Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
miks ma üksi olen
 
m36 10. juuni 2005, kl 22.47
mis arvate ,mis ma üksi olen !

mina ei oska seda seletada
huvitav kas ma suren ka üksikuna !
 
ka üksik n33 10. juuni 2005, kl 22.49
pakun välja,et oled üksi oma vabast tahtest,aga seda kas sured üksikuna kommeneeriks nii,et ega meist keegi kaksi ei sure.
sisimas oleme kõik üksikud.
 
m36 10. juuni 2005, kl 22.52
tegelikult ei ole vabast tahtest üksi
 
naiska 10. juuni 2005, kl 22.53
kes sind siis sunnib
 
just, naiivne, aga mõtle 10. juuni 2005, kl 22.53
See, miks Sa üksi oled, on küll Sinu enda seest tulenev põhjus. Usun, et tegelikult tead Sina ise seda vastust ja tead ka kuidas seda muuta, ju siis ei ole veel tahtnud kooselu. Kui oleksid selleks valmis ja leidnud kellegi, kellega sooviksid koos vananeda,oleksid juba õnnelikus abielus.
 
noh 10. juuni 2005, kl 22.56
Mis üksiolekul viga.Kogu maailm sinu ees lahti.Tee,mis tahad,mine kuhu tahad ja kõige tähtsam,et sa ei pea kunagi kellelegi aru andma.Kadestan sind.
 
aspiriina 10. juuni 2005, kl 22.59
ehk oled liiga uje.tahad,aga ei julge tutvuda,kohtingule kutsuda jne.?
 
m36 10. juuni 2005, kl 23.02
leidnud olen küll selliseid kellega koos oleks tahtnud olla aga sellest pole midagi välja tulnud , palju erinevaid takistusi alates sellest , et naine ise pole nõus sellega ...ja teised tegurid
oleksin ma nüüd ise konkreetselt keeldunud suhetest , siis võiks õelda et , üksi olen omal süül .
harjunud üksikult elama aga teglikult ei tahaks
 
To Noh 10. juuni 2005, kl 23.04
Kahjuks ei saa ma seda rebase ja viinamarjade juttu enam rääkida, sest kohe kargab keegi siinsetest välja ja röögib mu peale: " Me oleme seda juba korduvalt kuulnud ja mis seos sellele on jne!!"
 
blondiin 10. juuni 2005, kl 23.06
ehk sa pead endas pisikese vigade paranduse tegema
 
contessina 10. juuni 2005, kl 23.15
nojah, eks see ikka sinnapoole kisub, et alateadlikult sa siiski kardad end kellegagi siduda? vähemalt minu kohta käib see küll. ei salli üksi olemist, samas vajan oma vabadust.
 
aspiriina 10. juuni 2005, kl 23.19
jah blondiinil võib õigus olla.ehk oled liiga klammerduv tüüp,kelle kõrval naine hingata ei saa.variante on palju,mõtle selle peale,võib-olla oled tugevas ülekaalus?
 
hammas 10. juuni 2005, kl 23.22
või hambutu
 
n35 10. juuni 2005, kl 23.23
Ka üksi. Miks? Ei tea...
 
n32 10. juuni 2005, kl 23.56
mina ka nüüd olude sunnil üksi, aga ei tahaks mitte. see ei ole alati enda teha :(
 
naiska 10. juuni 2005, kl 23.58
mind sundisid ka olud... aga mis siis, ega ma tervele ilmale kuulutama lähe.
 
n32 11. juuni 2005, kl 00.07
hea ikka teada, et ei ole ainus kes ilma peal ennast üksikuna tunneb? :)
 
naiska 11. juuni 2005, kl 00.10
ok, sina oled naine. a mis see mees siin kekkab, kui asjast ei räägi, sellest küll aru ei saa
 
yksi 11. juuni 2005, kl 00.13
Olen ka nüüd mõnda aega üksi olnud ja olen selle aja jooksul kokkupuutunud inimestega(kellel on elukaaslased),kes tõemeeli kadestavad mind selle pärast,et ma saavat teha mida tahan,et ei pea kellegile aru andma jne....siinkohal tekkis mõte,et inimene pole ka kunagi rahul sellega,mis tal on,ikka nagu tahaks midagi muud.Palju üldse on neid,kes võiks öelda,et on oma eluga rahul?Võib olla läksin nüüd teemast vähe mööda,tglt tahtsin öelda seda,et tihtipeale -kellel on ,see nagu väga ei tahagi ja kellel pole ,see igatseb ja tunneb vajadust selle puuduva järele.
 
kaspi 11. juuni 2005, kl 01.21
Eluteed on alati keerulised, kuid kõige valem on pidevalt sellest mõelda, et olen üksi. Sellised mõtted tuleb eemale visata, elada rahulikult oma elu ning sel juhul leitaksegi märkamatult, et ohhoo, polegi enam üksi. Kõik tuleb siis, millal tulema peab, vahel hiljem, vahel varem, kuid kunagi ei tohi teise inimese otsingust teha elueesmärki, siis kaotad kindlasti. Edu !
 
