Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
mida arvate ennustajatest
 
üksik 03. märts 2006, kl 23.01
Mina ei arvanud sinnamaani midagi,kui ühel heal päeval selgus,et mu nehel on armuke ja pool aastat tagasi koliti kodunt minema.Siisühe tuttava soovitusel külastasin ühte papit,kes pani kaarte-hämmastava täpsusega kirjrldas ta mulle minu ja minu mehe minevikku,meie praegust elu ja rääkis ka tulevikust.Huvitaval kombel on kõik asjad täkke läinud,mis ta ennustas va.pereelu-ka seal lubas ta et mees on jõuluks kodus aga ei midagi.Praegu käin ühe naisterahva juures ja ka tema ennustused klapivad-näis kas tema tähtajad lähevad täide-aga imelik,et kaks teineteisest täiesti sõltumatut ennustajat räägivad ühte ja sama juttu-mida arvata?
 
matsalka 03. märts 2006, kl 23.05
Ma ei oska öelda ma arvan ,et ju nad saavad Sinult mingit energiat ja Sa ise vist väga loodad , et Su mees tuleks tagasi .. Mineviku kohta on jah hämmastav kui läksid inimese juurde , kes Sinus enne tõesti midagi ei teadnud ( pean silmas ka seda , et soovitaja oli Sinu elu suhtes teadmatu )
 
tiiger 03. märts 2006, kl 23.16
tead, mina olen pannud tähele üht huvitavat asja ennustajate ja nõidade puhul, keda ma olen näinud televisioonis (pole isiklikult ühtki neist külastanud ja ei tee ka seda)

- nimelt - neil on kõigil väga kuri silmavaade.

vaielge, kui tahate.
 
matsalka 03. märts 2006, kl 23.20
Vot nii tahaks vaielda aga ei saa ,sest pole ise seda märganud ... Aga korra aastaid tagasi tuttava soovitusel käisin ja minevik oli tõesti enamvähem aga tuleviku osas pani nii mööda kui mööda ja seepärast arvan ,et ju mututtav oli minu minevikust talle üht koma teist rääkinud ... Ei usu ma eriti neid asju .
 
N. 04. märts 2006, kl 10.21
Võib-olla tõepoolest ütles ta midagi mineviku kohta õigesti. Kuid sellel alal töötab palju sharlatane, kuigi on ka inimesi, kes tõepoolest on mingite "vaimsete võimetega". Tean ka oma lähedase inimese näitel, et sellise ennustaja-ennustatav suhe tekitab sõltuvust inimeses, kes mingil põhjuselt otsib oma elus mingit õlekõrt keerulises olukorras. Minu lähedase inimese elu rikkus üks Tallinna tuntuim ennustaja kapitaalselt ära, sest lõpptulemusena juhtis ta tema igat sammu nii erialases kui ka isiklikus elus. See ennustaja oli nagu tõeline vaimse energia vampiir, kes imes sellest inimesest välja igasuguse iseseisvuse. Lõpptulemusena kõrbes tema äri põhja, tema valik partnerite osas langes tänu ennustajale ühele inimesele, kes nüüd on asotsiaalsete kalduvustega alkohoolik, olles olnud eelnevalt täiesti korralik inimene. Ja seda ma võin küll öelda, et kuigi minevik võib ju täkki minna, ära usalda oma tulevikku võimuiharate sharlatanide mängukanniks. Kui vajad juhatust, otsi üks elutark inimene oma tutvusringkonnast, kes on autoriteetne just oma eeskujuga, ja küsi tema nõu, aga ära oota, et keegi ütleks sulle konkreetselt kuidas asjad lähevad ja annaks välja veksleid, millel pole katet. Ela oma elu oma südametunnistuse järgi - teiste tegude eest ei saa vastutust endale võtta ei sina ega ka mingi kaardimoor. Kui mees tuleb tagasi, siis tuleb, kui ei - siis täna taevast, et saad oma eluga edasi minna ja keerata PUHTA JA UUE lehe. Sa saad hakkama, kui sa seda soovid.
 
Juuli 04. märts 2006, kl 11.33
Tead, ma ütlen sulle, miks mees sul jõuluks koju ei tulnud ja miks üldse osad ennustused (eriti head) täppi ei lähe - selle pärast, et sa tead, et nii juhtub ja jääd käed rüpes seda ootama, tegemata ise midagi selleks, et see juhtuks.
 
