Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mehed loomulikus ilus on ilusamad kui naised?
 
puuks 21. aprill 2010, kl 10.17
Kas teie ka arvate nii, et naised peavad ennast meikima, et olla sama ilusad kui mehed? Meestel on ju kulmud enamasti niigi välja joonistunud, ripsmed pikemad, huuled tumedamad, nad on saledamad jne. Naised peavad end meikima, et "müürilille staatusest välja saada" nagu keegi elu24 kommenteeris seoses meigivaba päevaga. Meigita on naiste näod kohati väga pehmed ja väsinud ilmega, sest naised on harjunud oma näojooni rohkem välja tooma, mis teeb nad tegelikult mehelikumaks.

Kommentaar: "Pange 15.04.2010 15:02

ikka meiki,kasvõi õrnalt.Looduses lihtsalt on nii,et mehed on ilusamad ja naised peavad panema veidike juurde, et välja paista hallihiire kostüümi alt;)Aga poti soengud unustage küll ära !!!"
 
nojah 21. aprill 2010, kl 10.19
kõige ilusam naine ongi mees. tark ka veel.
 
eem 21. aprill 2010, kl 10.50
irww mehed ei ole ilusad. vähemalt mitte lubjakad põrssad eesti mehed. kreeka tõmmud ja pikkade tumedate ripsmetega musklites kutid on küll kenad. aga eesti mehe kohta kena küll ei ütleks. võibolla oleksid nad suht talutavad isegi, aga nende kohutav ego ja ülbe iseloom nullib kogu välimuse ära ja kokkuvõttes on eesti mehe pakett jälkus kuubis. väga harva leidub tõsiselt ilusaid mehi, et oooo küll on ilus tumesinine silmavärv või sügavpruunid silmad ja iluasd näojooned või pikad vasikaripsmed. sama on ka naistega. vähe on neid, kel on tõeliselt ilusad näojooned, juuksed ja silmad.

loomariigis on näiteks isased elukad emastest ilusamad ja uhkemad, värvilised ja puhevil, emased on tagasihoidlikud. pms peaks inimeste riigis ka nii olema, et isased võilevad emaste pärast ja üritavad üksteist välimusega üla trumbata, aga inimeste riigis on hoopis nii, et naised pingutavad, et kena välja näha. tegelt peaks vastupidi olema: kui mees tahab naist, siis pingutagu, mitte naine pole see, kes peab nahast välja pugema, et olla modellimõõtu ja võimalikult kirgas, hästilõhnav jne. aga jah, eestis mehed pole kuskilt otsast ilusad. isegi meik ei päästaks neid :D
 
ehh 21. aprill 2010, kl 10.57
meeste meelest on naised ilusamad, naiste meelest peaks olema mehed ilusamad.
kui võtta tulnukast trfeekütt, siis kindlasti peab ta mehi ilusamaks.
ilu on ikka vaataja silmades ja loomulikult sõltub sellest mida vaataja hindab.
meikimine aga..., see on pigem selline kunstlik enda atraktiivsemaks tegemine, ei muud.
 
eem 21. aprill 2010, kl 10.59
mis sa heino mögised? kade oled et oled sinakaslilla kiilanev lubjakas ja tõmmumad mehed on sinust ilusamad ja saavad naisi? :D hahaaa..vaata päss, mina ei hargita kellegi ees jalgu. ma saan aru, et meestel keerleb koguaeg jutt augu ümber , aga vaata, ma lihtsalt konstanteerisin fakti, et lõunamaa mehed on RAUDSELT ilusamad ja seksimad kui eesti töllid. jalgu hargitamises pole üldse asi. ei maksa kohe fantaseerima kukkuda.

