Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kuidas toimida, kui uues töökohas keegi väga meeldida hakkab?
 
vist armunud 15. veebruar 2015, kl 10.21
Sain äsja uude kohta tööle, uus keskkond, ja töökaaslased Tundub as igati meeldivad ja toredad. Väike kollektiiv, nii 6 inimest kokku.
Mulle meeldib üks inimene seal, väga kena mees. Aga paraku on ta ,, hõivatud,, juba, tal girlfriend olemas :(
Kas tasub temaga vàhemalt proovida flirtima hakata?
mansion ghost 15. veebruar 2015, kl 10.35
Külasta Statoili :D)
 
keegi 15. veebruar 2015, kl 10.36
Aga kuidas sulle meeldiks, kui sinu boyfriendiga keegi flirtima hakkaks?
 
Ikka 15. veebruar 2015, kl 11.12
Ehk olete just üksteise jaoks mõeldud? Kui ei proovi, ei saagi teada. Girlfriend ei ole veel abikaasa, et peaks katsetamise välistama.
Ega mina ka esimese inimesega abiellunud, kellega suhtes olin. Leidsin toredama, siis veel toredama ja lõpuks alles selle õige.
 
uues kohas 15. veebruar 2015, kl 11.37
ei ole vaja mingeid suhtevärke isegi mitte mõelda. ehk millalgi hiljem, kui sedagi. pole tarvis oma elu keeruliseks elada. mõtleks, uus koht ja kohe saba keerutama. inimene ikka üldse ei mõtle.
 
no 15. veebruar 2015, kl 11.44
Sa ei saa seal töötada , kui seda teed !
 
jajah 15. veebruar 2015, kl 11.50
töökaaslasele külge ajamine lõpeb pea alati krahhiga. Ja töökoha kaotusega. See on juba väga vana tarkus, et vältige liig lähedasi suhteid töökaaslastega.
 
mehh 15. veebruar 2015, kl 12.48
Parem otsi keegi, kellel ei ole kedagi. Meeldivus ei tähenda kohe seda, et peab hakkama püüdma või muud moodi piirama. Miks sa tahad nende suhet rikkuda? Kas sulle meeldiks, kui mõni naine sinu olemas olevat boyfriendi piirama hakkab? Parem jäta, tekitad probleeme sellele mehele ja teed haiget sellele teisele naisele. Kuidas sa saad üldse nii mõelda? Häbi ei ole või?
 
to ikka 15. veebruar 2015, kl 12.51
Oled ikka l...kas küll! Esimene...teine...kolmas...äkki see pole ka õige, kes sul praegu on ja leiad veel parema? Mõtle ikka kohe korralikult järele ja hakka aga uut nillima!
mansion ghost 15. veebruar 2015, kl 12.52
OK, lohistab selle silmarõõmu konkurendi käest ära. Ma suhtuks kahtlevalt sihukesse kelgunööri. On vaid aja küsimus, kui järgmine ta sinult ära lohistab.
 
eiei 15. veebruar 2015, kl 12.57
Mulle ka üks mees tööl hullult meeldib, kuid ma olen jalgadega maa peal - tal on naine ja laps. Hoian temast võimalikult kaugele. Oma sõbrantsi kogemusest - semmis töökaaslasega, kes teda lihtsalt ära kaustas. Olid armunud ja semmisid koos, kuid see lõppes üsna ootamatult - mõtle, kui hea tal nüüd seal töötada on...teised kõik teavad, mis oli ja kauaks, kusjuures sellel mehel oli naine olemas ja sõbranna oli talle armukese eest. Ütlen ausalt, minule ei meeldiks, kui keegi teine hakkaks minu meest või isegi ainult peikat nillima tema töö juures...ma oleks väga vihane.
 
työpaikkarakkaus 15. veebruar 2015, kl 14.02
Rakkaus on kuin löysä paska,se kun tullee,niin sille ei voi mitään.Irvirvirv.
 
.. 15. veebruar 2015, kl 14.30
Sellised olukorrad kipuvad korduma, jah. Kunagi hiljem muretsed sina end halliks, ega keegi meest ei nilli ja see on nõus.
 
.... 15. veebruar 2015, kl 15.42
Tööl käiakse tööd tegemas,mitte flirtimas.
 
ikka 15. veebruar 2015, kl 16.19
to ikka Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oled ikka l...kas küll! Esimene...teine...kolmas..
> .äkki see pole ka õige, kes sul praegu on ja leiad
> veel parema? Mõtle ikka kohe korralikult järele j
> a hakka aga uut nillima!

Sa abiellusid kohe esimese kutiga, kellega suhte lõid?
Igaühel nii hästi ei lähe ja kohe oma õigemast õigemaga kokku ei satu.
 
