Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kas minusugusel on võimalik leida naist?
 
MihkelXXX 29. mai 2016, kl 10.43
Lihtne küsimus naistele. Millist meest või noormees teie tahate ning kui palju see sõltub rikkusest, pikkusest ja iseloomust?

Küsin seda seepärast kuna olen 23. aastane mees(välimuselt näen välja pigem 16-17), normaalne välimus, ainult 168 cm pikk ja peenike. Õnneks või õnnetuseks olen iseloomult hea, sõbralik aga samas ka tagasihoidlik ja häbelik. Alkoholi ei tarbi(ainult siis kui on seltskonna üritus või mingi taoline pidu) ega suitseta. Pole ka suur autofänn, eelistan ühistransporti, jala käimist ja jalgratast. Minu suurim probleem on see, et olen üksik, sõpru mul pole ega teagi kuidas leida omale naist. Kas minusugusel on iial võimalik leida naist? kui jah, siis kuidas?

Samas ma vaatan, et kõigil, kellele meeldib juua ja autoga sõita(tulevikus suur õllekõht ees), neil on naine juba leitud.

Soovin teie AUSAT vastust.
 
hj 29. mai 2016, kl 11.14
Loomulikult, kasuta internetti. Ära vahi poseerivaid beibesid, vaid endasuguseid tagasihoidlikumaid. Sa oled veel väga noor, pole põhjust paanikaks. Rahulikke mehi hakkavad neiud eelistama küpsemasse ikka jõudes.
 
mahvalda 29. mai 2016, kl 11.33
miku: kas 50+ naine sobiks sulle ?
 
to mihkel 29. mai 2016, kl 11.54
Nende näitajate põhjal sa suure tõenäosusega ei leia ihaldusväärset naist. Aga sinu õnneks on sul elu parim osa alles ees ja aeg end muutma hakata.
Juhul kui sul puudub paks rahakott, hea jutuoskus, suur varustus siis seda rohkem on sul vaja end edasi arendada. Kõik algab mõtlemisest ja peast ning püüa selgusele saada millisel tasemel sul mõtlemine töötab ja kas sul on inimestele midagi öelda (näiteks mul ei ole midagi öelda ja seepärast ma ei suhtle enam inimestega, ka kunagiste sõprdega mitte).
Kui sa leiad, et sinus on piisavalt tarkust aga ei julge seda väljendada siis on vaja enesekindlust. Enesekindlus läheb alati naistelel peale, kuid mitte segi ajada ülbuse, üleolevuse ega upsakusega.
Kuna oled kõhna ning juhul kui sa juba jõutrenni ei tee soovitaks paar aastat lihast vormida ning kõrvale muud aktiivset füüsilist tegevust sörkjooksu, rattasõidu vms näol. Tugev ja toonuses keha tekitab sulle enesekindlust, kaob ära ebalev kehahoiak mis võib juba kaugelt viidata luuserile, nohikule. Ja pilk silmis hoia kindel ning vaata julgelt.
Hobideks lugemine on väga hea teadmiste ja silmaringi avardamiseks aga virtuaalses arvutimaailmas elamine ja simulaatormängud pole väga in. Kõik mis viitab lapsemeelsetele tegevustele või lihtsalt lapsik olemisele tuleb kiiremas korras vabaneda.
Päeva lõpuks on siiski kõige tähtsam suhtlemine. Kui märkad mida öeldakse nendele inimestele kel juskui oleks eeldusi kaaslase leidmiseks siis tuuakse välja suhtlemisoskuse puudumine. Kasvõi minu puhul kes ma olen pikemat kasvu, sportliku figuuri ja hea välimusega kuid ilma jututa ja naised eelistavad kasvõi neid lodevaid õllekõhuga kiilanevaid paksenevaid mehi, sest mingis valdkonnas nad on tegijad, muidu neid ei tahetaks.
 
