Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
mida mõtleb naine 40+, kes tahab seksi saada?
 
keegi 19. jaanuar 2010, kl 10.12
Ilma igasuguse irooniata ootaks siia arutama naisi, kel 40 kukkunud ja plaanivad seksi saada (alles/jälle).
Terviseriskid pole minu teema mõte. Möte on SEE mõte.
Miks.
Miks JÄLLE nendele, kel juba olemas, aga tahavad lisa.
Miks ALLES nendele, kel pole, aga hakkavad plaanima.
mida mõtlete, mida kardate, kas asi tasub vaeva väärt või...

* Sügavalt palun mitte solvuda, mitte idiootseid märkusi teha - puhtalt uudishimust ja mitteajendatuna (ei kannata "ajendatud" teemasid).
Miks just nüüd ja miks miks.

Teema õhtul, siis veidi "rahulikum" lugeda ja mõelda. Olgu veel öeldud, et pole ise nii vana veel ja otseseid kogemusi ka ei oma tutvusringkonnas.
 
n40 19. jaanuar 2010, kl 12.05
Vahel on lihtsalt vaja, mida seal veel mõelda? Tead ikka, et seks on inimese baasvajadus?
 
heldur 19. jaanuar 2010, kl 13.44
ei mõtlegi vaid istub lihtsalt riista otsa
 
b 19. jaanuar 2010, kl 14.03
Autor: 55 vanaema
Aeg: 01-17-10 22:56

...jah loen siin neid kirjutisi ja tekib selline tunne, et igaühl on oma arusaam elust ja prioriteedid, mis on paika pandud. Olin noor, kui esimest korda seksisin ja ka teist korda, aga kui 30. a veel seksisin, tundsin end väga halvasti-tõeline memm, kas häbi pole. Nüüd mul endal 6 lapselast ja ainult noorem tütar on seksinud enne 25. eluaastat. Teised tütred seksisid ligi 30. aastaselt. Kõik on tore ja hästi.Olen vanaema ja teate, ma ei kujutaks enam iial ette, et ma peaksin veel sellises vanuses seksima, st. et ma oleks pidanud seksima 40.aastaselt. Ma olen energiline ja toimekas ja ennast teostav naine ja olen tõesti nõus tegelema , jooksma oma lastelastega, aga mitte seksima 7x 24 ja iga päev.
Seepärast pooldan ikkagi asjad korraldada nii, et lastel oleks ka tore lapsepõlv, mitte seksivad vanemad. Hilised seksijad välistavad vanemate olemasolu ja uskuge mind , nemad vanemate rolli ei asenda, olles nii ema kui seksija.

Autor: Karuke
Aeg: 01-17-10 23:30

Olen üle 40 ja ei jõua ära imestada neid inimesi, kes pärast 40 seksivad. Mina seksisin, kui olin 25-26. Kui võrrelda praegust mind pea 20 aasta taguse minuga, siis energiat oli 10 korda rohkem, ööd päevad järjest jõudsid üleval olla, jne jne. Praegu ma olen juba nii väsinud, et ma mõtlen kogu aeg, et pensionini ei venita välja. Elu väsitab ju nii koledasti ära. Ma ei kujuta lihtsalt ette, kuidas inimesed jõuavad. Müstika.

30selt võiksid inimesed ikka ära seksida. kaua sa pidutsedagi viitsid. Issand ma enam üldse ei viitsi. 2 korda aastas ehk lähen kuhugi. Ma ehk olin jah liiga noor seksija, ikka iga nädalalõpp tahtsin ja mind nii ahistas see, kui ei saanud.

pealegi tõesti kui oodata 40. eluaastani, võivad igasugu haigused kallale tulla ja...

Lugesin Lauri Viikna Madagaskarimuljeid. Seal on mõnel pool nii, et 40-ne naine on vana mis vana, mees võib tast lahutada ja uue võtta ja naine saadetakse KALURIKS.
 
