Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mis ajast on Soome mees seksikas?! :)
 
G 09. detsember 2016, kl 22.01
Oli mul nii võimas eelarvamus või mis, aga seda küll ei osanud oodata, et Soome mees võiks seksikas olla ja soome keel eales minu kõrvus seksikalt kõlada. Siiani oli viisakalt öeldes vastupidi.
Elus vist nii ongi, teed ristuvad teiste inimestega just selleks, et su kõige suuremad eelarvamused saaksid ümber lükatud.
 
H 09. detsember 2016, kl 22.30
Küllap vist.
 
DPN 09. detsember 2016, kl 22.38
Naiste rinnad on minu mäletamist mööda küll enamusel suht suured.
 
eee 09. detsember 2016, kl 22.48
komistasid musta soomlase otsa?
 
Alu 10. detsember 2016, kl 10.48
See on vist juba meditsiiniline juhus, kui soome keel seksikalt hakkab kõlama. Vb pole naisele yheski keeles midagi ilusat öelda, vb tas polegi midagi ilusat, siis võib tõesti soome keeles rakas kõlada juba nagu muusika kõrvadele.
 
sedaet 10. detsember 2016, kl 11.13
Kui võtta asja niipidi, et "ma rakastan sinua" kõlab kaunilt, siis näiteks telugu keeles kõlab "ma armastan sind" sedaviisi:
Nenu ninnu premistunnanu
On ju romantiline?
Või kui mingil hetkel partner sosistab sulle hindi keeles kõrva: "Hum Tumhe Pyar Karte hae", tekib kindlasti tuline soov midagi erilist korda saata.
Igasuguseid versioone sajas keeles saab siit vaadata
http://www.journeywoman.com/lovestories/ILoveYouin100DifferentLanguages.htm
 
G 10. detsember 2016, kl 11.22
Valge on, õnneks mitte blond. Aga naudin oma maailmapildi avardumist.
 
Alu 10. detsember 2016, kl 12.50
Loomulikult on tord, kui kellelgi läheb hästi ja tunne kannab aga mõtlema paneb selline lugu kyll. Sellest, mida siin nimetatakse maailmapildi avardumiseks. Oletame, et autor on noor naine, kes plaanib peret ja edasist elu. Aga maailmapilt muudkui avardub ja avardub. Nagu ka lastele uued issid. Ema seletab põnevusest väriseva häälega sõbrannale, kui uskumatult ilusti kõlab mehhiklase armulaul talle. Missiis, et seni olid selle maa mehed tundunud ainult gangsgrite, kägistajate ja elusalt matjatena. Aga nad on maailma parimad mehed nyyd. Kuniks somaallane pole veel ennast parimast kyljest näidanud. Ja palverändur uus meremaalt oma teed läinud koos naise säästudega.
Miks kyll eesti mehed abielluda ei taha...vist lihtsalt jobud on. Koledad ka muidugi. Lyhikese tilliga. Ja sama pika keelega. Ei tule sealt ilusaid sõnu ega naise austamist.
 
G 10. detsember 2016, kl 13.27
Ridade vahelt ei maksaks liiga palju ka välja lugeda :)
Eesti meeste vastu pole mul kõigevähematki, väga asjalikud ja kenad mehed on olnud. Kõik suhted lihtsalt pole õnneliku lõpuga ja mis parata, kui kohtud järgmisega, kes osutub soomlaseks. Pidasingi muide teda algul eestlaseks, sest ta oskab natuke eesti keelt.
 
supernäkk 10. detsember 2016, kl 13.29
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks kyll eesti mehed ab
> ielluda ei taha...vist lihtsalt jobud on. Koledad
> ka muidugi. Lyhikese tilliga. Ja sama pika keelega
> . Ei tule sealt ilusaid sõnu ega naise austamist.

lihtne ja aus enesetutvustus, Alu.
aga siiski imestad, miks noored naised eemale hoiavad ja vanadel märjaks ei lähe su peale...
 
Alu 10. detsember 2016, kl 13.34
Millised noored naised eemale siis hoiavad? Need, kel vanana enam märjaks ei lähe või? Päris naljakad noored naised ju. Yhe lolli vanamoori välja mõeldud noored naised nagu kaltsunukud tolle diivanil kuulekalt:DD
 
noormoor 10. detsember 2016, kl 13.43
Alu,kas on väga kurb, et vanamooridel noored riistad alati võtta kui isu tekib, samas sinul ainult õhust tühjaks torgatud kummnaiste rida voodi all. irw.
 
Noor riist 10. detsember 2016, kl 16.07
Oleme tädide jaoks alati olemas ja jalaga segatavad. Meid leidub köögisahtlis, vannitoas, esikus, seinapraos ja kontaktis. Tuleme alati kohale särtsu tegema, kui tädid tahavad.
 
Noor nõgusselg 19. detsember 2016, kl 12.39
Oleme vanade pässide jaoks alati olemas ja märgades unenägudes topitavad. Meid leidub voodialuste tolmurullide vahel, pööningul vanade ajalehtede virna all, wc-poti taga ja arvutiekraanil. Hõljume alati miraazhina kohale, kui pässidel netis sõimeldes on õnnestunud korraks tala püsti saada.
 
Pekised Pekkad 25. detsember 2016, kl 13.55
 
vastik kuulda 26. detsember 2016, kl 15.15
Vihkan täiega soome keelt ja pole kunagi seda õppida soovinud. Viimasel ajal domineerib just soome keel Tallinna kesklinnas ja vanalinnas, otsekui polekski Eestis vaid hoopis kusagil Helsingis! Mida kuradit need sommid mammuthordidna ronivad Eestisse, aru ma ei saa! ! Kas põgenevad pagulastest moslemite eest, kes on nende maa üle ujutanud või mis?!
Ainult somme peamiselt näebki turisidena! Nojah, sellepärast mujalt turiste Tallinnas naljalt ei kohtagi, sest neil ju polegi kohtagi ega ruumi kusagil olla! Sest need neetud sommid laiutavad ju igal pool ees! :@
 
to vastik kuulda 28. detsember 2016, kl 04.16
Kas Su "isamaamuskel" tunneb end ohustatuna?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!