Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ahistavad feministid töö juures
 
Mees 14. mai 2018, kl 21.07
Mis siis teha kui üks naiskoleeg talvel seelikuga soojapuhurit kahe jala vahel hoiab, vahepeal jalga seina peale tõstab ja üldse igasuguseid liiga vabameelseid kahtlasi liigutusi teeb. Teine naiskolleeg üle kontori kuulutab et tal oleks meest vaja ja teised naised naeravad ja hiljem minuga pikalt juttu teeb. Ülemus ma ei ole kellegile aga mingi jama on siis küll kontoritäis madusi juba hoolitseks et mind lahti lastakse. Kuna olen ajutise lepinguga veel siis kas pean mõnega neist magama et täis leping saada v? Ja kusjuures ega väga ei julgegi midagi teha. Vallaline olen küll aga parem tutvun netis.
 
vale sõna 15. mai 2018, kl 18.14
Need ei ole feministid, need on litsikesed;)
 
kivike 16. mai 2018, kl 10.17
Mida teha? Otsida uus töö. Öelda näiteks, et oled homo. Töökoha säilitamiseks oleks vaja tegelt oma tööd hästi teha. Õhku puhastavad ka lolli ja ausa näoga esitatud küsimused - kas see on teie tavapärane käitumine (puhur jalge vahel ja jalatõsted), kas te flirdite minuga (teeb pikalt juttu juhtumite korral). Ilmetu kivinägu ja lollid küsimused teevad imesid naiste soovidega mehi ahistada. Mõne kahjutu ent ebameeldiva või närvidele käiva kombe demonsteerimine ka hoiab eemal. Edu! :)
 
Alu 16. mai 2018, kl 21.22
Naised tahavad tähelepanu, lihtne:)
 
Hmm 16. mai 2018, kl 21.41
Ja puhur jalgevahel on parim viis tähelepanu saada? :))
 
Mees 16. mai 2018, kl 22.10
Selge. Nokin nina ja proovin keelega oma rinda puutuda. Homo ei saa öelda, muidu äkki hakkab mõni mees külge ajama siis veel hullem, siis tuleb lausa linna vahetada. Nojah aga kui ma naised paika panen mõne kommentaariga siis otsustavad koos ülemustega et ma pole piisavalt suhtleja vms. ja ei saa tähtajatu lepinguga tööd.
Olen sõbralik ja teen oma tööd hästi edasi. Eks need naised ju kenad ja võivad isegi mõeldavad olla aga lihtsalt need topeltstandardid mis ühiskonnas on töökohas selliselt käitumisele ajasid kirjutama.
 
Alu 16. mai 2018, kl 22.47
Hmm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja puhur jalgevahel on parim viis tähelepanu saada
> ? :))

Igayhele oma võimete järgi. Vb ta kujutas ette, et on Marilyn Monroe oma kuulsas filmiklipi, valge seelik yles lehvimas.
 
Hmm 16. mai 2018, kl 23.26
See sinu kujutelm Monroe valgest lehvivast kleidist oli vahva :)
 
Alu 17. mai 2018, kl 07.39
Kui naisi tähele panna ja komplimenti
teha võib syndida igasugu vahvaid asju
Teemaalgataja on vist aga nagu mingi prints, kes ootab
netiavarusest printsessi ilmumist. Samal ajal need printsesid netis
ootavad omi printse liigitades nähtaval olevaid shovinistideks
või lihtsalt sigadeks:)
 
ütle et sul on 17. mai 2018, kl 08.23
vana Fiat Uno ja elad ema juures. ongi mure lahendatud. kui see ka ei aita siis ütle et mikropeenis.
 
mani-mani 17. mai 2018, kl 11.53
eelmisel ainus arukas vastus. rahalõhn ajab naised kiima ja rahatust mehest hoitakse eemale kui katkust.
 
