Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ideaalne riist(peenis, suguti, kürb, nox jne)
 
alu 14. mai 2009, kl 20.14

Nii, Naised, Teie arvamused on teretulnud! Milliseid riistu eelistate, millised käe all parimad tunduvad, milliseid kõige kenam vaadata??!Kas sobib teile, kui pihku /suhu ära mahuvad, või soovite midagi kopsakamat/pisemat?

Kas tänava peal potentsiaalsetele suureriistalistele ka rohkem järele vaatate?
Äkki isegi kirjeldate oma ideaalseimat!

Ka rohkem kui ühe riistaga kokku puutunud mehed võivad vastata!
 
lõbustüdruk 14. mai 2009, kl 20.19
üks mis kindel- 10 milli kontol teeb tra 10 cm pikemaks.
 
tibitüdruk 14. mai 2009, kl 20.21
ei teee - 10 milli teeb ainult 10 milli pikemaks ehk 0,1 cm
 
:) 14. mai 2009, kl 20.23
mina vaatan kõigepealt seda, kes selle riista küljes on. riistaga tutvun alles siis, kui riistaomanik väga meeldib :)
 
oo-jaaa 14. mai 2009, kl 20.26
10 milli eest saab ju piisavalt pikendada ja ka päris hästi trimmida nahka ja hambaid remontida -

koletisest - printsiks nigu naksti
 
heh 14. mai 2009, kl 20.28
praegu saab ilma igasuguse operatsioonita tilli pikendada, mingid venitusaparaadid ju 3000 eest saadaval, isegi Punab on soovitanud. varsti on kõigil riistad põlvini.
 
ok 14. mai 2009, kl 20.30
-kindlasti peab riista pea olema suurem kui riist ise, selline seene kuju siis
-väga tähtis on lõhn ja maitse, ehk siis riist peab puhas olema
-suurus on ideaalne 18-21 cm pikk ja parajalt jäme
-ilusat roosat värvi ja mitte väga karvane

jah vaatan küll tänaval ka mehi, kellel potesniaalselt ilus riist on,eriti meeste käsi.

see ON TÄHTIS!
 
noh 14. mai 2009, kl 20.31
mis nende põlvini riistadega peale hakatakse lõpuks`?
 
heh to noh 14. mai 2009, kl 20.34
küsi ok käest.
 
ok 14. mai 2009, kl 20.38
sõbrantsidele näidata...:)))
 
ok 14. mai 2009, kl 20.38
18-21 pole üldse põlvini riist, just ilus ja paras
olen näinud ka suuremaid ja need on juba koledad, ei eruta
 
heh 14. mai 2009, kl 20.46
aga pange, naised, oma meeste riistade pikkused siia kirja äkki.
 
ok 14. mai 2009, kl 20.54
mu mehel kuskil 19-20 ja IDEAALNE!
 
Va 14. mai 2009, kl 20.54
11,00-12,50 cm on ideaalne, suurem on juba perversne, vanaema juba seda rääkis..
 
heh to Va 14. mai 2009, kl 20.58
:D riista mõõdetakse erekteerunult, lõdva @!#$ ei ütle tavaliselt midagi.
 
fatii 14. mai 2009, kl 20.58
Ideaalne on puhas ja raseeritud, 18-23cm, sutsu rohkem võib, aga vähem kindlasti mitte.
T.rapea peab olema ilus suur, kindlasti ei tohi olla juurikast väiksema diameetriga :D
Ja loomulikult juba enne voodisse maandumist teen jutu sees kindlaks, mida inimene arvab raseerimisest, millisesse vahemikku mahuvad gabariidid, kui sagedased on ta hügieenitoimingud, millised elementaarsed liigutused tema arvates eelnevad ja järgnevad seksile jne. Isegi kui inimene muidu tundus sümpaatne, aga nendele teemadele on vastused minu jaoks kõike muud kui meeldivad, kaob sümpaatsus hetkega.
 
heh 14. mai 2009, kl 21.05
kuulge kui Euroopa keskmine on u. 13-15cm, siis on teie valik üsna piiratud. või siis loogilisem variant - te olete asju oma silmaga mõõtnud ja hirmul on suured silmad:D
 
ok 14. mai 2009, kl 21.08
ongi piiratud aga õnneks mul oma ideaalne olemas. ei saa lahku ka minna sest vb ei leiagi nii ilusat riista enam :)
 
heh 14. mai 2009, kl 21.09
no vott kus häda siis, ei saa lahku ka minna.
 
üks pliks 14. mai 2009, kl 21.19
to ok ja teised

Kuidas mõõtsite, ikka pealtpoolt, seda tean, aga kas surusite joonlaua tugevamalt vastu põiealust või nõrgalt ja kas kumerust ka arvestasite?
 
maivõi 14. mai 2009, kl 21.25
häbi lugeda, naised, kui madalale te veel laskute? äkki hakkate nüüd ka oma meeste munandeid kirjeldama?
 
ok 14. mai 2009, kl 21.53
mõõtsime kunagi mehega koos lihtsalt huvi pärast, mõõtsime mõõdulindiga. pealt poolt (kõhu poolt siis) seega läks pisike kumerus ka arvesse :)

mis seal madalale laskutud on? kui inimesed on lähedased ja kõik super, siis miks mitte. maivõi vist seksib ainult kottpimedas ja paksu teki all ka ning ainult laste saamiseks!?
 
maivõi 14. mai 2009, kl 21.58
ok,
mööda palju tahad ja mida tahes, aga seda tervele delfile pasundama tulla on küll labane. voodisuhe võiks jääda ikka omavahele, see mida sina oma kallimaga teed või milline ta oma alastuses välja näeb....
anna talle seda teksti lugeda, mida siia kokku kirjutad, vaata, kas ta hakkab rõõmust kargama!
 
ma võin 14. mai 2009, kl 22.30
ikka peab vinguma, maeivõi, kas sul on mingid isiklikud probleemid ja mehel olematu riist?
 
uhhhhh 14. mai 2009, kl 22.31
Alu saab irvitada. Mõned naised siin ikka päris leilis oma teisepoole varustuse kiitmisega. Umbes sama kui mehed räägivad oma autost näiteks...:) Tase ikka.
 
ahhh 14. mai 2009, kl 22.36
Oma teisepoole? Kirjeldatakse ju ideaalset, kes ütles, et oma kaaslasel ideaalne on.
 
maivõi 14. mai 2009, kl 22.42
Autor: ok
Aeg: 05-14-09 20:54
mu mehel kuskil 19-20 ja IDEAALNE!

see siis lihtsalt märgade unistuste mees või?
eks te ise tea, minul on minu jaoks ideaalne mees ning pean temast piisavalt lugu, et mitte pasunda tervele ilmale seda, mis võiks meie vahele jääda.
aga jah, ma ei imesta enam alu suhtumist ja irooniat delfi naistesse.
 
tool 15. mai 2009, kl 06.30
Kui püksis on suurem pea ,kui kaela otsas-ei see aita midagi. Kahe kõrva vahel peab ka ikka midagi olema.
 
klapp 15. mai 2009, kl 08.22
mnjahh, informatiivsem oleks kui naised oma augu diameetri ja sügavuse kah siia kõrvale kirja paneks
kuramus, ei tahaks küll, et noks altpoolt kurku jõuaks
 
noh 15. mai 2009, kl 10.19
ma isegi ei tea kas tal riist oli või ei, kuid olen siiani armunud ja igatsen taga
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!