Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kas siin keegi on abielus moslemiga?
 
uurin 01. detsember 2004, kl 10.29
kas kultuuride vahel sõjaks ka läheb?kas võtate üle moslemi tavad?
kas teist mõni on abielus ka araabiamaal?
 
ic 01. detsember 2004, kl 10.42
ei, minu mees tahaks lihtsalt mitut naist pidada:-))
 
** 01. detsember 2004, kl 11.01
räägitakse, et nende seaduste järgi on lapsed isa omad ja lahutades
ema kaotab kõik õigused lapsele. Ka kohtumist nõuda ei saa, ammugi last enda kasvatada.
 
hassan 01. detsember 2004, kl 11.07
Kui keegi oleks, istuks ta haaremis, kott peas, ja poleks internetist kuulnudki.
 
Kratt 01. detsember 2004, kl 11.09
Aga araablane on valmis kõigeks kui ta naist tahab....iseasi, kas on selliseid kes võrku kukuvad ja annavad alla. Tore on jah, mees ümmardab ja tassib sõna otseses mõttes kaameliga kingitusi, aga...kas on see kõik väärt seda, et tal on naisi varsti mitmeid ja Sinul on oht sattuda tasaseks, vaikseks löögivõimalikkuse eest surutuks?! Eksootiline, aga ohtlik...
 
muslem 01. detsember 2004, kl 11.18

Kelle südametunnistus on must?! Kes kasutab asutuse arvuteid töö ajal???! Kes on ära teeninud oma kolleegide ja ülemuste hukkamõistu??!!!!
 
asd 01. detsember 2004, kl 11.51
Kas eesti mehel on õigus 4 araabia naist võtta?
 
asd 01. detsember 2004, kl 11.51
Kas eesti mehel on õigus 4 araabia naist võtta?
 
oo ei 01. detsember 2004, kl 11.55
pigem istuksin elu lõpuni keldris, kott peas
 
eestlanna 01. detsember 2004, kl 12.00
Muidugi, ärgu parem olgu meest, aga netiühendus peab olema.
 
jk 01. detsember 2004, kl 12.22
olen moslemiga kihlatud. erilist kultuuridevahelist sõda pole olnud. põhjus võib olla ka selles, et mu mees on üle 10 aasta Euroopa erinevates riikides üksi elanud/õppinud ehk siis euroopaliku kultuuriga vägagi tuttav. ise olen islamit ka uurinud. moslemi tavadest pole midagi erilist üle võtnud, kuid mees ka usuhull pole. lubasin, et järgmine aasta pean koos temaga ramadani(teen seda suurima heameelega muide). araabiamaale me elama ei lähe, talle ei meeldi seal ja mind ka eriti ei tõmba sinna.
igasugused araabia meestega seotud õudusjutud on mõttetud, nagu siin Eestis oleks vähe neid naisi, kes koduvägivalla all kannatavad ja pidevast hirmust kodus istvad.
 
kõrvasosistaja to jk 01. detsember 2004, kl 12.48
No tule taevas appi, kas meie, eesti mehed ei ole kursis pRantsusmaal toimuvaga? Mida tehakse muslemist naistega? Kas seda ei nimetata vägivallaks muslemi naiste vastu?? Nojah , need olid ju ainult muslemi naiste tapmised,,,.. mitte eestlannade.....
Kullakllis eestlanna, loe ajalehti ja tutvu, mida teevad omad muslemimehed oma naistega nende getodes.. sa kuulad kõrvadega, mida su mees kõrva sosistab, seda kuuled, kuid tegelik elu on midagi muud.
 
to jk 01. detsember 2004, kl 13.12
kodumaaal on võimalik pugeda tuttavate juurde, kuid araabiamaades pole sellist võimalust, sest kultuur on erinev ja
naiivse inimesena sa võid loota mõistlikkusele ja mõistmisele araablaste poolt......
Võib-olla peaksid mõned naised julgemalt ajakirjandusele rääkima, sida on neid oodanud ees araabiamaades kui nende lapsed on jõudnud puberteedikka.....
 
jk 01. detsember 2004, kl 13.15
mõte oli mul nagu selline, et igas riigis on probleeme vägivaldsete meestega, aga see ei tähenda, et KÕIK mehed sellised oleksid. mehed sosistavad nii siin kui seal naistele kõrva. minu jaoks on kõik võrdsed. sa ei saa väita, et kui abiellun eesti mehega, siis see KINDLASTI EI osutu vägivaldseks, samuti ei saa öelda moslemi kohta, et see kohe KINDLASTI hakkab oma naist peksma. abiellun ikkagi inimesega, keda tunnen väga põhjalikult. abiellumise otsus pole niisama tehtud. loen ajalehti, tean, mis toimub, aga ei hakka selle järgi kogu kultuuri, religiooni või rahvuse pihta soppa loopima.
 
jk 01. detsember 2004, kl 13.16
ma vist mainisin, et ei lähe araabiamaale elama...
 
asd 01. detsember 2004, kl 13.20
Moslem ka ikka inimene ju. Ega nad kõik samasugused ei ole aga väga palju tsurkasid eestis on kuritegelikud , sellised kas meeldivad naistele? Ise ka kindlasti olete näinud neid tsurka naisi kes kesklinnas välismaalastele võltskaupa pakuvad, 10 meetrit taga on tsurka mees kes valvab et naised ära ei kaoks või et keegi neile liiga ei teeks. Valge, blond sinisilmne naine oleks ilus kaup, mille eest pappi teenida. Viivad naise eestist kuhugile kaugele ja siis ongi nii et naine on lõksus. Eks ise hindad oma meest, tunned teda väga hästi ja puha..
 
