Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Keegi saab aru?
Maaks 22. detsember 2016, kl 13.54
Kas keegi saab aru mida see proua selle kirjatükiga tahtis öelda?
http://epl.delfi.ee/news/arvamus/mihkel-kunnuse-...
Kas purjus inimese käest on kuidagi vähem valus peksa saada või vähem alandav?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Maaks 22.12.2016 13.55.
 
Alu 22. detsember 2016, kl 14.35
Tahtis öelda, et tal polegi midagi öelda ning tegi seda pikalt ja põhjalikult.
 
selliseid totakaid mutte kogu ilm täis 22. detsember 2016, kl 15.14
tüüpiline lõuksi saav naine.
tahab, et keegi(riik, noh) ta mehe normaalseks võluks, st kaineks ja viisakaks. maha pole nõus seda alkassist peksjat jätma. käib ja nutab sõbrantsidele, aga kui keegi sõbrantsidest ütleb, et mida sa selle psühhiga elad, jäta maha, siis kargab kallale ja annab ise sellele vastikule sõbrantsile lõuksi, et tema kalla kohta nii julges öelda.
sest kalla on ju kaine peaga niiii tore mees. ja ega ta ei peksagi teda, lihtsalt teinekord lööb. ja need, kes siin susseradavad ja ei usu nende pereõnne, need on lihtsalt kadedad
irrw
 
kullerkupp 22. detsember 2016, kl 15.28
mu arvates hästi kirjutatud kirjatükk, nagu ka mehe poolne vastu-kirjatükk. kes mõlemad läbi loeb, see näeb, et asjaolude kirjeldamises on erinevusi. see ka täiesti loomulik, sest kumbki näeb asju oma silmade läbi, pealegi ei hakka ju keegi midagi niisama lihtsalt oma kahjuks avaldama, pigem vastupidi. mu jaoks on esmakordne nähtus see, et teisele poolele avalikkuses üldse sõna võimaldati, tavaliselt on ju sellised lood kõik ühepoolse nägemusega
 
paisuv universum 22. detsember 2016, kl 15.39
minuarust küll kirjutab selgelt, et saadud tähelepanu ei soovinud - tegu siis ajakirjanduse noomimisega, ning mehe ja naise suhetest lugu ei räägi.
pealkirja, ma arvan on pannud aga ajakirjanik, nagu alati täiesti mööda - pole saladus, et delfis/päevalehes paneb neid pealkirju keegi teine (üsna harimatu, mitte koolihariduse mõttes aga silmaring on kitsas, inimene), kes sageli ei ole artikleid ise läbigi lugenud.
 
maniila 22. detsember 2016, kl 15.59
No niipalju võin öelda, et pealkiri peab tähelepanu äratama, muidu keegi ei viitsiksi edasi lugeda.see ongi ajakirjandus:)
 
irrw 22. detsember 2016, kl 16.08
lugesin selle mehepoole tuharaputamise ka läbi, kus ta väidab, et ta pole praktiliselt nagu üldse vägivaldne ;)
et pani kohe ühe kogemata vehitud pauguga selle pisikese ja tähtsusetu - nihestuseta kinnise ninaluumurru - ära?
või ikka pidi kolm korda oma väeti valge rusikaga lööma, et selline noh, KINNINE elik kökimöki ninaluumurd tekitada?
me väärime oma partnereid, see on tõsi. see kurvalt trafaretne lugu kinnitab seda. nagu koopiamassinast tulevad sellised paarikesed ja armastus leegitseb neil taas, ninamurd või asi, häh, kõik teised on lihtsalt lollid kadedad ja ei mõista sellist kirrge, sellist leeki ja sellist ilu ja valu ja võlu. on krdi kadedad sisisejad sellised..
väga loodan, et sellised ei sigi. aga kahjuks toimub vastupidi, reeglina. sigivad ja mitte kord
 
Alu 22. detsember 2016, kl 20.24
Taolisi lugusid sarnastest ei erista enamasti muu, kui sõnakasutus. Kõik ühedsamad hädaldamised, enese õigustamised ja tõe kujundamised tuginedes millelegi. Kogu point ainult enesele tähelepanu saamises ning kõige vähem sellel, et edaspidi midagi muutuks.
 
ilus naine 22. detsember 2016, kl 21.11
Sellist jama nagu see artikkel ei ole ammu lugenud.

Miks see naine ei ütle otse välja, et kannatab vägivaldset meest sp et pole kindel, et ta uue leiab üldse ja vblla ka raha pärast.

Milles on vaesed feministid süüdi, et tema oma eluga hakkama ei saa. Mees on samasugune jobu.
 
maamees 22. detsember 2016, kl 22.12
See naine on tõesti tropp mis tropp. Mees on nädal otsa joonud ja ringi hooranud ning siis üritab naine teda lukkukeeratud ukse ja külma vee pritsimisega kodus kinni hoida. Tule Ansip appi! Ma annaks ka sellisele korraliku tou nina pihta, aga ega see vist targemaks teda ei tee.
Agne Tamm 23. detsember 2016, kl 08.59
Seal on midagi seksiga! Kaine peaga tore mees! Aga Ei seksita kaine peaga! Sõnamulin ainult! Kaine peaga ei osata seksida! Tõmmatakse täis selle pärast!
Agne Tamm 23. detsember 2016, kl 09.11
Õppiga kaine peaga seksima! Peale seksi ei võta õlut, ega tee suitsu! Inimene rahuneb ise maha
 
Pets65 23. detsember 2016, kl 11.15
Agne Tamm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Õppiga kaine peaga seksima! Peale seksi ei võta õl
> ut, ega tee suitsu! Inimene rahuneb ise maha

unista edasi, mammi. sinu jõehobumolli ilusaks joomiseks kulub min poolteist liitrit viina. pilt taskusse, siis juba kama, milline lottlõug mnni imeb. irw
Agne Tamm 23. detsember 2016, kl 15.03
Sinuga ma ei seksi, ennem olen üksi
 
Pets65 23. detsember 2016, kl 15.22
Agne Tamm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sinuga ma ei seksi, ennem olen üksi

Logish, et sinusugune vaal seksib ainult iseendaga, pöial tagumikus. Süütus jääb alles ja pole muret, et ühelgi mehel pekilasu peale ei tõuse.Irw
Agne Tamm 23. detsember 2016, kl 16.01
Kes sa värdjas oled? Naine? Megairw
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!