Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
rinnahoidjateta käimine
 
75C 07. august 2010, kl 19.51
miks on eestlased nii kurjad, kui naine käib rinnahoidateta?
oletame, et rinnad pole kõhuni (näiteks on A, B või C korv), ning ilma rinnahoidjateta on lihtsalt mugavam?
ma pole veel nii käinud, kuna pole piisavalt julge, aga vanu teemasid lugedes jääb mulje, et see on kõigile väga vastu.
 
mhh 07. august 2010, kl 20.04
no kui 75B olid rinnad, siis suviti küll end kopsukaga ei vaevanud - ilusad, prinkis ja hoidvad rinnad, kopsukas ikka rindade toestamiseks mõeldud. Hetkel veidi juurde võtnud ja ei jõua ära oodata aega, et saaks end jälle vormi.( praeguste ilmadega eriti paneb asi tuhka pähe raputama, et oli mul vaja end käest ära lasta:S)
Muideks, käisin ka suviti aluspüksata, seelikuga....surge nüüd surnuks:P
 
mhh 07. august 2010, kl 20.17
kopsugaga siis ei leemenda või?:D terve tissivest on üleni märg...väkk
 
mees 07. august 2010, kl 20.26
mina küll kuri pole, pigem läheb tuju heaks, kui vastu tuleb 75 A või B
 
75D 07. august 2010, kl 20.36
ah, mis sellest siis on, las arvavad mida tahavad. ma käin ka aeg-ajalt rinnahoidjata
 
stop 07. august 2010, kl 20.40
ärge palun ainult trussikuteta käige, sest seljuhul ma ei suuda vastu panna ja...
 
häbelik 07. august 2010, kl 23.42
Heh, ma avastasin umbes kuu aega tagasi kui mõnus on olla ilma rinnahoidjata. Suurust 85C. Talvel, kui riideid on niikuinii mitu kihti, kavatsen hakata igal pool ilma käima. Suvel on paraku ikka veits imelik õhukese heleda särgiga käia nii et nibud on 10 meetri kaugusele näha, kuigi on ka särgilõikeid millega pole rinnahoidja puudumine üldse märgatav. Tore oleks, kui rinnahoidja mittekandmine muutuks kunagi sotsiaalselt aksepteeritavaks, ükskõik milline on suurus või kuju või prinkuse aste.
 
ah? 08. august 2010, kl 00.07
teeks tuleriida?
 
n 08. august 2010, kl 00.21
Mina jälle olen rinnahoidjaga nii ära harjunud, et isegi oma matustel nõuan ma, et mulle pandaks rinnahoidja selga.
 
mul ka 08. august 2010, kl 09.42
Mul ka suurus 75C. Kodus, aias aga vahel ka kuumade ilmadega olen küll ilma käinud. Tööle kohe nii ei läheks, aga randa või peole küll. Mõnus on ilma. Igal aastal kuumade ilmadega olen mõned korrad ka väljas ja vahel töö juures ilma aluspüksteta käinud - seelikuga.Kodus on see nii tavaline.Hea lahe tunne on.
 
hmm 08. august 2010, kl 10.01
On jah kurjad, ka mehed võivad foorumites või seltskonnas hurjutada. Üks väitis siin kunagi, et kikkis nibud on sama rõvedad, kui see, et mees käiks liibuvate pükste ja kõva m***iga avalikus kohas. (mis muidugi näitab, kui vähe ta naistest teab - mina ja kindlasti ka enamik naisi küll tänaval käies erutusest ei kikita, ikka siis, kui jahe hakkab :P)

