Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mees peab talitsema
Agne Tamm 01. oktoober 2016, kl 21.17
Mees peab talitsema suguiha, ja oma k@itumist, k@igu v6i n66rim66da! N@iteks imetav naine ei pea seksima, vaid mees peab ennast talitsema!!! Oma mune!!! Kahju kyll ,aga nii see on!!
Agne Tamm 01. oktoober 2016, kl 21.29
Naisel on 6igus, sest naisel oh 6igus! Naised teevad vaid liiga palju emotsionaalseid oste, ja karistavad ennast p@rast!
 
Mees 02. oktoober 2016, kl 10.29
Naine ongi loodud meest seksuaalselt rahuldama ja toitma. See on looduse poolt nii. Kui naise auk sünnitmiasest suur kui vaalaskalasuu on siis peab anaalseksile üle minema ja naine peab seda lubama.
 
KaMees 02. oktoober 2016, kl 11.21
Ega ei pea ennast ikka talitsema küll. Panen palju ja kuhu tahan.
 
niren 02. oktoober 2016, kl 12.17
naise tarkus on oma meest rahuldada viisil ja mahus täpselt nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik
 
irw 02. oktoober 2016, kl 12.29
Taolise kriiskava kõõma peale ei tõusegi kellelgi. Võtke rahilikumalt seda meeste sugutungi, mammid!
 
njahh 02. oktoober 2016, kl 14.56
samamoodi võiksid isased osata oma aaväärsuskompleksi talitseda - nii pöördesse minna "kriiskava kõõma" teemaalgatuse peale näitab, et siin sõna võtvatel meesisendeil on aju man (nii ülemise kui alumise) ikka väga midagi puudu.
 
mis ajul puudu 02. oktoober 2016, kl 15.03
siis on nagu, mingi kotte ja kõõmu ihalev osa või? tohhootillae, ainult kõõmadele mokkamööda arvamused on lubatud või?
 
vaatan ka et 02. oktoober 2016, kl 15.09
mingite naiste arust peaks mees olema nagu pesukäsn, mis imeb endasse kõik naiste tujud, hullumeelsuse ja stressi ning seejuures jääma ise tasakaalukaks ja taltsaks meesisendiks, kes on meeldiv vestluskaaslane ja partner.
Minge ja võtke ennast kusagil arvele, naised. Ehk allute veel ravile!
 
ah 02. oktoober 2016, kl 15.53
Agne kas sinul ikka abikaasa on
Agne Tamm 02. oktoober 2016, kl 16.04
Loodse poolt ei pea naine meest toitma ega mees naist! Paljud naised ei vea synnitamiseni v@lja, sest pole soojust!
Agne Tamm 02. oktoober 2016, kl 16.19
Naine peab olema kuninganna, keda mees austab!
Agne Tamm 02. oktoober 2016, kl 16.39
Laps korjata on kerge, mine aga h@@letama autosid, kui oled terve j@@d naksti rasedaks!
 
justjust 02. oktoober 2016, kl 17.25
Agne Tamm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naine peab olema kuninganna, keda mees austab!


Mis sel mehel muud teha, kui soojendada, austada ja kummardada hüsteeriat, agooniat, neurasteeniat ja kodukootud või päritud hullumeelsust. Oled meheks sündinud, anna aga minna, lihtne.

Võta rohud ära, tädi!
Agne Tamm 02. oktoober 2016, kl 20.03
Hysteeria?? V@ikese emakaga pidid ju vastupidi rahulikud olema??? Olingi!! Vanasti raviti hysteeriat emaka eemaldamisega! Kellele minu v@ike emakas ette j@i??? Sel juhul peaks mu ema veel hysteerilisem olema?? Ja on ka!! Kas mina ei v6i hysteeritseda?? Nyyd on minu kord lihtsalt!! Eks m6ni 6de v6ib mehi vahetada ja mina mitte? Mina pean olema vooruse verstapost? v@?
Agne Tamm 02. oktoober 2016, kl 20.06
Kellele kodukootus ette j@i?? Austage naise emalikkust! Keegi ei k@si teil endal kududa!!!
 
ei pea ta midagi 02. oktoober 2016, kl 20.42
Agne Tamm, kas Sa oled isevärki naljasoonega humorist või mõtled oma kommentaare tõsiselt? Nii või teisiti, igatahes ma loodan Sinu enda huvides, et Sul ei ole päriselt kombeks autode peale hääletada, siis autos võõrastega juhuvahekorda astuda ja niimoodi endale lapsi "külge korjata"! Loodetavasti saad aru, et see oleks üsna vastutustundetu käitumine. Vähemalt kanna siis kondoome pidevalt kaasas ja kasuta neid, kui juhuseksiks läheb!
Agne Tamm 02. oktoober 2016, kl 20.55
Arvan et iga naine peab oskama kududa,kui t6esti ei oska, siis heegeldagu endle kapukad, seda oskavad poisidki! Niisama istuda ei lase!!!
Agne Tamm 02. oktoober 2016, kl 21.01
Mina ei alusta seksi kunag!! Kui h@@letada tuleb varem v6i hiljem pakkumisi! Enamasti keeldun!! Saan kohale! Aga vahel on juhtunud midagi mida p@ris seksiks nimetada Ei saa!
Agne Tamm 02. oktoober 2016, kl 21.14
Seks peaks olema ju nagu saunas, aga need @pardumised pole seda! Pigem teglen endaga P@rast! Milles te mind syydistate?? Kas seda ei tohi!
 
uramas 02. oktoober 2016, kl 21.23
Naiste koht on köögis ja seksida kui on vaja. jah jah
Agne Tamm 02. oktoober 2016, kl 22.28
Otsi lolli! Naisel peab olema t66 ja seltskond! Olen ikka haritud naine ja sellest ei tagane!
Agne Tamm 02. oktoober 2016, kl 22.37
Naine pole kalts! Kellele saad 6htul pimedas peale hypata!
Agne Tamm 02. oktoober 2016, kl 22.49
Poolikud naised annavad infot v@lja viimases h@das, aga Mehed m6tlevad vaid S66gile! Vana trikk et yks naine andku s66ki ja teine seksi! Siis on elu hea!Meeste arvates! Aga naine tahab k6ike! Seltskonda ja t@helepanu!Ja t66d!
Agne Tamm 03. oktoober 2016, kl 07.46
Kui pole austust , siis ei saa! Kui pole armastust, siis ei saa!
 
a tammele 03. oktoober 2016, kl 19.49
naine peab olema: seltskonnas nagu daam, köögis nagu kokk, voodis nagu lits. siis tuleb ka austus
Agne Tamm 03. oktoober 2016, kl 20.54
Austus peab enne olema!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!