Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Naiste ideaalmehe otsingud
 
kaksik 17. september 2016, kl 09.40
Lõin mõnipäev tagasi lahti tutvumisportaalid ja mida ma näen,eranditult kõik naised otsivad endale kaaslast kes on:(ja nüüd märksõnad milline kaaslane olema peab)
vähemalt 180cm.pikk,ei suitseta,ei joo,suhtest vaba,korraliku riistvaraga,koduhoidev,rõõmsameelne,rikas(hästi teeniv),omama autot,oma elamine(maja),lastetu,sportlik,mitte ülekaaluline,naisest noorem,jne.
Nüüd küsimus naised,kas te ise ka vastate nendele tingimustele,tundub,et portaalides kuulutavad ainult kaunid ,saledad,elus hästi hakkamasaavad,pahedevabad kaunitarid.
Kuna ise vaba ja otsin kaaslast,siis tuleb välja,et mõnda kategooriasse ma kindlasti ei sobi.Millises portaalis siis need normaalsed naised,kellel ka mõni pahe olemas kuulutavad?Tundub,et need tavalised,lihtsad naised on endale kaaslase juba ammu leidnud ja elavad õnnelikult,Jäänud ainult kaunid,rikkumata,pahedeta ja väga valivad .
 
Alu 17. september 2016, kl 09.50
Flirticus oli jah igasugu yle poolesaja prouasid, kes nägu näitamata kusagilt lillepuhma või hingematvalt kauni looduspildi tagant otsivad teemas kirjeldatud mehi. Ju on nad seda harrastanud juba poolsada aastat, saamata aru, et aeg on vähe edasi läinud.
 
paradoks 17. september 2016, kl 09.55
netist ei otsi kaaslast mitte ükski kena ja hea naine. otsivad need, keda keegi ei taha, isegi oma abikaasa, kui see veel ellu on jäänud jubeda naise kõrval.
 
ära üldse muretse 17. september 2016, kl 09.56
ära muretse. need naised kirjutavad küll, et tahavad seda ja toda. tglt on rahul kui mõne nässaka sealt kätte saavad. natukeseks ajaks kõlbab, siis tellitakse tutvumisportaalist uus jobu ja taas läheb nagu aati. lollus ja lodev kumm on nende pahed. nagu kõigil, kes järjepidevalt tutvumisportaalides jõlguvad, sina ilmselt kaasaarvatud. või oled seal uus ja naiivne. kas oled ikka kindel, et ise tahad sealt mõnda omale naiseks, kaaslaseks nii heas kui halvas.
 
kaksik 17. september 2016, kl 10.28
Tutvumis saite sai huvipärast külastatud,kuna lõpetasin hiljuti kauakestnud suhte.Kus siis veel pealt 40 mees kedagi otsida võiks?Hirmutab ainult see ülimeeste otsimine,enda üles haipimine ei tundu just
viisakas.Tutvusringkond juba ammu ennast ammendanud,baarid ja klubid ei tundu tõenäolised,ega ei viitsigi seal jõlkuda.Juhuse peale kedagi tänaval ,spordiklubis,kaubanduskeskuses või mujal kohata võib loota,kuid otsimine võib väga pikale venida.Samas elu jookseb edasi ja nooremaks keegi meist ei jää.On küll tekkinud mõne naisega kena silmside,kuid ei oska nagu edasi minna,huvitav teada mida naised sellises olukorras teeksid?Kas esimene kontakti otsing peaks ikkagi mehe poolt olema või on tänapäeval feministide poolt uued reeglid tehtud?
 
Alu 17. september 2016, kl 10.30
Ega nad enda tutvustuses kunagi kirjelda, mitu meest hauda on ajanud. Räägitakse rohkem lõpetatud keskharidusest ja muidu laitmatust minevikust, huvidest humanitaarse suhtes.
 
eksole 17. september 2016, kl 10.37
sellist ebakindlat tüüpi tõesti ei tahaks. eks jõlgud samuti suhtest suhtesse. kui keegi kogemata kaela sajab, siis võtad ta ära. noh, mida sa siis tahad? sa ju ei otsi tglt omale kaaslast, keda armastada, kellega lähedane olla. otsid mingit naist, keda saaks, kasvõi feministe, keda iganes, keda sinusugune saaks. küll saad ka millalgi mõne, ole mureta. reaalis on need pidevalt vabad, ülivalivad, suhteportaalides ajaveetjad võga nõus sinusugusega. anna aga minna, saad veel terve karja sealt omale neid nn naisi.
 
kaksik 17. september 2016, kl 10.44
to eksole:
Milles mu ebakindlus väljendub?Suhe just lõppenud ja ma arvan ,et natuke ebakindlust on kõigil,kes pika suhte lõpetanud.Harjutud siiski asjadega mida nüüd lihtsalt ei ole ja tuleb alustada millegi uuega ja mitte jääda oma kookonisse.Usun ,et elu pakub veel palju võimalusi ja alguses väike ebakindlus on siiski normaalne.
 
Alu 17. september 2016, kl 10.59
eksole Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sellist ebakindlat tüüpi tõesti ei tahaks. eks jõl
> gud samuti suhtest suhtesse. kui keegi kogemata ka
> ela sajab, siis võtad ta ära. noh, mida sa siis ta
> had? sa ju ei otsi tglt omale kaaslast, keda armas
> tada, kellega lähedane olla. otsid mingit naist, k
> eda saaks, kasvõi feministe, keda iganes, keda sin
> usugune saaks. küll saad ka millalgi mõne, ole mur
> eta. reaalis on need pidevalt vabad, ülivalivad, s
> uhteportaalides ajaveetjad võga nõus sinusugusega.
> anna aga minna, saad veel terve karja sealt omale
> neid nn naisi.

