Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kummal on mehele eelisõigus
 
erapoolik 14. august 2016, kl 14.19
Niisiis, on mees ja kaks naisrivaali. Mõlemad on märgatavas ülekaalus, elus pettunud ja arvamusel, et olukorrast saab neid päästa ellu tekkiv mees. Õigupoolest need naised ei erinegi millegi poolest, taolisi naisi on kõikjal. Mõlemad armastad luksust, hinnalisi kingitusi, reise, aksessuaare. Ühel neist on Diori kott, teisel Hermese. Vaba raha pole kummalgi, ainult võlad ja täitmata kohustused.

Kumba võiks mees eelistada?
 
ühesõnaga 14. august 2016, kl 14.24
kaks paksu vanamutti
 
khm 14. august 2016, kl 14.32
kumbagi naist ei tohi eelistada:
1. mõlemad ülekaalus ja ei hooli enda kehast/tervisest
2. on raha peal väljas
3.vaba raha pole ja võlad
 
autorile 14. august 2016, kl 14.36
sina oled selle mehe geisõber või, nimetissõrm tähtsalt püsti, gucci kotike vööl?
 
mhhh 14. august 2016, kl 14.56
eelisõigus? Mis see mees on mingi topis või, mida naised omavahel jagavad.... Lollakas.
 
erapoolik 14. august 2016, kl 15.44
Mina olen tema tütar ja pean kahetsusega vaatama, millised naised isale jahti peavad...kui see mõnda lollakat peaks huvitama.
 
kurb 14. august 2016, kl 16.09
kui selliseid otsustusvöimetuid mehi jahitakse
 
hehh 14. august 2016, kl 16.10
erapoolik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina olen tema tütar ja pean kahetsusega vaatama,
> millised naised isale jahti peavad...kui see mõnda
> lollakat peaks huvitama.

no siis on see mees tõepoolest täiesti mõttetu topis, kui ei suuda ise neid eitesid paika panna.
 
aga kuhu jääb armastus? 14. august 2016, kl 16.29
kuna mehed otsivad ju suurt ja puhast armastust, ei peaks probleemidega naised ju probleemiks olema.
Armastus siski ju ylekõige.
 
armastus sina kallis magus mesi 14. august 2016, kl 16.38
mees võtku nad mõlemad
 
irw 14. august 2016, kl 16.46
ega su issi ka ilmselt mingi adonis ole, et sellise kahe hulgast valima peab..
 
sul hirm.et varad jalutavad minema 14. august 2016, kl 19.13
mõtle, kui veel abiellub mõnega ja varad lähevad jagamisele.
igal juhul peksa pika puuga kõik moorid minema.
 
kas ylekaal teeb kotid halvemaks? 14. august 2016, kl 19.24
kas teemategija meelest kotid nagu muutuvad halvemaks, kui koti kasutajal on ylekaal?

hermese koti omanik võib su isasuguseid tohlakaid rehaga kokku roobitseda.jätkub paariks aastaks ka ülalpidamiseks, kui kott edukalt maha myya.
 
erapoolik 14. august 2016, kl 20.31
aga kuhu jääb armastus? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuna mehed otsivad ju suurt ja puhast armastust, e
> i peaks probleemidega naised ju probleemiks olema.
>
> Armastus siski ju ylekõige.

Minu teada otsivad mehed normaalkaalus armastust. Pole seni veel kuulnud, et keegi sooviks armastada ülekaalulist tema kaalu pärast.
Kotid ei ole armastuse juures lisandväärtuseks.
 
õhtu leht 14. august 2016, kl 20.37
Parem Hermese kott puusal kui pikad juuksed seljal
 
chätryyn 14. august 2016, kl 21.12
no tegin sell ettema, et nagu valvaks tytrena issi per...se taga, ja sama ikka puhast armastust keegi ei pakugi. juskui paksu keret oleks kuidagi raskem armastada kui peenikest.
ses mõttes ikkagi mehed valetavad kui räägivad tingimusteta armastusest.

muidu ma ise oln tilliga tydruk, sest eile just ajasin naisi taga meeleheitlikult. ja esinensin nagu makaak mehena.
kahjuks edutult, mu rumalus hakkab lugejatele ikka nii silma.
 
