Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Sõjapõgenikud- põhimõtteline küsimus kui eestis on sõda?
 
Alu 19. oktoober 2016, kl 16.22
minu pläma ja j.unne on juba aastaid igas teemas.

mõnitan noori naisi, sest need ei taha vana lastega mehega tutvuda.

lollkad sellised.
aga probleemi nagu polegi, kui saaks vaid odavalt mõne immigrandinaise.
seadusekohaselt pole see kyll võimalik, aga tahta ju ikka võib.
 
Alule 19. oktoober 2016, kl 16.24
Londonist saab odavalt ka Luis Vuttioni kotte. osad mõnele immigrandile silmarõõmuks.
need araabiamaadest pärit naised alla 24 k kuldehteid nagunii vastu ei võta, peavad odavaks.
 
immigrant pole solgutada 19. oktoober 2016, kl 16.30
seadusekohaselt pole immigrant solgutada. sellega tuleb abielluda, et ta saaks sinu majasvõi elmaises koristustööd ja muid töid teha. tal on igal ajal õigus pöörusda ärakasutamise kahtlustusega immigratsiooniametisse, kus tuleb ka tõestada, kuidas siis on sponsoreeritud nii teda kui alaealisi pereliikmeid..Need summad on kokkuleppelised, kuid vähemalt keskmine alatustase.
Töökohustust ei tekigi, nii, et see on naisel täiesti vabatahtlöik, kuna sponsori on ju seadusega ette nähtud.

tihti selgub,nii aasta pärast peale abiellumist, et uuel immigrantanaisel on kodumaa alaelais lapsi, kes ka sponoreerimist vajavad.
aga alul on see pohh ju kinni mkasta. peaasi, et silmavaade on sügav.
 
Alu 19. oktoober 2016, kl 18.24
Otse loomulikult jagan ma raha ennem väikestele lastele, kui hulludele lotiga muttidele. Ulgugu palju tahavad, pole maapeal meest, kes neisse investeeriks. Irw.
 
heh. 19. oktoober 2016, kl 18.28
alu, miks sa arvad, et pärakasilm naine on? paljalt hermese koti põhjal ei saa seda kindlalt väita! irw
 
Alu 19. oktoober 2016, kl 18.34
grosse katastrofe. Keegi tegi näpuka ja märkis talle passi naine. Ju siis ei lubatud märkida ahv või junn. Või ostis ennast naiseks.
 
Alu 19. oktoober 2016, kl 21.32
mina olengi jun.n. juba 10 aastat, siis kui kõik inimlik meelest läks. nüüd vanainimesena on jutud vaid pärakasilmast ja hermese kotist.
miks kõik mu üle naeravad siin?
 
im migrantanaise valikud 19. oktoober 2016, kl 21.34
oma silmaga nähtud kui immigrandst abielu naine viskas mehele kuldehted näkku, kuna kullaproov oli vaid 585 eh 14 k. Araabiamaades siis loetakse kullaks 22 K või 24 K

ei maksa immigrante mõnitama minna arvamisega, et nemad ei oskagi valida ja on odavad kasutada.
 
peeglike peeglike ... 19. oktoober 2016, kl 22.46
makaak Susan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina olengi jun.n. juba 10 aastat, siis kui kõik i
> nimlik meelest läks. nüüd vanainimesena on jutud v
> aid pärakasilmast ja hermese kotist.
> miks kõik
> mu üle naeravad siin?

vaata peeglisse, siis saad äkki aru...
 
mac susi 19. oktoober 2016, kl 23.23
aga minu peeglitest on vaid killud järgi. Ei tea miks küll?
 
Alumakaak Susan 22.46 20. oktoober 2016, kl 01.48
tänan nime täpsustamise eest.
 
