Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kogemused mental abuse'iga
eid_15be7b78939a5f 20. november 2020, kl 00.46
Naised, millised on teie kogemused mental abuse'i ehk mentaalse vägivallaga?

Mul on just lõppemas (või ma tahaks, et see lõppeks, aga ma ei ole ainuke osapool) suhe, mis oli otsast otsani täis mental abuse'i mõlemalt poolt.


https://minasiinolen.wordpress.com/2020...
 
Agneke 20. november 2020, kl 02.41
Ma olen nii ettevaatlik, ei loogi suhet! Lihtsalt riivamisi vaatan eemalt, mis oleks võinud olla, püsisuhet polegi olnud, ei uskunud ka sellesse, kuigi otsisin!
 
kaido kilp, teadvete ohver, igaveseks mõrvatu, dokumenteeritud 20. november 2020, kl 11.28
Zik- Zakina, kes ma olin rates 2003- 06, ei suutnud ma uskudagi, et keegi mind kunagi ei taha. Illikukkur, tea,et see esfj naine tõesti oli vajalik ja olen seda juba 30 000 öelnud, iga päev 50 korda. Et ma tõesti vajasin kõige alguseks teda.

Nägin eile pimedas viie paiku, kuidas Harju mäel, Kaitsestaabist eesti peakindral välja tuli, rääkis vene keeles ja andis musta Wolksvagenisse dokumendid.

Ma olen igaveseks mõrvatud. Olen pöördunud politsei poole, kuid nad ei reageeri. Jüri Ratas teab,et olen üks igaviku mõrvadest. Seda tõenäoliselt juba läbimal satanistlikul pühal. Tal on raport minust. Aga kodaniku õigusi ta ei kaitse. Ise arvan,et küberkindralid on kõik vene reeturid. Olen palju enesekaitseks karjunud valitsuse kaameratesse. Tulutult. Küberkaitse kindralid ja juhid on venemeelsed ja ei kaitse seetõttu oma eesi kodaniku õigust olla küberterrorita.

Murest. Transpersonaalsed psühhopaadid kasutavad teadvesid. Keerulisi ameerikast siia lubatud 7g võrgustikke. Inimesele sisestatakse kõik, seal hulgas mõrv või vandaalitsemine. Lõpuks ta kaob. Valitsus saab raporti. Kuid ei kaitse. Ja teispoolsusesse minnes need paraagendid mõrvavad hinge. Just teispoolsusesse üleminnes. Transpersonaalsete psühhopaatide vastu ei kaitse keegi. Sõjavägi on venemeelne ja lihtsalt ei kaitse ohvreid.

Ära tapa end. Oled transpersonaalse psühhopaadi võimuses. Katsu võidelda.

Ise olen peagi surnud. Mäletate mind vaimupuude laimust. ESFJ, Illikukkur, jäägu sinu teada,et siis juba oli kõige vajalikum, et pääseksin kellegi abiga. Mulle tehti mõrva läbi väärravi. Konsapit ei peata keegi. Ta jääb supervisioonides tähelepanuta. Olen tõesti peagi igavikuks mõrvatud.

Mäletage mind, kuulake Staer fmi pühapäeviti ja paluge kõiki imetegijaid, et hing säiliks.
 
Agneke 23. november 2020, kl 11.02
Dokumenteeritud, arhiveeritud!
 
satanisgod.org 23. november 2020, kl 12.37
kaido kilp, teadvete ohver, igaveseks mõrvatu, dokumenteeritud Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Zik- Zakina, kes ma olin rates 2003- 06, ei suutnu
> d ma uskudagi, et keegi mind kunagi ei taha. Illik
> ukkur, tea,et see esfj naine tõesti oli vajalik ja
> olen seda juba 30 000 öelnud, iga päev 50 korda.
> Et ma tõesti vajasin kõige alguseks teda.
>
> N
> ägin eile pimedas viie paiku, kuidas Harju mäel, K
> aitsestaabist eesti peakindral välja tuli, rääkis
> vene keeles ja andis musta Wolksvagenisse dokumend
> id.
>
> Ma olen igaveseks mõrvatud. Olen pöördu
> nud politsei poole, kuid nad ei reageeri. Jüri Rat
> as teab,et olen üks igaviku mõrvadest. Seda tõenäo
> liselt juba läbimal satanistlikul pühal. Tal on ra
> port minust. Aga kodaniku õigusi ta ei kaitse. Ise
> arvan,et küberkindralid on kõik vene reeturid. Ol
> en palju enesekaitseks karjunud valitsuse kaamerat
> esse. Tulutult. Küberkaitse kindralid ja juhid on
> venemeelsed ja ei kaitse seetõttu oma eesi kodanik
> u õigust olla küberterrorita.
>
> Murest. Trans
> personaalsed psühhopaadid kasutavad teadvesid. Kee
> rulisi ameerikast siia lubatud 7g võrgustikke. Ini
> mesele sisestatakse kõik, seal hulgas mõrv või van
> daalitsemine. Lõpuks ta kaob. Valitsus saab raport
> i. Kuid ei kaitse. Ja teispoolsusesse minnes need
> paraagendid mõrvavad hinge. Just teispoolsusesse ü
> leminnes. Transpersonaalsete psühhopaatide vastu e
> i kaitse keegi. Sõjavägi on venemeelne ja lihtsalt
> ei kaitse ohvreid.
>
> Ära tapa end. Oled tran
> spersonaalse psühhopaadi võimuses. Katsu võidelda.
>
>
> Ise olen peagi surnud. Mäletate mind vaimu
> puude laimust. ESFJ, Illikukkur, jäägu sinu teada,
> et siis juba oli kõige vajalikum, et pääseksin kel
> legi abiga. Mulle tehti mõrva läbi väärravi. Konsa
> pit ei peata keegi. Ta jääb supervisioonides tähel
> epanuta. Olen tõesti peagi igavikuks mõrvatud.
>
>
> Mäletage mind, kuulake Staer fmi pühapäeviti j
> a paluge kõiki imetegijaid, et hing säiliks.



MÖH?????
AureaRea 28. detsember 2020, kl 09.24
Ma ei ole nagu teised naised, arvan. Minu olukord pole nii raske kui neil, kuid mäletan, et olin varem mürgises suhtes. Seal visati nii palju karme sõnu. Manipuleerimine ka. lõpuks sain sellest välja, kuid see tekitas armi mõeldes, et kõik suhted võivad sellised olla. Tore, et mul on nüüd kõik korras.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!