Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Laste saamine.
 
Kristi 24 18. juuni 2016, kl 13.48
Arvestage sellega, et mina värdjate konservatiivide rõõmuks eestisse lapsi sünnitama ei hakka. Peagi lahkun igaveseks eestimaalt ja minu lapsed sünnivad Norras. Ka eestikeelt ma neile ei õpeta. Olen eestist pettunud ja ma ei taha siin vaesuses vireleda.
Agne Tamm 18. juuni 2016, kl 14.18
Ega siin jah pole midagi,niiske tatine ilm! Pole vaja yldse lapsi, abielu ega midagi! Senikaua kui mehed poisikesest peast ei austa tydrukuid, naisi, 6petajaid...
 
irwww 18. juuni 2016, kl 14.25
vapustav jälle üks saamatu (Kristi 24) on tulnud oma kibestumist välja näitama
Agne Tamm 18. juuni 2016, kl 14.30
Kas olen ise vastuollu keeranud? Mees v6i poiss,ise, ei andesta midagi.. egoistid targutavad mehed...kuldav@@rt on naine, kes synnitab, kahjuks mina ei suuda.
 
siis ära tagasi tule: 18. juuni 2016, kl 14.35
Kristi 24 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Arvestage sellega, et mina värdjate konservatiivid
> e rõõmuks eestisse lapsi sünnitama ei hakka. Peagi
> lahkun igaveseks eestimaalt ja minu lapsed sünniv
> ad Norras. Ka eestikeelt ma neile ei õpeta. Olen e
> estist pettunud ja ma ei taha siin vaesuses virele
> da.
MA saan sinu murest aru ::
aga isademaa küll siin süüdi pole :
 
Igor 18. juuni 2016, kl 15.23
aga isademaa polegi süüdi aga kui siin isademaal tehakse elu võimatuks mida see ükskik naisterahvas ikka võidelda suudab. Maakera ei koosne ainult ühest maast. Maakera on suur ja lai võibolla mõnele inimesele sobibki ehk rohkem lõunamaa kliima ja sealsed inimesed. On neid kes kaugustest siia tulevad ja siin rohkem meeldib. Ei poolda sellist poliitikat kus soovitakse, sunnitakse inimesi elama ainult siin ilmas ühe maalapikese peal.
 
jahh 18. juuni 2016, kl 16.48
idee on hea, aga mis mõte oli seda siia kirja panna?

hakkaja inimene saab igal pool hakkama, sotisaaltoetuste tahtjad, madal biomass need ikka liiguvad rikkamatesse riikidesse hüvesid saama
 
välismaa mees 18. juuni 2016, kl 17.46
eesti mehega polegi mõtet lapsi saada! iga päev kuuleme, et eesti mees on vaene, jobu, saamatu, laisk, ei oska eesti naise "ilu" hinnata:d
 
tagarea feminist 18. juuni 2016, kl 18.42
Norras on veel hullem ilm, et Kristi teaks. Kui ilm ei ehmata, siis ega seal Norras sind ka keegi avalikäsi õnnelikuks tee. Põhjamaade vägivallastatistika on maailma esirinnas. Enese eest ära ei jookse, aga seisma peab. Pühendu hariduse omandamisele, see tuleb kasuks igal juhul, kas sul siis on lapsed või mitte. 24- aastasel on ka terve elu veel ees, jõuad sada korda ümber mõelda.
Agne Tamm 18. juuni 2016, kl 19.08
Mine ikka! See on Sinu m6te, Sinu tahe!Mine!Ole 6nnelik! Norras p6evad taludes 66seti tuled, nagu mul!Kaljud ja vesi!
 
kuidas soovid 18. juuni 2016, kl 19.33
Ela, kus meeldib, aga lapsi ei maksa üheski riigis sünnitada enne, kui sul on omandatud hea haridus, heapalgaline kindel töökoht ja oma kodu. Pluss välja mõeldud varuvariandid juhuks, kui peaksid jääma töövõimetuks vmt. 24 on veel tõesti noor ning jõuab kõik selle saavutada kodu- või välismaal.
 
Igor 18. juuni 2016, kl 19.58
Kui eesti patrioodid nii väga tahavad, et inimesed siia jääksid siis parim lahendus on koolides kaotada võõrkeeleõpe. IRWWWWW
 
N26 19. juuni 2016, kl 18.21
Mina ei lähe ei Norrasse ega Norra taha ja sünnitada ka ei kavatse. Iga naine ise teab kas ta saab lapsed või mitte ja siin ei ole vaja mingit põhjendust.
 
Nojaa 21. juuni 2016, kl 10.43
Mõte on tore, aga sugulasi sa paraku Norra ei vea. Oled valmis kõik lahti lõikama, sidemed sugulastega ka? Pealegi ära hõiska enne õhtut, kõigepealt jää rasedaks ja sünnita ära, ela 5 aastat koos mehega ja siis üldse vaata, mis seis on. Eestiga jääb sul side nii ehk naa, sest laps tahab ikka ju vanaema-vanaisaga ka kohtuda. Kana ka kaagutab alles siis kui muna on munetud, mitte enne munemist.
 
Esopus Spitzenburg 21. juuni 2016, kl 11.15
Agne Tamm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ega siin jah pole midagi,niiske tatine ilm! Pole
> vaja yldse lapsi, abielu ega midagi! Senikaua kui
> mehed poisikesest peast ei austa tydrukuid, naisi
> , 6petajaid...


No selles, et mehed naisi ei austa, ei tohiks mitte mehi süüditada, vaid nende emasid. Kõik algab kodust ja emade kohus on oma poegadest head, tublid ja hakkamasaavad mehed kasvatada.
 
Alu 21. juuni 2016, kl 12.12
Arvaks sellise ulja pystituse peale, et kyll sa veel õpetad neile eesti keelt. Ja teed kodus rahvustoite. Ning kusagil ikka on eesti lipuke.
Eemalt vaadates on kõik kenam ja parem.
Ja mis yldse laste saamisse või nende tahtmisse puutub, siis ka siia teemasse on mingi hysteerik sellega sisse sõitnud. Ära parem saa lapsi, sa ei oska neist rõõmu tunda ega midagi nendega peale hakata. Oletatavasti oled nagu l... lapsega.
 
Konnale 21. juuni 2016, kl 12.16
välismaa mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eesti mehega polegi mõtet lapsi saada! iga päev ku
> uleme, et eesti mees on vaene, jobu, saamatu, lais
> k, ei oska eesti naise "ilu" hinnata:d

Iga kell tõuseb mul veel kõvemaks sel ilu hindamisel.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!