Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Armukolmnurk
 
küsimus 10. juuni 2014, kl 10.41
Palju kirjutatakse armukolmnurkadest. See teema kisub alati tundeid üles. Millises kolmnurga tipus on teie meelest kõige raskem olla? Armuke, petja või petetu?
Tavaliselt armuke kurdab, et oota ja oota aastaid asjata, et ta oma pere maha jätaks, aga lõpuks oled ikka üksi..... Petja pihib, et ei suuda oma armukesest loobuda, sest süda nii sunnib, kuid peret maha jätta ka ei saa.....Petetu tõdeb kibedusega, et ta on nagu asjata aastaid inimese peale raisanud, kes teda tegelikult ei armastanudki.
Millised on teie kogemused?
 
mhmm 10. juuni 2014, kl 11.13
Pajataksid ehk enda sopakeeramise kogemustest, hale joodikunarts!
 
küs 10. juuni 2014, kl 11.21
Armukesed on kas ükskõiksed (nad ei tahagi väga seda meest endale9 või väsinud ootamisest.
Petjad on kurvad, sest nad ei suuda valida ja neid närib südametunnistus.
Petetute peamine tunne on viha, sest nad sattusid sellesse olukorda teiste osaliste tegude läbi.
 
noo 10. juuni 2014, kl 11.39
tglt saavad kõik osapooled haiget. kes rohkem kes vähem.
 
küs 10. juuni 2014, kl 12.01
kõik osapooled saavad seda olukorda lõpetada. Tavaliselt see ongi nagu vastupidavus võistlus.
Huvitav, kas on ka selliseid rahumeelseid kolmnurki?
 
pole 10. juuni 2014, kl 12.08
kogemusi, sest pole kunagi lasknud nurkadel kujuneda. Ära tee teisele seda, mida ei taha et sulle tehakse.Nii lihtne ongi.
 
Prölla 5+ 10. juuni 2014, kl 12.08
igatahes!
 
eelmisele 10. juuni 2014, kl 12.08
endast räägid või?
 
pole-le 10. juuni 2014, kl 12.09
petetu ei teegi ise midagi, ikka sattub kolmnurka.
 
küs 10. juuni 2014, kl 12.10
nojahh, taolist telfimutti ei tahagi keegi - vaata videot>>

https://www.youtube.com/watch?v=Xrzcdvs4V2Y
 
to pole 10. juuni 2014, kl 12.13
Maailma suurim ja kahepalgeliseim võltsvagatsejast s.takeeraja. Hale äbarik. Tee trenni, saad tagasi normaalse enesehinnangu! Küür muutub samuti väiksemaks ja hakkab moodustuma lihaseline ollus.
 
Kogenu 10. juuni 2014, kl 12.56
Olen olnud elu jooksul korra kõikides kolmnurga nurkades ja võin väita, et tõepoolest, hea pole neis üheski. Aga petetud olla on kõige raskem. See teeb kõige rohkem haiget. Minu esimene nurk oligi petetud olla ja pärast lahutust otsustasin, et ei hooli ka mina rohkem teistest. Nii nendesse ülejäänud kolmnurga nurkadesse sattusingi. Õnneks on see nüüdseks juba kauge minevik.
 
tean kah 10. juuni 2014, kl 15.13
On jah petetud olla kõige raskem.
Armuke olla on kõige kergem, siis ei pea kellelegi valetama. Aga ebamugav siiski.
 
Kogenu 10. juuni 2014, kl 16.43
Petetule tuleb löök tavaliselt allapoole vööd, sest ta usaldab ja ei oska reetmist oodata. Teised rollid on juba oma valiku tulemus ning ette arvatavad.
 
tean kah 10. juuni 2014, kl 17.02
Kui minu mehel armuke oli, siis ta armuke helistas mulle ja rääkis, kui kade ta on, et mul nii tore mees. Kusjuures ta teadis, et ma tean nende suhtest.
Ma veel mõtlesin, et oh sa lollike, astu aga astu minu nahka ja saad teada mis tunne on, kui su tore mees teise naise juurde jookseb.
 
aga 11. juuni 2014, kl 05.39
minu mehe armuke on eriti vastupidav. Juba üle aasta käib silmaklappidega ja kõrvatroppidega ja ei taha näha kuidas mu mees talle igasugust jama kokku valetab :) Mees valetab loomulikult mulle ka, ainult selle vahega, et alati jääb oma valedega vahele. Mina jälgin mängu. Kui alguses oligi hinges valu, siis tänaseks on see peaaegu kadunud ja asendunud millegagi, millele ei oska nime anda. Nii et vaatame siis kes vastupidavam on... kui selle teada saame, eks siis selgub mis edasi...
 
