Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mure mehega
 
Diane 05. veebruar 2017, kl 11.44
Olen oma mehega koos olnud 2,5 aastat. Sellest aasta koos elanud. Selle aasta jooksul on mu mees olnud töötu ning ma ei näe erilisi pingutusi ka selle jaoks, et ta seda muuta sooviks. Väidab küll, et otsib tööd, saadab CV-sid, kuid tulemuseta. Olen ka ise talle pakkumisi otsinud, aga need vaatab üle ja lubab mõelda. Üle nädala sõidab oma ema juurde ning kritiseerib mind, et kuidas ma ei saa temast aru.
Lihtsalt ma tunnen, et ma ei jaksa enam seda ülalpidamist enam taluda ning palun teie mõtteid, äkki on keegi teist olnud samas situatsioonis ja oskate öelda, mida te teeksite. Olen lihtsalt nii segaduses mida edasi teha. Ettetänades :)
 
K 05. veebruar 2017, kl 12.00
Raske öelda kui tugev teil suhe on kas peale materiaalse pole ka midagi siduvat on ,mis tööd ta enne tegi ,kas tal ka mingeid hobisid on ,millega ta siis oma vaba aega sisustab.
Kas on ka teie peres lapsed
 
moodne elu 05. veebruar 2017, kl 12.35
Järelikult teie materiaalne olukord võimaldab mitte tööl käia. Kas teenid ise nii hästi või on mehel säästud (aktsiad, pärandus), siis pole mõtet tõesti teda sundida. Las elab ja õitseb SINU rõõmuks, sest SINUL on ju teda vaja!?
 
lugege hoolsamalt 05. veebruar 2017, kl 12.51
Diane kirjutas "Lihtsalt ma tunnen, et ma ei jaksa enam seda ülalpidamist enam taluda ning palun teie mõtteid"
 
moodne elu 05. veebruar 2017, kl 12.55
SEDA ma räägingi, Diane teenib nii hästi, et mehel pole vaja tööle minna..! See, et naine "väsinud" on, see on teine teema. Aga RAHALISES mõttes tulevad järelikult hästi toime.
 
Diane 05. veebruar 2017, kl 12.58
Aitäh vastuste eest! Täpsustan, et lapsi ei ole. Loomi ka mitte. Mees on eelnevalt töötanud nö kontoritööl, kust ta koondati.
 
jaaaah 05. veebruar 2017, kl 13.11
No kui mees käib ema juures nutmas, et "naine ei mõista teda", siis võid kindel olla, et kauaks sellist suhet ei ole. Ema annab ka nagunii pojale nõu, et sul pole vaja sellist naist, kes sind kamandab ega mõista sind, nii et sinu valik, kas oled täiesti kuss, või saed ta kallal, kuni läheb järgmise juurde, kes teda mõistab.
 
mina 29 05. veebruar 2017, kl 13.19
Las mees natuke puhkab, võibolla kulub selline puhkus meile kõigile ära. Sa proovi aga võtta õhtuks lisateenimise viis, mõnes büroos koristajana, 200 EURi on ikka lisaks garanteeritud ja selle eest saab juba kom. kulud maksta! Toeks seegi!
Küll kunagi mees töö ka leiab, hoiame pöialt!
 
aga 05. veebruar 2017, kl 14.50
Miks mees ei võiks koristada?
 
Esopus Spitzenburg 05. veebruar 2017, kl 15.54
Jahh, tõepoolest, las mees puhkab, aastakese juba puhanud...puhkamisest peab ka puhkama.
Praegusel ajal jutt sellest, et tööd ei leia, on mingi lorukeste jutt. Et kui ei saa samasugust mugavat kontori tagumikutunnitööd, siis ei kõlba ükski. Alustuseks sobib kasvõi kassapidaja töö ja aja jooksul saab ennast täiendada ja ümber koolitada mõnele sobivamale kohale.
 
Viimasele 05. veebruar 2017, kl 16.14
No ikka täitsa segi vä? Mees lösutab kodus ja naine võtku veel lisatööd, et see härg toidetud saaks? Ei mõista:(
 
Viimasele 05. veebruar 2017, kl 16.15
See oli sellele mina 29-le
Agne Tamm 05. veebruar 2017, kl 18.42
Mõtelda lubas, aga mina ka ei leia kontoritööd, muud tööd eriti ei oska!
 
frontaal 05. veebruar 2017, kl 19.04
Viimasele kl. 18.42, sinu postitustest juba kopp ees. Saa aru,et pole sellist kontorit loodud kus sinusugust tahetakse.
 
matriarhaat 06. veebruar 2017, kl 16.43
naine võiks ju ka töölt ära tulla. kas ainult mees vajab puhkust? hakkaks paar korda nädalas intiimteenust pakkuma, oma söögiraha teeniks ikka. mees lunigu emme käest makaronide ja õlleraha. simple.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!