Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Saluveer seksis alaealisena???
Agne Tamm 19. detsember 2016, kl 12.28
Tema enda sõnad: Teadlikud noored, loe : seksist teadlikud noored, tunnistati asi heaks, tunnistati seksiasi heaks, pani viitele: kohe pani viitele! Kas viielistel on vaba tee seksile? Alaealiste asjade komisjon! Saluveer sobib oma töökohale! Ega midagi!
Agne Tamm 19. detsember 2016, kl 12.31
Saluveer Kaagverre! Tagantjärgi karistust kandma!
 
Heasoovija 19. detsember 2016, kl 12.41
Mammi, võta rohud siise, ära pritsi siin igalpool lollusi
Agne Tamm 19. detsember 2016, kl 12.41
Ja mina 24 aastasena, ei tohtinud suhu võtta?Olen patune tema kõrval?
 
ootooot 19. detsember 2016, kl 13.03
Missgune saluveer, on palju selle nimelisi, keda mõtled?
Maaks 19. detsember 2016, kl 13.18
Ja selgita palun miks ei tohtinud suhu võtta ja mida ei tohtinud suhu võtta :-)
 
hehh 19. detsember 2016, kl 14.04
Mina ampsan iga õhtu suhu ja maiustan heaparemaga!! Milles probleem, eriti maitseb jäätis vanatallinaga. nämma
 
Raivo Kohalik 19. detsember 2016, kl 14.49
kui midagi maitsta õige vähe ...

öeldakse sellegi kohta "suuseks" ?
Agne Tamm 19. detsember 2016, kl 15.04
Dr Saluveer hullarist, võite ta juttu netist lugeda! Mida ta ise räägib! Kas teised ei või seksida ja suhu võtta, kui ta ise selline! Moraalijünger!
 
maniila 19. detsember 2016, kl 15.40
to hehh. sama siin, ka minu lemmik:D
 
:DDDDD 19. detsember 2016, kl 15.41
:ddddddddddddddd no on jahh vanarahval ütlus.".teeme suuseks"...no olid ajad ikka....
 
Mind lausa huvitab see med.juhtum! 19. detsember 2016, kl 16.01
Kas Agne Tamm on töövõimetuspensionär 100 %?
Mis see sinu asi on , kes millal seksis?
Kas sa sedagi ei tea, et EV-s on lubatud seksida alates 14-st eluaastast? Seda kehtestasid tiirased paksmagudest vanamehepässid sinu poolt kõikjal ja alati kiidetud Riigikogust!
Agne Tamm 19. detsember 2016, kl 19.23
Ega mina keela, aga miks minul on keelatud seksida?? See huvitab mind??? Miks mind hullarisse taritakse??? Olgu siis kõigile võrdne!!
 
doktor Vanamùnn 19. detsember 2016, kl 19.34
Agne Tamm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ega mina keela, aga miks minul on keelatud seksida
> ?? See huvitab mind??? Miks mind hullarisse tarita
> kse??? Olgu siis kõigile võrdne!!

seksi, kui leiad pimeda, kellel su peale tõuseks. aga jumala eest, ära paljune! poolearulisi kellapeid niigi pool Eestit täis.
oled õnnistatud masajalgse hernehirmutise välimusega, siis täna evolutsiooni, et keegi sinuga nùssida ei soovi. looduslik valik!
Agne Tamm 19. detsember 2016, kl 19.38
Ega minul lapsi tule, keelaksin 14 aastaselt ka poistel seksida, olgu siis võrdne! Kuidas mina pidin 24 aastani vastu pidama! !! Ei taha aru saada!!! Ja nüüd 42 ka ei tohi seksida vä?? Kas ma ei tohi 42 aastaselt seksida??
Agne Tamm 19. detsember 2016, kl 19.49
Tead, meestel on suva välimusest ja riietest kui oled nooremapoolne! Roni aga rekka peale ja tehakse ettepanekuid! Võib ka ööklubis stringidega väntsutada! Stringid ju odavad! Ära räägi mulle välimusest ! Nad ei v6ta niikuinii ära!
Agne Tamm 19. detsember 2016, kl 20.03
Nägu värvida ei viitsinud, kreemitasin, blondiks saab alati tsahhdi värvida ja see on kõik mis neil vaja! Tegelikult pole blondiks tingimata ka vaja värvida! Lihtsalt hääleta!
Agne Tamm 19. detsember 2016, kl 20.10
Oled naine ja hääletad! Ööklubis lähed ise tantsima! Ja ongi kõik!
Agne Tamm 19. detsember 2016, kl 20.17
Riietega võid uhkeldada teiste naiste ees! Kui sul enamvähem korralikud riided, puhtad enamvähem! Kõik!
Agne Tamm 19. detsember 2016, kl 21.04
Naine on alati hinnas! Midagi püsivat kahjuks ei leia!
 
äkki 19. detsember 2016, kl 21.49
peaksid siiski ise hullarisse pöörduma, seal nad selgitavad sulle.
Agne Tamm 20. detsember 2016, kl 02.28
Mida nad selgitaks mulle? Mittemidagi! Ega midagi! Ju siis homod on paremad sünnitajad ja seksijad ja 14 aastased ka paremad seksijad! Aga ma ei usu et lapsi tuleb, te peate julmalt peale maksma! Teie võit! Mina olen kaotanud selle sõja! Ärplen vaid tagantjärgi!
 
realizt 20. detsember 2016, kl 09.27
selle eest oleks küll nõus peale maksma, et vaimust vaestel tolmuahvidel sigimisõigus ära võetaks. hullarid ja vanglad nii pungil täis maksumaksja raha eest ülalpeetavaid.
Agne Tamm 21. detsember 2016, kl 09.18
Eluaeg olen õppimist tähtsaks pidanud ja eriti matemaatikat, kas selle paari puusanõksu pärast olen vaimselt vaene? Head seksimist siis teile ja sigimist! Loodusseadus ütleb et kui ei tule ühel, tuleb teisel mitu tükki ja ludinal!
Agne Tamm 21. detsember 2016, kl 09.38
Tagantjärgi tekib küsimus, kas need kes eluaeg õppinud, kudunud ja tikkinud on vaimselt vaesed või hoopis need kes vastutustundetult kitsukeses korteris seitse kast valmis vorbivad!!??
Agne Tamm 21. detsember 2016, kl 09.50
Minul on minu talu, kus ma elan sisuliselt üksi ja väike tühi korter ka! Vanemad elavad mõlemad eraldi suurtes korterites üksi! Mõned ju teevad suisa vanemate korterisse lapsed! Kes siis on vaimse puudega???
Agne Tamm 21. detsember 2016, kl 09.58
Mina pean talu ja korterit ülal, vanemad peavad oma kortereid ülal, metsaraha tuleb ajuti ja küttepuudena! Mida pole, on pidev sissetulek ja töökoht! Sellepärast olengi grupi raha peal! Haridus olemas!
Agne Tamm 21. detsember 2016, kl 10.04
Jätsin ütlemata et ronisin ülikooli ,mis jäi enne lõppu lõpetamata..Mida ühelt inimeselt veel nõuda!!? Selle raha eest!!?
Agne Tamm 21. detsember 2016, kl 10.55
Mida teeb üks kodune naine?? Väga palju! Hoiab korras kahte kinnisvara! Isegi seeselamine on hea. Ei murta sisse! Tean rohkemat isegi, kus üksik naine hoiab õemehe mõisa! Niiet, pole viga! Väike raha tiksub ja!
Agne Tamm 21. detsember 2016, kl 11.09
On naisi, kellel on töökoht, korter ja suvila! Pole meest, pole lapsi!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!