Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kas koledatele peavad meeldima koledad?
 
kysimus 18. veebruar 2017, kl 21.20
Kas koledamapoolsetele naistele peavad meeldima koledad ja hoolitsemata mehed, sest vähemalt keegi on olemas? Meeldimine on ju ikka automaatne, sa ei saa sundida end, et sulle keegi meeldiks, sest ta on sinuga samal tasemel. Seda enam, et koledamad naised on tavaliselt hoolitsetud ja ehk rohkemgi, kui ilusad naised, sest peavad vaeva nägema, kuid juba keskmine mees on õllekõhuga ja hoolitsemata.

Kui olen heas vormis ja hoolitsetud naine, kel on isikupärane stiil, aga ilmetu nägu, siis kas polegi muud võimalust, kui kole vormist väljas ja õllekõhuga kiilanev mees? Või keegi selline, kes on täiesti iseloomutu, nii seest kui ka väljast, ning naine on pigem praktilistel põhjustel ema eest? Keegi, kes talle süüa teeb ja riideid valib, sest ise kannab seda, mis parasjagu puhas on, ise vestlust ei alusta ja räägib naistega raamatust õpitud viisakuslausete alusel.

Piltilusad mehed ei meeldigi, liiga tülikas ja väga ilus mees näeb rohkem homolik või liiga noor välja mu jaoks. Aga et enamik naisi on ikkagi väga ilusad, siis meestel on neid jalaga segada ja koledat või isegi keskmist naist tahavad ainult need, kes kedagi muud ei saa. Kas see on liiga palju nõutud, et kui mina käin trennis, olen heas vormis ja sale, siis tahan seda ka mehelt? Kas mehed vaatavad konkreetselt näo ilu või ka üldist stiilitunnetust ja maitset?
 
Sünonüümid 18. veebruar 2017, kl 22.24
Ilmetu=kasimatu
kole mees=õllekõhuga kiilakas

Sinu mõtlemine käib fotode järele, ilus vs inetu.
Mees olgu heas vormis ja sale - järelikult on sobiv.
Kas mehel peale välimuse ajud, süda ja käed oma otstarvet täidavad - pole oluline.

Noh, otsi siis edasi oma valiku järele, mina ei oska sinu malli järele mõeldagi.
 
njahh 18. veebruar 2017, kl 22.52
mis sa jaurad. Alustuseks defineeri, mis on kole. See, mis sulle võib kole või ilmetu tunduda, on teisele ligitõmbav isikupära. Ja kujutad ette, et ilus pakend ei tähenda alati teab mis väärtuslikku sisu...
Sa võid ju kehakultuses vaevlevat trennifriiki ihaldada, aga kui tal kahe kõrva vahel saepuru on, siis pole sellisega miskit peale hakata.
Seega, igale oma...
 
Pakuks 18. veebruar 2017, kl 23.31
Priit Toobal sobiks? On ilus mees?
 
näotule lalisejale 18. veebruar 2017, kl 23.35
kui ilus mees on su jaoks homolik või liiganoor väljanägemiselt, siis ongi su jaoks õige mees see õllekaga troll.
ära reosta foorumit oma jälgi lobaga, mil pole mingit mõtet.
me kõik saame vaid neid, keda me oleme väärt, ei enam, ei vähem
 
Lehm Lesk 19. veebruar 2017, kl 00.16
kuna igaüks saab seda mida väärib, siis mina ei saa mitte midagi ega mitte kedagi, vaatamata mu H tähele. Olen vana Hoor mis Hoor.
 
Punapea 19. veebruar 2017, kl 00.17
mina oled Hoor ja H tähe omanik soomemaal. miks see lehm lesk enda omaga nagu kelkima siin peaks. vana naine võiks kasinam juba olla.
 
hehh 19. veebruar 2017, kl 00.18
Mis vahet seal on, mida teoreetikud arvavad või psühholoogiaõpik kirjutab? Sina võtad ikka selle, kellega lepid.
 
kle 19. veebruar 2017, kl 04.41
Aus vastus - jah, sa pead võtma endale koleda mehe sest muidu sa jäädki surmani üksikuks. M.O.T.T.
 
lohutuseks 19. veebruar 2017, kl 07.00
et viiekümneselt on ka ilusad mehed õllekõhu ja kiilaspäisusega, impotendid ja luuhõrenemisega,, nii et lõpuks polegi palju vahet. mõni ilusmees ehk end ka invaliidiks joonud ja haigeks keppinud...
nii, et ilu on mööduv paratamatus.
 
Vana töde 19. veebruar 2017, kl 08.01
Spordiga tegelemine teeb inimese ilusamaks
 
Esopus Spitzenburg 19. veebruar 2017, kl 09.51
Alles siin kuskil oli sarnane teema...
 