mina olen 85 A (mitte väikeste rindadega paks, vaid mõnevõrra ületreenitud, st üsna laiaõlgne ja lihaseline:) ) ning ega ei olegi eriti üldse sobivaid rinnahoidjaid leida. Tootjate arvates ei ole sellist asja nagu lai rinnakorv ja väikesed rinnad üldse olemas. Või siis on korvid sellise kentsaka kujuga, mis sobiksid rinnale, mille kuju on justkui pika lavakurgi otsast lõigatud jupike. Või on rinnaalune mõõt küll paras, aga korvid on kuidagi keskel hästi koos; paned selga, siis lõpevad korvid küljelt kohe rinnanibude taga :P
Ja käingi ilma rinnahoidjateta kogu aeg, va sportides, kus rinnad rohkem rappuvad. Veidi ametlikumas situatsioonis panen kas mingi särgiku, topi vms alla, osade pluuside lõige/disain varjab rinnanibud niikuinii. Vabal ajal ja palava ilmaga tõesti ainult viskan T-särgi või topi selga, nibud veidi paistavad küll, aga mis ma siis tegema pean, ebamugavad ja ebasobivad rinnahoidjad sellegipoolest selga ajama, või nibusid teipima hakkama?! Lisaks veel see, et A-suurusega rinnahoidjate puhul pannakse rõhku rohkem visuaalsele suurendamisele kui korralikule - ka spordiks sobivale - toestamisele ja korve kiputakse tihkelt vahtkummi täis toppima; palavaga on need eriti hullud :P
 
ss 08. august 2010, kl 12.05
mehed on kahtlemata eksperdid rinnanibude alal, et kõvastunud peenisega kokkutõmbunud nibusid võrdlevad.
 
Markus 08. august 2010, kl 13.50
MIks kohe kurjad?
Lihtsalt, naisterahvas peaks enne, kui ta otsustab rinnahoidjata kuhugi avalikku kohta ilmuda, mõtlema selle üle, kas ta ise on valmis selleks, et tema vastu võidakse tunda teravdatud tähelepanu,teiseks vaatama ka peeglisse eelnevalt.. ja kolmandaks on küllalt kohti ja ka ameteid, kus ei ole sünnis ilma rinnahoidjata olla.
Olen ise kohaneud poes müüja-kaasapidajat, kel oli seljas nii avara dekolteega kleit, et iga väiksema kummarduse korral oli kogu tema rinnapertii kõigile näha, sest rinnahoidaja puudus.
Või mida arvata asutuse sekretärist, kes tuleb tööle ilma rinnahoidjata ja sellises siidkleidis, mille esimene pool koosneb vaid kahest riideribast ning mitte aind istudes vaid ka käies on tema rinnanibud näha.
Pealegi, üks asjatundmatu küsimus Teile naised-nimelt on silma jäänud tõsiasi, et rinnahoidjaid tehakse ju ka erinevatest materialides,et miks ei võiks suvel näituseks mõnd õhemat või siis pitsilisemat mudelit kanda, ei pea ju mingit push upi kandma...
 
to Markus 08. august 2010, kl 14.21
vaadata polegi keelatud, aga käed hoia heaga eemale need ajad on möödas kui naine süüdi oli, et ta ära vägistati, sest tal rinnad on.
Kui sekretärile või kassapidajale nii vähe makstakse, et endale pesu osta ei jõua ja ammmugi mitte konditsioneeri tema tööruumi siis mõtle enne, kui selle ettevõttega mingit lepingut sõlmid.
Ilma orkideta, ilma voodrita mudelite maaletoomisega kohalikud kaupmehed lihtsalt ei saa hakkama, isegi Dja E suurused käivad üle mõistuse, sellest on siin foorumites ennegi räägitud. Pesu hinnad on üle mõistuse kallid nagunii, enne ostmist tuleb ikka mitu korda mõelda, kas ja mida üldse osta. Kõigil ei ole meest, kes rinnahoidja ostmiseks raha annaks, aga laste kõrvalt ei jätku, meil ju naiste töö pole üldse tasustamist väärt. Siis peavadki naised poolpaljalt ringi käima, hea seegi, et veel öösärgis ringi ei lehvi, sest see olla ainus vajalik riideese naisel.
 
Markus 08. august 2010, kl 14.40
"Kui sekretärile või kassapidajale nii vähe makstakse, et endale pesu osta ei jõua ja ammmugi mitte konditsioneeri tema tööruumi siis mõtle enne, kui selle ettevõttega mingit lepingut sõlmid."- kas pole sageli tegu mitte sellega, et inimene teadlikult riietub selliselt -, et ise naudida alateadlikult seda, et teda vaadatakse või, et mõni naisterahvas soovib provotseerida teadlikult meesterahvaid - ning naudib siis seda, kui mehed tema ümber tiirlevad nagu mesilased meetaime ümber-samas teades, et suurem osa mehi, ei julgeks eales käsi talle külge panna, nn. viinamarjad on veel toored sündroom.
Samas ei kujuta ette, et mõni D, DD või E korviga rinnahoidjat kandev naisterahvas, ilma rinnahoidjata naljalt kodust väljaläheb, sest, kujutan ette, kui ebamugav tal võib olla, kui kogu see partii vabas liikumises on ja samas kas see ka kõige esteetilisem vaatepilt on-mine tea-maitse üle ei vaielda.
Saan aru, et näiteks AA korvi puhul on tõesti palavate ilmadega ja ka muidu, rinnhodja kandmine suht mõtetu, kui siis vaid juhtudel ja olukordades, kus see on möödapääsmatu..
 