Alu 17. mai 2018, kl 12.06
Pole samas paha ju, kui eskordid, kullakaevurid ja muidu harakad targu kaugele hoiavad, kui mees raha lausa ei pritsi.
Aga oleks see siis nii lihtne neid eemale tõrjuda:)
 
siresäär 17. mai 2018, kl 13.56
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pole samas paha ju, kui eskordid, kullakaevurid ja
> muidu harakad targu kaugele hoiavad, kui mees rah
> a lausa ei pritsi.
> Aga oleks see siis nii liht
> ne neid eemale tõrjuda:)

ega tõesti pole vist kerge, kui aastate viisi vaevelda viirastuste käes, kus illusoorsed eskordid ukse taga tasuta teenust pakkumas:D
aga rahatutel foorumirottidel tuleks tõesti kasuks pigem suhelda naistega, kellele meeldib kohvikus ise arveid maksta ning kulla- ja kotipoes samuti:p
 
Alu 17. mai 2018, kl 14.17
Pole samas paha ju, kui eskordid, kullakaevurid ja muidu harakad targu kaugele hoiavad, kui mees raha lausa ei pritsi.
Aga oleks see siis nii lihtne neid eemale tõrjuda:)
 
õige 17. mai 2018, kl 14.59
siresäär Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alu Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
> > Pole samas paha ju, ku
> i eskordid, kullakaevurid ja
> > muidu harakad ta
> rgu kaugele hoiavad, kui mees rah
> > a lausa ei
> pritsi.
> > Aga oleks see siis nii liht
> > ne
> neid eemale tõrjuda:)
>
> ega tõesti pole vist
> kerge, kui aastate viisi vaevelda viirastuste käes
> , kus illusoorsed eskordid ukse taga tasuta teenus
> t pakkumas:D
> aga rahatutel foorumirottidel tule
> ks tõesti kasuks pigem suhelda naistega, kellele m
> eeldib kohvikus ise arveid maksta ning kulla- ja k
> otipoes samuti:p

koonritest mehed peaksidki ilustest naistest eemale hoidma.
 
Mees 17. mai 2018, kl 19.59
Pole autot. Load on aga kui veel ütleks et Fiat Uno on siis oleks püssilaulatus kontoris. Jagan parem lootust ja komplimente. Samas ei tahaks valida kedagi lihtsalt sellepärast et juhtus kokkusaamine tööga, see neti variant tundub ahvatlev. Ei tundu et midagi ühist on eriti nendega. kas see nii väga oluline ongi, ei tea.
 
kivike 18. mai 2018, kl 11.45
Mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Selge. Nokin nina ja proovin keelega oma rinda puu
> tuda.

Nina nokkimine üksi ei aita, kui veel tatikolli ära sööks ja ütleks, et "kõik mehed teevad ju nii".
Rinna paljaks kiskumine ei tule kasuks, ei tule ... Proovi ninaotsa keelega puutuda või tegelt kaenalpuuks ja sellest lõbustatud olemine on ka üks asju, mis naistele ei meeldi ja teeb mehe mittepandavaks. :)

Homo ei saa öelda, muidu äkki hakkab mõni me
> es külge ajama siis veel hullem, siis tuleb lausa
> linna vahetada.

Pidid nagu naistele ju seda ütlema? Noh, siis meeste ees raputa oma
usulisi veendumusi, et enne, kui sõrmes sõrmes pole, ei saa midagi, et
ootad oma õiget. :) Tavaliselt on heteromehed ikka agressiivsed ju homode
vastu.

Nojah aga kui ma naised paika pane
> n mõne kommentaariga siis otsustavad koos ülemuste
> ga et ma pole piisavalt suhtleja vms. ja ei saa tä
> htajatu lepinguga tööd.

