Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Lõvi tähtkuju naised
 
Uuel ringil 24. juuni 2006, kl 20.08
Sai kunagi suhtes oldud ühe lõvitüdrukuga.Oi,oi,milline iseloom-pirtsakas,nõudlik jne jne.Ja see kohutav armukadedus.Mitte et tal häid iseloomujooni olnud poleks,kuid kahjuks kõik see halb oli nii tugevasti üle,et ei saanudki kahjuks eriti head nautida.Nüüd tutvusin jälle neiuga,kes kahjuks(julgen nii väita),on lõvitar.Naised,palun aidake nüüd vaesekest,aks te tõesti olete kõik nii kapriissed??
 
Kraks 24. juuni 2006, kl 20.13
Ise mees, aga usub tähtkujude-jura. Kas sul piinlik pole???
See on ka peamine põhjus, miks sa normaalset naist ei leia, sest ükski hea ja tark naine ei usu ise tähtkujude luulusid ja eeldab, et ka mees on nii tark, et seda ei tee.
Milline naine tahaks endast rumalamat meest? Meest, kes on ebausklik?!?
Mina jookseks kohe ummisjalu minema kui mees hakkaks midagi tähtkujudest rääkima.
 
Beth 24. juuni 2006, kl 20.21
Noh, tähtkujudesse võib suhtuda huumoriga :9 Kõik ei ole sellised.
Mees võis ju lihtsalt mõelda, et kui naistele see astroloogia nii huvitav näib, ehk on sealgi oma tõeterea :) Hail to you, :)
Las inimene uurib, ei ole vaja hammustada.

Aga, sina, kes sa oled uuel ringil - Lõvitarid on suure tähelepanuvajadusega küll. Nad soovivad särada ja on tähelepanuväärivad. Intelligentsed, kaunid, elegantsed, humoorikad (ma ise ei ole Lõvi). Armukadedus on küll omane, ja mitte ainult Lõvidele (kui ei ole silmas peetud haiglast armukadedust).
Austa ja armasta oma Lõvi - ja sulle vastatakse samaga, - aga - ära alanda end. see ei lähe mitte. Ole kuningas oma kuningannale.
 
helle 24. juuni 2006, kl 20.27
mul oli üks mees kes peika tahtis olla
 
helle 24. juuni 2006, kl 20.31
oi vabandust, ei teadnud, et selle kogemata postitasin. mõtlesin, et on jama ja ei saadagi ära, vajutasin aga vale nuppu.
No üldiselt see mees oli Lõvi ja haiglaselt armukade.
Aga äi on mul Lõvi ja on väga tore inimene. Nii et horoskoopidesse vaja suhtuda ikka kui meelelahutusse, mitte kui tõsiteadusesse.
 
Lõvitar 24. juuni 2006, kl 21.14
Jah, olen küll!
 
ka lõvitar 24. juuni 2006, kl 21.26
No mina võin küll öelda, et armukade pole. Kui mees hakkab mingit teist nais sebima, siis see mees pole minu jaoks. Lasengi rõõmuga sellise vabaks.
 
naine 24. juuni 2006, kl 23.11
Kui oled ühe naisega, siis pole vaja teistega ringi lasta ega tekitada igasugu kahtlusi. Ela oma neiuga korralikult ja midagi ei juhtu. Kõik hädad tulevadkis ellest, et mehed ei tahagi olla ühega,ikka: pole aega, pole seda ja teist,kui ei taha, siis ütlegi, et ei huvita ja astu edasi aga ei,nad peavad teise elu kihva keerma, pärast ütleb, et naine armukade.
 
viinamari 24. juuni 2006, kl 23.20
no ei ole kapriisne, ei trambi jalgu tähelepanu vajadusest, armukadeduseni ei lasku, sest lihtsalt eemaldun tülitekitavast seltskonnast, aga võin oma tõe ja seisukoha eest vaielda pikalt, pole kättemaksuhimuline, aga mind haavanud inimesega jään edaspidi ainult teretuttavaks, nii, et mitte midagi ülejõukäivat
 
Beth 24. juuni 2006, kl 23.29
to helle:
üht hellet ma tegelikult hea nõu saamise eesmärgil taga otsingi.
Ega sina ei juhtu see olema?
Tol peaks olema 97. a sündinud tütar...
 