nagu näed,siis tõestasid sa veel kord, et eesti mees on naisi mitteaustav debiilik, kes iga negatiiivse vastuse korral peab naisi l**** ja tõmmude meeste eest jalgu hargitajaks. tead, isegi kui sa oleks kena välimuselt, siis kokkuvõttes oled sa ikkagi puhas @!#$, sest su jutt ajab oksele ja matab välise ilu sügavale maapõhja! ja mees, kes pole välimuselt eriti kena, kuid kes austavad naisi ja on heasüdamlikud, kaalub sisemus välise ilu üles ja ka selline mees tundub kenam!
 
heino 21. aprill 2010, kl 11.00
ei ole lödiseva ihuga ennasttäis eesti eit nüüd tingimata kõigi meeste arvates ilus
 
krdi õrnahingelised 21. aprill 2010, kl 11.04
eesti mehed on ikka imelikud, eriti see heino. teema oli välisest ilust ja inimene ütleski, et tema meelest on tõmmud inimesed ilusamad. ja mida teeb eesti mees? sõimab naist libuks ja tõmmude meeste ees jalgu hargitaks? no tõesti..ema anna padruneid! inimene ei tohi enam oma arvamust kah avaldada. minu arust on kah lõunamaa tibid ilusamad, sest mulle meeldivad tumedad juuksed ja tumedad silmad, so what? see ei tähenda, et ma kohe mingi li*smees oleks või lõunamaa tibisid paneks.
 
Liis 21. aprill 2010, kl 11.09
Jälle üks "tark ja ilus" eesti mees oma madalalaubalisust demostreerimas. Kas te ise aru ei saa, et teete eesti meeste margi täis oma jutuga? Selle asemel, et vastata daamile kenasti , muutuvad meie isased täkud kohe bravuurseks ja isiklikuks. Pole ime, et eesti naised üha enam välismaale õnne otsima lähevad. Siin saad ju puhtalt oma arvamuse avaldamise eest sõimata ja peksa!
 
tom 21. aprill 2010, kl 11.11
otsige jah oma joomarilõustadest dimidele kusitisse klammerdudes elu õnne, lambad! :D
respekti peate kõigepealt ära väärima, see ei ole teie kaasasündinud õigus, lollpead!
 
Kebernadze 21. aprill 2010, kl 11.22
Ma meeste ilu ei oska kommenteerida aga mulle kah Eesti naised ei sümpatiseeri. Pannkooginäod oma tuimade hallide kalasilmadega. Juuksed sitapruunid mis siis et alati värvitud. Lisaks sellele on nad mõttetud egod tänu kepituristide linnalegendidele eesti naise ilust. Ühesõnaga minu pärast võtku need Eesti naised omale meheks keda tahavad. Kaks varianti mis mulle naistes meeldib on loomulik blond siniste silmadega põhjamaa naine või tumedate silmade ja juustega lõunamaa kaunitar (mitte neeger). Ja aasia (nt Tai) väiksed armsad naised on ka päris ilusad:)
 
tomile 21. aprill 2010, kl 11.26
õige, et respekti peab ennem ära väärima. aga see, mida heino ütles, oli lame. miks pruukida suud, kui inimest ei tunne? kuidas ta julgeb öelad võõrale naisele tõmmude meeste ees jalgu hargitav libu, kui ta teda ei tunne? kui see naine oleks tuntud avalikusse ees kui selline, siis öelgu mida tahab (tõde), aga kui ei tea ega tunne inimest, siis hoidku oma mokk koomal. vastasel korral jätab endast rumala mulje.