Muki 04. märts 2006, kl 11.49
Kindlasti on õigeid ravitsejaid ja kaardipanejaid ka, aga paljud on siiski lihtsalt head psühholoogid. Panevad sulle 1 kaardi, siis jälgivad su reageeringut ja noogutusi, sealt edasi pole enam raske fantaseerida. Kui sa oled päris kinnine tüüp ja silm ka ei pilgu seal ühegi asja kohta, tee katset uue ennustajaga- kas siis ka täppi pannakse.
Midagi võib ka õiget "jopata", aga siis sa hakkadki sellest kinni, kaardimoor annab sulle mingi tähtaja ja elad- ja tulebki, sest sa otsid ja ootad seda sündmust. Mõttetegevuse vili.
 
Alone 21. august 2016, kl 17.25
Tahan teile kirjutada oma loo. Ja ma väga palun ärge kuulake neid ennustajaid või tehke nendega mitte mingisugust tegemist.Mul oleks vähemalt miljon lugu rääkida ja ei tea kas kõike siia kirja jõuangi panna.Aga tahaksin alustada sellest, mida tunnen praegu ühe ennustaja vastu.Suurt pettumust ja kibestumust.Kuus aastat tagasi tutvus mu ema ühe ennustajaga kes lüpsis emalt raha välja aga ennustused täppi pole läinud. Lubanud emale meest, kes tuleb ta juurde sõrmusega umbes siis kui ema on 55 aastane aga ema juba 57 ja meest pole ollagi.Ema pidi võitma veel raha ja ostma uue maja soomes. Aastad liiguvad aga võitu pole kuskil ja majast ei oska unistada.Nii palju,et saab ju võtta laenu ja selle maja ise osta.Veel rääkis ennustaja,et meie Eesti kodu põleb maha, umbes punane kukk tuleb külla ja isa leiab põleva maja eest...Aitäh jumalale õnneks on maja püsti ja loodan,et veel pikalt pikalt...Emale minevikust rääkis õigust aga tuleviku asjad on väga mööda ja see on väga masendav kuidas see inimene naudib seda et teised tema jutu põhjal kannatavad. Ta annab mingid kuupäevad ja aastad ja siis sa umbes ootad ja ootad neid et millal need asjad umbes juhtuma hakkavad aga tegelikult ju ei hakkagi...Ma tulin ema kannul soome umbes 5 aastat tagasi ja kahjuks tutvusin ka mina selle nõiaga. Minevikust jah teadis aga tulevikust ma oleksin nagu puruks rebitud ja jõuetu , nagu seisma jäänud.Oli mul suhteid välismaa meestega ja tahangi rääkida ühe loo kuidas armastasin ühte meest ja see mees armastas mind ka .Meil ei olnud tülisid ega midagi, alati toeks. Ja pauk käis siis kui mul oli 25 aasta juubel ees. Ma elasin teises linnas emast umbes 100 km kaugusel. Ja nõid helistas, et no kas tuled ema juurde ka ? Ma vastasin naeratades,et ei olen mehega ja sünna hommikul oligi nii et pakkisin asju ja emme juurde minek , ilma mingi süüta ja põhjuseta. Ma olin kõigest ärevil et mees tahab mind välja sööma viia ja niutsusin et mis ma selga panen kuniks mees siis lambist viiski mind ära...See oli kõige kurvem 25 sünna üldse ja see nõid irwitas lihtsalt näkku.Tuli veel ema juurde ka irwitama siis.. Nautis sajaga. Ma arvasin okey, et see on nüüd siis läbi ja ma ei helistanud sellele mehele kunagi ega otsinud taga teda lihtsalt arvasin see on läbi see lihtsalt läks nii , polnud ju suuremat süüd ega põhjust..Läks kuskil nädal mööda kui sain ikka jalad lõpuks alla ja pidin välja minema ,et õhku saada ja otsustasin minna siis restorani sööma.. Seal algas teine lugu, kui sealne välismaa mees kes teenindas tuli minult numbrit küsima ja hakkas inglise keeles suhtlema.Ma ju inglise keelt pole õppinud,sain kõigest aru ja ma jumala lambist rääkisin vastu ka.Leppisime kokku,et abielluma ei hakka ja mingit teenust ei paku . Lihtsalt komistasime teineteise otsa kuniks aasta möödus ja ma mõtlesin,et ma unustan selle eelmise mehe olles nüüd selle uuega aga ma ju