Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ei saa mehest aru
 
Kooseluks kõlbmatu 16. september 2016, kl 13.40
Tutvusin inimesega eelmise aasta detsemris, olime koos 6 kuud. Selle aja jooksul ta rääkis, et tal oli lühikest aega enne mind mingi õpetajast naissõber, kelle väidetavalt pikalt saatis. Väidetavalt! Suve keskel hakkas mees imelikult käituma ja tegi suhtlemisele midagi seletamata lõpu. Hiljem väitis, et viga oli minus ja 6 nädalat hiljem palus uut võimalust. See uus võimalus kestis 2 kuud ja siis hakati lambist ignoreerima. Mitte, et mina teda väga tüüdanud oleks, tavaliselt suhtles mees ise. Vanusevahe oli 10 aastat, mina siis 35, tema 45. Mulle nagu endast nooremad mehed ei meeldi, liiga püsimatud, aga see selleks. Kuulsin siis 3datelt isikutelt, et seesama eelmine naine, intelligendist õpetajanna, olevat mehe fakti ette pannud- kas tema või mina. Ega ma ei halagi, aga inetu on kuulda sääraseid asju kõrvalistelt isikutelt, mitte inimese enda suust. Ei mõista ma inimesi...
 
malle 16. september 2016, kl 13.47
ma läheks otsiks selle vanamehenässi üles ja virutaks talle jalaga munadesse.
vaata ikka rohkem endavanuseid edaspidi.
 
Alu 16. september 2016, kl 13.49
Ju sa siis ei kõlvanud sellele mehele. Eskkort-teenusega pole mõelnud tegelema hakata?
 
irw 16. september 2016, kl 13.51
on ta autopde, kes nunnutab oma autot nagu naist? sa osta rest mune, hoia kuu aega soojas ja siis mine viruta need talle autosse laili.
haisvale valetajale paras palk.
 
Kooseluks kõlbmatu 16. september 2016, kl 13.55
Tsikli-ja automees. Ma olen piisavalt väärikas ja enesekindal naine, et lähen sõnalausumata edasi. Ma ei tunne seda inimest enam. Küll omad vitsad teda ka peksavad!
 
Alu 16. september 2016, kl 14.06
Vaata peeglisse ja mõtle, kas oled piisavalt ilus ja piisavalt tark, et kõrgharidusega naisterahvaga võistelda? Usun, et oled keskharidusega paks lehmik.
 
hmh 16. september 2016, kl 14.38
millal need vitsad ikka enam peksavad. mees juba 45, juuksed hakkavad halliks minema, aga ikka mängib mänge ja valetab naistele ja laseb neid üle.
võid ju vaikides uttu kaduda, aga mina seda nii ei jätaks. just seepärast, et pean endast lugu ja ei lase endasse karistamatult sellistel troppidel jalgu pühkida.
 
Alu 16. september 2016, kl 14.46
Tubli suuvooder. Pane täiega!
 
to hmh 16. september 2016, kl 14.51
Mis juuksed hakkavad halliks minema? Töötama peab veel 25 aastat enne kui pensile saab. Noor ponks põdrapull ikka alles.
 
Ei noh 16. september 2016, kl 15.08
kui mees minule suhte alguses ütleks, et ta saatis eelmise naissõbra PIKALT, siis juba selline väljendus viis ütleks mulle millise inimesega on tegemist, ning hoiaksin sellisest suure kaarega eemale.

Jumala loomaaed on suur ja leidub igasuguseid tegelasi siin ilmas, sellepärast muret tunda on küll mõtetu energia raiskamine, ole õnnelik, et ta teise valis ja mine rõõmsalt oma eluga edasi.
 
to ei noh 16. september 2016, kl 15.11
Kui naine on vaba,siis seda suurema isuga end surnuks töötabki! Ära sa autor,endale enam meest võta.
 
Ei nohile 16. september 2016, kl 15.14
mulle on ka igasugu juttu räägitud ekside kohta, et küll üks oli hull ja teine suisa psühhopaat, kes oma verega ähvarduskirju kirjutas. hiljem tuli välja, et midagi sellist pold või oli hoopis vastupidi.
äkki see mees rääkis ka, et eks oli hull või hooras ringi ja seepärast saatis pikalt vms
ühe fraasi pärast kedagi maha kanda ei tasuks. küll aga tasuks valetajad ja vassijad kõik liistule tõmmata.
minetea, mida see mees autorist sellele õpetajannale räägib.
äkki nad peaks kokku saama ja oma lood võrdluseks teineteisele rääkima?
 
Ei noh 16. september 2016, kl 15.24
Eks igaüks ikka teeb valikuid ja otsuseid oma enda väärtushinnangute piires.

Mina isiklikult kohe kindlasti kannan maha kõik need mehed, kes oma eelmistest suhetest halvasti räägivad.
 
einohile 16. september 2016, kl 15.28
et siis peavad rääkima head, isegi siis, kui eks OLI psühh ja hoor? et siis ikka peavad valetama ja siis oled rahul?
 
seelik humanast 16. september 2016, kl 15.30
tuleb osta mehele kes ü l d s e oma eelmistest suhetest laterdama hakkab.
Ja kleeplint naistele, kes oma suhetest-partneritest mölapidamatuses on.
 