Laura 01. detsember 2004, kl 13.25
Soovitan lugeda William Hoffer ja Betty Mahmoody raamatut "Ainult koos tütrega". Paneb mõtlema. Aga samas, ei ole midagi selliste kahe kultuuri vahel toimuvate abielude vastu!
 
to jk 01. detsember 2004, kl 13.38
no püüa nüüd kaamelit töö ajal läbi nõela silma ajada????????
Kas kohe enne päeva lõppu pead otsustama, kas minna või mitte minna???????
Enne tööpäeva lõppu ei lähe te kusgile, ütlen ma, sest siin tuleb tööpäeva lõpp 17 p-m.
 
carl 01. detsember 2004, kl 13.51
araablasi on moslemite hulgas küllalt vähe . kõige suurem moslemi riik on indoneestia aga eesti naised ei jõua sinna tänu vaesusele .
ega see usk kull midagi eriti väärt ei ole minu arust , moslemiks ma ei hakka , judaistiks ka mitte .
budismist ei ole siin nagu midagi kuulda..............
see on midagi leebet , mitte agrassiivset , heatahtlikku .....
kui mõni naine abiellub moslemiga ja kui kannatab selle pärast hiljem , siis paras talle !
 
jk 01. detsember 2004, kl 14.29
ei noh, ma olen ju oma moslemist mehega juba välismaal elanud. kaugel Eestist ja tema kodumaa lähedal. ja ikka olen veel elus ja terve, kas see on ime, kas ma olen õnnistatud.....ei, mul on "päevad" ja inimesed tahavad mind lihtsalt närvi ajada. nägemist.
 
asd 01. detsember 2004, kl 15.11
Sa oled mingi vale jutustaja ehk, seletad et ooi kui hea ja siis mõni võtabki eeskuju ja ongi jama käes.
 
Rana 01. detsember 2004, kl 16.45
paljude moslemi meestega tulevad probleemid alles peale abielu... alles siis, kui kalake võrgus on
 
mnjah... 01. detsember 2004, kl 17.06
mis ajast on araablasi moslemite hulgas vähe??????kus sa küll koolis käinud oled??? egiptuses on näiteks 70 % moslemeid ja 30 kristlasi.....
 
to: mnjah... 01. detsember 2004, kl 17.57
statistikat môistad?
indoneesia on kôige suurem moslemiriik (215 milj ja 85% nendest on moslemid).
egiptuses inimesi palju vähem (70 milj).
 
uss 01. detsember 2004, kl 19.03
Mu sõbranna on abielus moslemiga. Neil on 3 ühist last + naise 2 last eelmisest abielust mittemoslemiga. Väga õnnelikult elavad. Vahe on tohutu võrreldes tema varasema abieluga, sõbranna lausa särab, kuigi 2 lapse asemel on tal nüüd 5 last.
Endal ka moslemimehega positiivsed kogemused, küll mitte kooselutasandil.
 
uss 01. detsember 2004, kl 19.05
Tavade kohta niipalju, et mees peab moslemitavadest kinni. Naiselt ta seda ei nõua. Elavad Euroopas, ehk oleks kodumaal teisiti...?
 
asd 01. detsember 2004, kl 20.27
oh jee.

Kõik mees moslemid peavad kinni? Kõlab nagu enamus aga ma ei tea millele se tuginema peaks? Faktidele või ühe inimese poolt foorumi postitatud kommentaarile?
Tead, et moslemi naine teeb KÕIK kodutöö hoolikalt ära kui aga ei tee. Tavade järgi, on õigus naist peksta kui mees soovib võib ka piitsagi kasutada.
Või saad moslemi lõbutüdrukuks, eks jah, väärilised mehed need moslemid siis..
 
uss 01. detsember 2004, kl 20.46
Kle asd, kust sa tead nii täpselt nende moslemite elu? Siinsete foorumite põhjal või? Minu tuttavate moslemite hulgast ei peksa keegi oma naist, mida ma samas tuttavate eestlaste kohta öelda ei saa. Isegi tühisema asja pärast tõstab tüüpiline eesti v. vene rahvusest jobu käe, kui tegemata kodutööd...
Mitte, et iga hinna eest moslemeid soovitaksin, aga vihaseks teeb see rumal lahmimine a la "kui midagi ei meeldi, visatakse kividega surnuks". See on tõest üsna kaugel.
 
asd 01. detsember 2004, kl 20.51
Se on sinu jutt, kes sa oled? Mingi @!#$?
 
ka 01. detsember 2004, kl 21.58
minu mees maoslem ja elan ka araabiariigis, peksa ei saa, kott peas ei istu, kaamleid ei pea, moosijuttu keegi kõrva ei ajanud....jne...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!