40+ ja tahab sexi 19. jaanuar 2010, kl 14.37
ju te olete siis noorelt nii låbi tømmatud,et enam ei tahagi.40 pole vanus mitte seximiseks
 
vanamoor45 19. jaanuar 2010, kl 15.13
Tule taevas appi!!!! :DDDDDD Kuidas te küll ära elate? No ei imesta põrmugi, et mehed lähevad teie juurest äta teisele ringile ja ise kibestute elu ülekohtust... Naine vajab hellust, armastust ja füüsilist lähedust samavõrd kui meeski. Ja uskuge mind, see hoiab lisaks kehale ka vaimu erksa...
Ma tõesti imestan siiralt. Pole veel mõttessegi tulnud, et peaks vabatahtlikult ennast maha kandma. 40-selt see õige sex veel hoo sisse saabki! Ja hormoonitase normpiires aitab ka hea välja näha.
 
aga 19. jaanuar 2010, kl 15.18
sa tropp kasuta oma ajusid ja tee omale ise teema, mitte ära kopeeri teisi.
 
40+ 19. jaanuar 2010, kl 15.29
aga miks 40+ naised erinevad neist kes 20+, 30+ või 50+?
kõigis neis vanuseklassides on neid kes tahavad, ja on kuival ja neid kes saaksid aga ei taha...
 
n41 19. jaanuar 2010, kl 15.52
mina mõtlen naudingule ja heale enesetundele mis on pärast seksi,sest mulle meeldib seksida.Ja ma ei tunne ,et oleksin vana 41a.Ma arvan,et 50-lt seksin ka veel ;D
 
Mann40 19. jaanuar 2010, kl 15.56
No mida see naine siis ikka mõtlema peab,kas saab või ei saa.Ja kui sa arvad,et 40-nene naine ei taha seksi,siis sa küll eksid.Head põrutamist teile 40-mnesed:)
 
41 19. jaanuar 2010, kl 15.59
mina mõtlen naudingule ja heale enesetundele mis seksist tekib,sest see mõjub mulle hästi.Ja ma ei arva ,et ma 41a nii vana oleksin.
 
api api mina 45 19. jaanuar 2010, kl 16.16
Miks sa ei küsi, mida mõtleb 40-aastane inimene, kes tahab süüa, juua ja kempsus käia? Huvitav, miks nad tahavad neid vajadusi rahuldada just nüüd? Kas see on nii kõrges eas ikka vaeva väärt? :)
 
X 19. jaanuar 2010, kl 16.47
Imelik pealkiri. Et mida mõtleb? Eks siis seda mõtlebki, et tahab saada.
 
40 juba paar päeva 19. jaanuar 2010, kl 16.51
mulle ei jõudnud see segane tekst kohale, muidu vastaks meeleldi.
 
johhaidii 25. jaanuar 2010, kl 15.03
Tule taevas appi!Olen 53 ja seksin mõnuga.Mõnda mutti lugedes tekib küsimus,miks te kohe endale auku valmis ei kaeva ja ise mulda peale ei kraabi.Täiesti haige mõtteviis-kui ma 50-selt veel seksin,ei saa olla õige ema ja vanaema!?Hullumaja puhvet.Mul 2 last ja 3 lapselast ja olen super hea ja nooruslik ema kui ka vanaema.Mõni on lihtsalt sündind raugana,siis pole tõesti 40-selt enam midagi vaja.
 
N46 25. jaanuar 2010, kl 15.41
nii hea lugeda, et 53 ja kõik funkab normaalselt ja isud ja mõnud on samad, ehk paremadki kui varemalt:)
ise naudin ka seksi just nüüd rohkem kui varem, aga eks see on ka partneris kinni...:)
 
43 25. jaanuar 2010, kl 17.16
Täiesti irv teema. Alustasin 18-selt ja kavatsen jätkata niikaua kuni võimalik (kuni antakse).
 
mida? 25. jaanuar 2010, kl 17.54
Mis küsimused? Olen 50 ja seksin hea meelega. Seks on mulle kogu aeg meeldinud, mis enam ei peaks? Kes ütles, et 40selt peab ära lõpetama või sellele kuidagi eriliselt mõtlema hakkama?
 