mnjah 29. mai 2016, kl 13.24
välimus on tühiasi, noored kilud kasvavad täiesti kenadeks täismeesteks, lihtsalt mõnel läheb selleks aega rohkem (ei peagi olema just lihasmägi). Ja leidmine on suures osas õnneasi. Need praegused õllekõhuga naisemehed jõuavad ka korduvalt naisi vahetada, õnne leidmata. Ja 23 aastane (ilma punktita) on alles poisike, jõuab ka tema veel meheks saada! Esimesena soovitaksin end harida, intelligentne mees on vägagi võluv nii mõnelegi naisele. Et haridust veel vähevõitu, näitab esimene postitus, kus elementaarseid kirjavigu. Hariduse jätkamisega koos tulevad ka koolikaaslased ja sarnaste huvidega noorte inimeste kokkusaamised. Ei pea just kõrgkooli minema - võib kasvõi Räpinasse aiandust õppima minna, seal palju noori tublisid piigasid end täiendamas. Introverte leiab ka mujalt, sageli just kultuuriga seotud kohtades. Teatris, klassikalise muusika kontsertidel, kunstiüritustel jms. Jalgrattal liikujale ei peaks loodusega seotud valdkonnad võõrad olema - looduse omnibuss teeb toredaid ekskursioone, suviti on igasuguseid heategevustalguid jms. Loodustalgud leiab näiteks siit: http://talgud.ee/et Ja parem olla ilma sobimatu kaaslaseta, kui elada koos inimesega, kellega eeskätt vaimsel tasandil puudub side (füüsiline side on oluline suhteliselt lühikesel ajal inimese pika elu jooksul). 23 aastasel noorel mehel on terve elu veel ees, kuhu niiväga kiirustada!
 
Alu 29. mai 2016, kl 13.46
"Rahulikke mehi hakkavad neiud eelistama küpsemasse ikka jõudes."

Vaata siis ette nende kypsemate neiudega. Neile meeldivad kõik mehed tõesti, ka noored kilud:)
 
Aasia naine 29. mai 2016, kl 14.16
Aasias on täpselt selline iluideaal. Anna neile teada ja jooksevad sind pikali.
 
neiuke 29. mai 2016, kl 14.45
Esimese asjana kehakaal korda, kuna pikkust muuta ei saa. Sinu pikkuse juures peaks see olema vähemalt 68kg. veelparem 5 kg rohkem.
 
Kindel lax 29. mai 2016, kl 17.22
oleks võtta SMS-laen ja osta BMW-kasvõi 500€ ront.

Ning mitte vähem olulisem pole ka juurde osta BMW võtmehoidja ja seda baarileti taga välgutada;)

Kes veel ei tea siis BMW=Brings More Women:)

Tuult tiibadesse!
 
Olin samasugune 06. juuni 2016, kl 20.24
20 aastaselt võtsin end kätte ja 4 aastat hiljem kaotasin süütuse. Tead miks nii kaua läks seda vaid ühe põhjuse tõttu, sest kartsin teha asju mida varem teinud ei olnud. Ainuke moodus neid hirme ületada on proovida kord korra järel ebaõnnestuda ja veel proovida, sest jäta meelde õnnestuma peab vaid korra. See võtab aega, aga see mida antud tüüp videos räägib on kuld. Vaata ka tema teisi videosid.

https://www.youtube.com/watch?v=z6CkM8xc4xw

Naiste sebimine on oskus suuresti. Nii, et kui tahad edu saavutada siis tegele sellega lihtsalt.
 
vanapoisike 06. juuni 2016, kl 23.09
Nõuanded tunduvad asjalikud kuid see, et aega veel on ja kuhu kiirustada ei tasu küll lohutusena võtta.
Pead tegutsema nüüd ja kohe. Hiljem on suhtlemise õppimine ja suhete loomine väga palju keerulisem. See, et elu juhuslikult midagi kätte toob on täielik loto - ainult üksikutel veab.
Olen sinust 10-aastat vanem ja vägagi sama iseloomuga. Magasin oma aja maha ja nüüd on vägagi raske midagi muuta. Variandiks on jäänud vaid 2-3 ringi naised oma probleemide puntraga.
 