üks asi on respekti ära teenimine ja teine on asi on elementaarne viisakus kaasinimeste vastu. sorry, aga see jõmm ei suutnud isegi viisakas jääda võõra inimese vastu. sa ei lähe ju poodi võõras inimest sõimama? tsivileeritud inimesed jäävad siiski viisakuse piiridesse suheldes, isegi kui teise inimese arvamus talle ei meeldi!!!! ja mis respektist sinusugune töll üldse jahub? loe oma üllitist, selline jutt ei tekita sinus küll absoluutselt ka mingit respekti. ikka augu ümber jutt, kuigi juba räägiti selgeks see asi. aga ikka on hea naisi materdada ja unistada, et kõik on libud nagu su ema oli? või kust selline eeskuju ja naisemudel pärit? :D
 
Ain 21. aprill 2010, kl 11.28
Ka mina ei oska ennastupitavate Eesti pekkis kodusigade kelkimist mingiks eriliseks iluks arvata.
On ülim aeg neile ka tõtt öelda - võtke alla! Õppige käituma, õppige sängis ennast liigutama. Ja vb siis saate ka mõne väärt Eesti mehe.
 
Nikukidze 21. aprill 2010, kl 11.32
Mees on ikka ilus loom, looduse kroon.
 
edu.ee 21. aprill 2010, kl 11.33
eesti mehed vihkavad eesti naisi ja eesti naised vihkavad eesti mehi. sestap ka madal iive. nii et lõpetage jahumine rahapuuduse või kindluse teemadel. üksteist sõimavad , vihkavad ja alandavad inimesed lihsalt ei taha ega tee omavahel lapsi. ja nii see tige ja õel eestisugu välja sureb. tore! selline vasik rahvus peabki välja surema , ja rõõmsad ja heasüdamlikud rahvad peale tulema!

aga edu koledatele (eriti sisemuselt) eesti meestele ja naistele üksteise materdamises ja sõimamises, te olete haiged. palun surge ruttu välja! :)
 
tom 21. aprill 2010, kl 11.34
mingi kana on väga vahtu läinud - kui keegi ütles, et pekise ihuga hargitaja pole ilu etalon - siis kaotasid enesevalitsuse ja hakkasid röökima? kelleks see su enese teeb? :D
 
alu 21. aprill 2010, kl 11.40
mehena on mehe ilu muidugi keeruline hinnata, kuid naine kyll olla ei tahax..võid ju olla ykskõik kui ilus, alati leidub ilusam ja see ilu devalveerub juba 30'selt-edasi tuleb a 50aastat õudust.
 
manfred 21. aprill 2010, kl 11.40
see on ikka õige, et maitse üle ei vaielda vaid kakeldakse!
ometi on ilu täiesti subjektiivne mõiste. mõnele meeldivad naised, mõnele mehed, mõnele paksud, mõnele peenikesed, mõnele linalakad, mõnele mustad, kellele valged, kellele neegrid. see kõik ei ole mingi näitaja ja ei ole üldse hinnangu vääriline.
 
irw 21. aprill 2010, kl 11.41
olen jah pekise ihuga hargitaja vot! tulen ja vägistan su ära, siis saame 10 samasugust pekist tölli, kõik isasse! täidame eesti maa laste ja lastelastega, üks paksem kui teine ja üks rumalam kui teine!
 
Kähku-Pihku Nühkanen 21. aprill 2010, kl 11.43
Soome mehed on tunduvalt ilusamad kui eesti mehed.
 
huhuu 21. aprill 2010, kl 11.45
rabage soome sigu, pekkis hargitajad! need võivad suure tõenäosusega nii vintis olla, et joosta ei jaksa. ja pekkis on nad ka, väärite teineteist!
 
hohoo 21. aprill 2010, kl 11.48
Rootsi mehed on kõige ilusamad! Kunagi oli miski uuring ka naiste seas, kus Rootsi mehed said esimesteks. Eesti mehed, kui ma ei eksi, olid viimaste seas...lohutuseks seegi, et teist oli veel koledamaid! :D Ahjaa.. peale rootsi meeste ilu on neil ka haritust ja kombekust! Eesti naised, marss Rootsi tõelisi Mehi kaema! :D
 