Ei noh 16. september 2016, kl 15.34
einohile - inimene ise on teinud valiku olla koos psühhi ja hooraga. Selline valik juba näitab ju milline inimene ta ise on ja sellistest tulebi kaarega eemale hoida.
 
aus 16. september 2016, kl 15.36
mul pole saladusi oma mehe ees.
kui mu mees vaikiks kui haud oma eelmistest suhetest, siis oleks ma väga ettevaatlik sellise mehe puhul.
egas ei pea kirjeldama graafiliselt oma eelmist suguelu ega muud sarnast rõvedust ala kui pikk või lai kellelgi oli, kuid eelmisest suhtest vaikimine (miks lahutati jne) on minu jaoks punane lipp.
 
15.34-le 16. september 2016, kl 15.40
nooruserumalusest võid ju teha vale valiku.
vajalik on seda valet tunnistada ja sellisest inimesest lahutada.
ma igatahes et austan rohkem inimest, kes tunnistab oma valesid valikuid kuiet kaunistab neid või püsib selles vales suhtes lihtsalt seepärast, et mitte nö häbisse jääda, lahutada, tunnistada oma viga kõigile või loksub selles suhtes mugavusest, surmani
 
Ei noh 16. september 2016, kl 15.50
15.34-le... loomulikult juhtub ette et tehakse elus valesid valikuid ning nende tunnistamine ja nendest õppinime näitab, et tegemist on aruka ja ausa inimesega.

Oluline on aga see kuidas oma veast räägitakse mulle. Kui sinna kuuluvad selllised väljendid nagu: saatsin pikalt, ta oli hoor ja psühopaat siis minu silmis ei ole tegemist mitte enam mitte nooruse lollusega vaid lihtsalt lolliga.
 
nonoh 16. september 2016, kl 16.00
minu esimene mees oli litsmees, on siiani, ta nüüd juba keskeas ja kahe lapse isa.
ma armastasin teda väga, aga peale 5a kooselu enam ei jaksanud seda jama kannatada.
tunnistasin seda siis ja praegu. see ei tee minust lolli. teeb lolli sellest naisest, kes temaga need 2 last tegi ja täna ühisest rahakotist tema bordellikülastusi maksab(sest keegi meist pole igavesti noor ja ilus, et tasuta noortelt ja ilusatelt seksi saada)
 
Ei noh 16. september 2016, kl 16.06
nonoh - teeb ikka küll lolli või siis väga madala enesehinnaguga naise, kuna olid nõus 5 aastat oma elust ära raiskama selllise mehe peale.
 
nonoh 16. september 2016, kl 16.19
ma olin 20, kui temaga hakkasin koos elama. see polnud raiskamine, see oli kaunis uim.
ltsmehed pahadpoisid on kõige romantilisemad ja hullumeelsemad oma suhtumises naistesse.
kõige kreisimad üllatused ja trikid ongi mul meeles seoses temaga. ma ei kahetse midagi. noorus ongi hullude tempude aeg.
põhiline on - mitte sellistest sigida, sest siis rikud tõesti oma elu ära
 
Ei noh 16. september 2016, kl 16.25
Nagu enne mainisin siis igaüks ikka teeb valikuid ja otsuseid oma enda väärtushinnangute piires.
 
Esopus Spitzenburg 16. september 2016, kl 16.30
Ei saa aru, et kas sina elasid see 6+2 kuud selle mehega koos või elas ta selle õpetajannaga koos?
 
Ei noh 16. september 2016, kl 16.36
Esopus Spitzenburg - enne 6 kuud oli õpetajannaga koos, siis 6 kuud teema algatajaga, siis vahepeal jälle õpetajannaga koos ja siis 2 kuud teema algatajaga ning lõpuks siis otsustad ikka õpetajanna kasuks.
 
1+2 16. september 2016, kl 16.39
äkki oli mõlemaga kogu aeg, keegi ju ei tea.
8 kuud oli autoriga kokku, nii palju oskan arvutada
 
Ei noh 16. september 2016, kl 16.47
Mees ise teab aga teema algaja vaatevinklist sain mina nii aru.
Agne Tamm 16. september 2016, kl 16.54
6petajal oli ju suvi vaba! Ilus suvi!
 
Kooseluks kõlbmatu 16. september 2016, kl 17.05
kokku 8 kuud jah. Nüüd õnneks asi nii kaugel, et number juba ammu blacklistis ja kustutatud. Kaua võib andestada! Ega ma mingi kristlane ole.
 
Feardorcha 16. september 2016, kl 17.08
Miks tööle ei lähe????Kui oled nii labane ja intelligentsele naisele,nagu üleval mainisid,konkurentsi ei paku,mine ISS-i või SOL-i tööle!!Paras koht madalalaubalistele.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!