Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Appi, tooge mind maa peale!
 
segi pööranud 07. juuli 2016, kl 20.10
Täiesti enneolematu lugu juhtus minuga, ajab naerma ja nutma ka! Olen mitu aastat juba üksi elanud ja mõni aeg tagasi tegin konto tutvumisportaali. Seltskond kirju seal muidugi ja las olla. Siiski tutvusin seal ühe mehega, kellega klappis netis suhtlemine. Kuigi tal pole seal oma pilti ja ma ei tea milline ta välja näeb, kokku me ka ei saanud ja olen kindel, et poleks ka kunagi tulevikus saanud. Küsisin ta pilti üsna ruttu peale tutvumist, klapp võib ju hea olla, aga tahaks ikka näha kellega ma suhtlen, või mis? Hakkas keerutama ja pilti ma ei saanud. Natuke siiski suhtlesime edasi. Täna ütlesin, et sulgen konto, ma ausalt öeldes veel tema pärast ainult olin seal, väike lootus ju oli, et saan teada ka kes ta on. Aga ta ei kostnus miskit erilist selle peale ja ma sulgesingi konto. Olgu öeldud, et ta teab kuidas mind leida ka ilma selle kontota. Vaikus on muidugi ja las siis olla kui nii peab olema. Minu enda jaoks lihtsalt kuradima uskumatu olen mina ise! See tunne mis mul sees on! Nagu armunud jänes kes kaotas kellegi väga tähtsa! Issand, mingi neti mees, kes isegi oma õiget nägu ei näitsa, no mida põdeda, eksole! Ja vot ikkagi on valus hinges! Tooge maa peale mind! Kusjuures ma väga ei taha uskuda, et ta oleks pereinimene näiteks, koguaeg on ta onlines ja olemas. Aga kes teab muidugi. Vahet pole ka enam. Ilmselgelt ma olen lolliks läinud, nagu laps! Täitsa vihane enda peale!
 
Oled jah segi 07. juuli 2016, kl 20.21
Mis sa sest kontost kinni panid siis? Enne mõtle, siis tee...

2 nädala pärast ei tule see mees meeldegi!
 
segi pööranud 07. juuli 2016, kl 20.27
Kui täiesti aus olla, siis juba varem mõtlesin sulgeda selle,enne veel kui temaga tuttavaks sain. Aga siis tutvusime ja vaid tema pärast veel hoidsin seda kontot. Hakkas häirima ka see, et inimene ei taha oma nägu näidata, ma juba praegu olen rahul et panin kinni selle koha. Kui tal ka huvi on, nagu väitis, küll ta leiab mind.
 
Rahulikkus 07. juuli 2016, kl 21.13
Tõesti tasuks sul maa peale tulla ja endale selgeks teha, et täiesti võõras mees sinu elu niimoodi mõjutada saab. Järelikult on oluline põhjus, miks pilti ei näidata. Internetis võib ju suvalist juttu ajada.
 
mh 07. juuli 2016, kl 21.25
Aga kust sa yldse tead et ta pereinimene pole? Äkki teeb tööd kogu aeg ja on seetõttu arvutis.
 
m 07. juuli 2016, kl 21.49
äkki on ta hoopis naine
 
Alu 07. juuli 2016, kl 22.03
Siiski tutvusin seal ühe mehega, kellega klappis netis suhtlemine. Kuigi tal pole seal oma pilti ja ma ei tea milline ta välja näeb, kokku me ka ei saanud ja olen kindel, et poleks ka kunagi tulevikus saanud"

Jääb mulje, et oled niigi juba hiljuti maa peale kukkunud. Või oled tutvuja tutvumise enda pärast.
 
.. 07. juuli 2016, kl 22.14
Ma saan aru, et tema teab, kuidas sind leida, ehk sina olid aus, aga tema polnud. See, kellel on ikka tõsi taga oma suhtluskaaslasega ja ta meeldib, see ütleb ka õige nime ega keeruta kunagi.
 
4 07. juuli 2016, kl 22.17
Mida tähendab tutvumine tutvumise pärast?
 
Alu 07. juuli 2016, kl 22.24
Tutvumine antud juhul siis tegevuse enda pärast. Naine oli pikalt tutvumata, mõtles, et tutvuks. Mitte uue tuttava, sõbra või elukaaslase leidmise pärast.
Umbes nagu siin yks hull kogub tutvujate andmeid ja pilte. Ise ta ei tutvu.
 
.. 07. juuli 2016, kl 22.38
Oli mul ka ühes kohas paar aastat tagasi huvitav kogemus. Järsku kirjutas üks vaid ühe lause, et armastab mind. Siis kadus. Miks niimoodi just seal kirjutas, ei tea. Ei saanudki teada.
Kas ajas mind kellegagi segamini või siiski kuidagi teadis, kes olen, ei tea ka.
Internetis ei saa võtta midagi tõsiselt, kui sa ei tea, kellega räägid. Muidugi hea tunne veidike jääb, aga see ka kõik.
 