ei armastanud seda uut meest ja lõpuks ma tahtsin temast ka rahu saada ja ära unustada ja eemale hoida ja eirasin telefoni kõnesid mitmeks kuuks . Ühel päeval ta tuli kooli ja tegi draama see uus kutt nagu, ta nuttis mu ees ma olin shokis kõik nägid seda ja õpetajad üritasid välja visata, mu süda oli nii kibestunud ja külm ja ma ei tahtnud rääkida temaga.Ta ei jätnud mind rahule , see poiss armus minusse ära .Mingi aja möödudes kui mul olid eksamid viskas ema mind kodust välja kõige raskemal ajal üldse kui need asjad kõik juhtuma hakkasid siis ma tundsin ennast nii mädalt ma tõesti mõtlesin kas ma andestan seda kunagi oma emale või mitte aga leidsin nädalaga korteri ja sain oma asjad kenasti korda aetud . Siiski ma ei uskunud seda oma emast ..See nõid koguaeg korrutanud talle ajudesse,et sinu lapsed ei austa sind. Kuigi see nõid ei tea seda kui palju me oma ema armastame ja austame... Nõial endal kolm last nad kõik on haiged , käed ja jalad , elu on nagu on ja kaks last hetkel lastekodus või turvakodus kuidas nüüd öelda..Sest ta ei suuda nende eest hoolitseda.Aga milleks mu emale sellist jama toota,et tema lapsed teda ei asuta. Ohhh mamma mia see naine ei tea mida räägib...Aga kordagi see nõid ei hoiatanud mind ette et ema mulle nii teeb ja et see kutt kooli nutma tuleb. Ja mu ex mees tuli kahe kuu pärast ja palus minult andeks ning meist said ainult sõbrad .Ka selle uue kutiga läks nii,et peale tema jama leidsin ma järgmise mehe , kes hakkas mind lüpsma ja raha paluma, no mina suure südamega kuigi endalgi seda ei olnud tahtsin ju ikka aidata. Ilma et see nõid oleks mulle ju öelnud sedagi,et sellel mehel on ju mingi vanamutt kuskil olemas kolme lapsega....Ja see vedas minu raha lihtsalt neile...No sisetunne ütles midagi ja lõpuks ise hakkasin asja uurima kuniks sain selle muti numbri ja järgi küsitud kõik..Põder. com ..Lõpetasin ära ka sellega jamad ja jäin üksi mingi aastaks , sõpru pole ja liikusin ainult kooli,tööle ja koju .Väljas ei käi baarides või mujal sest tean, et tuleb kohe taas mingi draama ja nii ma siis istungi õhtud üksi kodus.Nii kurb ja kõik asjad jooksevad silme eest läbi kui filmis , ma ei oska siia kirjutada nii nagu õigem oleks , ma lihtsalt trükin südamest sest mõõt on nii täis...See poiss kes koolis nutmas käis võttis minuga ühendust uuesti ja uuesti kuniks ma lõpuks järele andsin sest üksildus teeb oma töö ja sain temaga kokku. Ta ikka üritas ja üritas aga mina olen endiselt külm ja kalk. Nagu poleks enam süda sees. Olen suhelnud sõprus tasemel. Ühel päeval pidi ta minema Pariisi oma õde külastama ja kutsus mind kaasa.Vastasin ei sest mul oli kool palju tähtsam kui reisimine. Ta läks sinna ja oli ostnud sõrmuse mille ta oma õega välja valis..Aga just sellel ajal mina kohtusingi selle uue mehega kellel vanamutt oli olemas ja me kaklesime siis jälle ja ma hoidsin sellest kutist eemale kes sõrmuse ostis...Ta saatis sõrmuse oma õele tagasi, minu telefon tema saadetud pilte siis ei avanud.Ma olin lõhkunud selle mehe südame täiega ja mul nii halb tunne aga ma ei saanud midagi teha ma ei armastanud. Aga nõid suurt sõbrannat mängides ei ennsutanud ka seda sellest poisit et mulle tehakse ettepanek või et ta tahab lihtsalt kinkida mulle sõrmust , vbolla tema jõud oli taga ja hoidis mind sellest mehest eemale või seda poissi minust eemale et jumala eest ma seda sõrmust ei saaks või üldse meestelt kingitusi sest ega kes seda nõida haiget inimest ikka vaatab ju ? Ja tema kadedusel