k 08. august 2010, kl 14.48
minul on ilma rinnakatega ebamugav. olen nii harjunud, et ei tunne küll mingit ahistamist. pealegi on ilus seksikas pesu kordi huvitavam, kui paljas löntis valge tiss, mis koosneb nagunii 90% rasvkoest.
aga seksikas peab ka kirstus lebades olema. see on kohustuslik tänapäeval! (lugege ajuvabasid teemasid seksikatest autodest, häältest, lõhnadest, minu pühapäevahommikused 7 seksinippi, seksikad staarid seksikas poosis jne).

kes kirjutas siin, et 85A rske saadapesu? enne, kui 13-14kg maha võtsin, kandisn ka sellist suurust. väga häid ja ilusaid rinnakaid ostsin. nüüd on rinna alumine mõõt 80, rind pealt 90 - nüüd just ei leia midagi, mis oleks sobiv ja mõnus. pitspesu ei salli silmaotsaski, ikka sportlik stiil sobib mulle - no mida ei leia, seda eileia. on miskid pitsist värvilised tibipesud. öääk.
 
75C 08. august 2010, kl 15.44
Markus, ma ei rääkinud mingist litsiriietusest, nagu sina kirjeldasid. Ma pidasin silmas seda, et kui naine läheb sõbrannadega välja, ning paneb selga kaelani musta pluusi, mille all pole rinnahoidjaid. Nibude läbipaistmisest pole juttugi, kui keegi antud naisele just vett peale ei viska.

Minul endal pole nii väike rind, et rinnahoidjateta oluliselt mugavam oleks, aga mul on sõbrannasid, kellel näiteks pole rinda ollagi ja ma leian, et kui nad tahavad käia ilma, siis käigu.
 
halbade kogemustega 75B 08. august 2010, kl 15.59
võid ju ilma käia, aga siis pead arvestama suurema võimalusega, et mingid nilbikud võivad tulla sind käperdama.

kui tulevad tänaval vastu kasvõi, niiviisi möödaminnes või siis kuskil ühistranspordis, vahetult enne kui uksest välja hüppavad.

pervosid on kõik kohad täis.
 
Markus 08. august 2010, kl 17.15
75C - olen sinuga nõus.
Tähtis on see, kuidas inimene end tunneb.
Kas ma eksin kui ütlen, et A ja AA korviga ei ole rinnahoidja kandmine alati kohustulik, kuid unustada ei tohi seda, et alati, kui keegi naisterahvast rinnahoidjata otsustab välja minna, peab ta arvestama ka faktiga,et läbipluusi paistvad või siis kumavad rinnanibud ja neid ümbritsev nibuala mõjub osadele meestele nagu härjale punane rätt, kui nii võib öelda ja siis tuleb olla valmis ka selleks, et keegi püüab neid katuda või kommenteerib neid või siis ligi tikub või siis siis lauasa luba küsib nende katsumiseks.
Musta värvi pluusi puhul, sõltub kõik materjalist-kui ikka pits pluus või läbipaistvast kangast pluus siis paistab läbi küll, kuid saan aru, et pead silmas, sellist materjali, millest midagi läbi ei kuma, mille puhul vaid võid rindade liikumise ning nibude järgi aimata, et rinnahoidja puudu.
k- olen sinuga nõus, et:"pealegi on ilus seksikas pesu kordi huvitavam", seda juba selle nö."lahti pakkimise momendi päras" ja teiseks ei tohi unustada ka erootilist aspekti....
Mis huvi ja pinget selles, kui naise pluusi lahti teed ja kohe tema rindade kallale saad asuda.
 
