Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kuidas leida ?
 
Karamell 01. aprill 2002, kl 13.51
Ei ole vist kõige õigem rubriik, aga küsin abi / nõu ikkagi.
Nimelt tahan leida üht kunagist klassiõde kellest tean ainult nime.Proovisin juba igasugu netiotsingu variante. Äkki keegi teab miskit muud moodust ?
 
ylenna 01. aprill 2002, kl 14.04
Oleksin kah huvitatud, sama probleem!
 
C. 01. aprill 2002, kl 14.11
Aga mul on kadunud üks kallis meesterahvas ja karta on, et viibib kuskil kinnipidamisasutuses. Kusjuures tean inimese kohta ainult eesnime. Tume tüüp.
 
kassikakk 01. aprill 2002, kl 14.17
Mingis ajakirjas (Anna või Anne, selle aasta numbris), oli artikkel ja netiaadress "detektiivist", keegi üliõpilane, kes üsna edukalt ja kiiresti ja loomulikult tasu eest "kadunud" inimesi otsib.
 
ylenna 01. aprill 2002, kl 14.21
to c :oled vaimukas omast arust, jah?
 
C. 01. aprill 2002, kl 14.29
Ylenna, tundus tõesti naljana või? Tegelikult mõtlesin täiesti tõsiselt. Kummaline...
 
Feliks 01. aprill 2002, kl 14.39
jälgi ajada tuleb mööda jälgi..nagu jahikoerad...tuleb jälg üles võtta ja siis pikki jälgi minna.....inimene jätab endast hulgi igasugu jälgi maha..nii elukohtadesse, igasugu ametkodnadesse, registritesse jnejnejne. Olen seda teinud klassikokkutulekuid organiseerides...tuleb välja küll:)
 
lexx 01. aprill 2002, kl 14.42
küsi tema vanemate käest näiteks ;-) Või muudelt tolleagsetelt tuttavatelt.
Ja kui häda suur on, siis võib ju proovida ka nö foorumite, jutukate ja uudisgruppide "spämmi", ehk siis üsna suvalises kohas nagu siin visata küsimus ja nimi üles. Eesti on ju väike...
 
ylenna 01. aprill 2002, kl 14.45
...jah, jälgi ajama! Ja jalga tuleb tõsta iga posti juures!Või kus, felix?
 
Dom 01. aprill 2002, kl 14.48
Kui telefoniraamatutest abi ei ole(vanasti olid ka mingisugused telefoninurmbrid, millele helistades otsiti välja ees- ja perenime järgi telefoninumber ntx. Teine võimalus on veidi illegaalne:tuleks lihtsalt otsida mõni inimene, kes tegeleb elanike registritega ja teda veidike moosida. Liikvel on igasuguseid andmebaase ju tuleb lihtsalt veidi maad kuulata ja võib niimoodi vabalt kätte saada otsitava inimese elukoha, sünniandmed, aadressi ja kui vaja, isegi autonumber ja -mark, mis on antud nime all registreeritud. Alati jääb ka kolmas võimalus:kuulutada inimese nime kasvõi siinsamas foorumiski ja loota, et keegi ta tuttavatest ikka juhtub lugema-räägitakse, et eesti olevat ühiseid tuttavaid täis...
 
Feliks 01. aprill 2002, kl 14.56
Ylenna: inimese jalatõstmised käivad pisut teisiti...selle eest hoolitseb inimene oma suu ja kätega...räägib vanematele-sõpradele, naabritele omategemistest-toimetamistest-plaanidest...ja loomulikult registrid...neist tavalisim on elanikeregister ja aksuameti register....no kulge..kas tõesti mõistust epas pole....mind on alati üllatanud, kui abitud inimesed millegi otsimisel võivad olla:)) Lexx on täiesti õigel teel:)) Tähtis pole mitte ise teada, vaid teada, kust teada saab!:)
 
ylenna 01. aprill 2002, kl 15.16
Mis sest registrist tolku, kui inimene( naisterahvas) on kindlasti aja jooksul perekonnanime vahetanud?
Abitute inimeste aitamiseks ongi ju feliksi-sugused!
 
Feliks 01. aprill 2002, kl 15.22
Ylenna: noh ja suutsidki aint ühe vihje välja noppida...mehed nt reeglina perekonnanime ei vaheta....ja peale selle on olemas abieluregistrid.....kusjuures registrist on suht tülikas otsida, sest teatavasti pole elanike registrisse kandime siin riigis kohustuslik..et Sa teaks:)...alustada saab lihtsamatest kohtadest.
 
ylenna 01. aprill 2002, kl 15.32
mis teha, ei viitsi süveneda, väljas nii ilus!
võtan teadmiseks ja lasen kõrvust mööda!ei huvitagi eriti...
 
tsinna 01. aprill 2002, kl 15.38
Korraldasin isegi eelmine aasta klassikokkutulekut, leidmata ei jäänud keegi.
1. Küsi tema vanematelt. Mina võtsin näiteks inimese kooliaegse perekonnanime järgi selle linna telefoniraamatust samanimelised välja ja üks ikka oli vanem, vend või vanaema.
2. Küsi mõne teise klassikaaslase käest tema kohta, äkki keegi teine teab. Mõtle, kes temaga kooliajal rohkem suhtles. Keegi midagi ikka teab, viimast töökohta, uut pereknime vms.
 
ylenna 01. aprill 2002, kl 15.48
aitäh tsinnale!
Kuid käidud rada.
 
Karamell 01. aprill 2002, kl 15.54
Sama lugu , et käidud rada .Perekonnanimegi ei leia kuskilt ...
 
........ 01. aprill 2002, kl 16.56
rahvastikuregistrist saab otsida ka n ö isikukoodi alguse järgi
465.... ja eesnime järgi

on vaja ainult tuttavat kellel ligipääs
 
kassu 02. aprill 2002, kl 03.01
Kallis Karamell , vaata äkki saad siit abi! http://www.zone.ee/detektiiv/
 
Maali 02. aprill 2002, kl 04.22
Ma arvan et mõnest andmebaasist peaksid ta kindlasti üles leidma, nendest leiad jah kõik, koduse aadressi, tel, auto nr, tehtud avariid jms. Neid peaks kusagilt tõmmata ikka olema, minu arust peaks mu mehel mingi andmebaas olema arvutis, ei mäleta mis aasta seisuga. Ehk lasen tal tsekata sinna?
 
zoja karpina 29. märts 2017, kl 19.28
tere päevast!
mul ei ole sellesest inimesest ühtegi pilti ega viedeot.kuid ma tean tema andmed.
viktor Poleжaev.
sündinud 20.aprill 1952aastal Ukrainas.lvovi linnas. töötas eestis valga ref depoos.millal ta lahkus sellest kohas ma täpselt nüüd ei mäleta.Tahaks teada, mis on temast saanud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!