Igor 20. oktoober 2016, kl 01.53
Kuule Alu. Tegin teema põgenemise teemal. Ok paraleeli ei saa tõmmata teise ilmasõja ja tänapäeva põgenikega. Kuna see on aktuaalne teema siis esitasingi küsimuse, et mis olukorras eestimaalased toimiksid kui peaks tulema sõda. Loodan, et sõda ei tule ja inimesed saaksid rahulikult elada. Sina Alu ja sinu gei-sõbed Sid ärge solkige teemasid. Olete mõlemad haiged inimesed! Kas tõepoolest teil kummalgil riist ei tõuse, et üksteist rahuldada ja lihtsalt kirjutate soga ja solgite teemasi?
 
Alu 20. oktoober 2016, kl 11.05
Igor, näljane räägib leivast ja sina riistadest, tõusvatest riistadest.
Kuidas see kyll su teemaga haakuda võiks?
 
aff 20. oktoober 2016, kl 11.25
Teema pealkiri ahvatlev, kuid lapsed on teema täis kakanud. Vbl on haiged, ei hakka siia pärleid poetama.
 
Alu makaak, muidu ikka pirisev jun.n 20. oktoober 2016, kl 18.42
mina olen 60-ndates lapsmees ei teagi, kas pole aru pähe tulnudki, või on viimanegi minema jalutanud...
kas keegi seltaks?
 
Rebane 20. oktoober 2016, kl 22.36
Olen ammu teinud ettevalmistuse mustadrks pärvadeks. Olgu selleks siis looduskatastroof, sõda, totaalne majanduslangus, mis iganes võib siin toimuda. Esimesrna paigutan oma perekonna turvalisse asupaika. Kuna ma ise sõdur pole siis vähemalt suudaksin teisel viisil anda oma panuse kui peaks tulema sõjaline olukord.
 
Rebane 20. oktoober 2016, kl 22.38
Kes on see Alu? Mingi haige inimene?
 
mutionu 21. oktoober 2016, kl 11.38
ka mina olen teinud ettevalmixtusi ettenägematuteks päevadeks. Teatavasti me ju ei näe nkn, aga tunneme lõhna järgi. Olen maa alla rajanud uskumatu käikude labyrindi, niiet sinna võib juba isegi ära eksida. Pidevalt sattuvad sinna mingil põhjusel emased mutid, kelle parim enne on möödas. Kukuvad maa pealt nagu lihtsalt auku ja siis arvavad, et on koju jõudnud ning nõuavad ylalpidamist. Sest mul on varutud korralikud tagavarad ja sygavam käik on mõnusa maa soojendusega. Plaanin sinna rajada ka metroo, loodetavasti ajab see teised mutid minema või aetakse nad lihtsalt alla.
Ei tea, kas see rebane on teil siin mingi tuult saanud või? Loodab maa peal põgeneda seal peetava sõja eest:D
 
tule pilvedest alla, mutionu 21. oktoober 2016, kl 19.07
mutionu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Pidevalt sattuvad sinna mingil põhjusel ema
> sed mutid, kelle parim enne on möödas.

Põhjus on lihtne. Noored mutid mingi hallikarvalise äti kaevatud urgu nii lihtsalt ei eksi. Iseasi, kui uru seinad viiesajaeurostega ära vooderdada, mitte roti kombel 5-sendistega.;D
 
eelmisele kekatsile 21. oktoober 2016, kl 19.13
viiesaja euroseid võid talve hakuks omale pyksi toppida, soojem nagu. Kui neid on muidugi:D
 
Alu 21. oktoober 2016, kl 19.25
mul küll viiesaja eurosed otsa ei saa, kui munade kõrvale panen. ma ise joonistan neid iga päev juurde ju.
 
Eelmisele Alule 21. oktoober 2016, kl 19.36
Aaet selline lugu sul. Päris kurb ja keeruline see elu vist nii. Kes voolib junne ja kes joonistab viiesajaseid. Kes maalib tylutult oma vana lõbunaise nägu. Ja kes võtab raha pangast, kui vaja peaks olema:)
 
investorm 21. oktoober 2016, kl 23.58
pank võib pankrotti minna kõige täiega. ega lõbunaine pole loll kui raha sukasäärde kogub.
 