Noh, sel juhul on sul juhm ülemus, kes vahetab hea töötaja
kanade vastu ja selline töökoht ei tasu hoidmist. :)
 
siresäär 18. mai 2018, kl 13.34
soojapuhurit jalge vahel hoitakse mõnikord ka siis, kui talvel näiteks põiepõletik kimbutab. autor tundub kohe eriti heal arvamusel endast olevat. või on tegemist järjekordse väljamõeldud "probleemiga", mille mingi igavuses vaevlev vanamehetuust klaviatuurist välja imenud.
aga üldiselt iseloomustab teemaalgatus üsna hästi tänapäeva naismehi, kes paanikasse satuvad kui naine esimesena huvi julgeb üles näidata. vanakooli isane tunneks sellises olukorras end nagu kukk kanakarjas, naudiks täiega ja valiks kõige kobedama kana välja, naistekas kaagutamise asemel:p
 
Mees 18. mai 2018, kl 15.26
Endast peabki heal arvamusel olema, muidu kui ise ei ole siis ei ole ka teised. Naised arvavad ja räägivad et tahavad mehi kes ennast vihkaks aga reaalsus on see et selliseid praagitakse välja. Mehed kes feminismi eiravad ei vihka naisi, nad austavad ise ennast.
Aga see ongi tänapäeva reaalsus, lõpuks ka keegi kes asja tuumale on pihta saanud. Igapäev vorbitakse artikleid kus kõiki naisi ahistatakse. Seda tuleb söögi alla ja söögi peale. Igor Mangist on saanud feminismi poliit pagulane. Ja iga naine kes ajab töö juures külge oleks koheselt feminist kui mõni mees neile külge ajaks kes neile meelt mööda ei ole. Ja siis selline käitumine töö juures.
Mis suhtumine see one et meestele sobib iga ettejuhtuv? Naised kõik nii vahvad et piisab ülesse soojendatud jalgevahest v?
Eks ma meelitatud olen ja neile kehvasti ei ütle ja kes teab võibolla midagi ka areneb aga auru on vaja välja lasta vahest.
 
kivike 18. mai 2018, kl 16.44
Mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mehed
> kes feminismi eiravad ei vihka naisi, nad austavad
> ise ennast.

Iseenda austus teiste arvelt on teatud nimetusega. :)
Feminism võitleb peamiselt naiste õiguste eest juriidilises mõttes,
mida paljud, k.a. naised utreerivad kas peenisekadeduseks või
mingiks võimuküsimuseks. Feminismita ei saaks naised praegu
haridust ega tööd ega ennast teostada või ka valida.

> Aga see ongi tänapäeva reaalsus, l
> õpuks ka keegi kes asja tuumale on pihta saanud. I
> gapäev vorbitakse artikleid kus kõiki naisi ahista
> takse. Seda tuleb söögi alla ja söögi peale.

Ahistamist ei peaks keegi tolereerima, ei mehed ega naised.
meie ühiskonnas on väga palju vägivalda, vaimset isegi rohkem
kui füüsilist.

Igor
> Mangist on saanud feminismi poliit pagulane.

Näppigu naisi vähem, poliitpagulane. :)

Ja ig
> a naine kes ajab töö juures külge oleks koheselt f
> eminist kui mõni mees neile külge ajaks kes neile
> meelt mööda ei ole.

Selleks ei pea just feminist olema, et ebameeldivat, mitte
meeldivat jne. meest paika panna, et tema lähenemiskatsed
pole teretulnud. Sama naiste puhul - alati saab viisakalt ära öelda
või vähemalt öelda, et ma ei tunne end sinu seltkonnas mugavalt,
et äkki lõpetaks selle jutu. Mitte miski ei ole tõest efektiivsem, kui
pähe lajatad lolli otsekohesusega.

Ja siis selline käitumine töö
> juures.
> Mis suhtumine see one et meestele sobi
> b iga ettejuhtuv? Naised kõik nii vahvad et piisab
> ülesse soojendatud jalgevahest v?

No oled sa siiskit päris kindel, et sinu tarvis soojendati?

> Eks ma meeli
> tatud olen ja neile kehvasti ei ütle ja kes teab v
> õibolla midagi ka areneb aga auru on vaja välja la
> sta vahest.