Jälle 15. veebruar 2015, kl 20.01
to Ikka
Küsimus pole ju selles, mitmes suhe. Kui ikka suhtes mees ära lohistatakse, siis see ei saa kohe kindlasti "see õige" olla. Selline ei tea suhte tähendustki.
 
ang 15. veebruar 2015, kl 21.16
Flirdi, flirdi, kui tüüp on normaalne, tõrjub ta su ära ja jääd ise lihtsalt lolli osasse. Kui tüüp normaalne pole, siis veabki ta praegusel tüdruksõbral, et tõprast lahti saab. Töökoha kaotuse võimalusega arvesta ka muidugi. Väikeses kollektiivis vaevalt et asi teistel märkamata jääb. Et siis - edu!
 
ikka 15. veebruar 2015, kl 21.37
Jälle Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> to Ikka
> Küsimus pole ju selles, mitmes suhe. Ku
> i ikka suhtes mees ära lohistatakse, siis see ei s
> aa kohe kindlasti "see õige" olla. Selline ei tea
> suhte tähendustki.

Mis suhtest sa täpsemalt räägid? Ja milline "selline"?
Küsija pole muud öelnud, justkui oleks mehel girlfriend.
Te siin teete sellest mingi pikaajalise ja tõsise suhte, lambist. Ise ei teagi midagi, aga kõvad kõikteadjad:)
Kuni pole abielus ja lapsi, on iga mees ja naine vaba. Muuseas, seda ju teatab iga vastaja kohe ja kõigile, kes mõnes teises teemas juhtub kurtma "elukaaslase" kehva käitumise üle... Siin teemas pole isegi elukaaslasest juttu.
 
kaks koma 17. veebruar 2015, kl 17.18
Kenal mehel on alati kenad naised ja sinu kahe koma järgi võin arvata, et sina oma profiili juurdegi pilti ei julge panna, mis veel mehele meeldimisest rääkida.
 
küsimus 17. veebruar 2015, kl 17.34
vana üldse oled?
alles said tööle ja juba hakkad mingit jama korraldama.
 
oh 17. veebruar 2015, kl 18.37
kuidas käituda???...kui said tööle, siis tee lihtsalt tööd... tule taevas appi
 
mis muud kui 18. veebruar 2015, kl 11.32
18cm kontsad alla ja roosad stringid pepu vahele (aga nii et need ka välja paista on ehk poolläbipaistev mini vms) ning kelmikas naeratus teele:) Selle vastu ei saa ükski mees:)
 
vist armunud 22. veebruar 2015, kl 21.29
Ma nägin hiljuti ära selle oma töökaaslase girlfriendi. Ta tuli enne tööaja lõppu ja ootas oma mehekest. Taevas hoidku, ma pidi shoki saama, kui seda naist nägin! Ta oli silmnähtavalt vanem kui mees. Tundus et vähemalt 10 aastat on see naine mu töökaaslasest vanem. Selja tagant algul ei saanud aru, kuid siis nägin ta nägu ka.
Sellisena ma küll ette ei kujutanud seda girlfriendi. Arvasin, et ta on noor ikka, mitte selline vanema välimusega.
Igatahes vanusevahe oli selgesti neil nàha.
 
kūsimus 22. veebruar 2015, kl 21.44
vana sul see töökaaslane on?
 
fafa 25. veebruar 2015, kl 12.36
No aga tonksa ära, saad teada, millega või kellega tegu. Halvim, mis sulle juhtuda saab on see, et ta tonksab vastu ja siis ütleb, et "kle, ma ei taht sulle haiget teha aga me ei sobi sinuga" ja parim, mis sulle juhtuda saab, on see, et saad ise tema girlfriendiks. Noh ja siis ühel päeval näeb su boyfriendi noor töökaaslane sind ja saab teada, milline on ta silmarõõmu girlfriend ja kukub imestusest esiteks pikali (või saab šoki) ja siis lohistab su boyfriendi ära, sest ega nii kena mees ei ole ometi SELLIST girlfriendi väärt vaid ikka parimat...
 
ahhh 25. veebruar 2015, kl 16.37
ära tee ennast lolliks, tahad tõesti endale sellist ära lohistatavat meest?kui õnnestub muidugi, kui mitte siis nagunii mark maani.
 
.. 25. veebruar 2015, kl 17.26
_>Kuni pole abielus ja lapsi, on iga mees ja naine vaba.

Kui kellelgi on keegi, kes pole (veel) tema naine või see naine on temast vanem, siis tähendab, et inimesel on keegi. Tuleb austada seda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!