Alu 22. oktoober 2016, kl 11.00
investor räägib nagu lõbunaise läbi häda kasvatatud poeg. Kes ka oma raha ema sukasäärde tassis. Aga ema jäi vanaks, raha järjest vähemaks ja oligi tema usk ja pank pankrotis. Ja raha rotis. Litz lugu
 
lugeja 22. oktoober 2016, kl 11.29
Alu kas oled natuke nürimeelne või kade või mõlemat? Sukasääreraha eest ostetud väärismetallid ja kinnisvara ei kaota oma väärtust, kui pangad pankrotis ja vanadus kallal. Ainult lollid, kes ei oska ega julge investeerida, tassivad iga vaba sendi pangahaide lõugade vahele devalveeruma.
 
Alu 22. oktoober 2016, kl 12.08
kas keegi teab kedagi kes teab kedagi vana litzi, kel on sukasäärde kogutu eest ostetud knnisvara või väärismetalle??:D Pealeselle on ka need oma väärtust kaotavad-tarbmisele ja pysiväärtuste devalveerumisele toetub juba kapitalism ise.
 
noor nunn 22. oktoober 2016, kl 16.07
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas keegi teab kedagi kes teab kedagi vana litzi,
> kel on sukasäärde kogutu eest ostetud knnisvara võ
> i väärismetalle??:D Pealeselle on ka need oma väär
> tust kaotavad-tarbmisele ja pysiväärtuste devalvee
> rumisele toetub juba kapitalism ise.

Mina tean. Sellised varakad litzid suhtlevad muidu rohkem asiste meestega, mitte naisteka sendiveeretajatest pangaorjadega, oletatavasti.
Väärtuste teema on suhteline. Kes väärtustab elus ainult verinoort ihu, peab varem või hiljem pettuma, ka omaenda peegelpildis.
Kulla ja heas asukohas kinnisvara väärtus reeglina aastatega kasvab. Ka keegi teab kedagi, kes saaks vastupidist kinnitada?
Ka
 
Tase 22. oktoober 2016, kl 16.14
Urmas Sutrop keeleteadlane, 22. oktoober 2016

Kindlasti on üheks põhjuseks igasuguste kommentaariumite amorfne veebist väljavalgumine. Ka Delfi enda kommentaariumite stiil ja madalkeelsus hakkab mõjutama avalikku keelekasutust. Aga see pole ainus põhjus.

Teine põhjus võib olla selles, et ka me ei taju enam keele registreid. Ei taju, et on olemas kõrgkeel ja argikeel ühelt poolt ning kirjakeel ja suuline keel teiselt poolt. Ei tajuta, et on olemas ka madal keelekasutus. Kõik seguneb ning tulemuseks ongi telesaate otseetris kellegi p…sse saatmine.

Inimesed loevad liiga vähe luuletusi, liiga vähe kirjandusklassikat, ning piirduvad peamiselt interneti lühivormidega. Nad ei teagi enam, mis on ilus eesti keel.

Kuid ükski neist põhjustest ei õigusta ei avalikus ruumis ega ka koduseinte vahel madalat keelekasutust ega kellegi avalikku needmist kuhugi saatmisega. See ei ole ainult keele küsimus, see on küsimus lastetoast, kasvatusest, väärtustest, viisakusest.
 
Alu 22. oktoober 2016, kl 16.48
Mina kui tuntud pärakamakaak ja susan junn, mina küll seda kohta ei loe, kus räägitakse madalast keelekasutusest ja sõimamisest internetis.
on ikka kloun see eelmine teksti kopeerija.
ja ega hermese kotti ikkagi ei saa selle jutu eest.
 
Alu 22. oktoober 2016, kl 18.22
Väärtuste teema on suhteline. Kes väärtustab elus ainult verinoort ihu,
peab varem või hiljem pettuma, ka omaenda peegelpildis.

Kirjutab ennast nooreks nunnaks pidav. On ta pettunud oma peegelpildis tegelikult vä? Irw. Mingi vanamuti mantra jälle ja laenatud käibetõed kinnisvaraga hangeldajatelt.

Peksa nyyd alu nime alt veidi segast jälle. Irw4D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!