Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
vastikud jõulud
 
klaabu 09. detsember 2005, kl 16.30
kas teie käest küsitakse ka et mida jõuludeks tahate?mida vastate?kas tahate midagi praktilist või midagi mida mehed lihtsalt kingivad naistele(kuld,pesu,parfüüm)?mul on juhe koos.igasuguseid praktilisi(riided,kodumasinad)asju oleks vaja.ei suuda välja mõelda ühte kõige tähtsamat.samas ihkab hing midagi romantilist mehe poolt.
 
K 09. detsember 2005, kl 16.33

Kingitusena ei taha midagi praktilist,vaid ilusat ja luksuslikku.Midagi,mida võibolla ise ei raatsiks enda raha eest osta.Kallis parfüüm, kallis pesu,kallid ehted.
 
kessu 09. detsember 2005, kl 16.33
sama siin.mees nuiab juba nädal aega et mida kingiks tahan.soovin et ta ise tuleks mingi m6tte peale.nii palju asju on ju mida väga vaja.
 
n 09. detsember 2005, kl 16.35
Mina küsiks ikka midagi ilusat.
Kuigi samas otse ise ei küsi, mees ise küsis, et mis parfüüm sulle meeldib jne. Küllap see jõuluks siis tuleb :)
Kodumasinad tuleks ikka niisama osta, mitte kingiks.
 
heh 09. detsember 2005, kl 16.44
mul masendus. jõlud võiks sel aastal ära jääda :S
 
m 09. detsember 2005, kl 16.53
Minu meessõber ei ole vist kunagi küsinud...Toob kommikarbi või vannitarvete komplekti...Nojah.Polegi kunagi osanud unistada,et võidaks tuua parfüüm,kuldehe...Nojah,ei ole meil ka ju mingit armastust ammu enam.
 
viinamari 09. detsember 2005, kl 16.57
tee nad endale meeldivaks, ära koorma ennast ja lähedasi, võta paratamatut rahulikult
 
aida 09. detsember 2005, kl 17.57
Ei küsi mees mult midagi. Lihtsalt annab, mida ta arvab, et ma võiksin tahta. Aga ema käib küll sellega pinda ja näeb üldse haruldaselt palju vaeva kingituste kallal, et poolele tuttavatest tingimata neid teha. Ma kingin ainult kõige lähedasematele ja ei päri.
 
sooviks 09. detsember 2005, kl 18.07
raamatuid
 
Kassike 09. detsember 2005, kl 18.54
Mult abikaasa tellis nimekrija mida ma soovin, ma veel mõtlen aga tõesti head parfüümi või korralikku ja ilusat hõbedast kaelaketti tahaks küll
 
naiska 09. detsember 2005, kl 19.06
minult küsib ka mees alati, mida tahan (jõulud, sünnipäev vms). pakkusin variante, et oleks vaja seda ja seda, tema ütles selle peale, et need me ostame nagunii, aga kink peaks olema midagi sellist, mis ei ole tarbeese, näit. kuldkee, sõrmus vms. mida saab kanda ja alatiselt. parfüüme on ta mulle kinkinud juba üleliiagi palju ja need pole tema arvates suuremad kingid, sest neid ma ju kasutan ja üks hetk saavad nad otsa. minu jaoks on iga asi kink. mul ka nüüd juhe koos ja ütlesin talle, et tehku mulle üllatus. eks siis paistab, mis vaimusünnitisega ta välja ilmub.
 
ity 09. detsember 2005, kl 19.17
Kui mees küsib,siis ütlen alati-üllata mind!Tavaliselt on meeldiv üllatus!
 
karla 09. detsember 2005, kl 19.52
meessõber vahel küsib,vahel mitte.Eelmine aasta kinkis habemeajamisaparaadi.See aasta pole küsinud.Kas üllatus.
 
viinamari 09. detsember 2005, kl 21.31
karla- miks peaks, justkui meessõbrad ei sooviks kingitusi
 
mina 09. detsember 2005, kl 22.45
Ostame ühiselt teleka ja suurtele lastele kinkekaardid.Jõulukinkidest on ök. kuid pulmaaastapäeval viis mees mind kullapoodi ja käskis valida.Seda juhust ma maha ei maganud, mina olen rahul ja tundub, et mees ise ka on selle üle uhke.Kuidas mees oskabki mulle meeldivat lõhna või lukskinki valida kui ma isegi valin neid jube kaua aega.Vaesed mehed, tunnen teile kaasa!
 
LKI 10. detsember 2005, kl 23.06
mees- keppi. ise- peksa ., papsed nalja jõuluvanast
 
August 25. detsember 2014, kl 16.05
Jõulud oleks võinud sel aastal ära jääda! Aina tüütumaks lähevad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!