Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
sait Maha ja taha ning petvad mehed?
 
uskumatu 13. oktoober 2017, kl 13.29
Uskumatu! eesti mees on meeleheitel kepinäljas nugis! sai tehtud katse, tegime kuulutuse sinna saidile(experiment) pakkusime sexi 60eur ja ohh taevast!! nädalaga üle 2000de kõne!!! s6numeid üle 200 ... kui väärikust pole ajusid napib võib ju miljonärix see tsikk saada kes selle jamaga nõus on et ta vaese omax nädalaga ke***kse :D:D pakuti armukeseks, küsiti kohe nüüd ja praegu .. telefon pidi olema laadija küljex et aku vastu peax ..ja ometigi seal saidil mahajataha.ee on kuulutusi veel 50 lehte!! kas tõesti selline ongi tänapäeva meeste reaalsus!!?? kuna helistajaid oli niiiiii palju siis kõnnin nüüd kodukandis ringi ja vaatan mehi .. ja mõtlen ..wtf?????
 
uskumatu 13. oktoober 2017, kl 13.31
Lisan veel et me ei vastanud ühelegi kõnele ja tegime seda kuna meil tutvusringkonnas üx mees jäi vahele oma naisele. tahtsime teada mis värk toimub?
Agne Tamm 13. oktoober 2017, kl 14.15
Meeste truudus! Naiste truudus! Ah-ah- haa! Ainult Mina suudan truu olla! Iseendale! Mulle ka helistati! Kuna otsisin meest ja töökohta korraga, ei leidnud kumbagi!
 
kus see pettus on? 13. oktoober 2017, kl 15.06
Ise te petsite kui kuulutuse üles panite. 2000 kõnet, aga vastu ei võta. mõni näljane vbl helistas 30 korda järjest.
 
murdja 13. oktoober 2017, kl 16.57
Truu mehed on need, kes siiani pole oma naisele vahele jäänud.
 
aga 13. oktoober 2017, kl 19.52
naised! andke siis oma meestele piisavalt seksi ja need kõned ja kuulutused oleksid olematud...
Agne Tamm 14. oktoober 2017, kl 10.25
Piisavalt! Siis peaksid tabletid peal olema, või sterilisatsioon peale kolme last! Seksi vastu pole midagi, kui üles köetakse! Kütan ka ise ennast tantsimisega üles! Keegi ei võta tantsima ,ikka peab ise kõik ära tegema! Mühakad!
Agne Tamm 14. oktoober 2017, kl 10.31
Mees peab naise üles kütma, sest tema tahab saada ! Naine tuleb üles kütta ennem! Peod ja....
Agne Tamm 28. oktoober 2017, kl 18.45
Hea variant oleks kui vahepeal on tabletid peal ja vahepeal pole, nii üle kuu! Või kahe!
 
Mystika 28. oktoober 2017, kl 21.51
Kegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes tahaks üles kütta ja panna Agne Tamme? :DD

Aga noh, kui teema algataja tegi taolise eksperimendi ja tulemus selline...pole ju võimatu, et paljudel meestel ongi kodus selline Agne, ehk siis see, mis järel kogu suurest armastusest. Taolise kõrval mingil põhjusel eksisteerides oleks vist kõik ülejäänud naised pandavamad, vähemasti loodaks ja eks siis viimases hädas pakudki natuke pappi, et torgata oma ots kuhugi, mis pole nii lootusetus seisus.
Agne Tamm 29. oktoober 2017, kl 11.09
Sain nüüd punapeaks jälle tagasi! Õnnitlege! Üle pika aja! Sain värvitud!
Agne Tamm 29. oktoober 2017, kl 11.15
Kas Selveris prillipood avatud on täna!? Homseks vaja läätsi!?
Agne Tamm 29. oktoober 2017, kl 11.57
Panengi homseks pudelipõhjad ette, läätsed juba tellitud, ega nad homseks jõua Maxima pakiautomaati! Lähen Maxima kassasse! Homme!
Agne Tamm 29. oktoober 2017, kl 12.16
Hambaarsti lükkasin edasi, ega ma muidu poleks suutnud läätsesid osta!
 
Aholevait 20. veebruar 2019, kl 09.59
Kuulge naised te ise ootate meestelt liiga palju ise mitte sittagi tagasi andes. Kui oma jalgade avamine on mingi krdi yllas heategu teie arust siis unustage ära et teiega viitsitakse kaua jageleda. Niikuinii olete k6ik ainult raha peale v2ljas. Prostitiudid v2hemalt julgevad seda tunnistada. Ja litsid olete te k6ik nagunii kui piisavalt pappi nina ees liputatakse... mis mulje jääb meestel naistest kes endale armukest ja mida iganes veel otsivad sealt ? Enamus ju ikkagi ainult noorte naiste kuulutused ,saaks aga liugu lasta lihtsalt oma hargivahe kulul. Eks se eesti naine on alati rumal ja odav olnud. Se yle maailma teada tuntud fakt,k6ik k2ivad siin omal torusid odavalt tyhjendamas.
 
Kristo 28. september 2019, kl 15.07
Sellep2rast on asjad nii tavaline Eesti naine on pipar , seega peabki mujalt otsima
 
Pettasaaja 02. oktoober 2019, kl 05.23
kus see pettus on? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ise te petsite kui kuulutuse üles panite. 2000 kõn
> et, aga vastu ei võta. mõni näljane vbl helistas 3
> 0 korda järjest.
 
