kl 00.54
Feministi või külma südamega naist ei tasu tõesti taga nutta, isegi, kui vastatakse kirjeldusele punktis nr. 5 :)
 
Alu 07. mai 2016, kl 01.00
Tjah, eks igas pasameres ole móni lilleke, kes lõhnab haisust:)
 
Agnes 07. mai 2016, kl 07.59
Nii hullusti siin nüüd ka ei haise, lilleke :)
 
Alu 07. mai 2016, kl 10.40
Oli mis oli. Vähemalt yhe Agnesega koos veedetud ajal polnud tegelikult viga. Kypsetatud rullid, mida sipelgad nahka yritasid panna, olid primad:)
 
Agnes 07. mai 2016, kl 10.54
Nojah, armastus käibki kõhu kaudu ;)
 
Alu 07. mai 2016, kl 11.23
Eet sipelgatel või? Nemad said ju rohkem!
 
Agnes 07. mai 2016, kl 13.56
Minaeitea palju need sipelgad said..mulle piisas poolest ka.
 
Alu 07. mai 2016, kl 15.17
Kylma sydamega muidu suhtleb veel?:)
 
Agnes 07. mai 2016, kl 16.09
Läbinägelikkus roostes?
Või lasid põrsastel selle endast välja imeda..sooja südamega nagu sa meil oled? :))
 
Alu 07. mai 2016, kl 17.21
Mis see läbinägelikkus kylma sydamega suhtlusse peaks puutuma?:) ei taha, pole vajagi, mul adret nkn alles pole.
 
Agnes 07. mai 2016, kl 17.56
Mjaa..vaata siis, mis minett mäluga teeb..rulle ja sipelgaid mäletad, aga nime enam mitte :))

Kuula senikaua muusikat, kuni kuskilt midagi koitma hakkab. Schillerit ei saa panna, siis ma sulan kohe üles :)

https://www.youtube.com/watch?v=YQHsXMglC9A
 
Alu 07. mai 2016, kl 18.23
Selline dramaatiline ulgumine pole just minu maitse, pealegi ei tohiks sellist tulla kylmast sydamest. Nime muidugi mäletan, aga sellega ma adret ei leia. Ja las olla, pikad juuksed-pikk viha:)

Teema algataja ees vabandused, selgituseks ehk niipalju, et eestis ongi raha vähe, inimesed võlgu igalepoole ja tõredad. Need, kellel on, on tembeldatud ihnuriteks ja neid ei taha mittekeegi. Kui ei usu, kysi järele siit tädidelt:)
 
Agnes 07. mai 2016, kl 18.35
Et, kui kiilakas, siis.. :)

Jajah, teemalagatajale niipalju, et mõni "mees tahab olla ainult rullide pärast" ja kui sipelgad on sellest üle käinud ja, siis kaob minema ja plärtsub veel muusikamaitse pärast ka. Oleks vist pidanud raha pakkuma :)
 
Alu 07. mai 2016, kl 18.56
Raha võid ikka pakkuda, x5, kus on muide?:) ega muud, kui et sry sigatsemise eest ka.
 
mhh 07. mai 2016, kl 19.30
oh teid, nummikiisusid:)
 
Sid. 07. mai 2016, kl 20.45
vaevatu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alles see talv kohtusin tinderis mehega. Ta on min
> ust ca 10 aastat noorem, 30-ndate alguses. ...

Selles vanuses on mehed voodis veel vägagi tegijad. Miks ei võiks naised hea seksi nimel mehele peale maksta? Mehed on sunnitud seda kahjuks igapäevaselt tegema, moel või teisel. Kui seks aga nii hea on, et mõlemad on nõus peale maksma sellele, siis võiks juba abiellumisele mõelda. Kahjuks jäi mehe puhul seekord siis midagi vajaka ja seepärast ta rahaga otsustaski piirduda. :)
 
Agnes 07. mai 2016, kl 20.57
BMW võtmehoidja ju kinkisin ja mitte selleks, et seda kahekympiste ees ümber sõrme keerutada :)
Tundub, et kõik soovid ei täitu nagu ka mõne edasiminek 3 aastat tagasi ja täna võib öelda, et "suvi ees".
 
Alu 07. mai 2016, kl 21.08
Nojah. Võõras teema on solgitud, laseme siis lõpuni välja:)

Võtmehoidja eest tänud, alles siiani, ykski 2kympine pole seda näinud:) Kuna lubatud autot juurde ei tekkinud, vahetasin pettumuses margieelistust. Never by BMW.
Tundub? Pole edasiminekut? Mulle tundub, et sulle tundub, et sul pole hoopis edasiminekut tervelt 3a.
Mis kyll võis minu juures nii hea olla?:)
 
Agnes 07. mai 2016, kl 21.17
Sa oled endiselt nii mõnusalt vastik :)
 
Alu 07. mai 2016, kl 21.50
Eiei, ma olen ikka endine. Prioriteedid on pere, perefirma, lapsed ja mõnus yhine ajaveetmine teleka ees, automatkad, kodu pidamine, antiik ja klassika.
 
Autorile: 07. mai 2016, kl 22.50
Kas siis mingeid muid põhjusi on veel 30-aastasel noormehel 40-aastase vanamutiga koosolemiseks? Peale raha, tähendab?
Kuigi ma ei ole ka vaene, aga ma ei kujuta küll ette, et peaksin omale raha eest ostma 10 aastat noorema armukese, vuihhh, vastik-vastik-vastik!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!