Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
viimane piisk
 
daria 10. detsember 2014, kl 19.23
Tutvusin netis ühe mehega. Üsna ruttu sain aru, et see mees mulle ei sobi, eriti siis, kui ta mulle oma pilti näitas. Minu meelest äärmiselt ebasümpaatne, isegi eemaletõukav. Juhuslikult kohtusin temaga ühel peol,kus olin oma sõbrannaga. Sõbranna ja see mees armusid esimesest silmapilgust. Mul oli hea meel, et sain sellest mehest nii kerge vaevaga lahti, sest mees muudkui käis oma seksitahtmisega peale.
Muidu oleks ju kõik korras ja õnnelikud, aga samal ajal kui see mees mu sõbrannaga oli, ajas ta mulle vaikselt ikka ligi.
Mees saatis mulle kirjasid, kus ta kiitis mind ja unistas minuga seksimisest. Kustutasin mehe ja sõbranna kõikidest suhtlemiskanalitest, uskudes, et saan ometi neist rahu. Sõbranna aga usub tänaseni, et mina seda meest endale himustan ja mustab mind avalikult ja tagaselja. Isegi töökohta teatas, et ma jahin ta meest.
Mees ise teatas mu ekssõbrannale, et hoopis mina tahan teda ja olen seepärast ekssõbranna jaoks vihavaenlane.
Mis te arvate, kas ma näitaksin sõbrannale neid kirju, mida see mees mulle kirjutas, kui nad juba paar olid?
Muidu jääbki sõbranna uskuma, et ma nende vahel sorgin ja mees ilmselt tekitab sõbrannas meelega armukadedust, andes mõista, et mina teda endale ihkan.
 
ustav abiline 10. detsember 2014, kl 19.34
saada talle dick pice
 
uudis himulik 10. detsember 2014, kl 19.37
antud loos on kõige huvitavam lõik, et sõbranna teatas sinu töökohta. Kellele siis, tegevjuhile, raamatupidajale või koristajale? Mis siis sai? Kas kutsuti kokku koosolek v tootmisnõupidamine? Või maksti preemiat? Jaga meiega!
 
daria 10. detsember 2014, kl 19.47
ta teatas mu töökaaslasele, kes jagas valet mõnuga edasi.
 
kuule tead 10. detsember 2014, kl 20.00
mis kirju näitad. säti parem oma kruvid paika. esimese mõistliku asjana lõpeta suhted kõiksugu saastaga. su sõbranna ja see mees. a seni kumi sina aru ei saa ja vahet ei tee kes on inimene ja kes ei ole polegi mõtet siin midagi pakkuda. niikuinii sa aru ei saa.
 
g 10. detsember 2014, kl 20.39
Ma taastaks ka õigluse ja oma hea nime kõigepealt. Eks sõbranna pärast ise vaadaku, kas ta saab tõest aru, kui seda näeb. Kui ei taha aru saada, siis mis sõbranna ta sulle ikka on?
 
galita 10. detsember 2014, kl 22.59
to daria, ole õnnelik, et sellisest sõbrannast õigel ajal lahti said. Ainult see on su tõeline sõbranna, kes igas olukorras hoiab alati sinu poole, on ka neil hetkedel su juures kui teised selja pööravad. Aga et mingi kepivennikese pärast sõbranna hüljata--sellist tibi ei tohi mitte kunagi usaldada, ta on esimene kes raskel ajal "noa selga" lööb.
Kingi ekssõbrannale hüvastijätuks vibraator, sest varsti on see joobar mõne teise naise voodis ja su ekssõbranna jälle kuival.
 
ingrid 12. detsember 2014, kl 09.06
Fuh, kui eidelik mees. Ma ei torgiks neid üldse, las aga õitsevad. Ja, mõelgu, mida tahavad. Küll ükskord maha rahunevad. : ))
 
Saima 15. detsember 2014, kl 08.59
Paari jätaks ma rahule, ise teavad, mis teevad. Aga kui tööl valet levitatakse, siis seal näitaksin küll neid mehe saadetud kirju, just sellele samale töökaaslasele. Las ta saab siis mõnuga ka teistsugust infi levitada.
 
MCR 20. detsember 2014, kl 04.17
Liiga palju vaba aega seal t88l inimestel k4es. viimane aeg targeteid t6sta.
 
jepp 20. detsember 2014, kl 08.29
Rumalad ülemused tõesti, kes lasevad tööõhkkonda mürgitada sellisel väljastpoolt tuleval saastal.
 
daria 20. detsember 2014, kl 12.52
Mina hoian muidugi sellest paarist eemale, aga ekssõbranna ise susib edasi. Ega tööl ülemus ei tea, mis seebiooper alluvate seas toimub.
 
Jäta silmapilk 20. detsember 2014, kl 13.09
maha! Ta ei vääri sind!
 
55 25. detsember 2014, kl 22.45
Seda võib nimetada #kirve selga löömiseks".Ole sellisteks olukordadeks lihtsalt valmis,neid tuleb elu jooksul ikka ette.Omal mul mitme sõbrannaga sarnaseid lugusid olnud,küll ühed jutud-siis teised ja kõik ikka Sinu või kellegi teise mustamiseks.See on vajalik haigetele inimestele kes sõltuvad nö. "mainest küla peal".Vahet pole mis teie omavahel toimub-pigem olulisem mida "teised" nö. aru saavad,teavad-kuulevad.Inimesteks olemise miinused..Endas tuleb nö tasakaal leida ja vältida sellistega suhtlemist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!