Kuidas armuvad 19. veebruar 2017, kl 11.04
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?9,14143921
 
pakkjalgmakaak, enne olin niisama paks möiraahv 19. veebruar 2017, kl 12.29
kuna igaüks saab seda mida väärib, siis mina ei saan ainult mädanenud banaane, vaatamata mu feik hermese kilekotile. olen Lese ja Punapea peale nii kade mis kade. hirm, et nemad saavad värskemaid banaane, ei lase öösel magadagi, sunnib öösel foorumi klahve taguma.
 
kas need naised on vanglast? 19. veebruar 2017, kl 16.48
kas need kaks vana prosti on nüüd vanglasse sattunud? ja kambas treitakse kirjatükke?
 
laudas on külm 19. veebruar 2017, kl 17.18
teed ukse lahti, lehm vaatab vastu. valgekirju, nõuka ajal H täht külgedele kõrvetatud. muudkui inisb midagi et hetäär või hermes on ja intelligente ka. naljakas loom selline
 
Kuni on 19. veebruar 2017, kl 18.16
Lehm laudas seal külm ei ole, sest laudas kütab temperatuuri lehma(de) kehatemperatuur :))
 
temperatuur 19. veebruar 2017, kl 20.56
laudas ei tõuse lehmast, mis on lesk. üksi seisab seal all number liiga suuri udaraid.
 
ahvipuuri valvur 19. veebruar 2017, kl 21.31
parem liiga suured udarad kui eelmise makaagi kivid sokis A-korv.
 
kysimus 19. veebruar 2017, kl 23.28
Ilmetu ei ole kasimatu, vaid selline eimidagi ütleva välimusega. Kellel pole isiklikku maitset ja ei hoolitse oma välimuse eest. Näo poolest võib isegi ilus olla.

Täpsustuseks, mulle ei meeldi väga ilusad mehed, näiteks modellid ega ka naiselikult ilusad mehed, näiteks poistebändide liikmed, väikeste tüdrukute lemmikud, homod. Muidu pole homode vastu midagi, aga pole kunagi olnud seda tüüpi, kes homosse ära armuks.

Ma ei ole ka pimestavalt kole. Lihtsat natuke omapärase välimusega, kuigi olen keha poolest selline, keda paljud tahavad. Just see kombinatsioon häirib mind, et pole nagu ilus, aga keha poolest pandav. Raske on teada, kas millegi muu pärast ka tahetakse või tõesti kott peas n.kkuda ja hiljem ei tunta.

Meeste puhul on see, mida nad endaga teevad palju olulisem, kui see, millisena nad on sündinud. Ehk riietusstiil, maitse ja sportlikkus on olulisemad, kui näojooned. Keha on näost olulisem, eriti kuna olen ise ka sportlik ja aktiivne. See näitab ka elustiili, mitte ainult välimust. Kuid tundub, et vähegi vormis meestel on naisi jalaga segada.

Hea süda jms on muidugi ka tähtis, aga räägin siin eelkõige seksuaalsuhtest, mitte sõprusest. Naise välimusest rääkides ei too keegi kunagi head süda välja, seda eeldatakse nii või teisiti. Kui teema juurde jääda ehk rääkida välimusest, kas siis mehed vaatavad naist ainult näojoonte järgi? Et kui oled näiteks keskmisest pisut ilusam, siis tahaks nad ikka seda, kes on keskmisest tunduvalt ilusam ehk vahetaks enda 6/10 alati 9/10 vastu, iseloomust ja elustiilist olenemata?
 
prillnina Sid ju korjas 19. veebruar 2017, kl 23.30
no vanal pillninal polnud ju ka valikuid välimuse tõttu. mingi vana venelase päraksilma saigi... aga prill peas pole ju vahet, nagunii ei näe täpselt..

ses mõttes ja sita välimusega head partiid ei tee..
 
Hermese kott pähe 19. veebruar 2017, kl 23.32
no teema tegijale võiks soovitada Lehm Lese lemmikvõtet, st hHermese, aga võib ka muu kott, pähe tõmmata, kui kohtamiseks hakkab minema. sobib ka sexiajal kasutada, kasvõi oksendamiseks.. sest hermese kotti vanal lehm lesel ju pole.
 
H 20. veebruar 2017, kl 00.34
Miks me tunneme tugevat tõmmet just ühte kindlat tüüpi kottide poole?


Elus kohtame palju kotte ja nad kõik on täiesti omamoodi ning erinevad. Mõne vastu ei teki meil mingeid tundeid, aga mõni jääb meie südamesse terveks eluks. Kotipsühholoog Vaike Macaca selgitas portaalile Bagside, miks me kiindume just nendesse, mida omale ihaldame. Mõnikord on raske mõista, mis meid just selle konkreetse koti puhul nii väga köidab. See on alateadvus, mis meie otsuseid langetab. Tõenäoliselt meenutab ihalusobjekt meile midagi me varajasest koolipõlvest. Ta on sarnane millelegi, mis mängis me kujunemisaastatel me elus tähtsat rolli ja aitas meil saada just selliseks, nagu me täna oleme. Lohmakaks paberkotiks siis. See võib olla nagu su emaahv või isaahv, keegi sugulastest või vanemate lähedastest puurist. Tihtipeale on need mällu jäänud kujutluspildid segu pärdiku fantaasiast ja reaalsusest. Seostame neid siira ja ahviliku armastusega, mida me mõistsime ja kogesime siis, kui olime alles päris pisikesed. Kui juhuslik kott äratab meis need soojad mälestused oma esimestest ja kõige tähtsamatest suhetest, ei suuda me tema suhtes ükskõikseteks jääda. Ta tekitab meis huvi, elevust ja põnevust ning suure tõenäosusega varsti ka armume temasse.
 
