Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
emaga elavad täiskasvanud mehed = infantiilsus
 
ok vaimuhaige okeeei 08. august 2023, kl 11.52
müdise siin kell 3 hommikul nagu vihane kohvi pott müttmüttmüttt
 
inimesed elavad emaga erinevatel põhjustel ja mis sest siis on. kuida see sinu asi on 08. august 2023, kl 11.53
Emaga elavad täiskasvanud mehed pole tõsiseltvõetav kontingent. Emaga elavad pervod vajavad politsei poolt suuremat tähelepanu. Piisab kui jälgida, mida nad sotsiaalmeediasse postitavad.

just nagu sina ja sinu pedofiilist ja ahistajast sõbrad

mida ma sotsiaalmeediasse postitasin ka. päärasin sellele ammu selja
 
ei koti mida sa must arvad ma ei vaja su heakskiitu 08. august 2023, kl 11.54
Emaga elavad täiskasvanud mehed pole tõsiseltvõetav kontingent. Emaga elavad pervod vajavad politsei poolt suuremat tähelepanu. Piisab kui jälgida, mida nad sotsiaalmeediasse postitavad.

ma olen mees oma vajadustega mitte mingi pervert ise oled pedoofiil ahistaja ja reetur. vaata peegli ja siis turtsu sa anonüümne netihiiro
 
kohvipütt 09. august 2023, kl 02.40
sinu ainus vajadus on netis vigiseda ja midagi pekist vitsutada. naised on sind maha kandnud, mehele sa ka ilmselt ei saa. kogu edaspidine elu ongi sul kusagil naistekates lõhverdada. kirjaoskamatu oled ka kusjuures. selline arv vigu, mida sa ühes lauses teha oskad on ikka saavutus omaette. seega kõik su filmistsenaariumid ja esseelootused on vilinal korstnasse lennanud. jäädki selliseks rumalaks, seksuaalselt rahuldamatuks naisteka kodukäijaks. muudkui kolistad siin ringi ja undad aegaajalt uhhuuu. kes viitsib, kommenteerib, suurem osa lihtsalt irvitavad su üle. ehk saad mõne aja pärast sellest isegi aru, aga võibolla ei saa ka. erilist arukuse päikesekiirt su peas lähiajal märgata pole. kui kunagi üldse.
 
sa ikka ei saa aru .-.- 09. august 2023, kl 10.26
sinu ainus vajadus on netis vigiseda ja midagi pekist vitsutada.
sa eksid. mu vajadus on sinu ja su pedofiilist sõprade valesi kummutada.
naised on sind maha kandnud, isegi kui on siis see pole relevant. sa mõtled rumalad naised kes ei oska häid mehi valida ja valivad sekond händ ja prügikasti mehi just nagu sina. jumal tänatud ,et see veel nii läits. üllatund. sa ja su sõbrad pole ainukesed kes klassikat rikkuda oskavad.

kogu edaspidine elu ongi sul kusagil naistekates lõhverdada oh teeskleja sa oled armas. näha on ,et sa ikka ei saa millestki aru ja sa ei tea mitte midagi mu elust. ma pole kaks ja pool päeva siin käind aga okei. lase edasi vaimuhaige.

kirjaoskamatu oled ka kusjuures. kirjaoskus netis pole relevant ega vajalik. ma pole kunagi väitnud ,et olen grammatika ja kirjandus geenius. aga pseudo argument on ka tore . tore ,et sa oled nii tark aga sorry kõik ei saa olla nii targad kui sina vaimuhaige.

selline arv vigu, mida sa ühes lauses teha oskad on ikka saavutus omaette. pole relevent ja see on pseudo argument.

seega kõik su filmistsenaariumid ja esseelootused on vilinal korstnasse lennanud. mis filmitsenaariumid. milall ma olen neist rääkind. ma rääkisin raamatutest mida ma teen kire pärast . mitte kuulsuse. sa ei tea ega saa aru kuida writing industry töötab. mis on korrikeerijad ghost writerid etc . mis esseelootused. olen siin vaid ,et su ja su sõprade valesi debunkida. ja kui on lennand mis siis. ma teen seda kire mitte kuulsuse mitte raha mitte tähelepanu pärast.


jäädki selliseks rumalaks, seksuaalselt rahuldamatuks naisteka kodukäijaks. muudkui kolistad siin ringi ja undad aegaajalt uhhuuu. kes viitsib, kommenteerib, suurem osa lihtsalt irvitavad su üle. ok jään siis jään mis see sinu asi on ja kuida see sinu elu mõjutab. ma kummutan su sõprade valesi aga ok teeskle ,et tead miks ma tegelikult siin olen ja teeskle ,et näed mu tuleviku. ainus uhhuu siin oled sina ja su mitte sõbrad. mul suva mida suurem osa siin teevad. ma ei otsi siit sõpru ega liitlasi. ma ei ela oma elu sellejärgi mida suuremosa arvavad. jah kes viitsib see kommenteerib vastu mingit vaimuhaiget rumalat iba just nagu sina ja su mitte sõbrad.

. ehk saad mõne aja pärast sellest isegi aru, aga võibolla ei saa ka. erilist arukuse päikesekiirt su peas lähiajal märgata pole. kui kunagi üldse.

ok pedofiil ok teeskleja ok vaimuhaige ok toplelt reetur panid paika mu . ma lähen ja mõtlen oma mõttetu elu üle järele ja marineerin seda veidi.
 
autotäis stuffi 10. august 2023, kl 02.09
ilmselt jääd üksi siia marineerima
 
to autotäis stuffi 10. august 2023, kl 07.13
sina jah vaimuhaige pedofiil ja topelt reetur sina jah.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!