ei olnudki piire..Ja siiamaani ..Kord ennustas ta mulle veel, et minu elu raskemad ajad on möödas.Et lähen raha tuulutma.Väitis, et pole ammu kellegil näinud nii häid kaarte.Minust pidi saama edukas naine, kes reisib väga palju ja samuti minu mees pidi olema väga edukas.Pidin ka veel väga tuntuks inimeseks saama. Väga paljud pidavat ka mind kadestama seetõttu, et pääsen elus kergelt edasi.Lapsi ennustas ühte poega 29 eluaastaks. Hetkel olen 27 ja mehi minul pole.Küll aga meeste valik pidi olema ja neid jõukaid mehi pidi ümber olema rohkem kui arvata oskaksin. Kahte ma tean isiklikult ja nendega seoses andis ta mulle lootust ja ka ajad mida ootasin pikkisilmi.. Nende aegadega ja kuudega läks aga mööda, ühendust minuga ei võetud nii nagu lubas ja praeguseks on neil naised olemas . :) Järgi uuritud. Seda nõid ka ei öelnud ju,et neil naised tulevad, kuigi mina pidin nendega chillima hakkama :) Me tegime neli öö ennustust 4 korda pidin öösel üleval istuma,et ta räägiks minule täpsemalt tulevikust ja tal oli selleks minust pilt.Ja omastarust kutsus ka vaimu välja keda ma ei näinud aga et minu kõrval pidi olema verevähki surnud tüdruk keda ma absoluutselt ei tea . Ma jäin mõtlema kas mind ootab sama saatus, et verevähk tulekul ? Neljal ööl see ennustaja rääkis sama juttu mulle nendest meestest aga mitte midagi pole täppi läinud siis ta pani ennast minu olukorda ja hakkas rääkima nagu need asjad juhtuks temaga kuigi ta on haige ei saa ta enam lapsi ...Ja rikas mees teda ei vahiks olgem ausad..Nii palju näen ma ise ka. Aga tema põhimõtte oli mind närvi saada et energijat endasse süstida.Vms. Praeguseks ma olen eemale tõrjunud kõik mu elust. Ma pole enam õnnelik ja ma olen üksi. Neid lugusid on mul küll ja veel rääkida. Ja üks tuttav tuli veel rääkima mulle et tema suhe ka naisega kokku ja lahku peale seda kui selle sama nõiaga suhelnud väga haige igatahes.see naine lihtsalt on kade ja ma olen hoidnud temast eemale kuigi ta ema sõbrants siis emalt ikka küsib ja uurib kus ma olen. Ja siis oli Eestis minu pildiga käinud ,et vaadake see tüdruk minu sõbranna et saab kuulsaks jne . Ma juba mõtlen et milleks sa räägid muinasjutte kui su jutud ei vasta tõele .Tahab inimestele ainult halba . Et mul sureb isa ära ja vend pidi hall olema ja surnud tema jaoks ja mida kõike veel ..Kes ütles,et nõid ei saa rääkida halbu asju ette või taha? Minule on nii palju kurja ja hingevalu tehtud sellega et ma igapäev nutan ja palun jumalat et keegi lähestest ei sureks ..Vahest kujutan juba ettegi et seisangi kellegi haual..Ärge minge ennustajate juurde mida vähem teate seda parem elu . Hoidke eemale sest kui korra käite siis jäätegi käima. Mina väldin seda inimest ka ja ei taha midagi teada temast kuigi see räägitud ja juhtunud asjad teevad haiget.Kõige hullem et see naine naudib alati seda kui mul on rahaliselt välja minekut..Et näiteks midagi juhtub ma pean kohe plekkima või kui ma shoppasin temaga korra koos siis soovitab sulle mingit jama ja lõpuks sa ei pane seda selga ega jalgagi ,viskad raha tuulde...Nt poes on odavam kook 13 eur aga minule valetas et telli siit kohvikust on kõige odavam 45 eur...No ja lähed nende jamaga kaasa ju . Ta tahab et sul taskud tühjad oleks talle ei meeldi kui sul hästi läheb ja ostad midagi kasuliku ja vajaliku endale sest vbolla tema ise endale lubada ei saa. Kurb aga tõsi . Ma ei oska hetkel midagi lisada, reaalselt on neid asju parm rääkida sest kirjutamises ma ei ole kõige osavam :(.
 