Kähku-Pihku Nühkanen 21. aprill 2010, kl 11.50
siin näide ideaalsest soome mehest:

http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/helmi/6viikonvaihde/treffit/kari_heusala/388152.jpg
 
irw 21. aprill 2010, kl 11.52
rootsi meestega läheb teil keeruliseks, eesti punnperselised kašelotid - seal nimelt ei ela terves riigis üle ühe heteromehe :D
 
icc 21. aprill 2010, kl 11.56
Imelik.. Rootsi mehed väidavad sama eesti meeste kohta, et Eestis olevat pede pedes kinni. Ma arvan, et ma usun ikka kenasid ja harituid rootsi mehi enam kui Eesti põhiharidusega egodest töötuid ehitajad. Sorry! :D
 
mõtlik miljonär 21. aprill 2010, kl 11.58
sina usu, keda soovid, arulage farmielanik. elu näitab sulle aga valusasti kätte, et oleksid võinud vähem ülbe hani olla, oleksid juba mehelgi...
 
mõtle uuesti - vale vastus! 21. aprill 2010, kl 12.07
Ma ei taha veel mehel olla, ma olen selleks liiga noor aga jah, toredaid ja haritud eesti mehi tiirleb mul ümber küll - valik on suur ja lai. Tänan muretsemast! :D Aga kuidas sinuga lood on , arulage farmielanikust ülbe hani? Oled ikka mõne eesti naise maha murdnud v? Miljonär my ass :D Sinusugust tonti ei ole nõus ükski naine ka miljonite eest välja kannatama .
 
sile 21. aprill 2010, kl 12.16
mida heino ja teised seal valesti tegid?
ja mis kuradi oma arvamuse väljendamisest ja "daamile kenasti vastamisest" te räägite.
see naine ei piirdunud oma arvamuse ja maitse väljendamisega vaid konkreetselt hakkas mõnitama ja maha tegema eesti meest ja seda julmalt üldistades,
ise alustas ja mida küsis, seda sai.
 
ma 21. aprill 2010, kl 12.44
ei saa ka aru kui kiidetakse Eesti naise ilu. igal pool on igasuguseid. tänavapilti vaadates on enamus paksud, hallid, ilmetud. mõni üksik püüab pilku. klubides on küll üleslöödud iludusi palju, aga kui see glamuurikoorem maha võtta? seepärast olen alati arvanud, et mehed on ilusamad, muidugi vähesed. nad on ilusamad ilma tuunimata.
samuti arvan, et meie misssid on teiste maailma kaunitaride kõrval väga keskpärased. ei meeldi ka Kõrgemäe, täiesti Harju keskmine. ilma meigita ilmselt sama hale kui me kõik.
 
kare 21. aprill 2010, kl 13.02
sa sile ära mökita, vaid toetu faktidele.
inimene ÜLDISTAS, et tõmmud mehed on iluasmad kui eesti mehed. ta ei öelnud Heinole, et kle sa oled koledam kui tõmmu mees või mis iganes. ta ei läinud isiklikuks.
küll aga läks heino isiklikuks. ja nii ei ole viisakas. eriti veel meesterahva puhul, kes naisega kõneleb. heino oleksvõinud kirjutada, et eesti naised on koledamad kui lõunamaa naised ehk vastata üldisutsele üldistusega, aga mida stta on vaja vastata üldistusele isiklikult??? ju siis heinokene tundis end puudutatuna. osad mehed suutsid sellest kommentaarist üle olla ja mitte isiklikult võtta, kuna see oli üldistav, aga heinol oli kohe pind prses - ju tundis end puudutatuna ja muutus kohe isiklikuks. tüüpiline eesti mats. pole siin midagi õigustada sellist. ja nagu näha, siis on ka mujal temal väga bravuurikad ja naisi alandavad sõnavõtud. või mida heino valesti tegi? ema anna padruneid! paras paar heinoga, sileaju selline
 
nojahh 21. aprill 2010, kl 13.21
see krõõt hakkas mökitama ja sai sõimata ning pandi paika. mis siin enam heietada. eks paljud krõõdad arva enne seda endast liiast.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!