Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Eestlased Tamperes
 
nuunuu 13. mai 2009, kl 20.47
Tere,

olen varsti kolimas Tamperre, oleks kift suhelda mõne eestlasega seal ja vahest ehk välja minna nädalavahetusel vmt.
Vanust võiks olla 19-30 vahel.

Jätke meil, kes huvitatud:)

Päikest
 
Meril 13. mai 2009, kl 20.57
Kas töökoht ja elamispind juba olemas?
 
nuunuu 13. mai 2009, kl 21.16
 
Marii 13. mai 2009, kl 22.20
mis tööd teed seal, kui saladus pole?
 
nuunuu 13. mai 2009, kl 22.22
 
Fekalist 13. mai 2009, kl 22.31
Keda koristad?
 
õige nuunuu 14. mai 2009, kl 00.26
lastega töötan:)
 
. 14. mai 2009, kl 00.26
usu, su tulevase koha naaber on eestlne :D seal neid eestlasi jalaga segada. Mul oli selline juhus.
 
Meril 14. mai 2009, kl 11.22
Mis linnaosas hakkad elama?
 
nuunuu 14. mai 2009, kl 12.50
ma ei teagi veel, tean aint et see on 1.5 km kesklinnast. Kas sa elad ka Tamperes?
 
turust 14. mai 2009, kl 13.16
Tamperes on eesti klubi
ma peast aadressi ei tea aga pane googlesse tampere eesti selts või klubi küll infi leiad:))
 
Meril 14. mai 2009, kl 15.15
Elan ka Tamperes. Jäta palun meil, vóiks suhelda.
 
nuunuu 15. mai 2009, kl 01.12
tuhka_triinuil@hotmail.com

Kirjuta või lisa msni:)
 
Meril 15. mai 2009, kl 20.41
Meil tuli kahjuks tagasi.Kas on óige tuhka-triinuil@hotmail.com?
 
nuunuu 16. mai 2009, kl 00.44
ei:)
see ei ole tuhka-triinuil vaid tuhka_triinuil@hotmail.com
see kriips on all mitte keskel:) Kui sul ei tule see alla siis copy siit mu meil:)
 
... 17. mai 2009, kl 13.37
...ja nii nad välja suridki...
 
nuunuu 17. mai 2009, kl 14.09
 
hubert 17. mai 2009, kl 16.27
elan belgias ja siin on selline tânav kus saab litse @!#$ ja enamus on mustad niisiis valisin ûhe kôige ilusama vâlja ja lâx asjax pârast kui maxma pidin hakkama panin jooksu
minuaerust on neegrid sûndinud tôôtama ja arvan et tegin ôieti
 
kahju 17. mai 2009, kl 16.35
küll hubert, et sul nii õnnetu elu on.
milles siis asi?
oled kole, vigane või loll, et sedasi neegreid n.ikkumas pead käima?
 
nuunuu 17. mai 2009, kl 20.39
siin lääheb küll nüüd jutt mu teemast mööda ju:D
 
tulevane Narva eestlane 17. mai 2009, kl 20.47
Tere,
olen varsti kolimas Narvasse, oleks kift suhelda mõne eestlasega seal ja vahest ehk välja minna nädalavahetusel vmt.
Vanust võiks olla 19-30 vahel.
Jätke meil, kes huvitatud:)
Päikest
 
niisiis 17. mai 2009, kl 22.36
narvas pole ühtki eestlast
 
stadist 18. mai 2009, kl 11.53
no eestlasi siin soomes väldin nagu tuld. rohkem sõbrustan ikkagi soomlastega. eks sellepärast aastaid tagasi saigi eestist ära mindud, et ei peaks eesti inimestega kokku puutuma. vabatahtlikult neid küll otsima ei hakka.
pole ju mõtet oma rahvuskaaslasega võõral maal niisama sõbrannasid mängida, ei õpi ei kultuuri ega keelt, lõpuks pole vahetki kus elad.
 
statistile 18. mai 2009, kl 13.06
Aaaaa sa oledki selline pödrastunud ei see ega teine:)) Tead ma vöin sulle öelda, et isegi kui sa väga punnitad, siis sinust soomlast iialgi ei tule ja soomlaste jaoks jääd sa niikuinii eestlaseks. Tean millest räägin 22 aastat elatud.

No ja selles osas on sul õigus, et iga vastutulev eestlane ei ole automaatselt minu sõber ka, aga mõnest on siiski tulnud ja palju tuttavaid on ka. Smas on ka palju soomlastest sõpru ja tuttavaid.

Tead ma ütleks, et su probleem on kahe körva vahel ja parem on tead akes on kui üritada olla keegi kelleks iial ei või tulla, sest sa oled eestlasena sündinud.
Äkki sa prooviks hoopis somaaliks hakata, pruunista ennast kenasti ära ja sügiseks võib juba täitsa hästi välja kukkuda:))
 
nuunuu 18. mai 2009, kl 13.18
stadist...no sinusugusega ma ei tahagi välja minna:)
mul on ka soomes väga palju sõpru, aga ei ole ühtegi eestlasest tuttavat siin. Mõtlesin et oleks lahe vahest kellegiga ka eesti keeles rääkida. Aga jah ma soovitan ka sulle somaaliat!
 
aga 18. mai 2009, kl 19.25
ära võta sõna kui sul pole eriti midagi soovitada,saa oma õelusest ja lollusest üle...inimene tuli sooviga,kellegagi tutvuda ja kohe bla-bla bla
 
sdadist: 18. mai 2009, kl 22.00
somaaliat pole mulle vaja soovitada - mina prügirajoonis ega koretermajas ei ela!
13.06:
võta rahuikumalt!
kui arvestadsa sinu elatud aastaid, siis peaksid juba niipalju vana olema küll, et suuta enda eest hoolitseda ja marurahulikuks jääda...

nuunuu:
ega ma ei tahaksi välja minna üheksateist kuni kolmekümnestega.
seal on ikka pikk mõtte ja mõtte vahe.
 
nuunuu 18. mai 2009, kl 22.52
no aga siis ole omaette seal! Keegi ei küsinud sult et kas sa tahad kellegiga sõbruneda või ei. Paned teemast väga mööda.
 
hehh 19. mai 2009, kl 11.40
stadistil on õigus, olen neid eestlasi küllalt näinud, kes suve läbi soomes tööl olnud ning tagasi tulles ei oska sõnagi soome keelt, lihtsal põhjusel et kõik töökaaslased olid eestlased ning seal siis koos elati ja oldi(nt.maasikakorjajad)need inimesed käisid seal raha, mitte kogemuste ega teise kultuuri õppimise pärast.aga ka selliseid on vaja-teenitud raha toovad nad ju eestisse!kui inimene teenib soomes ühe kuuga oma poole aasta eesti palga, siis see võimaldab tal ju talve üle elada ning kommunnalmakse tasuda (ja oma eesti palga eest ostab perele süüa)
 
nuunuu 19. mai 2009, kl 16.28
mina ei ole siin raha pärast tööl. Olen siin juba elanud aasta. Soome keel suus ja sõpru palju. Mõtlesin just et nii raske on eesti keelt rääkida, et oleks tore vahest harjutada et ära ei ununeks.
hehh aga eks sa vist räägid oma kogemusest? edu maasikate korjamisel.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!