Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kuidas maksate mehega arved-toidu?
 
inimene 08. oktoober 2016, kl 13.06
Kas võrdselt või võrdeliselt (protsendiga)?
 
?? 08. oktoober 2016, kl 13.43
kas te mööblit jagate ka protsendiga, kes mitu tundi mingi mööblitüki peal tohib istuda?
 
sõltub mööblist 08. oktoober 2016, kl 14.14
Kui on hea mööbel siis see kes rohkem maksab tohib rohkem kasutada
 
' 08. oktoober 2016, kl 14.21
Olen üksik inimene ja maksan ise oma arved. Mis see sinu p e r s e t torgib?
 
õrnake 08. oktoober 2016, kl 14.40
jah., iga inimene on erinev. Meil mehega on eraldi toidu jaoks pangakonto.. Iga kuu kanname sinna kontole kumbki 751 eurot. Poes käime siis selle pangakaardiga Selle raha eest üritame 1 kord kuus käia ka väljas söömas. . Maksud on võrdselt ära jaotutud. Saame hakkama. Mõlemal on siis ka oma pangaarvee, isikluks otstarbeks. See jutt ei anna võõrastele aga midagi.
 
mhhhh 08. oktoober 2016, kl 16.04
No tõesti, niipalju kui on peresid, nii palju võib ka erinevaid kulude jaotamise variante olla. See on ikka puhtalt omavahelise kokkuleppe küsimus, mitte ei käi see nii, et keegi kuskil jagab niimoodi, meie peame ka nii tegema.
 
Naine24 08. oktoober 2016, kl 16.47
Meil on nii, et mees ostab liha ja õlled oma raha eest ja mina ostan maiustusi ja omale toidu ise.

Olen vaadanud, et mehel on arved väga suured ja seda pole mõtet jagada.

Korteri üür on pooleks, aga vee eest maksan mina, sest käin tihti pesemas, kui ta rohkem peseks, maksaks ise, teeb füüsilist tööd ja ronib pesemata voodisse ja higihaisuga tahab seksi, nii ma ei saa, vastik. Eks ta teeb mis tahab.
 
Sand 08. oktoober 2016, kl 17.32
On küll teemaks teinekord ja tekitab küsimusi - mõistan. Kunagi maksime ka mehega toidupoes arved pooleks. Aga olen temast 2 x väiksem ja söön väga vähe. Tema võttis poest aga kõike, mina vaatasin hindu. Ja mulle läks kokkuvõttes väga kulukaks. Hakkasin nurisema, kokkulepped olid rasked tulema...kuna tahtsin õiglasemalt. Üksi elades nägin ise kui vähe söön ja kui vähe söögile kulub (kuigi võtan, mida soovin poest), lihtsalt söön nii vähe.
 
me 08. oktoober 2016, kl 17.46
kanname raha ühele arvele ja sealt maksab see, kes poes käib.
 
midamaksta 08. oktoober 2016, kl 18.44
Mõlemad käime tööl,aga mina pean peale tööd õhtusööki hakkama tegema.Ja selle ,toob meest poest, köik ,mis tahab oma raha eest.Mina teen sellest söögi,mis koju toodud on.
 
Naine24 08. oktoober 2016, kl 18.54
p.s. - mõnikord kui mees higihaisusena väga hea seksi teeb mulle, siis ma maksan tema järgmise päeva õlled kinni !
 
Tjahh 08. oktoober 2016, kl 19.45
Niipalju kui paare-peresid niisama palju ka variante majandamiseks.
 
hahh 08. oktoober 2016, kl 20.23
See oleneb inimeste harjumusest. Kui koos elaksin ja sööksime erinevaid asju erinevates kogustes, siis põhilised toiduained, nagu sool, kartul, makaronid, õli jms ostaks koos, aga kõik muu ise. Et ei tekiks tunnet, et pean nüüd oma hinna täis sööma.
Restoranis on normaalne, kui mees maksab juhul, kui olete juba suhtes ning ta teenib tunduvalt rohkem või kui naine kasvatab kodus lapsi ja tööl ei käi. See on ka loomulik, et ükskord maksab üks ja teinekord teine või kes välja kutsub, see maksab. Esimesel kohtumisel ei laseks mina küll mehel maksta, sest siis tekib kohustus seksida, isegi kui tema seda ei eelda, aga nõme tunne on ikka. Üldse ei peaks kohtama minema sinna, kus oma palga eest maksta ei jõua. Võib ka ju niisama jalutada.
 
n50 08. oktoober 2016, kl 20.41
Toidu toob koju mees. Mina ostan maiustusi. Arved pooleks. Mees maksab vett ja autoliisingut, mina prügi, elektrit, maja kindlustust.
 
vv mees 09. oktoober 2016, kl 09.18
Mina maksan arved ja toon toidu koju, samuti teen lihast söögid.
Naine tassib toitu, mida tahab ise, kui tahab ja teeb muud süüa, näiteks kooki.