Kui armastad 11. juuni 2014, kl 08.10
kedagi tõeliselt,ei esita küsimusi,vaid kui saad inimesega koos olla,oled kõigega rahul.Mõistad,et mees ei saa peret hüljata ja lastele haiget teha ja naine peab mõtlema enda lastele,kui tal need on.Alati ei saa aga enda tundeid ka lõpmatult maha suruda,sest elu on lühike ja vahel tuleb see õige meie ellu alles siis,kui oleme juba seotud.Armukesena tuleb lihtsalt hoolitseda,et oleksid diskreetne ja valmistaks teistele osapooltele võimalikult vähe probleeme.
 
viimasele 11. juuni 2014, kl 10.00
 
markii De Sade 11. juuni 2014, kl 11.13
Kord osalesin armu kuusnurgas. Aastaid tagasi tudeerisin iisraelis alternatiivset ornitoloogiat. Loosse olid segatud üks salapärane markii, naisprofessor,Jenkki nätsude hulgimüüja, saksa päritolu lohesurfar , bordelli perenaine ning imekaunis virsiku farmeri tütar. Kogu epohh lõppes väga pikantselt sest pääsesime napilt rahvusvahelisest intsidendist. Iisraelist eluga pagema saades lubasin endale et iialgi armu - kolm,neli,viis ega kuusnurkades ei osale.
 
Ax 11. juuni 2014, kl 11.43
Kui sa kedagi tõeliselt armastad, siis ei taha sa sellele inimesele haiget teha. Sa ei saa tõe valusa mõõgaga hoolimatult vehkida. Valetamine on parim lahendus kõigi jaoks, kuigi see vaevab valetajat ennast. Oma naine on hea ja korralik, oma naine on ikka oma naine, ma ei lahuta temast iialgi. Samas armuke on niii meeletult armas ja oluline inimene minu jaoks, ma ei saa temata lihtsalt elada.
 
Viimasele 11. juuni 2014, kl 12.00
Ja see pole ulme,nii võibki mõnda aega elada,aga krahh tuleb varem või hiljem,aga vähemalt said mõlema armastatud inimesega koos olla mõnda aega.
 
Axile 11. juuni 2014, kl 13.12
Ma ei mõista, kui oma naine on hea ja korralik, siis milleks on sulle veel seda armukest vaja?Miks sa elad oma keeruliseks?Miks sa teed haiget naisele, kellest sa tegelikult hoolid?Sinu kommentaarist võib ikkagi järeldada, et ükskord jääb kaotajaks ikkagi armuke.
Järjekordne näide peenisega toatuhvlist, kes ei tea isegi, mida elult tahab, aga ei suuda iial naistele EI öelda!
Väga kurb lugeda lugusid, kus ei austata oma seaduslikku kaasat, kes tegelikult suudab pakkuda rahuldavat elu.Jumal on aeglane, aga õiglane!
 
piripiiga 11. juuni 2014, kl 15.08
peenisega toatuhvel :D
 
to Kui armastad 11. juuni 2014, kl 16.30
Mina jälle arvan, et kui armastad tõsiselt hõivatud inimest, siis ei hakka tema armukeseks ega kõrvalsuhteks, vaid tõmbud eemale ning jätad ta koos tema perega täiesti rahule. Ega enda tundeid ei pea maha suruma, aga lihtsalt hoiad need endale ja armastad seda inimest vaikselt oma südames. See on sinu eralõbu ja sinu probleem.
 
tõde 11. juuni 2014, kl 22.49
on see, et armukesekandidaat ei jäta iialgi meest ja tema peret rahule enne, kui kõikide elud on rikutud ja pea peale keeratud.
 
küs 11. juuni 2014, kl 23.58
Kahjuks see ongi nii nagu tõde kirjutab. Inimesed ei näe üksteise valu ja ei suuda mõista mida nad halvasti teevad. Ilmselt on armukesi, kes siis tagasi tõmbuvad, kui nende olemasolu ilmsiks tuleb, kuid ilmselt enamus armukesi seda just ootabki, et naine teada saaks ja siis mehe maha jätaks.
 
Agnes 12. juuni 2014, kl 07.18
"Millises kolmnurga tipus on teie meelest kõige raskem olla?"

Eks kõigil kolmel ole omamoodi raske, aga ilmselt kõige rohkem häirib olukord seda, kes on teadlik, et peab jagama. Teadmatus on hea!
 
Üksikuna 12. juuni 2014, kl 08.09
otsis pigem vaba inimest,seotuna otsiks inimest,kes ei sunni peret hülgama.Pealegi tead,et pole ainuke,kes peab jagama.Armuke,kes loodab,et mees oma naist üldse ei armasta,on rumal.Need tunded on lihtsalt erinevad.Kirglikud suhted nagunii kaua ei püsi,nii et,armukeste mängud on nagunii lühikesed.Pole küll petja olnud,kuid mõistan neid täielikult.
 
armuke 12. juuni 2014, kl 16.05
aga on ju inimesi, kes on algul armukesed ja siis hiljem saavad siiski selle sama mehe naiseks. Kusjuures elatakse õnnelikumalt, kui mehe eelmises abielus.
 
tõde 12. juuni 2014, kl 17.39
Harva juhtub jah, aga kui armukeseks olemine on juba aastakese või kauem kestnud siis ilmselt asjast asja ei saa. leitakse erinevaid põhjusi miks oma pere juurest ei tulda ära...nt. et vaja lapsed suureks kasvatada või mida iganes. See ju klassika.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!