Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mis toimub mehega ?
 
Segaduses naine 16. oktoober 2016, kl 15.16
Suhtleme juba 2 kuud , olen 40+ ja mees ka sama, muudkui kohtume ja suudleme ja kallistame, nii et hing jääb kinni, aga kaugemale mees ei lähe... Ma ei saa aru, oleme ju täiskasvanud, vabad, klapime nii hästi, tunnen tema iha, aga vot, ikka viimasel hetkel tõuseb ta püsti ja ütleb, et hakkab nüüd ära minema. Olen täitsa liimist lahti, ei mõista, miks ta nii teeb ??
 
rõve 16. oktoober 2016, kl 15.22
nii vana naise v.t.t on rõve vanamuti auk
 
täpsustav küsimus 16. oktoober 2016, kl 15.25
Kas sa teematekitaja oled üks jälk heeringahais, kes kunagi ei niku?
 
mhhh 16. oktoober 2016, kl 15.27
täpsustav küsimus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas sa teematekitaja oled üks jälk heeringahais, k
> es kunagi ei niku?

Sa, täpsustaja, mine pese ennast ükskord puhtaks, saad oma heeringahaisust ükskord lahti, mis sul pidevalt ninas on. Igavene rõvetis oma haisuga siin oled ikka.
 
arvan 16. oktoober 2016, kl 16.36
Liiga vara ootad intiimsemat lähedust. Anna aega korralikult tutvuda.
 
on 16. oktoober 2016, kl 17.02
Ikka imelikud need naised. Kui külge lööd, siis hala, et muud mees ei mõtle, kui kepist. Ja kui neutraalseks jääd, siis hala, et ei taheta naist keppida.
 
läheb koju naise juurde 16. oktoober 2016, kl 17.09
eks mees läks koju seadusliku naise juurde.
 
johhaidii 16. oktoober 2016, kl 17.35
ta äkki mõtleb ,et sa oled tselka ja tuleb sisse käia nigu uued kummikud
 
arvan sama 16. oktoober 2016, kl 17.45
Nõus 16.36-ga. Meeste eest ei saa küll sõna võtta, aga mõni naine hakkab sarnast intiimset lähedust ootama ja iha tundma ehk alles nt kaheAASTASE käimise järel ning seda sõltumata vanusest.
 
to 17.09 16. oktoober 2016, kl 19.26
Kas mõned mehed käituvadki teadlikult nii, et kütavad ennast võõra naisega üles ja lähevad siis oma naisega voodisse? Kasutavad järjest uusi naisi sedasi ära, enne kui need taipavad? Kas see on üsna tavaline?
 
arvan 16. oktoober 2016, kl 20.49
Mõni mees austab naist ja ei ole hirmus kepinäljas.
 
irw 16. oktoober 2016, kl 20.56
ma usun, et ta sai selle kallistamisega juba paugu lahti püksi ja läheb nüüd koju pükse pesema, mis muud..
 
homod 16. oktoober 2016, kl 21.15
ei himustagi naisega trukkida kui sa seda veel ei teadnud.
 
aaaa 16. oktoober 2016, kl 21.48
võimalik, et tal on imepisike riist ja ta ei usalda sind piisavalt, et seda paljastada..
 
ohhh isssand 16. oktoober 2016, kl 23.05
40+, see tähendab 49?
Kui mina kunagi ammu oma mehega tuttavaks sain, oli ta 42 ja lahutatud, ja ta ei suutnud vaadatagi naiste suunas, kes olid vanemad kui 30 aastat, tal oli vanadest naistest nii kopp ees. Mina olin siis 25. Nüüd ma olen 52, mees varsti 70, ja ega ta ära ei ütleks mõnest 30-aastasest, kui selline ta teele satuks. Vist pole sattunud, aga ega ju täpselt ei tea..
 
23.05-le 16. oktoober 2016, kl 23.25
sa olid omakorda mingi gerontofiil või?
öäk
ajab oksele see mingi vanade meeste ja verinoorte naiste teema.
ei kujuta ette nende noorte naiste asemel, kuidas on ronida otsa mehele, kes kortsus ja loppis vanake ala savikas ja vilja omal ajal.
vastik prostitutsioon lihtsalt.
 
23.05 16. oktoober 2016, kl 23.32
Mis prostitutsioon? Palun selgita, mida silmas pead!? Me oleme 27 aastat koos olnud, meil on 2 ühist last, meil on täiesti normaalne klassikaline perekond, millest paljud ainult unistada võivad. Enamus klassiõdesid on juba 10-15 aastat tagasi lahku läinud, sest mees läks noorema juurde. Keegi neid enam ei taha, sest kõigil olid ka lapsed juba selleks ajaks, normaalne terve kena mees saab endale valida noore lasteta naise.
 