Need enamus naisi 11. detsember 2019, kl 08.58
Ongi litsid. Litsid sõna otseses mõttes. Piisavalt abielunaistele keppi andnud, teevad absoluutselt kõike voodis. Võtavad kummita suhu, anaali teevad ja kõike muud. Paar korda ka kolmekat tehtud.
Agne Tamm 14. detsember 2019, kl 14.23
Aga Mina pole lits! Lukustan oma korterisse! Kuidagi pidi ju alustama, aga edasi ei saa! Tagasi ka! Ega taha ka! Ei oska luua püsisuhet! Pole armastust! Üksi ka hea! Lobiseda!
Agne Tamm 14. detsember 2019, kl 16.17
Ikka naistelt tahetakse raha! Mina nõuaks maja ja pere ülalpidamist! Kui mul pere oleks!, vaesed mehed, tunnen kaasa!
Agne Tamm 14. detsember 2019, kl 16.41
Eesti naine ikka põldu kündnud jne Ori olnud! Ei tea mis laulu ma laulaks, kui mul endal pojad oleks? Ütleks, kui õppida ei viitsi, saate orjaks!!!
 
Dick Sherlock 03. mai 2020, kl 15.30
Olen jälginud seda mahajataha pikemat aega ning vahel on olnud kuulutusi kus justkui ei klapi ajastusega kuulutuse tekst.. miks ?
Mingid nyansid tekitavad kahtlust Kas tegemist on "Päris" kuulutusega
 
leegiheitja 22. mai 2020, kl 21.56
tegu pole p2ris kuulutustega , on v6etud pildid tehtud need meelega uduseks et n2iksid ehtsad, tegelikult yks bot script systemaatiliselt teeb neid uusi kuulutusi , selle taga on 2rimees kes tegi ka iha.ee litsilehe.
 
mahajataha 08. juuni 2020, kl 11.17
Teemaalgataja kurdab,et sait mahajataha on kiimas mehi täis! Tegin ka ühte taolisse portaali konto ja hakkas neid kiimas naisi tulema nagu vändrast saelaudu, ei jõua kõiki kokku lugeda ja lubavad meestega seda kõige paremat ja veelgi paremat. Kuna öö oli juba käes ja mind pani imestama asi,et kuigi kõik naised pidid hommikul tööle minema,aga öö otsa istusid arvutis?? No mitte ükski kontol olev naisterahvas ei võtnud vedu päriselt kokku saada, polnud neil FB ega Skypet, midagi polnud,ainult suhtle siin ja õpime teineteist tundma!!Egas polnudki vaja kaua nuputada, see portaal (mitte ainult see) küsib raha ja mitte vähe, ning kõigi eelduste järgi oli seal portaalipidajaks üks öine valvetööline kes erinevate kontode alt järjest kirju saatis,ehk teen sinust õnnelikuma mehe ehk maakeeli maksa raha. Arvata,et teemaalgataja sattus samasuguse skeemitajate portaali otsa, vaevalt ta ühtegi meest reaalselt nägi,aga hunniku raha kandis portaali arvele.
 
Ketaspidur 03. oktoober 2020, kl 08.37
aga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> naised! andke siis oma meestele piisavalt seksi ja
> need kõned ja kuulutused oleksid olematud...


Nii ongi, kui oma naise libiido nii madal, et sexi ei taha, tuleb mujalt otsida. Kõik muu on suhtes ja kooselus korras, aga õhtul voodis, küll on väsinud ja no liht ei taha.
Vat sellised mehed lähevadki ja maksavad 60.- et pihkulöömise vahele ka korralikku keppi saada!!
 
Seda et 22. november 2020, kl 18.27
Truudus on juhuse puudus ju
 
Kusjuures 22. november 2020, kl 18.37
Selline sait nagu idates on ka päris põnev. Mujal sotsiaalmeediates ei kirjuta ükski naine, kuid seal tuleb kirju nagu seeni peale vihma. Iga viie minuti tagant mingi 4-5 kirja. Ofc see sait ju maksab ka. Üks sõnum on 50 coini, 5 euri eest saad 220 coini. Seega lihtne matemaatika ütleb, et 5 euri eest saad kirjutada 4 korda. Kuradi hea rahapumpamismasin ju :D :D Ja nagu üks eelnev postitaja märkis, siis ka seal keegi reaalselt kokku saada ei taha, ainult jutustada ja jutustada. Muidugi sel eesmärgil, et raha teenida. Olen kindel, et 99% kontodest on seal robotid.
 
ossa, necrome üles 04. jaanuar 2021, kl 22.54
Naised pange ka suu kinni. Selle tebiilse inina peale tegin "väikse" testi- nüüd olen 40 ja pole isegi litsi juures käinud, aga pole ka seda õiget kohanud. Vaevalt ka kohtan. Kepp on soo jätkamiseks!
Nii emased kui isased on parajad nugised, pada sõimab katelt!!!
Aga ma ei saa aru torudest kes talutavad alko joobes lapsi hotelli ja läbi tõmbavad KUS TEIE KURADI MÕISTUS ON KOERAD!!!!
 
kolka 07. juuli 2021, kl 11.24
Ma arvan et iga normaalne mees ja naine tahab naudingut saada ja se kes seda ei taha lihtsalt ei taha ja sinna pole midagi teha ju vist on sellel inimesel omal midagi viga sexi suhtes oleme ju vabad inimesed vabal maal ja igaüks ise teab mida teeb
 
kolka 07. juuli 2021, kl 11.27
Tebiilne mõtlemine jälle mehed süüdi naised on ikka jumalast pervod
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!