jep 08. august 2010, kl 17.17
tuleb jah valmis olla - hoida pipragaas pidevalt peos.
või olla valmistunud aastaid varem taekwondo kursustel käinuna, et pervodele jalaga sekundi murdosa jooksul munadesse kohe hele ja kõva laks jalaga anda.
 
ja 08. august 2010, kl 17.19
Markuse sugusele pervole
mis häda ja huvi sul siis tänaval naiste pluuside kallale minna, kui sulle tegelikult meeldib hoopis naiste pesu, värd
 
eelmisele 08. august 2010, kl 17.33
sul leemendab sileda aju vahelt. mine arsti juurde.
 
Markus 08. august 2010, kl 18.31
ja - kas ma kirjutasin kusagil, et ma tänaval naiste pluuside kallale lähen.
Ma arvan, et kenas seksikas puhtas pesus naine meeldib igale normaalsele meesterahvale võib olla sinule tõesti mitte..
Jutt käib siin selle ümber, kas rinnahoidjaga või ilma ja miks inimesed ei aktsepteeri seda, kui keegi naine rinnahoidjata avalikus kohas ringi liigub.
Minu seisukoht on, et naine võib ilma rinnahoidjata käia avalikus kohas, kuid siis peeb ta valima sellise tegumoe või materjaliga riietuse, et tema rinnad rinnanibud ning nibuala ei oleks nagu väljanäitusel kõigil eksponeeritud...
Sama ei tohi unustada ka seda, et võib olla mõnele osale naistele meeldib, kui mehed nende keha kumerusi piitlevad neile on see nagu oma moodi mäng või siis provokatsioon..
 
jah 08. august 2010, kl 20.32
Kui naine ei taha kuumal päeval korraga kahte pluusi kanda (rinnahoidjad on enamasti paksemad T-särgist ja veel tihedalt ümber), siis on see loomulikult provokatsioon.

Armastan mugavust ja seetõttu kannan poroloonita rinnahoidjaid ning nibu kuju paistab vahel läbi isegi siis kui kampsun on seljas - kas peaksin nibud plaastriga katma, et vältida arvamust, et soovin end eksponeerida ja teravdatud tähelepanu?
 
milles probleem 08. august 2010, kl 20.36
mis seal halba on, kui nibu välja paistab?
 
zip 08. august 2010, kl 21.43
Käin vabal ajal meeldeldi ilma aluspesuta ja seda suurima naudinguga. Minu mehele see meeldib ja mulle ka, seega mind ei huvita, kas ja mida teised sellest arvavad. Pealegi, kui mind tabavad teiste meeste pilgud, siis on see omamoodi nauding.... ju on, mida vaadata.
 
nojah 08. august 2010, kl 22.08
Meeldib ka mõni kord ilma aluspesuta olla, aga...Kas mõnedel naistel on mitu rinnahoidjat korraga seljas?
 
pirnike 08. august 2010, kl 22.16
Kuna mu mees absoluutselt jumaldab suuri lopsakaid tisse, siis kõige parem on teda pöördesse ajada toas rinnakata ringi patseerides.
 
2234 08. august 2010, kl 23.15
ei kanna üldse pea rinnahoidjaid, ilusad väiksed rinnad, n.ö mehel kätte ära ei mahu või napilt, nu nüüd kaal alla läinud. samas 80-85B olen. pidulikemal ja tähtsamatel hetkedel, viisakamad kohad rinnahoidjad all, üldjuhul mitte.
sest kord on ülevalt paras, alt kitsas või vastupidi, et ülevalt ruumi ja alt paras.

piisavalt kena ja noor ka, et ei veni jms nad kuhugi:P (20ndates)
 
2234 08. august 2010, kl 23.20
ei kanna üldse pea rinnahoidjaid, ilusad väiksed rinnad, n.ö mehel kätte ära ei mahu või napilt, nu nüüd kaal alla läinud. samas 80-85B olen. pidulikemal ja tähtsamatel hetkedel, viisakamad kohad rinnahoidjad all, üldjuhul mitte.
sest kord on ülevalt paras, alt kitsas või vastupidi, et ülevalt ruumi ja alt paras.

piisavalt kena ja noor ka, et ei veni jms nad kuhugi:P (20ndates)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!