earpoolik Alu 20.31 14. august 2016, kl 21.15
ma tegelt ei teagi kummast küljest ma poolik olen, vist hoopis eest, seal kus muidu till käib. ja mehena ja alumkaagina syndinuna võib vabalt naiseks saada tänapäeval. ainult tilli raiuvad maha.
 
erapoolik 15. august 2016, kl 10.39
Ei tea mingist alust midagi, tegin teema, et niisama tagasisidet saada. Pole mõtet selle eest üle külvata mingite närvihaige kommentaaride ja kahtlustustega.
 
ingrid 15. august 2016, kl 10.58
Eksta nilbe nagu on, aga mees eelistab kindlalt paremini imejat. ; P Niiet, pangu aga võidu, nagu põsed kannatavad. : ))))

Mees ise ka...ülekaalus või? Või miks ta muidu peaks kahe paksu muti hulgast valima?
 
Alu ,seesama erapoolik 14.19 15. august 2016, kl 16.56
ma teoreetiliselt tegin teema, et kui ise olen vana ja tytar elaks kaasa mu naiseotsingutele.
et kui ma ise olen kõhna ja ilma Hermese ja cucci kotita, järsku leian paksu naise, kes seda kompenseeriks.

selline idee siis oli.
 
erapoolik 15. august 2016, kl 19.32
Siit mõistlikku juttu lugeda tundub et ei saa. Üks närvihaige näeb teema taga hoopis kedagi alu, teised tunduvad olema ise paksud. Millest muidu selline sapp ja närimine. Ei ole isa paks, tallegi teevad nalja need kaks naist, kes ennast külge kleebivad. Ta on viisakas mees ega saad kedagi pikalt, loodab vist, et naised isegi aru saaks. Aga need on hoopis hoogu juurde saanud ja arvavad juba eitea mida. Minuga käitutakse nagu sõbrannaga, kelle kaudu saab isale omi soove edasi anda. Pean neile vist ise tõe välja ütlema.
 
ma 15. august 2016, kl 20.40
oleks tore, kui isa ikka ise tõe välja ütleks.
 
chätryyn 16. august 2016, kl 00.52
chätriin sina vä? on selline pooleraulise erapooliku jutt.
aga miks sa siis cucci kotti või hermest närid?
chätriinile on väga sydamelähedased nii ćucci kui hermese käekotid. ta on nõus nend eest surema.olgu või naabrinaiste omad.
 
erapoolik 17. august 2016, kl 18.38
Uus tase, naised nagu ühest suust kurdavad minule, et mees ei oska neid hinnata. Umbes et õige mees kutsuks väljavalitu soojamaa reisile nii kehvade ilmadega. Ei julge hästi isale rääkidagi, et mõlemad end juba väljavalituteks peavad:)
 
aga miks ta siis ei kutsu? 17. august 2016, kl 19.50
aga miks isa siis soojamaareisile naisi ei kutsu? pileteid peaks ju olema saadaval kyll ja veel.
 
eelmiseleq 17. august 2016, kl 21.18
juhmakas oled? mees pole neist naistest huvitatud, loe teemat!
 
õhtu leht 17. august 2016, kl 21.29
Parem kallis kott kui lugemise oskus
 
AGA MIDA nabu lugeda oli? 18. august 2016, kl 01.39
aga kus see uudis nagu oleks?
mingi vana tohlakas ei jaksa naisi lõunamaareisle viia? kyll aga pruugiks tasuta kepiteenust.

eralpoolik- chätryyn- õhtu leht- käib vist magamaistoas naiste jalgu kinni hoidamas, et kohe nii selge, kes ja kus ja kui palju...
 
Naboo printsess 18. august 2016, kl 09.05
Kirjuta aga teemas Hermese kotist ja ülekaalulistest muttidest kui tuleb end puudutatuna tundev staarblogija ning vigaderohkete soperdistega terve lehekülje täidab;-)
 
erapoolik 18. august 2016, kl 10.43
Ei. Nii madalale ei lange mu isa kunagi, et selliste naistega voodisse läheks. Seni on tal olnud väga kenad naised ei ainsatki depressivset paksukest:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!