Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ootamatu tunne uue mehe kõrval
 
Alu 19. mai 2016, kl 15.05
Teatud mõttes võib vaimse häirega naine isegi hea olla-ta ei aja mingit jama, on lihtne ja siiras.
 
Esopus Spitzenburg 19. mai 2016, kl 15.35
sa pead vist silmas vaimse puudega, mitte häirega:) neil väike vahe sees...vaimupuue tähendab madalamat IQ numbrit...vaimne häire võib tähendada mida iganes alates skisofreeniast lõpetades anoreksiaga.
 
Alu 19. mai 2016, kl 15.59
Oot, missa tahad öelda, et vaimne häire ei võimalda olla hea naine või?:) pealeselle, kes suudab naise juures ära määrata, milla algab või lõppeb puue.
 
kivike 19. mai 2016, kl 16.07
Vaimsete häiretega tegelevad psühholoogid ja psühhiaatrid. Meeskliente olla neil ka ja statistiliselt rohkem kui naisi. :)
 
Alu 19. mai 2016, kl 16.16
Statistikat tehakse reeglina millegi tasakaalustamiseks või lohutuseks:)
 
Esopus Spitzenburg 19. mai 2016, kl 16.30
Kindlasti on ka vaimsete häiretega naiste hulgas nii häid kui halbu, kui me peame silmas isiksuseomadusi...ja kindlasti oskab ja tahab ta olla hea naine, kui haigushoogu parajasti peal pole ja/või toimivat ravi saab:)
Samamoodi on kindlasti häid naisi ka vaimse puudega naiste hulgas...aga täpselt samamoodi puude sügavusest suuremat rolli mängivad isiksuseomadused:)
 
Alu 19. mai 2016, kl 17.44
Jällegi ei saa mina aru, mis rolli mängivad mingid isiksuseomadused, kui naine on peast rohkem või vähem sooda. Isegi niisama naine võib iga kell hullu panna ja järgmine hetk rõhutada enda naiseks olemist ning kellelgi pole vaja rohkem kobiseda või selgitusi oodata. Mingid isiksuseomadused või siis head kyljed vóib naisele alati juurde mõelda, kui ollakse armunud temasse vms. Pigem sõltub kõik tema näitlejaoskusest ja temperamendist, niisama hälvik istub kusagil kardinate taga, näpp ninas ja kujutab ette, et armastus on tyvikesed ja päikseloojangud.
 
Alu 19. mai 2016, kl 17.53
Mingitest isiksuseomadustest pole ka mõtet rääkida 30se naise juures, kes siiani on pmst kloostris elanud või eluarmastust otsinud. Peas sundmõte et kodu ja pere ja lapsed, ainus pääsetee edasi elus. Taolisel on vaim mehele saamiseks nii valmis pandud, et mehe leidudes katus sõidab minema ja tekivadki probleemid, et kallistused on liiga tugevad või suudlused liiga sygavad. Ja samas kui ta neid või hoidku jumal, juba keppi ei saa siis võib ta kõik puruks peksta ja näidata selliseid isiksuseomadusi, et karu hakkab ka kartma. See peab alles tuumafyysik olema, kes nende juures suudab juurelda, kas tegemist on hälbe või puudega. Siis peab lihtsalt mees olema, kes tited taha teeb ja yhtlasi ka enda naha päästab.
 
aga ise ju ütlete, et naised on külmad ja tuimad 19. mai 2016, kl 19.00
no see alu kirutatud variant pole ju laisk ka voodis.võib igasugu ootmatusi korda saata nagu vana eskkorrtüdruk siin mälestusi jagab.
aga vähemlt ei olevat igav, kuigi ükski mees ka pidama pole jäänud selle naise jalge vahele.

mõni keerab vaid pirni lakke ja jälle läinud, võsa kasvab läbi autoromu..
ei ole kerge olla "eriline".
 
sidil oli siiras naine 19. mai 2016, kl 19.03
no Sid ju ise kirjutas, et temal oli autistist abikaasa aga see liigne ausus naiseslt pühjustas manikaalse makaakide otsimes Sidi ajus.
nii et naise vaimuhaigus isegi muudab iseloomu sellel, kes kunagi nooruses suht norm mehetunnustega oli.
- võimalik ka muidugi, et saabuv vanadus teeb oma töö vana mehe iseloomu kallal ja mitte seda praemaks muutes. irisevad rohkem. nagu siinsed 60-sedki.
et ükski reisevahe pole piisavalt avar, otsitakse haigeid nõgusselg naisi, rinnatuid ja kaalutuid..
 
