Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mehe sügav kiindumine
 
Ninja 14. august 2016, kl 18.00
Kas uskuda sellesse, et mees võib nii pööraselt armuda mõne kohtumise peale?
Nimelt kohtusime internetis. Oleme kaks korda ka kokku saanud. Mees väidab, et nii meeldin talle. Julgeb seda välja näidata ja ei anna mulle asu.
Mina sama kahjuks ei tunne. Tunnen pigem survet ja liigkiirustamist.
Mida teha, kas ütelda ei või järsku ma kohanen ja tekivad ka minul tunded. Me oleme keskealised.
 
keskiga 14. august 2016, kl 18.10
aga mis mehe eelmise suhtega juhtus, olete sellest rääkinud? tundub jutu järgi omastaja tüüpi, kes lõpuks ei lase ei hingata ega elada
 
- 14. august 2016, kl 18.15
ole ettevaatlik, ära teda mingil juhul julgusta.
selline klammerduja võib osutuda psühhopaadiks.
loodetavasti ta ei tea, kus elad?
 
Ninja 14. august 2016, kl 18.20
Tean, kus ta töötab ja ei, ei ega ta siis selline ka ole, et mul järgi kõnnib ja kontrollib. Töökoht tal väga ok firmas ja valetanud ta pole midagi, olen saanud seda veidi kontrollida.
Oleme mõlemad ühest ja samast tähtkujust. Ühelt poolt mulle väga meeldib, et ta jahib ( ikkagi ju mees), kuid mind hirmutas see liiga kiire laviin, mis tema poolt kohe tuli. Olen muidugi väga pikka aega olnud ka ilma suhteta. Järsku ise enam ei oska mehe tundeid vastu võtta?
 
kle 14. august 2016, kl 18.24
mees näeb ju ikka naises eelkõige seksobjekti ja kui ikka pole kaua aega naist saanud, siis kisub kohe täkutama, naisetl pole muidugi mingit vahet, kas ise ennast hõõruda või mis moodi keha rahuldatud saab..
 
keskiga 14. august 2016, kl 18.36
mis tähtkujust olete?
 
Ninja 14. august 2016, kl 18.43
Kaks sarvilist.
Ega olen ise ka suht intensiivne, kuid tuleb välja, et on veelgi intensiivsemaid ja kärsitumiad tegelasi olemas.
 
Kas 14. august 2016, kl 18.53
mõni rahulikum tähtkuju ei pakuks huvi? Pakuks ennast:)
 
hähh 14. august 2016, kl 19.02
pada ajad siin.
kui meeldiks, et jahib ja oled loomult allaheitlik, siis oleks sul juba tuli püksis.
ise väidad esimeses postis, et sina isegi ei tunne, et ta sulle eriti meeldiks.
mõtle midagi originaalsemat välja.
 
mis mõttes kiirustab? 14. august 2016, kl 19.10
mida ta sust siis tahab? viisakas mees jaksab ka oodata, ja kui ei jaksa, siis pole nagu midagi ju oodata ka..

tundub siiski, mingi ahistamise variant.
saaks aga odavalt su kintsude vahele.
 
Tiina 14. august 2016, kl 19.24
pläkutamine netis ei tähenda veel midagi.Reaalis peaks koos aega veetma ja siis vaatama. 2x kohtunud ???
 
ahhahaha 14. august 2016, kl 19.53
nii vana aga ikka ei tea, et mehed kiirustavad püksi ronimisega, saavad paugu lahti ja ongi läinud kuni järmgmise korrani
 
kullerkupp 14. august 2016, kl 20.49
et mille peale "ei" öelda? las mees räägib oma tunnetest, selles pole midagi halba. sina räägi aga oma tunnetest..... et tunned survet ja liigkiirustamist. kui ta on mõistlik mees, siis lõpetab surumise ja kiirustamise ning siis aeg näitab, mis saab
 
kuts 14. august 2016, kl 20.54
kui tunned, et nagu päris ok ei ole- siis usalda enda sisetunnet ja tõmba pidurit ...
 
suht 17. august 2016, kl 11.48
rumal kana tundud olema. selgita mehele, et ei tea ise ka, kui kõvasti sind jahtida tohiks. keskiga ikkagi, hull ahvatluse objekt:D
 
Ninja 07. september 2016, kl 11.35
Kuuke oleme tuttavad, kuid mina ei tunne mehe vastu tundeid, mis paneks liblikad hõljuma ja keha särisema.
Mees endiselt väga huvitatud minust.
Paljus sobime, aga on midagi mis mind eemale tõukab.
 