47 25. jaanuar 2010, kl 18.02
alustasin 16-aastaselt, poiss oli 17. Küll sai proovitud kõikvõimalikke nippe ja võtteid. Väga hea kogemuste pagas edaspidiseks eluks. ja Ega ta mul siis ainukeseks jäänud ;) Parimad eksamitulemused saavutasin just pärast eelmise õhtu korralikku seksi. Tigedaks ja närviliseks tegi aeg, kui parajasti ei olnud ühtegi nii kindlat partnerit.
Mingi hõredam peiood oli 35+ kuna siis nöökis tervis. Nüüd on aga sama hea kui nooruses.
Selles vanuses oleneb aga kõik partnerist. Mingi lötaka maoga kasimatu vanamehega seda ju ei teeks.
Kunagi ütles üks 70 aastane memm- mis naisel viga, temal on alati "koht" olemas, aga kui mehel pole rauda siis ei tee enam midagi.
 
ei noh 25. jaanuar 2010, kl 18.46
ikka on inimesi.Olen 60 ja seksin heameelega.Saan orgasmi ja muidu väga lahe.Ennem on raske selles vanuses vormis mehi leida.
 
n35 25. jaanuar 2010, kl 22.06
aga miks päike paistab? miks vesi on märg? miks rohi on roheline?
kas ei ole see küsimus loll, et miks 40+ naine tahab seksida?

come on!!! me ei ela enam 19. sajandil, mil naised 40 + nägid välja nagu raugad või olid juba maha surnud.

40+ olles näeb praegusel ajal heaoluühiskonnas elanud ning enda eest teismeliseeast alates hoolitsenud naine välja igati nooruslik ja kena. miks ei peaks ta seksima? miks ei võiks ta last saada, kui tervis lubab ja rahakott võimaldab? ammu teada fakt, et inimesel on passis üks vanus, kuid meditsiin arvestab ka sellise terminiga nagu "rakkude bioloogiline vanus" jne.

olen näinud 40+ naisi, kellest ühele ei pakuks eal üle 30 ja teist olen pidanud 55+ ealiseks. eksinud mõlemal juhul seega.

esmalt tasukski inimesele näkku vaadata ja siis omad järeldused teha. me ei ole lõunamaalased, kel paljudel nii, et kui 25+ kukub, on juuksed juba hallid, nahk kortsus ja keha välja veninud.
 
just 40 25. jaanuar 2010, kl 22.22
Minu poolt vaadatuna ei ole absoluutselt mingit vahet mu seksuaalsusel ja seksivajadusel võrreldes 30. eluaastaga. Kõige paremaks muutuski seks alles ca 30selt.Mida seal ikka nii väga PLAANIDA..
Minge küsige Madonnalt (50), miks ta küll plaanib veel seksida. Või Jenniferidelt (nii Aniston kui Lopez), kes ka just 40 saanud.. Tõesti, mis vahet?
 
Armasseksikaru 06. detsember 2014, kl 19.18
Tüdrukud !!! mees olemas teeb teid nooreks....
 
kirglik pikapäkk 06. detsember 2014, kl 20.01
Mina ei paku midagi, elus läheb lihtsalt nii nagu läheb ja mis tulema peab see ka tuleb, kui mitte siin, siis kuskil mujal... meestele ei ole mõtet midagi ette heita, meil käib mõte natuke eespool kui naistel;)
 
üks 06. detsember 2014, kl 22.09
Aga ma ei saa aru kellega te seksite?
Karl Kindermacher 06. detsember 2014, kl 22.36
Ma kahtlustan,et Su silmis on see järjekordne "idiootne märkus", aga minu meelest ta mõtleb lihtsalt: "Seksi tahaks!" Mis siin keerulist on? Millest muust ta peaks siis mõtlema? (Vot siia saab vastuseks igasuguseid idiootsusi panna)
 
naine 07. detsember 2014, kl 01.05
Seksitakse naisega, mitte vanusega. Kui naine on veel kena, siis on järelikult veel pandav ja sellisel naisel jätkub alati panijaid, sest mehed reeglina passi ei käsi.
 
ang to üks 07. detsember 2014, kl 08.17
Mismõttes kellega? Ma olen naine, 40+ ja vastan küsimusele lihtsalt - oma mehega.
 
no yah 07. detsember 2014, kl 15.06
Autoril on eelarvamus, et seks selles vanuses ei ole normaalne, aga mõned ikka seksivad vanade aegade mälestuseks või prooviks. Huvitav, et homoseksuaalsust ja anaalseksi nii edukalt normiks kuulutav haridussüsteem ei saa siiani hakkama lihtsa fakti õpetamisega, et inimesed seksivad surmani.
 
ma arvan 08. detsember 2014, kl 21.28
et see käsikiimlus on naised ära rikkunud, milleks veel mehi vaja seksiks kui on igasugused jubinapoed oma arvukate variantide kummivempadega, mehi on vaja tänapäeval vaid naela seina löömiseks ja maksude maksmiseks jne.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.