Martine 20. veebruar 2017, kl 01.51
Iga peldikupott leiab kaane!
 
siis sul läks ju hästi 20. veebruar 2017, kl 01.54
sul eelmine lollkas, läks siis ju hästi.
 
H kui hooramärk 20. veebruar 2017, kl 02.00
H Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks me tunneme tugevat tõmmet just ühte kindlat t
> üüpi hoorade poole?
>
>
> Elus kohtame palju
> hoorasid ja nad kõik on täiesti omamoodi ning erinev
> ad. Mõne vastu ei teki meil mingeid tundeid, aga m
> õni jääb meie südamesse terveks eluks.Hoorapsühhol
> oog vana lehm lesk selgitas portaalile :
> me kiindume just nendesse, mida omale ihaldame. M
> õnikord on raske mõista, mis meid just selle konkr
> eetse hoora puhul nii väga köidab. See on alateadvu
> s, mis meie otsuseid langetab. Tõenäoliselt meenut
> ab ihalusobjekt meile midagi me varajasest koolipõ
> lvest. Ta on sarnane millelegi, mis mängis me kuju
> nemisaastatel me elus tähtsat rolli ja aitas meil
> saada just selliseks, nagu me täna oleme. vanaks Hooraks siis.
> See võib olla nagu su emav
> õi isa, keegi sugulastest või vanemate lähedast
> est puurist. Tihtipeale on need mällu jäänud kujut
> luspildid segu nooruki fantaasiast ja reaalsusest.
> Seostame neid siira ja müüdava hoora armastusega, mida
> me mõistsime ja kogesime siis, kui olime alles pä
> ris pisikesed ja onaneerimist õppisime. Kui juhuslikvana küla hoor äratab meis need
> kurvad mälestused oma esimestest ja kõige tähtsama
> test suhetest, ei suuda me tema suhtes ükskõiksete
> ks jääda. Ta tekitab meis huvi, elevust, pisaraid rasiatud elu pärast ja põnevus
> t ning suure tõenäosusega varsti ka armume temasse
> .
--------
see on nüüd vana hoora märg unenägu vä?
 
m50 20. veebruar 2017, kl 11.49
kysimus Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Naise välimusest rääkides ei too keegi kunagi head
> süda välja, seda eeldatakse nii või teisiti.
> Kui teema juurde jääda ehk rääkida välimusest, kas
> siis mehed vaatavad naist ainult näojoonte järgi?
> Et kui oled näiteks keskmisest pisut ilusam, siis
> tahaks nad ikka seda, kes on keskmisest tunduvalt
> ilusam ehk vahetaks enda 6/10 alati 9/10 vastu,
> iseloomust ja elustiilist olenemata?

Hea süda paistab ka silmade kaudu välja. See on esimene , mida vaadata. Teisena on siis tõesti figuur, kui see on käest lastud, siis pole selle naisega midagi peale hakata, las jääb nendele, kes lodevat keha hindavad. Kui naine on muidugi välimuse järgi võetud, siis jäädaksegi neid pidevalt välja vahetama, kui aga on iseloomude sobivuse järgi otsitud, siis on lootust elu lõpuni koos olla. Ise muidugi eeldan kaks ühes, et oleks hea iseloom ja suurepärane keha. Näojooned, kui sellised, ei oma nii suurt tähtsust, kui inimene on rõõmsameelne, heasüdamlik ja aktiivne, siis nägu saab halvimal juhul olla "huvitav", aga mitte kunagi kole.
 
olen nõus m50 20. veebruar 2017, kl 12.18
Hea süda ja hing on peamine, aga kui sinna juurde kuuluvad veel mehe plaatinakaardid, on veelgi parem. m50 peaks teadma, et naine=ilu ja mees=raha. Mehe treenitud keha ja laitmatu välimus tuleb veelgi kasuks.
 
m50 20. veebruar 2017, kl 12.28
Eks kullakaevurid valivadki vaid rahakoti paksuse järgi, see nende õigus ja jõudu neile selleks.
Ma ei eelda, et naine peaks 24/7 tegelema minu ümardamisega, aga kui ta tõepoolest selleks valmis on, siis pole ka probleem teda üleval pidada. Iseasi, kui palju siis temakese jaoks aega üle jääb.
 
olen nõus m50 20. veebruar 2017, kl 12.34
Miks mehed ootavad perfektset naist, aga naised peaksid leppima mingi õlut luristava luuseriga ja kui seda ei oota, siis on kohe kullakaevur.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!