Oijuudas 07. juuni 2016, kl 15.07
33 aastaselt jäänud 2-3 ringi naised?Mida see nüüd tähendab?
Olen 30a. naine, läksin pikaajalisest kaaslasest lahku (lapsi pole) ja selle jutu valguses tundub, et mulle on jäänud virisevad vanapoisid? :D

33 pole mingi vanus veel, mida te paanitsete nende suhetega. :) Elage natuke.

Ma vaatan neid pereinimesi praegu, kuid mitte miski ei tekita tahtmist mingi mees võrku püüda ja perekonda mängima hakata. Oma sõpruskonda vaadates näen, et palju on minuealisi naisi, mehi, kes pole veel kellegi kindlaga koos. Täiesti normaalsed ja toredad inimesed. Absoluutselt mitte teine ega kolmas ring.

Aga ma tean, et kui sul pole suhet olnud ega midagi tõsist kellegiga, siis on raske kuulata neid soovitusi elu nautimise teemal. Tundubki, et elu läheb mööda ja paanika hiilib ligi.

Tasub kuulata eelkõnelejaid. Tee endaga tööd, tee ennast atraktiivsemaks (trenn, positiivne hoiak, enesekindlus) ja naistega suheldes püüa mitte meeleheitlik näida. See klammerduv ja ebakindel hoiak paistab kohe silma. Minule kui naisele meeldib, kui mehel on minust natuke nö suva. Ta ei tohiks end peale pressida, tahan õhku ja ruumi. Samas peaks olema tajutav, et ma meeldin talle. Ma tahan õhku selleks, et mõelda, kas mulle see mees üldse meeldib.. Igasugune liigne aktiivsus peletab mu vastassuunas.

Kindel ei on siuke jorsistiil (heledad riided, siilisoeng, ebaühtlane kõne). Et kui mees vestleb, siis rahulikult ja kindlalt. Mulle igaljuhul on alati pigem nohikud meeldinud kui elumehed, olgu nina raamatus või arvutis. Targad mehed on in. :)
 
eelmisele 07. juuni 2016, kl 21.51
tee endaga tööd ! No mis soovitus see on ühele 23 aastasele noormehele. Kui inimene kirjutab, et on üksik ja sõpru pole, naistega kohmetu...
Naised on tänapäeval agressiivsed ja rahahimulised, seda on kinnitanud naised ise, kellega ma kokku puutunud olen, kindlasti on ka erandeid, aga kahjuks nii see on. Kui sul raha pole, et naise tulevikku kindlustada, siis oled ainult ajutine vaheldus...
 
Irwstiil 07. juuni 2016, kl 22.56
Kindel ei on siuke jorsistiil (heledad riided, siilisoeng, ebaühtlane kõne)

Veel kolme naise soovitused ja mees ei tea enam yldse, milline ta välja näha võiks või kuidas olema peaks:D Tegelikult rohkem pole vajagi, kui välja näidata, et naistest on suva ja tegemist niigi. Siis hakkavad nad ise otsima võimalusi enda nähtavaks muutmisega. Mitte kõik muidugi, enamus hõljub kusagil pilvedes ja ootab printsi ja las nad olla seal. Nendega on nkn parem mitte tegemist teha. Mõni normaalne on allpool ka ja siis pole muud, kui teda märgata. Kõik on loomulik ega sõltu vähimatki riidetoonist.
Maiass, ära kanna suvel heledaid riideid. Kanna musti tanksaapaid ja nahkmantlit eksole:DDD sooda!
 
to eelmisele from olin samasugune 08. juuni 2016, kl 02.07
Naisi ei huvita su raha ega mis sul seljas on. Ainuke asi miks need aitavad on see tõttu, et kui sul on palju raha ja vinged riided, siis ühiskond ütleb, et sa väärid naisi ja see teadmine teeb sind julgemaks ja enesekindlamaks, kui sa naist sebid.