Tee seda kindlasti kohe, üks endast lugupidav mees teeb
alati niimoodi ja peab endast edaspidigi lugu. :) Kui sa nende
naiste käitumisest meelitatud oled, siis ma tegelikult ei saa aru
sinu pretensioonide sisulisest - liiga vähe meelitasid või? Kuidas
saab olla korraga meelitatud ja ahistatud?
 
Alu 18. mai 2018, kl 16.57
Naistele oleks samas nagu kõik lubatud (ja välja vabandav) samal ajal kui meestelt oodatakse kõike piiri tunnetamisest kuni otsuseni kuhu, kunas ja kellesse till pistetakse. Feminism samas väidab et yhteviisi halb on nii pistmine kui selle ära hoidmine. Ei saagi aru mille eest võitlus käib, võitlemise enda vist:)
 
Mees 18. mai 2018, kl 17.16
ei saa aru
sinu pretensioonide sisulisest - liiga vähe meelitasid või? Kuidas
saab olla korraga meelitatud ja ahistatud?

No vot see on nüüd siis meeste uus müstika, loogikaga enam ei raba mehi. Mehed on sajandeid üritanud naisi loogikaga lahti murda. Vanasti olid mehed ettearvatavad nüüd ei tea enam mida arvata. Head nuputamist, õnn kaasa selle vastukäivuse lahendamiseks ja teretulemast meeste maailma.

Pmslt vanasti oli feminismil mõte küll, enam mitte. Nüüd on probleemiks see et mehed laiutavad ühisttranspordis jalgu aga see pole probleem et naised oma käekotte kõrval pinkidele topivad.

No oled sa siiskit päris kindel, et sinu tarvis soojendati?

Ei ole, kuna naiste tegudes midagi kindlat on? Kas punane kleit tööl tähendab et taheti seksikas välja näha ? Kelle jaoks jne. Võttes arvesse et punane on kõige rabamav värv. Selles osas on sul õigus, ega naised ei ole konkreetsed. Ega väga ei tasu mõelda igasuguseid naiste signaale.
 
siresäär 18. mai 2018, kl 20.21
Mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Endast peabki heal arvamusel olema, muidu kui ise
> ei ole siis ei ole ka teised. Naised arvavad ja rä
> ägivad et tahavad mehi kes ennast vihkaks aga reaa
> lsus on see et selliseid praagitakse välja. Mehed
> kes feminismi eiravad ei vihka naisi, nad austavad
> ise ennast.
> Aga see ongi tänapäeva reaalsus, l
> õpuks ka keegi kes asja tuumale on pihta saanud. I
> gapäev vorbitakse artikleid kus kõiki naisi ahista
> takse. Seda tuleb söögi alla ja söögi peale. Igor
> Mangist on saanud feminismi poliit pagulane. Ja ig
> a naine kes ajab töö juures külge oleks koheselt f
> eminist kui mõni mees neile külge ajaks kes neile
> meelt mööda ei ole. Ja siis selline käitumine töö
> juures.
> Mis suhtumine see one et meestele sobi
> b iga ettejuhtuv? Naised kõik nii vahvad et piisab
> ülesse soojendatud jalgevahest v?
> Eks ma meeli
> tatud olen ja neile kehvasti ei ütle ja kes teab v
> õibolla midagi ka areneb aga auru on vaja välja la
> sta vahest.

endast liiga heal arvamusel olles võid ühel hetkel naeruväärseks muutuda. näiteks tõlgendades punase kleidi kandmist enesele personaalselt suunatud seksuaalselt ahistava signaalina. ühel naisel võib olla 101 põhjust punase kleidi kandmiseks ja sina ei pruugi üldse sinna listi kuuluda.....selle peale sa vist ei tulnud?
justkui vägistajate loogika, kes tõlgendavad miniseeliku kandmist "külgeajamise" ja provotseerimisena......et ju siis naine oli ikka meeletus kepinäljas, kui juba sellise riideeseme selga söandas tõmmata:p
mõni mees justkui elaks islamistlikus mullis, tõlgendades naise igat liigutust või pilku seksuaalsel tasemel.
ise küll nagu ei oskaks selle peale tulla, et punast lipsu või särki kandvat meest tingimata võrgutajaks või ahistajaks liigitada...

aga kivikesel oli hea point. kurdad ahistamise üle ja samas tunned end meelitatult? wtf. see küll (hetero)mehelikult ei kõla.
 
