Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Jules Verne'i raamat ja film "saladuslik saar"
 
Ei mõista 10. juuni 2020, kl 16.58
Olen lugenud seda raamatut minevikus ja mulle meeldis see raamat väga. Sest sealsed tegelased olid nii sümpaatsed ja said hakkama ekstreemsetes oludes ja kõigist raskustest jagu. Seega tean kõiki neid tegelasi sealt raamatust. Kuid hiljuti juhtusin nägema youtubest ka filmi sellest teosest. See on film aastast 1941. Mind häiris seal 1 detail täiega. Miks seal mängis Herbertit mingi 10-12-aastane põnn, kui raamatus oli see tegelane hoopis 15-aastane teismeline!? Seda oli tema "titeka"-häälest aru saada, et ta oli maksimum 10 või 12!
Ka nägin fimi "15-aastane kapten" mis oli samuti 40-date aadtate film. Seal küll oli aru saada, et tõesti mängis seda Dicki vähemalt 15-aastane poiss, sest hääl oli tal vastav vanusele.
Miks siis "saladuslikus saares" oli selline põnn, kui oleks pidanud ka seal olema 15-aastane poiss!?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!