Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kiirlaen ja kodulaen
 
Banda 02. aprill 2018, kl 02.26
Vabandan ette, vale koht, kui rahamure foorumis on mingid krüptoraha- ja laenupakkujad.
Võtsin üle aasta tagasi Credit24'st kiirlaenu, mujalt ei saanud laenata, häda oli käes, hambad oli VAJA korda saada. Maksin ära, panin selle pangakonto kuhu laen laekus kinni, selle pangaga pole rohkem tegemist teinud. Igapäevatoimingutes olen kogu aeg paralleelselt kasutanud teise panga teenuseid. Sellest kõigest on möödas nüüdseks üle kuue kuu. Kas oskab ehk keegi teadjam öelda kas mul on mõtet kodulaenu lähitulevikus küsima minna?
Selle kõigega on nii ära hirmutatud...selline mulje on jäänud nagu kiirlaenu tarbijad peaksid elu lõpuni üürikas või kivi all elama, kuid kõigil võib raskeid aegu ette tulla.
 
Ära pelga 02. aprill 2018, kl 03.19
Kui su kiirlaen on kenasti tagasi makstud ei tohiks probleeme tekkida. Jama tõuseb ikka alnult kiirlaenu võlgadest.
 
pelga ikka 02. aprill 2018, kl 10.37
Ära pelga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui su kiirlaen on kenasti tagasi makstud ei tohik
> s probleeme tekkida. Jama tõuseb ikka alnult kiirl
> aenu võlgadest.

Ei teki ainult maksmata laenudest. Vahepeal oli küll seis selline, et kui olid kiirlaenu võtnud (mitte võlgu jäänud), siis välistati sind praktiliselt üldse võimalike laenusaajate nimekirjast. Võibolla on nüüd asjad muutunud.
Eks teemaalgataja peab pangast küsima, milliseid andmeid pank näha tahab enne laenuandmist.
 
Banda 02. aprill 2018, kl 10.44
Ma laenu ei läheks sealt pangast küsima, mille kontole kiirlaen võetud sai. Küsiks seda oma kodupangast, mille kontot olen igapäevaselt kasutanud. Selles teises pangas pole kliendiks enam rohkem kui pool aastat, teoreetiliselt ei peaks sealsed väljavõtted enam kedagi huvitama. Muretsen, sest äkki on mingi pankadeülene "häbimärk" nüüd küljes vms...kui kiivalt pangasaladusi hoitakse?
 
Tarvis_1 07. märts 2024, kl 01.10
Kiirlaen on paras võlalõks, et väga karm kui ei ole häid tuttavaid, kes saaksid laenu anda, sest kiirlaen on igatpidi üsna jube asi. Mingi artekkel sel teemal: https://boonused.org/kiirlaen-see-magus-ja-meelitav-termin-2024/
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!