Alu 07. juuli 2016, kl 22.46
Ytleks, et ka päriselus ei saa suurt kedagi ega midagi tõsiselt võtta:D Arvutis just mõni on suutnud oma mõtteid vähe koondada. Mitte muidugi enda reaalelu järgi:D
 
segi pööranud 07. juuli 2016, kl 23.08
Mina olin aus küll. Ja ei tutvunud ma tutvumise enda pärast, mulle meeldis tõesti temaga rääkida ja teda kuulata. Aga arvan ise ka, et talle siiski meie tutvus ei tähendanud midagi, milleks muidu nii väga oma isikut varjata. Alul on õigus, ei maksa midagi tõsiselt võtta internetis. Tean seda ise ka, aga vot tekkis väike tunne, no mis teha.
 
RRW 08. juuli 2016, kl 00.15
Hei hea tutvuja :)

Ei oska kommida, kas see oli hea mote sulgeda konto ..
Kuid kindlasti oli oige lopetada suhtlemine selle meesisendiga ..

Oige mees ei habene tutvustada end, ega habene ka tuua Sulle suletais roose ..

Usna kindel, et Sinu "juhtumiga" on tegemist mingi x "kalaga". See mees on kas suhtes voi abielus .. voi on niisama luuser.

Ei soovi Sind kurvastada .. aga ilmselgelt elasid mingites "unistustes" ..

Neti no. "pimetutvus" on koige rumalam meetod & "viis tutvumiseks ..

www.youtube.com/watch?v=pkGIVk-4J7w

Paikeselist suve soovides Stockist !
 
Av 08. juuli 2016, kl 00.51
Ära kurvasta selle asja pärast, teemaalgataja. Mul on ka selline juhus olnud ja pole põdeda tegelikkuses midagi. Sul olid lihtsalt lootused, et oled leidnud kellegi. Lootus muutus pettumuseks, kui tema sulle ennast ei avaldanud. Järelikult on sel põhjus, nagu siin eespoolgi öeldi - kas suhtes mees või lihtsalt luuser. Tee omale uus konto ja tutvu rõõmsalt edasi, kogemustest ju õpitaksegi.
 
rt 08. juuli 2016, kl 05.56
Aga kui sina olid aus, siis äkki ta teab sind? Mul mingi sarnane kogemus. Aga õnneks mees paljastas ennast ilmselt kogemata juba kevadel. Aprillis kui täpsem olla. Mul oli lihtsalt selline tunne et asi pole õige. Imelik et keegi võib nii kaugele minna.
 
Esopus Spitzenburg 08. juuli 2016, kl 08.39
Tundub, et sul endal piisavalt oidu, et ise maa peale tagasi tulla. Ja mõtle nii, et parem ongi, et see just niimoodi ära lõppes. Praegu on sul vähemalt hea tundega mälestus...
Internetis tekkinud tutvused tuleb võimalikult kiiresti reaalellu üle viia. Mõttetu on isegi mingi piltide vahetamine, sest ka pilt on üsna kahtlane vahend teisest ettekujutuse saamiseks.
 
klubi liige 08. juuli 2016, kl 09.06
Aga vaata asja teistpidi - hoia seda imelist tunnet, mis tekkis, endas võimalikult kaua. Ole rõõmus, et niimoodi üldse veel tunda oskad. Kodanikud, kes pilti ei saada, on reeglina jah kas abielus, või siis nii koledad, et polegi midagi vaadata. Küll olen kohanud imeliselt jooksva sulega jutupaunikuid, kes virtuaalselt on tunduvalt atraktiivsemad, kui reaalselt. Ja siis on mingi osa veel neid, kes põhimõtteliselt kollektsioneerivad naisi. Ühe korra vast kohtuvad ka ja siis pole neil rohkem kunagi aega. Niimoodi kuude viisi. Samas ega nad kirjutamisest ei loobu. Kuidas nad küll jõuavad? Kui sõbralistis on üle tuhande naise ja aastas ainult 365 päeva... Isegi, kui iga päev 2 tükki ette võtta, kulub enne üle aasta, kui järjekord taas sinuni jõuab. Ahjaa, need viimased tüübid ongi koguaeg online, vastus kirjale tuleb sisuliselt sekunditega. Kahtlustan, et peale virtuaalelu neil see päriselu siiski puudub. Saavad rahulduse sellest, et neil on sadade naiste tähelepanu. Kusjuures väga kenade, tarkade ja iseseisvate naiste oma. Eesti on kahjuks väike, ja nii suurest nimekirjast leiad ikka mõne varasemast juba tuttava, kooliõe või kolleegi.
 
uo 08. juuli 2016, kl 10.16
Kuidas saab lõppeda miski mis pole alanudki?:) Teemaalgatajale (kui see nüüd feik pole) soovin ka et võtaksid kaasa hea. Minul seda võimalust kahjuks pole.
 