Alu 19. mai 2016, kl 21.08
Pole kunagi kurtnud, et naised on kylmad või tuimad. On olnud ettearvamatud ja pöörased nagu minagi neile. Ja see teine teema, et otsin- midagi ma ei otsi ega taha seal, kus mind ei sallita või tahetakse minema ajada. Et tahan kahekympistele tittesid teha on tahan ja mitte mingi otsimine. Pealegi, mis siis veel saaks, kui "otsiks" naisi, kes on matsakad ja mitte paksud. Naisi, kel on laiad puusad, suur tagumik ja sirged juuksed, kes on tursked ja brutaalsed nagu oleks valmis suurt ahvi kantseldama...siis ma saaks veel rohkem tänitada kui Sid, sest siin ju selliseid naisi pole.
 
kivike 19. mai 2016, kl 22.31
Ohhjahh, Alul on vist väga raske see lapsepõlv olnud.
 
Alu 20. mai 2016, kl 00.14
lapsepõlvest meenub, et mulle ja teistele poistele siis ka paksud naised ei meeldinud. Ja keegi ei õiendanud ka, et miks ei meeldi vms. Nyyd aga õiendab selle tähe all mingi kivike minu lapsepõlve kallal. Paks naine järelikult. Mitte et mul ta vastu midagi oleks, muidugi.
 
Maamees soovitab värisevale naisele 20. mai 2016, kl 00.38
Anna oma turvamehele keppi ja rahuned maha.
 
mees 20. mai 2016, kl 09.17
Naine kardab muutuda mehest sõltuvaks? No mul vastupidi, naine tahaks poole kohaga tööl käia või suisa koduseks jääda - jääb ära!
 
kivike 20. mai 2016, kl 09.57
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lapsepõlvest meenub, et mulle ja teistele poistele
> siis ka paksud naised ei meeldinud.

Su ema oli paks siis? See on muidugi kõikse olulisem omadus naisterahva juures, tema kaal.

Ja keegi ei õ
> iendanud ka, et miks ei meeldi vms. Nyyd aga õiend
> ab selle tähe all mingi kivike minu lapsepõlve kal
> lal.

Sinu suhteid ja suhtumist naistesse ei ole su ema mitte mingil juhul mõjutanud, kohe kindlasti.
 
Alu 20. mai 2016, kl 10.48
Kivike, sul on mingi personaalne huvi minu ja mu ema vastu? Siis oled see sina, kes siin mu ema siin sõimanud on, nagu aru võib saada. Aga sulle teadmiseks, et ta oli ja on alati kleenuke olnud ja sellisena, nagu ta noorena oli, tahaks enamus naisi olla.
Jah, mulle ikka ei meeldi paksud naised aga mul nende vastu pole midagi.
 
kivike 20. mai 2016, kl 11.43
Palun tsitaati, kus ma sinu ema sõimanud olen. Lause, et sinu ema on kujundanud sinu suhtumist naistesse on sõimamine?
 
nii 20. mai 2016, kl 11.56
mitu kilo on paks?
 
Alu 20. mai 2016, kl 12.12
Kuulge, rahunege, paksud naised pole minu maitse lihtsalt. Mitu kilo on või pole paks, mõelge lihtsustatult, olete saledad siis olete ja kui pole siis pole:)
 
Alu 20. mai 2016, kl 12.15
Kivikese nime alt pole keegi tóesti mu ema sõimanud. Eriline geenius vist ei pea olema, et teada, kuidas sõimata nimetult:)
Lihtsalt oletus, et minu eelneva kirjutatu peale järeldatakse ema paksuks...
 
kivike 20. mai 2016, kl 12.27
Oi, jah. Mul on libasid siin olnud aeg ajalt. Sa väidad siis, et ma pole piisavalt julge-ülbe-loll-peenike, et oma nime alt sõimata kedagi ja käin seda tegemas nimetult? Nagu ei märgand, et sinu ema on üldse keegi teine puudutanud siin.
 
Alu 20. mai 2016, kl 12.55
Et mina ei tea, kui ylbe loll või peenike. Ja mind ei huvita ka. Peaasi, et ise endaga rahul oleksid. Ja isiklikuks ei läheks teemades, mis ei puuduta teisi kommenteerijaid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!