Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mure pubekaga
 
Mees 37 21. august 2016, kl 19.08
Kirjutan murest, äkki oskab keegi targem nõu anda. Elukaaslasel on eelmisest elust 15-aastane tütar. Seniajani oleme kolmekesi kõik hästi hakkama saanud. Mingeid signaale olen tajunud juba ennegi, viimasel ajal on asjalood hulluks läinud. Sõnaga - noor daam lööb mulle külge. Võite pidada seda fantaasiaks, ent nii see on. Kui tema ema kodus pole, liigu ta sõna otseses mõttes poolpaljalt ringi. Stringid, napp topp, hommikumantel. Sätib nagu möödaminne end minu vaatevälja. Hööritab puusi. Silub juukseid. Peegli ees end sättides piilub, kas ma teda vaatan. Diivanil istub minu ligi, möödaminnes riivab. On isegi otse komplimente teinud. Olen teda nagu oma tütart kasvatanud ja nüüd on vaikselt perverdi tunne. Ausalt ei tea isegi, kuidas supist puhtalt välja tulla. Pealegi on ta tõesti nägus neiu... Otse ei julge talle midagi öelda, sest solvatud neiuke võibki mind mingiks ahviks lavastada oma ema st minu naise ees. Teistpidi jälle pole me keegi keegi kivist tehtud ja 37-aastase mehena saan aru, miks kunagi sultanid end noorte näitsikutega ümbritsesid. Igatepidi jama lugu.

PS! Palun mitte nalju teemal, et võta mõlemad, sest asi on üpris tõsine.
 
ketsup 21. august 2016, kl 19.20
tee jârgmine kord mõni vigagi sisse, tundub usutavam.
 
fake teema 21. august 2016, kl 19.28
järgmine kord arvesta, et ükski mees ei viitsi nii pikalt kirjutada, sa loll l i t s le hm
 
juba loetud 21. august 2016, kl 19.29
paluks nyyd järgmist fantaaasiat vanapailt.
seda teksti siin oleme juba lugenud juba varem.
 
vanapai eelmine makaak 21. august 2016, kl 20.30
paluks sa eelmine makaaak võta nyyd rohud ära ja muidu võiksyd kyll nagu tuttu minna, abikaasi kaissu. irw.
 
vanaema 21. august 2016, kl 20.49
ega ei jäägi muud üle kui enesekaitseks oma naisele asjast rääkida. Tüdruku toimetamine on üsna loomulik - selles vanuses hakkavadki nad oma võlude tugevust testima.
Otse tüdrukule "korvi andmine" võib tõesti lõppeda temapoolse karistusoperatsiooniga. Seega on parem, kui suudad naise enda poole meelitada enne lahingut.
Karl Kindermacher 21. august 2016, kl 21.43
Jah, on tõesti usutav lugu. Tüüpiline teismeline neiu, kuigi tänapäeval kipub see isegi varem juhtuma.
Enne kui oma naisele ära räägid, hinda ta võimalikku reaktsiooni - võib-olla ei pruugi see olla kõige parem mõte, kuigi esimese hooga oleks soovitanud sama. Aga peamine: ära unusta, et kõik toimub meie peas. Jah, keemia on ka, aga see on juba teine rida. Esimesel kohal on ikkagi pea. Ära lase lolle mõtteid oma pähe. Pea meeles, et ta on ikkagi su (kasu)laps. Nii või teisiti laps. Mis sellest, et noor, kena ja sekikas. Ikkagi laps, kes teatud mõttes mängib ja proovib. Hea, et teeb seda kodus. Mõtle, millised võimalused veel oleks ... Ükski isa ei tahaks!
Ühesõnaga jää endale kindlaks. Ära väga selget korvi anna, aga tasub olla lihtsalt jahe .. Nagu ei märkakski.
Kujutle, et kusagil koolides on noored (ja võibolla mitte enam nii noored) meesõpetajad, keda iga päev selliselt provotseeritakse (OK, mitte poolpaljalt, aga võimalusi on teisigi) ja ometi peavad ka nemad vastu pidama. Jaksu Sulle!
 
viimasele makaagile 21. august 2016, kl 21.50
kellele sa pma juturaamatut nüüd kirjutasid? nagu pastakast välja imetyd loole vä?
 
dr meyer 21. august 2016, kl 21.57
makaagid, tõstke sabad yles - õde tuleb systlaga!
 
Päramisele makaagile 21. august 2016, kl 21.58
Ma ei tea, kui palju sul on kogemusi teismeliste neiudega, aga eks teil seal puu otsas olegi kõik oluliselt vabam. Ristute kuidas Jumal juhatab.
Igatahes pole põhjust arvata, et see konkreetne lugu on ilmtingimata pastakast imetud.
 
ei ole pastakast 21. august 2016, kl 23.55
see lugu on ikka tillist imetud. Lolita oli veel nimi.
 
ahv on pruut ja ahv on peig 22. august 2016, kl 15.45
eksid, ahvike, eksid. mitte tillist pole imetud, vaid banaanist on imetud. irw.
 
kõiketeadja eelmine 22. august 2016, kl 19.01
no sina oled muidugi kõiketeadja. igayks räägib ikka enda kogemustest ju.
millest siis veel?
Agne Tamm 22. august 2016, kl 19.32
Viska kylma vett kaela!
 
üle-eelmisele 22. august 2016, kl 22.27
tänane "saladused" räägib samast teemast ja see saade on tehtud lugejakirjade põhjal. pole päris tillist imetud, on ju nii, makaak?

kõiketeadja eelmine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no sina oled muidugi kõiketeadja. igayks räägib ik
> ka enda kogemustest ju.
> millest siis veel?
 
hmm 30. august 2016, kl 19.45
Mina soovitaks kasuisal käituda täpselt nii, nagu käituks lapsega päris isa: ütleks karmilt, et "pane midagi selga!" või : "miks sa paljalt ringi käid!" vmt. Ühesõnaga, sina oled täiskasvanu ja tema laps. Isegi, kui ta vanuse poolest on ka varsti täiskasvanu - teie vahekord peaks ikka alati jääma niiöelda isa-lapse suhteks.
Seda muidugi juhul, kui sa ikka tahad oma praeguse naisega suhet jätkata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!