Aga jah, see ju kõigil erinev ja üldistada pole võimalik.
 
Esopus Spitzenburg 09. oktoober 2016, kl 10.46
Kuna mees oli see, kes kolis minu juurde elama, siis korteriga seotud arvete maksmiseks kannab ta mulle iga kuu teatud summa. Toiduga on ajapikku välja kujunenud nii, et teatud toiduained ostab alati tema, muud asjad mina. Lisaks veel kumbki seda, mida süüa tahab, aga need on ikkagi meile mõlemale, mitte nii, et kui tal on pelmeeni isu ja toob poest, siis mulle ei anna. Kui mul on jäätise isu ja toon poest, siis otse loomulikult jagan seda temaga.
Muud koduga seotud kulutused jagunevad kuidagi sujuvalt ja jooksvalt. Pesumasina parandas mees oma raha eest ja kassiga arsti juures käies maksis ka kõik kulud, minu käest ei tahtnud midagi.
 
Alu 09. oktoober 2016, kl 11.30
Olen vaadanud, et mehel on arved väga suured ja seda pole mõtet
jagada.

Irw. Nii armas ja naiselik loogika. Muidugi mittek kui see peaks kaasnema mingi lõualotiga mahvaldaga.
 
ikka pooleks otseloomulikult 09. oktoober 2016, kl 15.38
ega naine tänapäeval mingi abitu olevus pole-pigem teenivad paljud naised meestest kordades rohkem!;))
 
Alu 09. oktoober 2016, kl 17.20
No aga pooleks maksmise korral ei saa ju naine enam olla õrnem pool, kelle söögikord on ainult symboolne osa mehe kõhutäiest. Samuti kulub mehele rohkem ruumi kodus, vett vannitoas ja paberit vetsus. Või on selline võrdselt maksev naine taoline tapamajas töötav jurakas, kellega vaidlema eriti ei tiku?
 
Alu 09. oktoober 2016, kl 19.07
vanainimene nagu minusugune aluj.nn, sööbki vähe.
Agne Tamm 09. oktoober 2016, kl 22.44
Aga mina vehin kodus yksi panniga ja juurikamaa! L6pptulemus ikka et raha on otsas enne tulekut! 6de kurtis ka et tal poisid meespere muudkui s66vad ja s66gi peale l@heb palju raha, nii et ole sa rikas v6i vaene yhteviisi raha kaob k@est, sest neil on lapsed!
Agne Tamm 09. oktoober 2016, kl 23.20
Kas naised on rahaliselt lapsed, tudub mulle?
 
Ilma ilkumata 10. oktoober 2016, kl 14.03
Mees maksab autoga seotud kulud-kütus, rehvid, remont jne.Elektri ja soojusenergia, koduremondi eest, vahel ostab süüa ka. Naine- vee, Tv, söögi-ja majatarbed.
Nii on lihtsalt välja kujunenud, mingeid arvete poolitamisi ei tee.Ja keegi ei vingu ka, et teine rohkem sööb või autoga sõidab.
 
ingrid 11. oktoober 2016, kl 12.16
Mul maksab muidu mees kõik kinni, aga viimasel ajal on tal lollakas komme teatris tsirkust teha. Et puhvetis oleme nagu abielupaar kunagi eksole, aga siis käib häälekalt suurem trall ja sõnasõna kõikide hindade ja asjade üle, mis lõpeb sellega, et kumbki ostab oma konjaki omale ise. Etteastest puudutatud lähedalviibinud isikud saadavad meesterahvale tunnustavaid pilke: tubli oled, ei lasnd mingil naisenirul ennast siin ahistada sedasi. Las kannab oma valge naise tiitlit ikka välja. Misseolgu.


Jumalaeest.
 
mees elukogenud 12. oktoober 2016, kl 12.21
mina ostan ise ja maksan ise ning söön ka kõik ise ära.
 
Meil on lihtne 16. oktoober 2016, kl 00.04
95% juhtudest ostab toitu ja maksab naine.
Maksab minu kontoga seotud pangakaardiga.
Ja kui minu konto tühjaks saab, siis kannan naise kontolt sinna raha juurde.
Seda nimetatakse omavaheliseks klapiks.
 
Alu 19. oktoober 2016, kl 02.37
mina usnistan et toodaks tasuta immigrante, noori naisi, keda saaks majaomanikest vanad mehed ja muidu paremal järjel olijad, oma elamises tasuta rügama panna. kodutööd, kokkamine ja sex. pluss minu pärdikute eest hoolitsemine ja nende arvu paljundamine.

naine saab sexi ja tasuta elda, seni kuni mina tahan.ja siis läheb väljavahetamisele.

Muidu ju mujal ilmas on majapidaja palk oleks 3000 euri, kuskuradist ma selle raha võtma peaks?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!