:) 21. august 2016, kl 21.47
Eks ütle vanarahvaski, loll saab kirikuski peksa.
 
pendli-jaak 21. august 2016, kl 22.00
vaatan kätt, panen kaarte, ennustan pendliga tulevikku. lasen aadrit, panen kuppe ja kaane, puhun soola. needuse mahavõtmine ja naabrimuti õunasaagi ärakaetamine eritasu eest. loitsin surnud m.*nnile eluvaimu sisse, muudad tissid vägevaks ja kaotan pekise tagumiku. panen ahtrad lehmad piima andma, toon rikkuse lauale.

jah, nii vägev mees olen.

sinu jaak
 
Vaike 22. august 2016, kl 15.59
makaak puurist ennustas mulle, et ostan peagi hinnalise koti, ostsingi Hermese. siis ennustas ta veel, et saan selle kotiga naerualuseks, saingi delfis.
ennustajaid tuleb uskuda,
 
Ülla-ülla 23. august 2016, kl 16.44
Põhiline jama ennustajatega on see, et nende hulgas on väga palju šarlatane. Selle üksiku õige väljanoppimine on vaevaline, aga tasub ära.

Tuletame meelde - Pavel Globa oli see, kes siinsamas Eestis esinedes ütles ära Estonia katastroofi kuupäeva. Sellel esinemisel oli vähe kuulajaid, aga pärast katastroofi tuli ta veelkord Tallinnasse ja ütles veel mõned ennustused, mida juba ka ajalehed avaldasid.

Esiteks selle, et Savisaar, kes oli parajasti lindiskandaali haripunktis jalaga istumiskohta saanud ja poliitikast välja visatud, tuleb tagasi uues kvaliteedis. Sel hetkel peeti teda poliitiliseks laibaks ja Globat ei uskunud keegi. Selle ennustuse üle irvitati pikalt . . . kuni Savisaar äkki siseministrina võimsa come-backi tegi.

Teiseks, et järgmine suurem õnnetus Eestis on lennuõnnetus. Ajaleht Esmaspäev, kes osa neist ennustustest ära tõi, pani sinna kõrvale mingi vene lennuki pildi - sest Copterline tol ajal veel ei sõitnud (vanaemal oli see üksik ajaleht kaua kapi põhjas alles).

Kolmandaks, et 5-6 aasta pärast saadakse kätte Eesti suurim sarimõrvar. Kui te veel mäletate, siis mõne aasta pärast saadigi kätte see prügikoll, kes Pääsküla prügimäe korje-territooriumide jagamise käigus teisi prügikolle oli likvideerinud. Kuus või seitse laipa leiti üles, aga kaotsi jäi veel vähemalt teist samapalju, sest prügimägi pole koht, kust hästi peidetud laipu nii lihtsalt leiaks. Ja samuti pole prügikollid loetud, nii et võis kaotsi jääda veel kolmandaidki, kelle kaotsijäämise üle keegi kaebama ei läinud.

Neljandaks ütles ta, et Eestis saavad asjad riigivalitsemisega (rahvale soodsalt) korda alles siis, kui riigijuhiks saab põhjamaine heledasilmne naisterahvas.
See pole veel täide läinud.
Kaljurand pole just eriliste võiduvõimalustega, nii et tema peale loota ei maksa. Reps on tumedasilmne ja loodetavasti Jumal hoiab meid tema eest.
Aga ootame-vaatame, ega need pole meie ajaloo viimased presidendivalimised.
 
Müstik 24. august 2016, kl 17.20
Täitsa usun Globat! Kunagi oli üks selline ennustaja nagu Järva Jaan, kes ennustas väga paljusid asju, üks oli see, et eestlased saavad 2 korda iseseisvuse ja mõlemad on lühiajalised. Sel ajal olime me veel tsaari venemaa alluvuses.
 
Mimoos 30. august 2016, kl 19.24
Mulle ennustati 43 aastat tagasi. Koik mida maletan on taide lainud, v.a. 1 asi. Aga ma pole ju surnud veel. Minevikust ja olevikust raakides vigu ei teinud. Tegu oli ehtsa mustlasega, kes elas Parnus.
 
hmm 31. august 2016, kl 17.29
Nooh neid katastroofe ja mõrtsukaid on alati läbi aegade, nende ennustamiseks ei pea selgeltnägija olema. Need tulevad nagu aamen kirikus.
 
tupsukas 31. august 2016, kl 17.37
Global on ka terve ports ennustusi, mis pole täppi läinud. Kui ma viskaks portsu puht loogika pealt tuletatud ennustusi, siis kindlasti osa neist juhuslikult ka täppi läheks. See aga ei tee minust selgeltnägijat.
 
Nõia-Intz 01. september 2016, kl 12.08
oli kõige adekvaatsema ennustamisega.
 
sosku 01. september 2016, kl 12.57
Ennustaja ennustas mulle, et võtku aega mis võtab, aga keegi meie linnast kunagi ikka ära sureb.
 
Gala 03. september 2016, kl 19.11
Minu teada peab ennustamisega ikka väga ettevaatlik olema. Kui inimesele ennustatakse, et abiellud noorema heledapäise mehega, siis alateadlikult võidakse otsima hakata täpselt selliste parameetritele vastavat meest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!