Ema 11. juuni 2005, kl 01.49
Ei isegi viitsi lugeda,mis sulle vastati. Miks oled üksi?Ajendas kirjutama just pealkiri....)-)))
Kirjutan ühe 40 + a. naise päevast lühidalt...ei tunne ennast üksikuna.
Töö-juhtival kohal,pärast tööd sõbrannale appi,kell 17,45 oli juuksur peale seda msn-i...kuna vestluskaaslane läheb poolest ööst tööle ja on teisest rahvusest...(kõige-kõige) Armastan teda!
Kuna tahtsin veel suhelda,leisin rate-st sekundiga....vestluskaaslase...saime tuttavaks,ei midagi hullu.
Homme jälle päike ja Armastan oma poega....kes rockib täna Järvakandis!

Kõigile rockareille terveisiä sinna!

Õnnelik naine ja ema
 
rahu 11. juuni 2005, kl 10.12
sa oled üksik, sest istud siin arvuti taga ja hädaldad, kellel sellist vaja on?
 
m36 11. juuni 2005, kl 10.37
hädaldama peab ka ,millele tekkib reageering ja mille kaudu saab teiste arvamusi , mis omakorda tekitavad vahel uusi mõtteid .
kui vait olla siis arvavad kõik et kõik on kõige paremas korras
vigasid võib leida aga neid võib leida iga ühe puhul .
 
lõpusirgel 11. juuni 2005, kl 11.43
Mõni jääbki üksi. Põhjust nagu ei olegi.
Elus on mul nii mõndagi jäänud saavutamata ja saamata, mida olen kogu hingest soovinud ja mille nimel vaeva näinud.
See ei häiri mind. See on nagu maapealne mäng ja siia see ka jääb.
Aga olen pisut pettunud, või ehk võiks öelda kogunisti, et tunnen ennast petetuna, et ei leidnud elus endale kaaslast...
ja see jääb minusse.
 
mhmh 11. juuni 2005, kl 12.16
36nda eluaasta kriis
 
naine 35 11. juuni 2005, kl 16.38

kusjuures mina mõtlesin just sama mida mees36, et ka ma jäängi elu lõpuni päris üksi.
mõnes mõttes on see päris hirmutav, aga vägisi kellegiga koos elada oleks ka vist väga kole.
nii siis ongi, et vaatan veel paar aastat ringi, siis peab midagi ära otsustama.......
 
audis 11. juuni 2005, kl 19.28
tegelikult teil on isegi hästi, sest teate vähemalt, et olete üksi.
Mina näiteks hetkel ei tea ise ka, mis ma olen, üksi või kaksi.
Päris üksi olla ei tahaks, aga igasugune kaksiolek ka vastuvõetav ei ole.
Mingeid tegevusi uute tutvuste sobitamiseks hetkel ette võtnud ei ole, muud edasilükkamatud asjatoimetused ja just see, et ei tea ise ka ...
 
täpike 12. juuni 2005, kl 22.29
M36, ju sa oled kas loll, kole, absoluutse suhtlemisoskuseta, täielik egoist või siis äärmiselt vaene :D Ahjaa, voodis väga väga halb on ka veel võimalus :D

Sorry, niisama nöökan ...

Ise ka üksi aga alles lühikest aega ja tegelikult praegu ei tahagi veel suhet... arvan, et sügisel hakkan tahtma. Siis muidugi ei saa.

Tegelikult on täiesti hämmastav, kuidas suhteid ei teki. Kui endal nt. sõpruskond kas siis väike või piiratud (nt. pereinimestega), siis polegi tuhkagi teha ja istud üksi kodus, loed delfit ja vahid telekat. Ei tule sulle Prismas keegi juurde ja ei hakka tutvust sobitama. Rate ja muud internetiasjad on esiteks juba ammu läbitud ja teiseks ... peale mõningaid ehmatusi ei viitsi nagu enam eriti tõmmelda. Orkut on tore, kuna saad reaalsest inimesest aimu aga ... seal keegi, pagan võtku, ei tutvu... Suhteks on ju vaja, et sa oleks enamvähem samal sotsiaalsel tasemel inimesega, et teil oleks ühiseid vestlusteemasid jms (vähemalt kui sa oled naine, sest nt. tippadvokaatidest mehed tihti tahavadki juuksurit või müüjat, kes on väga tublid ametid aga mina tippjuhina nt. reaehitajaga seltskonda minna ei saaks).

Ehk siis - moodustame ühise üksikute klubi, lepime kokku, et oleme üksteise vastu sõbralikud, naeratame üksteisele tänavatele ja ...

MEHED - sobitage PALUN meiega tutvust ka mujal peale klubide ja pubide :D
 
hee 13. juuni 2005, kl 13.02
no mis muret, juba siin samas teemas sulle ca 3 üksikut naist vastamas, hakake suhtlema ja polegi enam üksik.

ja viimasele - miks reaehitaja on halvem amet kui juuksur ? mees - tippjuhil sobib juuksuriga seltskonda minna, aga nais - tippjuhil ei sobi reaehitajaga seltskonda minna ?
 
jah 24. märts 2017, kl 21.56
üksindus tapab
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!