Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Superstaari Veiko on tegelikult 25aastane ja 2 lapse isa
 
ds 15. aprill 2007, kl 15.50
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=224693&q=veikko
Aga tegelikult on ta kena ja kui ise ei lase titte taha teha, siis on ok.
 
ds 15. aprill 2007, kl 15.51
Alguses arvasin, et ta on 17-18
 
eks 15. aprill 2007, kl 16.02
eks ta laste amad olid samasugused kubujussid, nagu need ta sõbrannad sealt saatest
ei ole midagi imestada, sarnaselt rumalad leiavad ikka üksteist üles
 
emalendur 15. aprill 2007, kl 17.40
issand see on see psühhho!
 
nummi 15. aprill 2007, kl 18.21
Veikko on armas ja ka tema vabasuhte põhimõttes pole midagi halba. Väikesed tüdrukud muidugi armuvad ära, aga mis teha...
 
muud pole öelda 15. aprill 2007, kl 22.01
vaesed lapsed..
 
vana nõid 15. aprill 2007, kl 22.50
see, mis nyyd tuleb, on loomulikult minu personaalne arvamus...aga...seesinane veiko on yx õnnetu eputaja. meessoost isik (keel ei paindu "mees" ytlema, sorry), kes käitub nii, et kõigil vaatajatel ja žüriil on seda piinlik pealt vaadata, lauluhääl puudub, isikupära puudub, ainukene argument on inimesel ainult see, kuidas tema kohe teab ja tunneb, et on superstaariks syndinud. kaht lausetki loogilises järjestuses kokku panna ei suuda. nagu kuulda, mitmekordne isa juba, aga käitumine nagu syydimatul lapsukesel. järjekordne "geeniusest nälgiv kunstnik", kelle jaoks maailm peaks tema arvates nahast välja pugema ja teda pilpa peal tassima, kuid kelle geniaalsus ja loomingulisus on olemas ainult tema oma kujutluses. muidugi ei sobi sellisel inimesel ka mingit tavalist töökohta pidada, pigem hõisata ajakirjanduses, kuidas mitte keegi kuskil teda ei mõista, sest ta on niivõrd ANDEKAS. tõeliselt andekas inimene ei kisa oma andest, vaid kõik näevad niigi tema talenti. ja kui inimene on juba isa, siis võiks mõelda oma laste kasvatamisele, mitte ise enam laps olla.
 
terees 16. aprill 2007, kl 01.38
vana nõid, sa ütled, et veiko kohta ei paindu keel "mees" ütlema
kas siin on tegu jälle selle fenomeniga, et kõik mis on mehelik on hea ja mis naiselik on halb?
või ütleksid sa veiko kohta pigem "loom" või "lind"?
 
shirashikkur 16. aprill 2007, kl 06.09
ütleks "parasiit"
 
vana nõid 16. aprill 2007, kl 09.56
to terees: igiammuste arusaamade järgi peab mees olema mehelik ja naine naiselik, et omas rollis püsida. eputav ja halisev meessoost isik on sama ebameeldiv kui tänaval suits suus kõndiv ja lausropendav naine. see pole hea ja halva vaheline konflikt, vaid lihtsalt määratud sooroll. naine võib edvistada ja haliseda ja nõrk olla, sest tema on naine. see ei pruugi meile meeldida, kuid ei riiva nii kohutavalt silma, kui selline on naine või tüdruk.
 
terees 16. aprill 2007, kl 09.59
minu meelest nt on eputav ja halav naine sama inetu vaatepilt kui eputav ja halav mees
ja suits suus tänaval kõndiv ja ropendav mees oon sama näotu, kui naine kes sama moodi käitub
seega on asi ju ikkagi kinni sinu arusaamas, et naine võibki olla tobe ja tülgastav, aga mees ei või, seega ürgnaiselik on sinu jaoks kohati midagi väga ebameeldivat ja ürgmehelik enamasti midagi positiivset
 
ja mis siis 16. aprill 2007, kl 10.29
Emotsionaalsed ja oma maitsega mehed ongi huvitavad. Mitte et ma Veikko tegevust heaks kiidaks, aga igal juhul meeldib mulle rohkem aega veeta sellise mehega, kes on ilus, heatahtlik ja lubab maad ja ilmad kokku, hea fantaasiaga, kui tavalise tööd rühkiva 1 kord aastas naeratava mehega. No muidugi ei laseks ma endale last teha ja kui hakkakski sellise paljulubava mehega koos elama, siis aeg-ajalt seksivate sõpradena ehk.
 
vana nõid 16. aprill 2007, kl 10.33
kus see emotsionaalsus ja maitse tal on? ainult edvistamine ja titalikkus paistis välja. nagu vilets rahvateatri näitleja. muide, rahvateatris on suuremjaolt väga häid näitlejaid.
 
kõrvalt irvitaja 16. aprill 2007, kl 12.39
näh, mõned lihtsalt jäävadki poisikesteks, ega ükski naine sellisele niikuinii mõistust tainarulliga pähe ei peksa. esimeseks armumiseks mingile 14-aastasele käib kah, peaasi et lapsuke kondoomi kasutada oskaks. pärast on lastelastele (mitte selle "poisikese" omadele siis) sukka kududes nii mõnus õhata, et oh, kui mina noor olin, küll mul oli ikka romantiline boheemlasest huulerõngaga prints, mis siis, et pärast jobuks osutus.
 
miku 28. juuni 2016, kl 08.41
Ta oli nagu monster high poiss väga nunnu.issi on lastel lahe
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!