Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kuidas mitte haiget teha
 
kurb 16. november 2003, kl 17.38
Kuidas jätta armastatut maha nii, et ta võimalikult vähe haiget saaks. Loll küsimus jah, aga ta armastab mind väga, aga ma olen veel nii noor ja pole valmis temaga tervet elu koos olema, nagu tema soovib. Ma pole midagi muud veel näinudki. Koos oldud ka juba omajagu, kaks aastat.
 
linda 16. november 2003, kl 17.59
Kui vana oled siis ja miks tahad lahku minna ,kas ei armasta teda enam?
 
annika 16. november 2003, kl 18.16
to kurb,
Kas leidsid teise naise omale?
 
mare 16. november 2003, kl 18.19
Ütle talle,et oled alati tema jaoks olemas kuid te ei saa jätkata paarikesena,kuna Sina pole enam huvitatud.
Ütle,et ta on really nice girl ja keegi mees saab veel väga õnnelikuks kui ta endale saab!!
 
tuuli 16. november 2003, kl 18.28
Kurb,
Palun ütle kui vana oled ja mis tähega su eesnimi hakkab,muidu ma juba muretsen,et minu poiss tahab mind maha jätta.
Vasta muidu ma lähen hulluks siin...
 
lõbus 16. november 2003, kl 19.01
Kui sind on maha jäetud, siis saad hea kogemuse ja suudad lõdvalt ka ise edaspidi maha jätta. Nii et trenni mõttes on see su kaaslasele isegi hea!
 
sa ei loe neid kommentaare 16. november 2003, kl 19.17
miks sa ei vasta kurb
 
ehh, 16. november 2003, kl 19.23
järjekordne liba.
 
õie 16. november 2003, kl 19.28
minu poiss seda pole kirjutanud,tema ei kirjutaks iial,et on liiga noor ja pole midagi näinud.
Ma võin kergemlat hingata
 
mmm 16. november 2003, kl 19.41
äkki mind jäetakse maha?
 
katja 16. november 2003, kl 19.45
aga äkki hoopis mind,vot see oleks vast jõulukink.
 
ha-haa 16. november 2003, kl 19.49
Kurb on teid kõiki maha jätnud.
 
xx 16. november 2003, kl 19.54
to kurb

Oled alatu,et ei vasta siin küsimustele,Sinusugust meest polegi vaja talle.
Arvad,et oled asendamatu,et ta jääb Su järgi jooksma eksid.
Kui plehku paned siis ära imesta kui ta juba uue kutiga kinos Sulle vastu tuleb järgmine päev.
 
meees 16. november 2003, kl 19.56
Kes ütles, et kurb meessoost on?
Pigem kaldun arvama, et naissoost. Need räägivad oma noorusest ja alustamata elust jne.
 
ha-haa 16. november 2003, kl 19.56
kust te üldse võtsite, et kurb on mees. kas naised ei jäta mehi maha või? Ah jaa, mehest peab ju kümne küünega kinni hoidma, et pulmapidu saaks.
 
baba ja gaa 16. november 2003, kl 20.02
tore oleks kui kurb on naine hoopis ??
Ma arvan ka et mehed ei küsi selliseid asju ja ei vaeva pead sellega vaid jätavad naise kolksti maha kuhugi .
 
kurb 16. november 2003, kl 20.20
ja tõesti, olen küll naine! Miks arvatakse, et mees???
Ja ei vastanud sellepärast, et polnud hetkel netile juurdepääsu, mitte, et olen alatu! Tänud sõimu eest muidugi!
 
ha-haa 16. november 2003, kl 20.24
aga mis sa siis tuled niimoodi teisi naisi hirmutama. Pulmapidu ei tohi ära jääda, olgu ülejäänuga kuidas on!
 
XX 16. november 2003, kl 20.24
Ma ei sõimanud,ma loodan ka et oled naine...
NAGU NIPSTI JÄTTA KUTT MAHA..TEGELT ENNE JÕUEL POLE HEA LAHKU MINNA SAMUTI NAGU VALENTINI PÄEVAL POLE HEA KUTI MAHA JÄTTA
 
homme tööpäev :( 16. november 2003, kl 20.29
ära jäta teda maha,olge koos,saad asemele mingi hullu.
Häid mehi on vähe...
 
kurb 16. november 2003, kl 21.05
to homme tööpäev,
häid mehi vähe jah, aga jama ka, kui alles 25 või 30selt avastan, et hoopis nüüd on õige aeg ta maha jätta?
 
Benita 16. november 2003, kl 21.24
kui vana see armastatu sul on? Kui sinuga üheealine, siis ju lihtne--sama argument, mis siin ,too see lagedale. Ei ole temagi veel kõike kogenud. Kui sul tema kogemisest küll on saanud, siis nii ütledki, et oled suhtest tüdinenud ja tahad edasi minna ja talle enamat pakkuda ei taha. Miks sa keerutama peaksid? Lõpptulemus on ju ikka üks. Vähemalt säilita väärikus ja ta jääb sind eluks ajaks hindama. Aga räägi temaga, mitte ära jäta veidrad märke maha, teine jääbki nõnda lootma. Võib-olla saate isegi sõbraks.
Aga mõtle tõesti, hiljem võib-olla ei leia kedagi, kes sind niimoodi armastaks. Koos saate ju ka ilma uudistada.
 
Lola 17. november 2003, kl 00.27

Karm värk ... Haiget saab niikuinii. Vahe on ainult selles, kas te lähete lahku nii, et tänaval hiljem ära tahate tunda voei mitte.
Ära tee teistele seda, mida ei taha, et sinule tehtaks. Kui teed, siis oled valmis sama kogema. Kunagi. Kusagil. Kellegagi.
 
luuna 17. november 2003, kl 10.59
tahad teda nii väga maha jätta? kui oled kindel, siis nii teegi. helista ja ütle, et on vaja rääkida.... saate kokku ja räägid nii nagu asi on. minul oli kunagi umbes sama seis, poiss tegi suuri tulevikuplaane ja tahtis juba koos elamagi hakata, aga mina olin siis alles 17!!!! rääkisin talle ära, mida tunnen ja mõtlen.... poiss oli mõistev ja saame siiamaani väga hästi läbi.... mille üle mul on ainult hea meel
nii et edu sullegi
 
to kurb 17. november 2003, kl 16.21
kas Sina siis pulmapidu ei tahagi?
 
yolo 04. detsember 2014, kl 19.52
Mul sama mure prg, läksime kaks nadalat Tagasi Kokku Ja Nüüd Hopsti avastasin Et Tunded hakkavad kaduma.. Ta On Hull mu Järgi Ning Mina.. ei Kujuta Ette Kuidas Maha Jätta. Ma Nagu Vastu Tahtmist Saan Kokku Temaga..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!