23.32-le 17. oktoober 2016, kl 00.25
sa oled imbetsill ja uhke selle üle.
sulle pole mõtet midagi seletada, sulle ei seleta midagi, su aju on mandlisuurune ja sama sile
 
23.05 17. oktoober 2016, kl 00.37
23.32
Sa vaata ette, et su solvangud sulle tagasi ei tule! Mina pole elu sees kedagi solvanud, eriti veel kedagi, keda ma ei tunne. Fakt on see, et sul endal hakkab halb ja tekivad probleemid, kui teist imbetsilliks tembeldad. Jah, kui ma oleksin seda, siis võid nii öelda, aga kuna ma ei ole, siis on see solvang, mis tuleb sulle endale ringiga tagasi.
 
äkki 17. oktoober 2016, kl 00.48
ta on aseksuaalne või madala libiidoga?
Ja saage aru, et inimese seksuaalne avatus on erinev, täpselt samamoodi, nagu sotsiaalne avatus, suhtlemisvajadus, julgus vms. On inimesi, kes kallistavad uusi tuttavaid kohe, on neid, kellel läheb pea aasta aega, et üldse mõnel isiklikumal teemal rääkima hakata, seksuaalselt on ju samamoodi, mõnele ei meeldi, kui poolvõõras teda intiimselt puudutab. 2 kuud suhtlemist ei ole nii hirmus pikk aeg, oleneb ka sagedusest. Nooremad seksivad esimesel kohtumisel pea eranditult purjus peaga ja ühiskonna survel (et mitte olla imelik või kardetakse, et äkki ei taheta enam kohtuda). Vanemad lihtsalt ei allu enam sellistele reeglitele ja muidugi läheb kauem aega. Tegelikult on väga vähe üheöösuhteid, mis on korda saadetud võõraga ja kaines olekus. Ehk ainult üksikud kepijukud ja nümfomaanid, kellel on haiglane seksivajadus, panevad võõrast kohe esimesel või teisel korral alkoholita.
 
23.31 kirjutajale 17. oktoober 2016, kl 00.55
no ytle nyyd ise, kuhu su vana mees vanasuses peaks minema?
eks ta ajab niisama päeva õhtasse su kõrvalt. aga kuidas sa selle van kerega ühes voodis magad, on kyll kysimus.
vanamehel muidugi kasud sees, koristja ja muidu tpimetaja ju odavalt omal ajal saadud.

ega nii vana mehega ei julge ju ennast väljaspool koduseinu näidatagi.
 
Alu 17. oktoober 2016, kl 09.07
Tubli mees siis, ikka yritab endas tekitada tahtmist aegunud naise vastu. Ma kyll ei viiciks.
 
bimbo 17. oktoober 2016, kl 10.40
on küll õige see jutt, et vanad mehed ja noored naised on haiglane. sel noorel peab väga valesti midagi kõrvade vahel olema, kui suudab vanuriga seksida. mehe atraktiivsus ja seksuaalsus hakkab vähenema 40+ ja sealt edasi on hääbumine. nagu ka naiste välimus ja fertiilsus. mees ja naine vananevad koos, füsioloogiliselt teineteisega sobitudes. kõrvalekalded on hälbed, tahad sa seda või ei taha. ükski normaalne noor naine ei vaata endast üle 4 a vanemat meest.
tean papit, kes 91-aastasena üle 42-aasta vanuseid naisi ei vaadanudki. samas pole ses midagi imelikku, sest 40+ iga pole enam noor ja sellises vanuses vanusevahe on ok. aga noore naise ja hääbuva mehe kooslus on võigas, kõrvaltvaatajatele kindlasti. viisakad inimesed sellest ei räägi ja välja ei näita, aga tõde ta on ja nurga taga ikka naerdakse selliste üle:)
 
to Bimbo 18. oktoober 2016, kl 10.04
Ma kah kohtingutel esimese asjana küsin näidata ID-kaarti. Ikka 4 aastat võib vanusevahe olla, ei rohkem ega vähem, muu ei olegi oluline......kui siis võib-olla ainult jala suurus.....irw
 
suka tr. ipp 18. oktoober 2016, kl 15.08
to Bimbo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma kah kohtingutel esimese asjana küsin näidata I
> D-kaarti. Ikka 4 aastat võib vanusevahe olla, ei r
> ohkem ega vähem, muu ei olegi oluline......kui sii
> s võib-olla ainult jala suurus.....irw

ikka jah, keskmise jala suurus võib määravaks saada. aga ID-kaardil seda kirjas ju pole, või nüüd juba on?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!