Muidugi juhul kui raha on ainuke asi, mida talle pakkuda suudad, siis tõesti see loeb ja lugedes sinu suhtumist, siis tõenäoliselt sina sellese gruppi ka kuulud, kellel pole naisele midagi muud erilist peale raha anda,
 
see ju meie mugacuspagulase Alu jutt 08. juuni 2016, kl 05.48
Irwstiil Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kindel ei on siuke jorsistiil (heledad riided, sii
> lisoeng, ebaühtlane kõne)
>
> Veel kolme naise
> soovitused ja mees ei tea enam yldse, milline ta v
> älja näha võiks või kuidas olema peaks:D Tegeliku
> lt rohkem pole vajagi, kui välja näidata, et naist
> est on suva ja tegemist niigi. Siis hakkavad nad i
> se otsima võimalusi enda nähtavaks muutmisega. Mit
> te kõik muidugi, enamus hõljub kusagil pilvedes ja
> ootab printsi ja las nad olla seal. Nendega on nk
> n parem mitte tegemist teha. Mõni normaalne on all
> pool ka ja siis pole muud, kui teda märgata. Kõik
> on loomulik ega sõltu vähimatki riidetoonist.
>
> Maiass, ära kanna suvel heledaid riideid. Kanna mu
> sti tanksaapaid ja nahkmantlit eksole:DDD sooda!
-----------------
Alu põhimure juba 10 aasta on, et ta ei suuda eritada, miks naised teda ei taha: kas raha vähe või si.tt iseloom.
Alu on nii ebakindel, et ainuke mure on raha. seda on alati vähe, küsi miljonäridelt, keegi pole kurtnud nemdest, et liiga palju oleks.
ses mõttes tasuks muudele asjadele keskenduda.
järsku lihtslt MEES olla, mitte vaid püsti.kuseja.
 
Eelmisele daunile 08. juuni 2016, kl 08.51
issand kui naljakas kui mõni laps on lollakas!
 
Alu 08. juuni 2016, kl 12.55
see ju meie mugacuspagulase Alu jutt
08. juuni 2016, kl 05.48

Ja mis teie mure viimased kymme aastat on? Igaltpoolt alu leida või? On ikka mured vanal ja kõigi poolt tahetud varakal naisel:)
 
vanem naine 08. juuni 2016, kl 13.09
Kulla noormees, sa ajad mingit imelikku juttu...Pealegi pole sa pereeluks üldsegi veel valmis. Selleks et otsida kellega perekonda looma hakata on vaja järgmist: haridust, kindlat heapalgalist töökohta ja peavarju. See kõik kindlustab sulle fakti, et suudad end vee peal hoida ja kui oled valmis mõelnud strateegiad juhuks, kaotad töö või juhtub midagi, et kuidas edasi...Siis oled valmis pereeluks. Soovitus on muidugi tegeleda spordiga, see pole naiste jaoks, see on su enda tervise huvides. Tugeva tervisega mees jaksab ka peret hoida ja kaitsta. Mõtle ja kuula, mida targemad räägivad.
 
Alu 08. juuni 2016, kl 13.36
Targemad räägivad noormehele, et pereelu võid planeerima hakata siis, kui oled end yles töödanud ja tagavarad kogunud. Siis on mees 40-50, kui on yldse elus veel. Ehk siis pereelu võid looma hakata mingi taaskasutatava miniseeliku kandjaga, kes sarnastest foorumitest oma 10a alu taga on ajanud. Perspektiivikas, kas pole.
Ise pakuks noorele mehele, et otsi parem endale mingi huvitav tegevus mis distsiplineeriks. Naisi võib iga loll taga ajada ja ajabki. Riietuse kohalt kanna seda, milles end hästi ja kindlalt tunned. Ja näost kaota ära paaniline pilk, et naine peab olema. Naine võib olla ja kui pole, on vahel parem veelgi:)
 
naisik 08. juuni 2016, kl 14.32
Väga nõus vanema naisega (13.09).
 