segi pööranud 08. juuli 2016, kl 10.51
To uo - lõppeda sai lihtsalt see suhtlus, muud ei midagi. Ja muidugi see minu segane tunne :) Täna juba ajab ennast ka naerma, et kuidas küll mul sai üldse selline asi tekkida? Pean silmas seda tunnet. Täiesti võõras mees netist ja veel pealegi varjab ennast, no millesse ma küll n.ö armusin? Minu puhul tõesti ennekuulmatu juhtum.
 
sama kogenu 08. juuli 2016, kl 11.03
armutakse oma unistustesse, fantaasiatesse ja muudesse mõtteluuludesse, mis hetkel vajalikud tunduvad. armuda saab siiski reaalsesse inimesse ja seda vaid teda nähes. kõik need netis armumised on "feik", sest reaalsus on nagunii midagi muud. tunded on petlikud nagu öeldakse ja lihtsam on see asi nii jätta nagu ta on, enne kui katus päris ära sõidab.
olen kogenud midagi sarnast, aga minu puhul oli see tunne midagi sellist, mis olemasolevat suhet elavdas. nagu oleks uuesti ellu äratatud vana armastus, sel puhul siis reaalne ja juba aastaid koos veedetud inimesega.
vahel inimene vajab äratust ja uut elusädet, mida võib leida ka netis tutvudes. sellest muidugi midagi välja ei tule ja tasub võtta asja nii nagu ta on ja selle tundega oma reaalset elu elavdada ja turgutada.
teinekord sa ei teagi, kes võib sõnade taga olla, ja piisab mõnest heast sõnast, et elu jälle väheke helgem tunduks. selleks polegi vaja alati teada, kes seal teisel pool oli. õnneks on väga vähe vaja :)
 
Alu 08. juuli 2016, kl 13.11
Ja mis see piltki niiväga ytleb. Enamasti pannakse endast yles pildid, mis on ammu tehtud. Isegi mitte veel kolmkymmend naine poseerib viis aastat tagasi tehtud piltidega, vanemad lausa yle 10a vanadega.
Jääb mulje, et autor kahetseb endapoolset lõpu tegemist ja ootab, et mees yhendust võtaks ning ennast ta ette lahti laotaks. Hale mees, kui teeb seda. Ka talle on samamoodi internetis kõik võlts ja mitte tõsiselt võetav.
 
segi pööranud 08. juuli 2016, kl 13.23
Pilt ei pidanudki mulle midagi muud ütlema, kui vaid seda, kas inimesel on ausad kavatsused. Minu pärast ei oleks pidanud just tehtud pilt olema, vaid üleüldse inimese enda pilt. Kui saad aru, mida silmas pean.
 
Alu 08. juuli 2016, kl 13.58
Ei saa aru. Kuidas mingi netti pandud pilt saab näidata ausaid kavatsusi. Minu meelest on need mõtetes, mitte pildil. Paljud panevad endast yles yldse eitea kelle pilte. Vaatad siis, et aus nägu ja ausad kavatsused või? Pigem saavad need selgeks kirjutades. Kirjutab sama asja erinevatel kordadel teise nurga alt, pole vast pilti vajagi, et asi selgeks saaks.
 
.. 08. juuli 2016, kl 14.31
Mina saan "segase" jutust küll aru. Pilt, isegi kui see ei meeldi, näitab, et inimene austab sind, on rohkemaks valmis konkreetselt temaga ega karda oma tegelikku olemust avalikustada. Aga kui mehel oli tutvusi rohkem, siis muidugi ta teeb valiku, kas ja kellele avalikustab end. Segase esimene postituse järgi saab juba kokkuvõtvalt öelda, et oligi selline internetisuhe, kohtuda ei plaanitudki ja mehel oli ka savi, kas neiu suhtleb tegelikult edasi või ei. Miks ei võiks ka mitmel rindel tegutseja osata normaalselt kirjutada ja end väljendada, olla empaatiline? Ebaõnn, kui neisse armutakse.
 
.. 08. juuli 2016, kl 14.34
A tegelikult on julm küll see, kui saadadki oma pildi ja teine peab vb pettuma. Veel hullem tunne kui nüüd. Teemaalgataja, võta seda siis nii, et jääb vähemalt ilus mälestus.
 
.. 08. juuli 2016, kl 14.38
Ja kui teil sinu arust klappis, siis normaalne inimene läheb sinuga üsna ruttu üle parematele suhtluskanalitele, mitte ei jää edasi anonüümsena. See kõik on igavus, mäng, manipulatsioon, hõivatus jne.
 
trtew 08. juuli 2016, kl 15.00
Kas mitte selline kuudepikkune tahe kellegagi manipuleerida, ei iseloomusta seda inimest kõige paremini? Eriti kui see on eos avastatud
 
segi pööranud 08. juuli 2016, kl 15.08
Me ei suhtlend mitu kuud, vähe aega õnneks. Praegu mul vaid hea meel, et suutsin selle enda jaoks lõpetada.
 
c 08. juuli 2016, kl 15.25
Siis on hästi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!