Taolisest jurast jääb mulje, et peab armastama ja saamisele ei tohi mõeldagi. Relax mammi, midagi ei pea ja sinusuguselt ei tahagi keegi saada. Surm ka mitte
 
nendel naistel on viga 17. september 2016, kl 11.11
ma isegi ei loe nende kohta, aga väliselt on vana naine kole

olen käinud ka kohtingutel sellistega, sellised lapse mõistusega hästi lõbusad ja tahavad muudkui n i.kku
 
Kaksikule 17. september 2016, kl 11.12
sa suht normaalse ellusuhtumisega pane enda kuulutus üles loe kõik head ja vead ülesse ega need pakkumised tulematta jää lihtsalt pead ridadevahelt selle õige leidma
 
aro 17. september 2016, kl 11.38
Õige jutt need seal täielikud debiilikud pole ühtegi normaalset veel kohtumisel näinud ja usu mind mul neid kohtumisi päris palju.Arvavad endast jube palju
laovad sulle sellise muinasjutu ette kõik eelnevad on olnud sead ja lollakad.jumaleest ära kuulutuste peale mine.
 
Lenna 17. september 2016, kl 14.31
Tegelikul on mul sama mure, et tutvusportaalist raske kedagi normaalset leida.... Kusjuures ei ole ülikriitiline ja ei otsi täiesti veatut meest. Olin ka pikalt abielus, nüüd vaba.
Kaksik- kuhu sa kuulutuse paned - ma kirjutan sulle esimesena :))
 
kaksikule 17. september 2016, kl 15.29
Soovitan ka välismaalt otsida, siis ju valik palju suurem.
 
kaksik 17. september 2016, kl 18.12
to Lenna
Kui sama mure siis võib vabalt suhelda.
nurmsalum@gmail.com
 
n40 17. september 2016, kl 20.22
kas ka 40 võib kirjutada?
 
alla 17. september 2016, kl 22.03
Kas tutvuse soov tõsine või niisama?
 
järelkäru 18. september 2016, kl 03.43
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eksole Kirjutas:
> ------------------------------
> -------------------------
> > sellist ebakindlat
> tüüpi tõesti ei tahaks. eks jõl
> > gud samuti su
> htest suhtesse. kui keegi kogemata ka
> > ela saj
> ab, siis võtad ta ära. noh, mida sa siis ta
> > h
> ad? sa ju ei otsi tglt omale kaaslast, keda armas
>
> > tada, kellega lähedane olla. otsid mingit nai
> st, k
> > eda saaks, kasvõi feministe, keda igane
> s, keda sin
> > usugune saaks. küll saad ka milla
> lgi mõne, ole mur
> > eta. reaalis on need pideva
> lt vabad, ülivalivad, s
> > uhteportaalides ajave
> etjad võga nõus sinusugusega.
> > anna aga minna
> , saad veel terve karja sealt omale
> > neid nn
> naisi.
>
> Taolisest jurast jääb mulje, et peab
> armastama ja saamisele ei tohi mõeldagi. Relax ma
> mmi, midagi ei pea ja sinusuguselt ei tahagi keegi
> saada. Surm ka mitte
---------------------
miks peab järelkäruga mehi tahtma? tuleb välja, et isegi mammid on alaealiste lastega mehed, kui liigsed kuluartiklid nii ajas kui rahas, välja praakinud.
 
ammer 18. september 2016, kl 09.31
Neist just normaalsed otsivadki. Kust veel? Käid õhtuti baare mööda??? Või istud õhtute kaupa pargipingil - ae prints. Netis saab inimene ennast kirjeldada ja välja öelda, keda otsib.
 
yw 18. september 2016, kl 13.12
Imelik ka, kui nad kirjutaks, et otsivad hambutut joodikut, pervarit või naistemeest.

Sa oled teinud ühe poslamasla noorte ja vanemate naiste soovidest.

Korterid ja majad on soliidsemas vanuses daamedel juba olemas, seda nad küll ei otsi. Kes see ikka mingi tasuta koduori olla tahab kellegi suures majas ja aias. Seda nad ka ei eelda, et vanemas eas mees oleks siiani lastetu.

See, et üks endast hooliv inimene ei joo ega suitseta on täiesti elementaarne. Kas tõesti palju tahetud tänapäeval?

Musklimeest nüüd ka ükski soliidsemas eas daam ei eelda. Lihtsalt, et poleks maani õllekõhuga. See ju vedeleb ainult diivanil ja õgib.
 
ole 18. september 2016, kl 17.49
just soliitsemas eas daamid nõuavad suurt riista ja alla 25 aastat.Siin ju kõik selge otsitakse enda vastandeid,kui oled vana ja kole memm siis otsid noort ja ilusat kutti.
 
ahsoo 19. september 2016, kl 10.13
E-posti otsing näitas küll ainult sekskuulutusi ja mees pakub veel raha ka. Hoidke parem eemale taolistest, teab, mis idiootne kiiks küljes.
 
ma tean 19. september 2016, kl 15.53
Teemategija muretseb,tema ju ei ole mitte ühtegi neist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!