Vormsi Erna 08. juuni 2016, kl 14.47
Oi mina ripsutaks küll tiiba noorte kiludega, hahahahahahaa!
 
naisik 08. juuni 2016, kl 14.59
Vanema naise jutt käib tegelikult ka pereloomissooviga naiste kohta.
 
samasugune to vanem naine 08. juuni 2016, kl 16.28
Ehk nii kaua kui raha pole, siis unista ainult seksist
ja lase parimad aastad mõõda. Ei tea kus planeedil sa sündinud küll oled. Planeedil, kus seks enne abielu on tabu ? :D MIS ELU SEE KÜLL OLEKS

Ära küsi naistelt nõu, kuidas neid sebida.
Sest nad annavad seda, kujutades ette, et mees on nende ideaal.
1:00 - 3:00
https://www.youtube.com/watch?v=606iv4gFvq4
 
samasugune 08. juuni 2016, kl 16.33
Kui naine toob esile su puudusi, siis kasuta neid nippe siit videost.
https://www.youtube.com/watch?v=De_wf_7sqc0

Ise olen umbes sinu vanune ja kiilanev ja paljud naised võtavad selle kallal, aga kui nad näevad, et see ei mõjuta mind absoluutselt, siis see tuleb mulle hoopis kasuks. Ehk kui sa oled piisavalt tugev vaimselt, siis su puudused on isegi kasulikud.
 
odavam pidada kah 08. juuni 2016, kl 16.47
eks sellist pisikest meest on odavam pidada kah.
 
naisik 08. juuni 2016, kl 17.16
Mnjah (29.05) - olen ka temaga nõus.
 
Alu 08. juuni 2016, kl 18.46
Misasja, naised õiendavad kiilaspäisuse yle? Siis on nad ju kindlalt mehest huvitatud, tuleb ainult vastu flirtida. Teemadel, et miks sirgete juustega kräsupea ei võiks olla ja vastupidu. Mehel peab alati hea maitse olema ja ykski naine pole täiuslik.
 
jama 09. juuni 2016, kl 16.29
keha, välimus on suht suva kui just pekimägi pole, kilud on seksikad.

1. ole stiilne, riided korras, coolid, casual vaba, puhas ka!
2. hoia näonahk korras, vajadusel mine kosmeetiku juurde, hambad korda!
3. ole enesekindel, tea mis teed, kui ei tea siis tunnista seda ja tee ikka
4. KUULA naisi, kui saavutad kuulamisoskuse (küsida küsimusi pead ka oskama algul et naine vabalt suhelda saaks) aga hiljemas pereelus, kui naine tunneb et sa kuulad teda ja hoolid tema plämast(olen ise naine) siis on hea pereelu kindlustatud, naine jumaldab sind (st kuula, ole olemas, mõista teda, aga ära lahenda tema probleeme kui ta just ei palu)
5.ole siiras aga mitte ebalev

naistele meeldib kui neid HOITAKSE nii füüsiliselt ümbert kinni kui vaimselt toetades. Ära valede naiste otsa satu, näe ära kes sind niisama ära kasutab ja kes ka hoolib, tee sellel vahet.
edu!
 
elu 09. juuni 2016, kl 21.37
väike, vaene ja arg mees võib küll naise saada, aga ilmselt mitte sellist printsessi, nagu reklaamides-filmides-ajakirjades. võib saada paksukese ja puseriti hammastega endast natuke vanema kahe lapsega üksikema. kes võib ju olla väga hea südamega ja tubli perenaine :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!