Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
millest tekib selline olukord?
 
lea 10. september 2014, kl 15.25
käisin peol, tutvusin mehega, ise keskealine ja mees ka.
mees kutsus mind uuesti välja.
tema väga sümpaatne, igati vormis, majanduslikult kindlustatud.
ma ei liialda, kui enda kohta ütlen et vormist väljas, hall hiireke, ei nägu ei tegu (see teatud põhjustel ja olukorras täpselt nii, võimalik et see muutub muidugi...)
ma imestan et selline mees hakkas kinni minusugusest.
kas tõesti otsib ainult uut seiklust, ägedat keppi või tingimusteta sõprust? või on ka muid variante ... ma pole ammu kellegagi suhelnud ja välja ei ole mind ka ammu kutsutud... võib olla minu vanuses ei sobi enam asjade ja olukordade üle norida vaid võtta asju nii nagu nad on.... kuid mina oma mõistusega ei vaataks iseenda poolegi ja asi ei ole selles et ma ennast ei armastaks või ei hindaks. katsun loogilist seletust leida aga leidmata vist jääbki
 
bitch 10. september 2014, kl 15.32
Aga sinus võib olla see „miski“! :) Või siis oletab mees ehk, et oled kergemini kättesaadav. Mida iganes aga ära yle mõtle, välja nagunii ei mõtle, parem naudi.
 
naine 10. september 2014, kl 16.35
ära vaeva oma pead, naudi seda aega, mis antud, aga ära armumisega kiirusta

Ma ka keskeas, ise ei pea ennast juba ammu enam ei nooreks ega kenaks, aga siiski käin tihti väljas ja tähelepanust puudust ei ole.
Mina ka ei tea mis nad minus leiavad :)
 
nooohh 10. september 2014, kl 16.35
mõned mehed tahavadki vabandust aga koledaid mittemidagi ütlevaid naisi, need ei peta, sest neid nagunii keegi ei taha ja logish, eriti kui on ennemalt kusagilt sellise laksu saanud. kodus tavaline naine ja väljas siis kenad armukesed. Aga see ei pruugi jälle nii olla, äkki talle meeldivadki tavalised, äkki olid lihtsalt tore, meeldiv sellises vanuses hinnatakse seda juba väga.Ja tõesti ära üle ega ette hakka mõtlema, ela hetkes.
 
eerere 10. september 2014, kl 16.57
Ma saaks aru, kui mees oleks sinust 15 aastat noorem, et siis tunduks veider, aga omaealisega? Sul on lihtsalt madal enesehinnang, tuleta meelde, kes on sulle elus öelnud, et kes sind tahab või sa oled kole või midagi taolist? Miks sa usud, et pole normaalset meest väärt? See jamps istub lihtsalt su peas, lase lahti see saast ja ela!
 
Max 10. september 2014, kl 18.31
Ju siis sinus oli midagi armast mis mehele meeldis. Tihti ollakse ka lihtsalt väsinud eneseimetluse tõbe põdavatest naistest ja sinus oli midagi mida neil ei ole.
 
Agnes 10. september 2014, kl 20.54
Vabalt olla on tegemist näiteks äkki väga armukadeda mehega, kes tegutseb omast arust arukalt - loob suhte nn halli hiirekesega, et välistada konkurentide tekkimist ja samas naudib naise igavest tänulikkust ja imetlust, et Selline mees tahab sellist naist. Ja samas saab ise rahus kulgeda, ei pea suurt pingutama, ega püüdma, sest ei ähvarda oht, et mõni parem tuleb ja lööb tema ilusa naise üle :)
 
arvan 10. september 2014, kl 21.18
et normaalne mees, õpib sind tundma. Vbl hindab sisemist ilu, selliseidki liikvel
 
ww 10. september 2014, kl 22.03
Agnes, ürita ämbrist välja ronida, ehk õnnestub, ürita vähemalt
 
seda et 11. september 2014, kl 00.52
Tegelikult sa ju ei tunnegi seda meest, kui ainult paar korda olete kohtunud, nagu ma aru saan. Vota asja rahulikult ja vaata, mis saab ja mis inimesega tegu on. Mind pani motlema see, et sa kohe mainid tema majanduslikku kindlustatust. Et kuidas sa seda nii hasti tead, kas ta ise raakis sellest voi mismoodi see yldse jutuks kohe tuli. Raha asjadest tavaliselt ju esimesel kohumisel ei raagita.
 
lea 11. september 2014, kl 10.21
no riietus oli uus, mitte kulunud ja moodne. pisidetailid, korralik kell, viksitud kingad, tagasihoidlik kuid siiski hea parfüüm, uuemat sorti mobla, mitte mõni nokia 5110 jne.
rääkis et tal oma väike kodu, mis pidi olema maja, auto olevat koju jätnud, sest taksosid on saadaval küllalt jne.
eks ma siis püüa rahulikult võtta. ega ma endale elukaaslast ei otsigi, lihtsalt oleks vaja vahest naisteseltskonnast minema saada ja mehelikumat teksti kuulata
 
kiirustades 11. september 2014, kl 11.25
juba jõudsid mehele kuldse kuu selga mõelda. et mees viks viisakas vitaalne.
juba jõudsid endas hirmu üles puhuda. et kui kuldse kuuga meest kodustada ei õnnestu, siis on maailma lõpp.
kiire algus, kiire lõpp. tundlikud küsimused a'la miks ja mis meist saab, hukutavad armuromansi.
naudi hetke, mil mat kindlustatud mees sulle oma aega pühendab.
 
nu 11. september 2014, kl 17.21
Mis näitaja see kell on?
 
kindlameelne 11. september 2014, kl 18.52
tahab lihtsalt keppi
 
kell on mehe ainuke ehe 12. september 2014, kl 15.07
samas võib ta autoks nissan sunny olla ning oma majaks tuba ema majas:)

let's face the facts okay?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!