Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mida teie arvate?
 
Schwep 21. juuni 2020, kl 10.04
Internetis tutvumised. Ütlen kõigepealt ära, et olen netitutvuste osas ettevaatlik ja pea ees vette ei hüppa.
Kuu aega tagasi tutvusin Tinderis ühe rootslasega, suhtlesime whatsappis, vahel hommikuti tere ja õhtuti ka tund, vabal ajal paar tundi järjest. Ta ütles, et on peale lahkuminekut uue suhte otsingul ja distantsist ei hooli. Ta tundus tõesti siiralt huvitatud: mis mulle meeldib ja mis mu huvid on jms. Ja rääkis endast ka palju. Ütles, et olen väga ilus, tema on minu arvates ka. Paras romantik tundus ka muidugi, rääkis oma unistustest.
Ta ütles, et tööajal ta telefoni kasutada ei saa, mis on ta tööd teades loogiline. Ja vahel tuleb ette ka pikemaid eemalolekuid.
Eelmisel nädalal oli ta õhtul tööst kurnatud (olevatki alati), aga tahtis ikka chattida. Vahetasime paar selfit, ta ütles, et tegin ta hullu päeva paremaks ja et ta nii tahaks, et oleksin seal koos temaga. Soovisime head ööd.
Järgmisel päeval oli ta whatsappi teavitused maha võtnud, minu saadetud teade on lugemata, aga blokitud pole. Algul arvasin, et tööga seoses ja et ta oleks võinud ju öelda, aga täna on viies päev vaikust. Muidugi mõtlesin ka seda, et ta loobus suhtlemisest, aga blokitud ma pole ja Tinderis on ta ka alles (saatsin sinna ka küsimuse, et kas ta ok ja kas meiega on kõik?). Vastust pole ka sealt saanud.
Tööalane teema või telefon katki pole väga usutavad, aga selline kannapööre üleöö on ka imelik.
Mis arvata?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!