Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Sekretär
 
siin 19. oktoober 2016, kl 20.10
Ise abielus kuid sekretär on atraktiivsem kui oma naine.Samas oma naisega juba 15 aastat koos,kas peaks oma ihadele vaba voli andma või peaks mõistust kuulma ja oma naise ilusaks mõtlema.Sekretär on natuke noorem kuid ta lõhnab hästi ja näeb välja nagu modell.
mis arvatakse?
 
seal 19. oktoober 2016, kl 20.30
Ela nii, et midagi kahetsema ei peaks. Kindlasti sa kahetsed kui jätad võimaluse kasutamata. Teisalt pead olema valmis, et senine kooselu lõpeb. Kardad midagi või ei karda? Kui ei karda siis tee nii nagu vabad inimesed saavad südametunnistuse piinadeta kogeda elus ette tulevaid juhtumisi. Ja ole enda vastu aus ning aus ka teiste suhtes.
 
siin 19. oktoober 2016, kl 20.42
Süda ühtleb ühte ja kõik muu tahaks midagi muud kas see kepp on nii tähtis samas tahad.See on kuradi keeruline olen saanud naist kes mulle ei meeldi kuid sex oli super.Vist jäängi otsima.
 
soovitus 19. oktoober 2016, kl 20.48
kepi läbi, aga võid jätta naisele ütlemata ja kõik on rahul
 
varsti 19. oktoober 2016, kl 20.54
vaja siis uus sekretär otsida, uus maja ehitada jne, oled selleks valmis? Kui jah, siis anna tuld
 
siin 19. oktoober 2016, kl 21.10
no küsin lihtsalt kas blondiin ilusa kehaga või 30+ väsinud?
keda valid?
 
eelmisele 19. oktoober 2016, kl 21.28
Võta mõlemad, enne 1 siis 2
 
Toivo 19. oktoober 2016, kl 21.32
Kupata oma naine trenni, 30+ ei ole närtsinud, toonust on juurde vaja. Hea lihtne öelda, töötan firmas kus juhi- ja kliendiabid on modellimõõtudes.. et nagu ei tekiks mõtteid kui meeldiv aroom levib.. samas vahest on kerget higihaisu või päevade lõhna, tõmbab ikka pöördesse:)
 
vaba riik, vabad inimesed 19. oktoober 2016, kl 21.41
Huvitav, mismoodi sa suhtuksid sellesse, et su naine värskema silmarõõmu leiab ja oma kirge rahuldab.
Karl Kindermacher 20. oktoober 2016, kl 15.36
Teemaalgataja mõtleb nagu naine.
 
irwikkass 20. oktoober 2016, kl 16.08
vaba riik, vabad inimesed Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Huvitav, mismoodi sa suhtuksid sellesse, et su nai
> ne värskema silmarõõmu leiab ja oma kirge rahuldab
> .

ilmselt naine ongi juba vägeva vändaga noore mehe leidnud. sel ajal kui mehike naistekas nina nokkimas ja fantaseerimas käib. irw.
 
hiljem sekretär esitab ahistamise süüdistuse 21. oktoober 2016, kl 02.32
ja hiljem saad sekretärilt ahistamise süüdistuse koos kompensatsiooninõudega.
ja mitte vähe, kuna sekretetäril nüüd raskem tööd leida.
 
aida 21. oktoober 2016, kl 16.35
Loodan siiralt, et teemaalgatuse tegi naisterahvas selleks, et publikut ärgitada.
 
Alu 21. oktoober 2016, kl 18.40
või peaks mõistust kuulma ja oma naise ilusaks mõtlema.Sekretär on
natuke noorem kuid ta lõhnab hästi ja näeb välja nagu modell.
mis arvatakse?"

Siit jääb mulje, et oma naine on ikka täielik tunoff. Vana, kössakas ja haisev. Mis siin ikka arvata, miks ei võiks mees tahta paremat naist..
 
ikka võib 21. oktoober 2016, kl 18.57
Alu, naine tuleb ära tuunida heremese koti ja spaadega ja ilulõikuste- süstide ja trennidega.

kel on juba skretär, saab seda ka oma naisele lubada.

kui alu meelest naine sai vanaks, kas see mees jäi siis nooreks vä?
imelikud arvamised, irw. vana tohlkas alu ju.nn ju ka vananeb iga päevaga

ihnurist vana mugavuspagulasena su aju seda muidugi välja ei mõtle.
 
ahvatlev naine 21. oktoober 2016, kl 19.00
käin alati kaamera taskus või käekotis ringi tööl. kuna pakkumisi tehakse, on hea neid hiljem meeste naistele ette näidata. et oleks nagu ausa pakkumisega tgemeist ja vajadusel saab mees ahistamisüüdistuse.

Töötab alati.
 
Alu 21. oktoober 2016, kl 19.28
see ikka võib paistab ka teema autori moodi naine olema. Pole meest, kes ilusaks mõtleks või maksaks. Enda raha läheb nagu muti auku ja tolku eimidagi. Vihaga saab aint klahve taguda ja mehi ihnuriteks sõimata. Kesse ikka viitsib haisvasse ja mulksuvasse kapsatynni investeerida. Silmipimestavat kaunitari vanast raamist ju ei saa.
 
Alu, muidu makaak jun.n 21. oktoober 2016, kl 19.33
aga mul on mteroo! ja viisajastega soojendan mune.
mutil ju silmanägemist polegi, ses mõttes pole vahet, kas ilus või inetu... irw:DDDD

vanad tohlaka jun.nid on tõesti naljakate tekstide kirjutjad.
 
Alu, makaak junn, algaja kirjaneitsi. 21. oktoober 2016, kl 19.37
mutionu 21. oktoober 2016, kl 11.38
ka mina olen teinud ettevalmixtusi ettenägematuteks päevadeks. Teatavasti me ju ei näe nkn, aga tunneme lõhna järgi. Olen maa alla rajanud uskumatu käikude labyrindi, niiet sinna võib juba isegi ära eksida. Pidevalt sattuvad sinna mingil põhjusel emased mutid, kelle parim enne on möödas. Kukuvad maa pealt nagu lihtsalt auku ja siis arvavad, et on koju jõudnud ning nõuavad ylalpidamist. Sest mul on varutud korralikud tagavarad ja sygavam käik on mõnusa maa soojendusega. Plaanin sinna rajada ka metroo, loodetavasti ajab see teised mutid minema või aetakse nad lihtsalt alla.
Ei tea, kas see rebane on teil siin mingi tuult saanud või? Loodab maa peal põgeneda seal peetava sõja eest:D

------------------
mina oskan muinasjutte kirjutada! vot.
peaks oma kirjandusliku süütuse Sidile kinkima. olenemata soost.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!