Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Miks on nii?
 
broken heart man 26. august 2014, kl 15.28
et see inimene, keda sa armastad südamest, ei taha sind? miks...
 
jh 26. august 2014, kl 15.41
See ongi nii
 
mind ka 26. august 2014, kl 16.01
Ei taheta
 
m50 26. august 2014, kl 16.29
mind ka 20sed ei taha
 
sookoll 26. august 2014, kl 16.31
Sest, see inimene ei armasta sind! Ju on sul omadusi, mis talle ei meeldi.
 
naine 27. august 2014, kl 11.39
kle terve maailm naisi täis kas siis peab selle ühe pärast hulluks minema.Usu on hulga paremaid, targemaid, hoolivamaid, kenamaid kui see kes sind ei taha, lihtsalt oled oma kinnismõtte küüsis.
 
ahzoloog 27. august 2014, kl 11.56
Kui südamest armastad, siis armastadki ja vastu midagi ei looda. See pole su süda, mis katki on, see on su ego. Täiesti mõistetav, lõppude lõpuks oleme siiski inimesed.
 
ehh 27. august 2014, kl 12.03
Ei tea, miks. Aga sul ei jää muud üle, kui sellega leppida, sest südant ei ole võimalik sundida ja vägisi armsaks ei saa.
 
nuhhh 27. august 2014, kl 13.14
ahzoloog ütls õigesti. Mina armastan ka oma eksi südamest, ma olen õnnelik kui tema on õnnelik, tema tegemised ja hea elu, olu läheb mulle väga korda, ta on ja jääb kõige tähtsamaks meessoost isikuks( lapsed va) :) jah mul on ka tunded oma praeguse mehe vastu aga see mis esimese vastu ei kao, me oleme üle poole oma eludest teineteist tundnud, saame tohtult hästi läbi, võime alati 100% teineteise peale kindlad olla. jah meil ei ole omavahel tundeid nagu armukadedus, kirg/füüsiline tõmme.Armastus om aomakasu püüdmatu.
 
hahh 27. august 2014, kl 13.36
Aga võib ka nii minna, et sinu jaoks õige naine, kellega te kunagi vastastikku teineteist leiate, ei ole enamiku meelest hoopis mitte nii hea, nii tark, nii hooliv ja kena kui sinu praegune ühepoolne kiindumus. Vaatamata sellele hakkad sa teda armastama rohkem, kui kunagi kedagi teist, ja ta armastab sind vastu, sest teineteise jaoks olete te parimad kogu maailmas.
 
Aga 28. august 2014, kl 10.57
vbl tegid sa talle haiget või vbl tunneb ta, et sina ei armasta hoopis teda.
 
Been there 28. august 2014, kl 11.38
Teemaalgatajale:

Siis tuleb sellest armastusest oma südames lahti saada. Milleks ennast piinata? Võibolla selgub aja jooksul, et tegu polegi armastuse vaid lihtsalt ihaldusega.
Igal juhul pole mõtet ennast ja oma elu raisata millegi ootamisele. Hakka elama, enne kui hilja.
 
ringtee 28. august 2014, kl 13.03
Täitsa võimalik, et keegi armastab ka sind hetkel kogu südamest, aga sina ei hooli sellest mitte üks põrm.
 
ahzoloog 28. august 2014, kl 13.50
viimasena välja toodud võimalus on üsna eluline:)
 
Agnes 28. august 2014, kl 20.07
Ega südant ei saa ju sundida!
Ei aita ka see, kui kirvega taga ajada või rusikatega vastu lauda taguda :)
Miks..miks..miks..tüütu.
 
rasmus 29. august 2014, kl 06.12
Mulle jälle käib see armatuse plöga pinda. Mind ei huvita tunded ja mida naised mõtlevad, räägivad, tunnevad. Aga ma üritan neist aru saada et reegleid teada ning mängus püsida. Teen teeseldes huvitatut nägu ja noogutan tuimalt takka. Minu jaoks on naistel üks väärtus ja see on seks. Armastan vabadust ja meeldib üksi elada. Kus küll leiaks sellise naise kellele ei pea mingit nõmedat armumula ajama ja pikki paaritumise rituaale etendama enne kui seksi saab? Nädalavahaetuse seksssuhe oleks ideaalne ja siis nädala keskel elatakse oma elu. Puhtalt füüsiliste vajaduste rahuldamiseks kohtuks. Küll see oleks hea ja vabastav. Praegu on aga täielik kammitsates värk. Leiad väimuselt sümpaatse naise aga kõik need otsivad pere ja kodu ja mida kõike. Need keda saad kerge vaevaga kuskil pidudel ära rääkida ei ole ka päris see.See on lihtsalt kiire kepp ja ei paku suurt midagi kummalegi poolele. Oleks hea kui oleks lihtsalt regulaarne sekspartner kellega koos üksteisele mõnu teha ilma kammitsevate tunnete ja muude kohustusteta.Aga selliseid naisi olemas ei ole:(
 
Kont 29. august 2014, kl 08.07
Eksid Rasmus.
Selliseid naisi on väga palju aga Sinu suhtumine naisesse ja lugupidamise puudumine peletab nad Sinust eemale. Isegi kui naine sellist suhet pooldab ei tohi mees sellest iial teada anda.
Mis aga ühepoolsesse armastusse puutub siis jah ega tundeid juhtida ei saa. Ainus lohutus on see et, aeg parandab haavad. Ole edasi julge ja tubli siis tuleb ka see kes väärib Sind tõeliselt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!