Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Metsmaasikate hind?
 
? 08. juuli 2012, kl 10.33
Kas keegi on kursis, palju maksavad turul metsmaasikad ( kilo hind ) ?
 
hmm 08. juuli 2012, kl 10.36
mingi aeg oli 100g 2 euri
 
m 08. juuli 2012, kl 12.54
20 euri kilo Nõmme turg.
 
n38 08. juuli 2012, kl 22.37
just ostsin 6.-eur liitri eest. Ja toodi kohale kah!! korralik kaup!!! eelmisel aastal siitsamast keskkonnast leidsin müügipakkumise ja sellel aastal tellisin kohe varakult.
 
maasikas 09. juuli 2012, kl 15.33
ostaks ka 6€ liiter, kui on pakkujaid, jätan aadressi,
osatks nii 5-10 liitrit,
huvitun ka mustikatest.
Tallinnast olen
 
Võin pakkuda metsmaasikaid, Järvamaa 12. juuli 2012, kl 09.44
Kui tuleb vihmaperiood, siis peale selle lõppu saab ka veel. Huvilised võivad kirjutada.
 
üks teine n38 12. juuli 2012, kl 19.42
Kas keegi raatsiks nimetada mõnd head metsmaasikate kasvukohta Tallinnas v Harjumaal, kust saaks neid ise korjata?
 
oo 13. juuli 2012, kl 14.30
Ma müüks ka liitriga, nii saab ju küsida kõrgemat kilo
hinda.
 
jokk 13. juuli 2012, kl 18.31
“Turusolkijad on kohal!” hüüatab Margus Tsahkna. “Müüvad suuri maasikaid hinnaga 2.40.” Kuna tegu on silma järgi hinnates neli-viis päeva varem korjatud marjadega, arvavad Tsahknad, et ju on Tallinnas maasikafestivalist üle jäänud kaup odava hinnaga Tartusse müüki toodud.
---
vot kui tähelepanelik ja aus suurärimees,
turusolkijad on need, kes kartelli kokkuleppest kinni ei pea.
Peagi on oodata seadust, mis sellised vangimajja saadab.
Ja nii meie poliitika käib - silma järgi -
Margus on laialt ette võtnud, meditsiin (sellest isegi ajalugu vaikib) ja maasikad,(ostab kokku 1€, müüb 4-ga ja 2-ga müüjad on turusolkijad, ämm kasvatab ka nats, kapo poiste silmarõõmuks) mida veel.
Kuidas see ravimimüük edeneb, millise ukse vahel seal jalg on
 
10 15. juuli 2012, kl 12.38
ja mina sain 3 liitrit 10 euri eest
 
Juku 15. juuli 2012, kl 22.28
kas sealt veel saab, palun
 
reaalne juhtum sellest aastast 16. juuli 2012, kl 09.10
kuidas inimene korjas kraavis p. püsti, kraav asus muidugi päris suure tee ääres. ei tea kas sõi need "pliimammud" ise või müüs kuskil turul pärast maha...?
 
kle 16. juuli 2012, kl 11.11
ma ka korjasin eile metsmaasikaid tee äärest, no ja siis
 
to kle 16. juuli 2012, kl 19.50
korja korja, oled sa midagi kuulnud raskemetallide näiteks plii kogunemisest marjadesse, seentesse? kuskohast tekivad nad sinna-autoheitgaasidest, naljanina. kui sul just eluisu otsas pole?
 
Madu 21. juuli 2012, kl 15.33
Kullake, Eestis ei ole juba 20 aastat ametlikust bensiinijaamast võimalik pliid sisaldavat bensiini osta. Ei tea,kust küll see plii sinna tee äärde saab.
 
to madu 22. juuli 2012, kl 06.23
teede(pean silmas, mitte metsateid, ikka neid suure liiklusega teid) äärest korjatud marjades, seentes on pool mendelejevi tabelit kahjulike aineid, kui sa sellest tabelist midagi tead? söö-söö ja ära mõtle 10-20ne aasta pärast, et huvitav millest need kasvajad inimestele küll tekivad
 
teemauuendaja 22. juuni 2013, kl 18.44
Mina korjasin täna maasikaid ja muidugi mitte tee äärest vaid vanalt raielangilt, mis asub suurest teest 2 km eemal. tee ääres ei olekski nii suuri ja korralikke, kui sellistel lankidel, huvitav, kas tasuks neid ka müügiks korjata, mis tänavu võiks metsmaasika hind olla. Saak tõotab rikkalik tulla. Asun Pärnu- ja Viljandimaa piiril.
 
marelle 24. juuni 2013, kl 20.28
võrus nädalavahetusel oli plasttops 3,50. Tallinnas pole viitsinud suvel turul käia, aga kujutan ette, et kallim on kindlasti. Aga ega metsmaasikas ei seisa, ära ostetakse vaata, et iga hinnaga nagunii
 
katjuka 26. juuni 2013, kl 10.33
Sooviks osta metsmaasikaid, nii 4-5 liitrit. Ise asun Kehras, aga saan järgi tulla ka kohta, mis asub Tallinna ja Kehra vahel.
 
Kurimu 26. juuni 2013, kl 10.47
Tere. Ostsin täna metsast.Algul tahtsin tasuta korjata, aga siis ilmus puu seest haldjas ja hakkas rabeda häälega karjuma. Ma suurest ehmatusest kõigest aru ei saanud, aga teema oli mingist vargusest. Mets ja loodus jne....Igaljuhul, pidin maksma paarisaja grammi punase eest 2000 EUR-i. Kättemaksuks murdsin ühe kuuse oksa puult, mille seest olevus väljus. Siis jooksin kuidas jaksasin.
 
metsmaasika hind 25. juuni 2016, kl 07.07
Tere palju maksab metsmaasika hind turul?
 
kull 28. juuni 2016, kl 17.35
kes tahab metsmaasikaid ämbrite viisi
 
Vaarikad on parimad 29. juuni 2016, kl 16.13
Minu arust ühed vastikuimad marjad nii mets- kui aedmaasikad. Aga noh, maitse üle ei vaielda.
Enda lemmikuks on vaarikad, need ikka maitse poolest kõigist marjadest peajagu üle ja turuhind ka juba õnneks normaalne, enne ostsin ikka poest külmutatud vaarikaid, nüüd kannatab juba turult värskeid osta, ka mustikad head ja söödavad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!