Mees 18. mai 2018, kl 22.20
Õpi nüüd kenasti lugema, ma ju ütlesin et pole mõtet mingeid signaale vaadata. Ei ela sul keegi mingis mullis. Kui pole millegi kallal kritiseerida siis mõtled välja asju mida ma pole öelnud. Ju siis jäi midagi kriipima et nii äkki täis läksid.

Igatahes soojapuhur jalgevahel pole sobilik ja nagu ma alguses ütlesin siis see inimene on konkreetselt liiga uhhuu ja vabameelne või teeb igast asju teadlikult, lisaks puhurile.
 
siresäär 19. mai 2018, kl 00.15
teemaalgatuses väljendasid ju selgelt, et tõlgendasid soojapuhurit mingi ürgse indlemise signaalina ja esitasid appikarje: mida teha??
ütleme siis nii, et piisavalt tobe pesudoprobleem. ja tobeduse kallal on vahel hea keelt teritada eksole:p
miks üldse peaks võõra inimese nn vabameelsus sulle korda minema? oleks ta su abikaasa või tütar, siis saaks veel kuidagi aru.
ja milles vabameelsus ning nn topeltstandardid konkreetselt on väljendunud? keegi on töö juures toplessina ringi käinud või sulle käe püksi ajanud kohvipausi ajal? ei usu eriti:p
 
Mees 19. mai 2018, kl 09.17
Täpselt sama juttu aetakse ju naistele et pole olnud jne. Kummaline ju naise suust (siresäär) kuulda et ohver on süüdi. Vähe sellest et ta süüdi on siis on ta ka homo kindlasti. Eks ma siis proovin naistekarjale meeldida et tööd saada.
Põhimõtteliselt vahet pole, teema on ammendanud ennast minu jaoks.
 
Kurvem variant 19. mai 2018, kl 10.08
on see, Mees, et naised ei näe sinus meest. Pigem teist naist või vennakest ja seepärast käituvadki vabalt nagu naised isekeskis ikka. Kusjuures soojapuhuri kasutamine põiepõletiku leevendamiseks on väga tõenäoline.
 
siresäär 19. mai 2018, kl 12.05
Kurvem variant Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> on see, Mees, et naised ei näe sinus meest. Pigem
> teist naist või vennakest ja seepärast käituvadki
> vabalt nagu naised isekeskis ikka. Kusjuures sooja
> puhuri kasutamine põiepõletiku leevendamiseks on v
> äga tõenäoline.

just, ega tänapäeval polegi palju mehi, kelles Meest näha. sellepärast muutuvad ka naised nö vabameelsemaks, ei käitu enam nagu viktoriaanlikud printsessid.

kahjuks teema autor ei suutnudki selgitada, milles tema nn ohvri roll täpsemalt seisnes. ega ka mu eelmises postitustes esitatud konkreetsetele küsimustele vastata.
argumentide puudumisel on loomulikult teema ammendunud. eriti kui tegemist klaviatuurist väljaimetud teemaga:p
 
eelmisele 19. mai 2018, kl 12.36
kui aju areng on paaviani tasemel, eks siis tekivadki argumenteerimisel probleemid. ei aita isegi endast ilusamate ja nooremate naiste lehmadeks sõimamine:p
 
Mees 19. mai 2018, kl 13.51
Oh seda naiste vajadust joosta odaga ümber kindluse ja kuidagi proovida ära susata. Äkki ikka loeks et puhur ei olnud ainuke asi. kivike suutis positiivset tooni hoida ja aitäh kirjutamast. Teistele pole vaja midagi lisada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!