Linja 07. september 2016, kl 11.45
Aga mis see midagi on, mis sind eemale tõukab?
 
Ninjal õigus 07. september 2016, kl 19.58
kui seda tunnet ei ole, siis ei tule ka. mõni ytleb, et kehakeemia, aga mõne puudutus ongi ebemeeldiv, rääkimata muust, kuigi muidu võib olla tore inimene.

nii et miks peaks taluma ebameeldivusi? see on sinu keha ja sinu vastutus..
 
Magit, 35 07. september 2016, kl 22.00
Olin samas olukorras kolm kuud tagasi. Mees hakkas mulle kirjutama, me kohtusime. Ja siis peale seda ei olnud enam asu. Ta oli sümpaatne kuid ma ei ütleks, et mul ta vastu erilisi tundeid oli. Kuna olin vallaline, siis mõtlesin, et mis seal ikka. Nädalad läksid, me kohtusime, suhtlesime. Ta võis mulle kümneid kirju kirjutada, kus rääkis, et ma olen talle ääretult armas. Ma harjusin temaga nii ära. Ja nagu ikka, juhtub ühel hetkel see, mis ikka. Peale meie esimest ööd muutus ta hoopis teiseks.Siis olin mina see, kes oleks teinud mida iganes. Ta oli ikka alles, kirjutas ikka, kuid kõik oli teisiti. Mõni aeg hiljem sain teada, et ta kohtub veel erinevate naistega. Mulle tundus, et ta kohtub minuga vaid häda pärast ja et olen selline varuvariant. Ma küsisin, kas ta soovib suhted lõpetada ja ta oli hetkega nõus. Mul oli ka üks terviseprobleem, see oli põhjus, miks ma selle teema üles võtsin. Kuid seda valu, mida ma peale suhte lõppemist tundsin, pole võimalik kirjeldada. See oli tappev ja ma soovisin surra. Ma südamest soovin, et Sul läheb paremini.
 
M 45 15. september 2016, kl 23.10
To Magit, 35: Tunnen sulle südamest kaasa, olen sarnase asja läbielanud, siiani hing katki. Usu, kõik mehed ei ole sead. Saa terveks ja ikka palju armastust :-)
 
lihtsalt siga 16. september 2016, kl 06.48
keegi sulle kaasa küll ei tunne. kirjuta aga edasi seda tuleeilemeile iba ja lörista demonstratiivselt taskurätikud täis. boooooring!! ära oled tüüdanud selle olenkeskealinemisasionseks ja hakkame nüüd kõik kooris sellest rääkima. tavaline mõttetu pervar oled, kellest elu kaarega ringi käinud
 
Kitty 20. september 2016, kl 22.20
Aga kas te ei v6iks nautida hetke mis on. Keskealised ei pea mingit peitusemängu mängima. Suhelge ja saage lähedasteks. Milleks oodata nädalaid- kuid? Hakake elama. Eks siis paista mis saab. Siin niisama oletada pole m6tet. Ja teiste läbielatud variante vaagida... teil ei pruugi ju 6nnetult minna. Ja milleks nutta taga mingit suhet mida enam pole. Maailmas on inimesi miljoneid... leiad uue ja sobib. Elu on liig lühike, elage, nautige elu kuniks seda on.
 
Alule 7 kilokalorit 22. september 2016, kl 01.38
Teelusikatäies spermas on 7 kilokalorit.

Alu paneb ise oma nõgusselga kasutades peenise endale suhu ja manustab enda 7 kilokalorit. täiesti tasuta ja aitab mugavuspagulase eelarvet kontrolli alla hoida. ikkagi kokkuhoid ka toidurahale.
 
oh jeesuke 22. september 2016, kl 10.33
Ei ole alati põhjuseks seks ja kiim.
Mehed on inimesed nagu naisedki ja neil on erinevad arvamused.
Ongi teatud meestüüp, kes idealiseerib 1 naist, kellega ta kohtub ja eriti tihti juhtub seda just internetis suheldes. Et kõik teised naised on tavalised, nende puhul leitakse vigu, aga see üks naine on nii imeline, teda idealiseeritakse. Sageli on nii, et kui see idealiseerimine lõppeb, siis asetatakse naine jälle sinna tavaliste hulka. Enamik vanu armastuslugusidki räägib paaridest, kes pole kas kunagi teineteist näinud või kohtusid kord, aga on ikkagi dramaatiliselt armunud.

Mudiugi ei pruugi see mees selline ollagi. Võib-olla ongi õrna hingega, romantiline või räägib ebaeestlaslikult palju oma tunnetest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!