Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kuidas toime tulla mehe eelmiste suhetega
 
aga mõtle nii, et 25. august 2016, kl 11.09
need eelmised olid mehel ainult selleks, et ta saaks sinu jaoks harjutada :))
 
viimasele 25. august 2016, kl 11.30
Harjutama peaks oma kaaslasega, mitte võõrastega. Ei tule just mainele kasuks ja kiirendab turult välja langemist.
Ole tubli!
 
ongi nii 25. august 2016, kl 17.29
mingi lastega keskeas naine yritab siis vabale lasteta kohustustevabale mehele olla parim kui kõik vabad lasteta naised..

no ei usu mina imedesse ega imemisse..
 
viimasele 25. august 2016, kl 22.30
Ei ole sina kunagi armunud kaunisse modelli ega ole õige inimene lastega naisi siin arvustama. Vaata enne oma valelikku naist ja loo kord sinna kuhu vaja.
 
viimasele idioodile 27. august 2016, kl 21.42
Millisele naisele peaks sinusugune lastega mees huvi pakkuma? Ära ole endast heal arvamusel. Võõras naine vb tõesti pealinnast usub sinu valelikku juttu - suurest vallalisusest? Oksele ajab?
 
makaagi loogika 28. august 2016, kl 09.29
lastega mees ei kõlba kusagile ja ei peagi naisele huvi pakkuma. sobib ainult sõimamiseks.

lastega naine on väga super ja mees peab temast huvituma. kui ei huvitu, on sõimamist väärt.

selline äraspidise loogikaga vana tossakas makaak.irw.
 
niijanaaa 28. august 2016, kl 23.44
kui mees suhtleb oma eksiga või õhkab tema järele, siis on põhjust olla valvel ja rahulolematu.
kui eksidega suhtlust ei toimu ja sinuga on suhted ok, siis pole mingit põhjust tekitada ise endale mittemillestki probleeme.
veider on siiski see, et mees ise hakkab sulle rääkima oma eksist, et mida ja kuidas nad tegid. see on nagu väikestviisi õhkamine küll..
 
põhimõtted 28. august 2016, kl 23.59
makaagi loogika Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lastega mees ei kõlba kusagile ja ei peagi naisele
> huvi pakkuma. sobib ainult sõimamiseks.
>
> la
> stega naine on väga super ja mees peab temast huvi
> tuma. kui ei huvitu, on sõimamist väärt.
>
> se
> lline äraspidise loogikaga vana tossakas makaak.ir
> w.
--------------------
sa alu võid vabalt lastega naise võtta, ega ei ole ju keelatud. mis nyyd pirisema hkkasid?
 
Agnes 29. august 2016, kl 12.54
Mjaa...nii palju inspireerivaid ja innustavaid toetusi autorile.
Eks neisse uskumine aitab tõesti paremini toime tulla :)
Võin siis öelda, et siiski ON olemas mehi (ka naisi loomulikult), kes loovad uue suhte ja on selles, kuid mõtted ekslevad eelnevas..isegi süda võib veel kipitada ja mõnikord igatseda. Aga vana lappida ei saanud ja samas uus pole nagu ka see, kuid tal võib olla hea süda näiteks.
Niiet, teise sisse me ei näe mitte iialgi ja kuna ei näe, siis ei saa ka tõde iial teada ja polegi vaja.
 
Alu 29. august 2016, kl 14.02
osadel "aludel" paistab identiteedi kriis olema-mingi rääsunud vanamuti nahas on vaja kirjutada teise nime alt.
Teemaalgataja kirjutas:Mulle on oluline tunda ennast selle kõige olulisema, tähtsama ja ainuõige naisena, aga seda on keeruline tunda, kui tean, et enne mind on neid erilisi ja sel hetkel ainuõigeid veel mõni olnud.... Mees ise ei ole oma minevikus kinni, ei võrdle mind eelmistega, lihtsalt tahaks rääkida, kuids tal eksiga see või teine asi oli ja mida nad tegid jne, aga mina iga kord ärritun, kui jutt läheb minuvikus elatud elu peale. Ootan asjalikke nõuandeid!

Nõuanne oleks, et võta hulluarstiga yhendust. Et oma enesehinnangut ja ebakindlust parandada pole vaja meestega manipuleerida. Naine tahab olla mehe elus kõige tähtsam maiass, idioot!
 
Alu 29. august 2016, kl 16.48
ma ise ytlen kõigile naistele, et sa oled mul teine.
kuna ju pole syytu kah enam.
 
Buf 29. august 2016, kl 20.39
Leidsin oma õige mehe peale mitmeid teisi, kes ei olnud nii õiged kui tema, kuigi olid täitsa ok mehed.
Tänu neile suhetele õppisin end ja elu tundma, aga peaasi, et lõpuks olin valmis end siduma ja siis tuli see õige mees. Need teised suhted on midagi sellist, mida ma kindlasti ei häbene, sest need on mu elu osa ja mingite veidrate tüüpidega lähemaid suhteid ei loonud, aga mingit minevikuihalust küll ei tunne. Arvan, et sinu mehel on umbes samasugune seis. Ma ise kipun ka vahel mõningaid seiku rääkima, sest minu jaoks on endised suhted täna umbes sama väikese tähtsusega nagu endised töökohad või üleeilne ilm, aga kord mees vihjas naljatamisi midagi selle kohta, sain aru, et ehk tema jaoks polegi päris 0-tähtsusega asjaolu. Eks on ka paremaid ja ühisemaid teemasid olemas.
Kui sind see segab, ütle ka välja, jutuajamistes ei pea üks tingimata see kannatav pool olema :)
 
miks 30. august 2016, kl 11.14
16.48 Alu ära ei kustutata, seegi pole tema kirjutatud?
 
eksu 19. september 2016, kl 00.47
See, et autorit häirivad mehe eelmised suhted, tuleneb sisemisest ebakindlusest. Tahe end võrrelda mehele kord-sobilike konkurentide seas, seeläbi kindlustada ehk endale positsioon suhtes, mitte eksida mehe kõrval ja suhtest ilma jääda.
See ebakindlus tekib kas enda enesehinnanguprobleemide tõttu või on partner üsna ebalev ja jahe.
Ehk siis tunned end suhtes mitte, et oled "see õige" vaid lihtsalt "seekordne naine, kuni..."
Samas kui mees arutleb juhtumeid, kuidas tal eksiga mingi olukord oli-laabus-ei saanudki korda, näiteb vaid tema usaldust ja püüdu ehk see olukord endas selgeks mõelda, et sel korral suhtes seda vältida..
 
punapea 20. september 2016, kl 16.58
mina ei saa üle ei sidist ega alust. kirjutan ka heh. nime alt.

heremse kotti ikkagi ei ole ja muidu olen hübriidmakaak.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!