Jolkipalki 25. juuni 2006, kl 09.39
Mine sodiaagi nurgakesse omasuguste juurde.
 
coccolate 25. juuni 2006, kl 11.03
Kapriisne?
Nõus viinamariga:)
Lisaksin veel, kui austaja mulle nö turja hüppab, st tema tahaks KOHE põhjalikku suhet, aga mina olen aeglase käivitumisega, siis on see ikka jube küll, kui teiselt poolt hakkavad lendama kriitika ja süüdistused minu si.ta iseloomu aadressil. Meesinimene võiks enda huvides taibata, et teinekord on "poole muna" pakkumine "pooltäis klaas" mitte "pooltühi klaas". Miks ma seda ütlen - arvan, et maailmas on praegu üks mees kindlasti (võimalik, et ka kaks), kes minust arvavad nii nagu sina. Aga ma kinnitan, et mu sõnavõttudel on põhjus - asjaolu, et ma neile juhtun meeldima, ei tee minust tallekest, kes neile kuulekalt otsa vaatab, ja sõrmenipsu peale taltsalt silma vaatab ja kõike muud. Mina ei ütle neile nende endi kohta mitte üht halba sõna, kuid seda, milline hüsteerik ja egoist (need on minu sõnad, et öeldut piiritleda) mina olen, olen juba kuulda saanud.

Nii et vaata korra enda otsa ka, nii igaks juhuks.
 
nurri 25. juuni 2006, kl 12.06
mina võin enda kohta öelda samuti nagu viinamari:), ei ole sugugi hüsteerik, ei trambi jalgu,kuigi võin kõva häält teha kui asi puudutab minu põhimõtteid:).üldiselt ongi nii, et kui minu põhimõtted kattuvad suht paljus teise inimese omadega(v ei lähe suisa vastuollu), on minuga kerge läbi saada:). argumenteeritud vaidluse eest aga saab pigem plusspunkte:) st ma pole jäik.

armukadedus on minu silmis väga madal tunne:(, esimeste ilmingute puhul kontrollin asja, ka asjaosalise enda käest, ja kui hakkab vingerdama-> aidaa. parem on olla aus, sulle ehk andestataksegi:).

armastan suursugusust küll, aga hea maitse piirides:) mitte nagu mustlane.ja pigem omada vähem, kuid kvaliteetsemaid asju. kindel moto, et pole nii rikas, et osta odavaid asju:).paljud tõlgendavad seda ka mingi eputamise vormina????? ja vinguvad, et kingad katki v õmblused jooksevad...

meestest niipalju, et kui meeldib,võin ise teha süüdimatult esimese sammu:))) ja kui ei meeldi, ei häbene ära öelda!! olen viisakas ja aus, põhjendamatuid lootusi ei anna.kui mees ise kuidagi teisiti tõlgendab või solvub tuleb muidugi erinevat tagasisidet ka kolmandate inimeste kaudu:(, mis minule näitab vaid konkreetse isendi madalust;). järgi meestele ei jookse!! olen loobunud ühest mulle väga meeldinud noormehest, kes ilmselt üritas mind armukadedaks teha teise neiuga flirtimise abil!!!!selline asi toimib meeste maailmas, mitte minu omas!! hiljem võid ennast kerra tõmmata - minu jaoks oled õhk, kuigi jah tere ma sulle ikka ütlen, ma pole ju mats:))))).

no sai piisavalt pikk kirjeldus??? ehk abiks sulle;))
 
lõvineiu 25. juuni 2006, kl 15.53
Kui jälle lõvist naise otsa sattusid, siis järelikult tõmbad neid.. ju siis klapite, ju sobib Sulle!!!
 
Kurat 06. juuni 2015, kl 17.25
täitsa õige jutt.....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!